• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mabe, to si piš!!!!! Máš tam prcka se srdíčkem a to je nádhera :dizzy_face: Hlavně hezky papej vitamínky a Utrouš užívej taky...je to sice samá chemie, ale mimčo ji bohužel potřebuje :dizzy_face: Je hezké číst takové pozitivní zprávičky, hned je mi líp :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Luci, diky za povzbuzeni.

Moni, ja psala mimiska. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Aha, já to čt i s háčkama, tak to tak vyznělo :grinning:
27. črc 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
jo, ja pisu bez hacku a carek, jsem zvykla z prace z anglicke klavesnice :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Mabe tak to je super a když jdeš na ko až za 4 týdny tak je to ok. U mě bylo vidět srdíčko 6+1 a teda bylo to nádherný, sice jsem viděla jen takový problikávání ale když víš co to je tak je to super a myslim si že když je srdíčko že je to jedn z hlavních kroků :slight_smile: .
Jak tady píšete s zácpou tak já na ní trpěla hned od začátku a kolikrát jsem měla i pak na papíru krev :unamused: . Doktor dává těhotný lactobacilly a od tý dby jdu 1x denně a normálně :wink: . tak to zkuste třeba to zabere i Vám a je to i proti mykozám takže to je dobrá věc. brala jsemi v minulým těhu asi do 20tt :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem zpět, .....

papkám saláta hranolky :slight_smile:
ti blbci začali ale u meka ten caesar salát - s kuř.masem - nějak kořenit moc to maso .... fuj :frowning2: .... tady ožužlávám tu strouhanku a jím jen masko :slight_smile:
jinak jsem se stavila vDM, že si jako koupím olejíček Eucerin a nic, to asi musím do lékárny, že ? ....

Mabe - ty jooooo !!! superrrrr !!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak GRATULUJI :slight_smile:
jak jsi na tom přesně ? jako dny? já dnes 5+3tt ... tak snad se piškot nebude schovávat :slight_smile:

jinak jak jsem se hoďku procházela po pěší zoně pěkně, na sluníčku - ve svetru !!! (asi blázen - všichni byli v mini a tílku a já 3/4 kalhoty a svetr :sweat_smile: ) no tak mě bylo dobře .... až jsem si sedla to tramvajky a teď ke stolu, takzase mi pobolívá bruško ...... u nás se asi taky zase stěhuje :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
mabe také gratuluji :slight_smile:

verun taky jsem dnes měla chut na MC taky jsem si dala do nosu :slight_smile: ..

ted budu vařit dušené hovězí maso s rýží tak držte palce at to nějak ochutím, když nemám moc dobré chutové poharky.-D
27. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak se dnes hlásím se svýma výsledkama od Dr. Byla jsem jenom na odběru krve, aby se potvrdilo, že se opravdu zadařilo. Takže.... ANO potvrzeno 6tt. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Další kontrola za 14 dní. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
mishaak - tak GRATULUJI !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Super, kolik jsi měla Hcg ? a na utz jsi byla ?
27. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
misko, gratulujuuuuuuuuuuu.

veru, diky. Ja jsem podle kalendare 5+6tt, ale dr. rikala cca 5+2tt, tak ja nevim. :unamused:
27. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
mabe - aha, takže dle MS jsi 5+6tt a lde utz 5+2tt ...... :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
jo, presne tak. ja totiz mela ovulku cca 20DC.
27. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
mabe - já teda vůůůůbec nerozumím tomu vašemu DC :slight_smile: a já třeba vůbec nevím, kdy jsem ovulovala :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
ja to vim, protoze sem si musela merit BT kvuli cyklu. Normalne je ovulka pocitana tak 14-18DC a ja sem ji mela trosku pozdeji.
27. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
ale co je 14-18DC ? D jako dny ? nebo jak jako ????

jinak jsem teď na wikipedii hledala, co je to vlastně ten gestční váček a nenašla :frowning2:
27. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
jo, je to den cyklu :slight_smile:

ja mam tedka dilema. kamaradi vymyslely, ze bysme mohli jet v patek do prahy (bydli tam jedni kamosi), tam sli na nejakou veceri a spat a pak rano v sobotu do chomutova na kamencove jezero. Je tam spousta atrakci: vodni lyze, golf, bude tam koncert atd. Spat tam a pak jet domu. A ja nevim, jestli mame jet. Asi bych uz neututlala tehu. Jak se mam vymluvit na piti cely vikend, a ze nemuzu lyzovat, hrat bowling, koupat se v te kalne vode,...Strasne rada bych tam jela, ale... :unamused: To je dilema
27. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
27. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Veru, hcg nevim neb mi je Dr do telefonu nerekla, ale rikala, ze vse je v poradku, tak ji verim. Sem si rikala, ze mozna takovyhle veci ani moc vedet nechci neb bych hned patrala ruzne po webu a hledala v tom, jestli je to v norme a kdesi cosi... (znam se, sem strasne zvydavy clovek) :grinning:
Na utz sem jeste nebyla, budu se na tom domlouvat na dalsi kontrole. :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
veru už se ti to krátí za chvíli půjdeš k dr. už se těšíš co? já už odpočitám taky kdy půjdu na kontrolu :sweat_smile:
27. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Luci - no super, konečně jsem si mohla přečíst něco odborného, čemu ale vůůůbec nerozumím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale joooo, děkujiiiiii :slight_smile:

mish - tak v tom jsme stejné, hledat, řešit, porovnávat :sunglasses:

mabe - tak to jim to asi budeš muset říct :slight_smile:

Holky, já jsem tak naštvaná ..... o mém těhu jsme řekli z našich kamarádů jen našim svědkům - jsou sice známí tím, že co neví, to stejně poví, ale prosila jsem je, že do utz to nechci dávat jako offiko informaci na veřejnost, a hlavně to chci udělat sama !!!!!! s MM samo !!!!! no a oni jako jasně, .... sami se pokoušeli o 2.dítě rok !!! a když byla P. těhu, tak mě prosila, ať to nikomu neříkám, .... prostě tak jak já jí teď .... já mlčela. Nakonec to stejně všem řekli dřív, než chtěli, ale jejich věc ...... no a jakože tedy že sama P. ví, jaké to je, že nikomu nic neřekne .....................no a teď mi zvoní tel, volá mi kamoška (ségra muže od P.), že gratuluje !!!!!!!!!!!!!! Ptám se k čemu ? .... no nic, ví to a 100% od ní ......... jsem tak naštavná !!!!! jak mlže fungovat přátelství bez vzájemné důvěry ???? jako já chápu, měla ze mě radosr P., ale je to moje těhu, já to chci řéct sama a až budu já chtít !!!!! volala jsem to hned MM a ten je úplně vytočený ..... tak vám pak dám info, jak tohle dopadlo :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
mona - nj, už za chvilinku jdu na bus :slight_smile: jsem se tak teď vytočila, že jsem na utz uplně zapomněla :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
veru, vidis, nic se neutaji.
27. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
uz sem dala do alba mimiska :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
no někteří lidé neumí držet jazyk za zuby..nerozčiluj se a uživej si dnešní kontrolu :wink:
27. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
mabe - tj, ale mrzí mě od člověka, kterého považuji za moji nej kamarádku, která navíc to měla úúúúplně stejně, která je sama teď v 11tt těhu a já mlčela a podržela jí !!!!!! Tohle se prostě nedělá !!!!!!! neřeknu nějaká známá, to je jasný, ale od ní jsem tohle nečekala, ... ono jako vícekrát řekli už něco, co nemuseli/neměli, ale teď nešlo o žádnou blbost, teď jde o moje těhu a ona mi něco slíbila a ona sama to měla stejně ..... :frowning2:
27. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
mabe krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Veru, naprosto te chapu. To cloveka zamrzi.

Moni, diky. :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
mabe ---- jůůůůůů :slight_smile: já se modlím, abych Vám tu mohla ještě dnes taky toho mojeho piškotka ukázat :slight_smile:

Holky moje, já utíkám na bus ..... teda jdu pomalou procházkou :slight_smile:
mám na cestu zelené jablůůůčko :slight_smile:
27. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
drzim ti palecky, urco to bude ok. :wink:
27. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
taky držím palce verun, pak napiš jak jsi dopadla papa :dizzy_face:
27. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.