• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahojky ženský, vy jste tak upovídaný ,že to nemá smysl dočítat byla bych tu ještě do zítra.. :grinning:
27. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
ahojnholky uz minule som vam tu pisala ale som teras na dovolenej tak ani nemam vela casu sem pozerat totiz na dovolenej na slovensku jinak ziju v uk
dnes som bola u lekara a meriame 4mm :grinning:
27. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
mona ty jo to je malý prdolka..to my před týdnem už 56mm :grinning: :grinning: tak užívej dovolenku co to jde:slight_smile:
27. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Monako3 my jsme taky oproti vám maličcí 11,5mm ale v srpnu bych měla jít na kontrolu tak už vás možná doženem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
patul, ale ono se to mění fakt strašně rychle v 11tt jsme měřili 42mm na běžné kontrole a na screnengu o týden později nám naměřili těch 56mm, ted už to bude zase více:slight_smile:
27. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
holky hlavne nech su zdravucky :grinning:
27. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
jak som v tehu tak musim spat aj cez den inak by som bola strasne nervozna a nevyspana :frowning2:
27. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
mona každy to těhu prožívá jinak jedné je špatně, druhé dobře, někdo je unavený atd. člověk si fakt nevybere ten svůj ideál:grinning:
27. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
to mas pravdu mne je tiez spatne ale este nblinkam co nevydrzime pre miminko no nie po takom snazeni polrocnem znesiem vsetko :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Rostou rychle cvrčci jsem na to zvědavá jdu ted po měsíci na kontrolu těch 11,5mm jsme měli v 8 týdnu. Jo tak to já mám od každého trochu je mi špatně, furt spím, nesnesu jízdu v autě ,jen když řídím já ,tak to je mi fajn. :grinning:
27. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
tak to já blinkam už 2 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale taky to musím vydržet snad už to pomalu bude přestávat:slight_smile:
27. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
petulas s tím autem jsi to teda tefila:grinning:
27. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Já naštěstí nablinkám, ale neustále se mi zvedá žaludek jako nablinkání a přitom nic- tak nevim jestli není lepší se vyblinkat. Musim ale říct že už to pomalu ustává a hlavně jsem četla že - před vstáváním máš na lačný žaludek sníst jeden piškot a pak teprve stát... funguje to takže když jdu spát tak si připravuji piškot na ráno. :sunglasses: :grinning: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
fakt? tak to budu muset vyzkoušet:slight_smile: :wink: ...každá rada dobrá :grinning:
27. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
na auto to nepomáhá ale na nevolnosti poranu ano, ale spapkejho v leže... a dej vědt jestli to u tebe zabralo. u mě jo!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
jojo pak písnu :wink:
27. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Chodíš do práce a nebo jsi kvůli nevolnostem doma?
27. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Holky, tak jsem dorazila z města a málem jsem se poblinkala v knihkupectví :sweat_smile: Ale už je líp, rozchodila jsem to :wink:
Kdepak máme Verunku? Jsem zvědavá na její první Utz :dizzy_face:
27. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Těžko říct, ale určitě se z toho utz vspamatovává. Je to krásné vidět tam toho malého cvrčka :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
tak zatím do práce chodím, ale budu muset na nemocenskou, protože mi neplatí :angry: :frowning2: ....ale asi možná ta nemocenská bude nejlepší řešení, protože se alespon nebudu tolik nervovat :wink: ....

Luci naštěstí v obchodech už mě to nechytá, jednou jsem si šla koupit svačinu a tak mě natáhla, že jsem vysloveně utekla z toho obchodu a pak jsem měla celý den hlad:grinning:

Taky jsem zvědavá na verču, kde to s ní vázne:slight_smile:
27. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Peti, díky za radu s piškotama, určo to taky vyzkouším :wink: A to si dáš jen jeden nebo víc? A jak dlouho pak ještě ležíš?
27. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
petul ted se dívám, že už miminku zařizujete pokojíček, to jste na to rychle skočili :grinning: myslím na ten pokojíček :grinning: :grinning: už i postýlku máte, ty jo a já mám jen dvě bodyčka jen protože jsem neodolala:grinning:
27. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky, já jsem doma a ještě, že tak...já si v těch svých stavech neumím představit, že bych seděla v práci :confused:

Monako, je to děs...chtělo se mi tam zvracet a za 5 min. říkám manžovi, že jdeme do Mekáče...se na mě díval, jak na blázna, že jsem před pár minutama byla zelená a teď mám chuť na hambáč :grinning: Jiný stav, no... :grinning:
27. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
jen jeden, dokud ho úplně nespapám.. tak 2 minutky a pak vstávám.. :slight_smile: mě to opravdu pomáhá a nejhorší pro mě bylo čištění zubů po ránu.... :grinning:
27. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Peti, čištění zubů mi nevadí...Ale zítra testnu piškot :wink: :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Luci ještě že se ten jiný stav omlouvá:grinning:...i když někteří chlapy to stejně nepochopí, můj otec nikdy neuznával nevolnosti atd. že prý kdysi baby kopaly brambory a byly vklidu a my jsme prý hekny...Tak jsem mu na to řekla at si představí opravdovou opici po chlastu a že takhle mi je blbě každy den a jemu jen jeden den a to zvlastní hlouposti:grinning::grinning::grinning:
27. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Moni, tak kdy jdeme kopat brambory, abych zahnaly ty nevolnosti??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Tak to si mu to perfektně nandala,ten kdo nevolnosti v těhotenství nezažil ten to nepochopí. :sweat_smile:

Luca81: no ty zoubky nejsou až takový problém jako jazyk,přejela jsem ho kartáčkem a mohla jsem letět :grinning:
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
tak holky zastěru a šatek na hlavu a šup šup na pole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

s tím kartáčkem se mi to stalo jen párkrát jak jsem si čistila osmičky:-P
27. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky, a vy jako zvracite nebo se vam navaluje. Me se teda sem tam navaluje pri cisteni zubu a dalsich vecech, ale zatim zvraceni nic. :unamused:
27. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.