• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mabe, mě více navaluje...za celou dobu jsem zvracela 4x. Spíš mám pořád pocit takového těžkého žaludku a jako bych pořád něco měla v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Já nezvracím jen se mi zvedá nehorázně žaludek...a zjištuji které věci nemůžu ,to pak jde do tuhýho a dojde i na zvr..... jako třeba merunky( fuj) :zipper_mouth:
27. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
aha, tak to ja mam podobny. Akorat to mam v mensim meritku. Rano u cisteni zubu, pak kdyz se sklonim dolu a pak az se najim, tak je to lepsi. Dneska kdyz jsem sla k dr., tak jsem plivala do zachodu sliny. :unamused:
27. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
luca 81 jsme na tom stejně.. :wink:
27. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
No jo holky, musíme vydržet...dnes jsem zrovna manžovi říkala, že je ta příroda fakt nespravedlivá, že ženám dávám tak zabrat a chlapi mají v životě celkem vegáč :wink: (přálá bych jim sem tam aspoň 14ti denní menstruaci, aby si taky trochu užili, hihi) :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak to máte relativně holky vpohodě já ze začátku zvracela pořát:frowning2:...ted už je to méně.....
27. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky je tady někdo komu bylo špatně.. a pak třeba den nic? mně dnes nic není.. tak nevím jestli se mám bát... :confused:
Jak tady někdo psal, moc to řešíme.. ale je to takovy zazrak, že by byl div to neřešit, ne? :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Já to mažovi taky pořád říkám a kord když mi je ted furt špatně... ještě že od menstruace máme ted na 9 měsíců pokoj- měla jsem před men... strašné křeče do břich- plno lidí mi říkalo -že po dítěti to většinou odezní, tak v to tajně doufám. :grinning:
27. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
summer já mívam dny kdy mi je super..ale jen ojediněle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojík Summer, buď ráda, že ti je dobře...každá to máme jinak. Některé je zle pořád, některá má nevolnosti večer, některá jen občas, tak neboj :wink: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
petulo, tak to te asi zklamu, ja mela prisernou MS pred prvnim prckem, bez ibuprofenu jsem byla na omdleni, neskutecne krece.. a po porodu to je uplne to same :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale samozřejmě.... přeji ti opak :sunglasses:

díky za uklidnění holky!!
27. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Holky, já jsem taky slyšela, že po porodu se MS upraví a zmírní se bolesti...Ale asi je to jako se vším, u každého individuální :wink:
27. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sum: to jsi mě tedy moc nepotěšila :frowning2: Maminky opatrujte sebe i mrnousky-já a cvrček už jdeme chrnět ráno musíme vstávat, kdyby jste viděli jak se vždycky musim přemlouvat. :grinning: :sweat_smile: pa
27. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Peti, dobrou noc :wink:
27. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dobrou petul :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahoooj holky..tak copak noveho dnes??docitat vas nebudu drbny :grinning:
27. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj carcul, když se někdo nudí tak jaksik drbe:grinning:...Ale stejně se jenom drbe kolem miminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
mona,ja si delala srandu :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Carcul však já taky:grinning:
27. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
a jakpak vam je?
27. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj Carcul, mě dnes bylo tak nějak střídavě...Už se těším, až si lehnu do peřin :dizzy_face: Ráno vstávám, mám Utz na 8 30. Jinak by se měla ozvat Veru, byla dnes na prvním Utz :wink: A jak Ty? Cítíš se dobře?
27. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
luca..no dneska to celkem slo..trosku mi bylo blbe ale podle posl.dnu uuuplna pohoda...tak to jsem zvedava,co ji povi?
jee tak zitra budu drzet palecky :grinning:
27. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Carcul, děkuji :slight_smile: už mám stresík...nic zlého si nepřipouštím, ale červík obav stejně hlodá :wink: Já jsem taky zvědavá...napíná nás :confused: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
luca,zadnej cervik!!vse bude v poho,jasny :grinning:
27. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Omlouvám se, ale byla jsem na zahrádce :slight_smile: na džusík .... :dizzy_face:

Tak náš nalinký piškotek je zatím malá dírečka utz :slight_smile: ale je !!!!! Dr říkal 5tt a něco, ....
mám přijít za 3 týdny a to se bude dělat utz a pak se domluvíme na dalším a na tom utz, co se dělá až někdy ve 20tt, ale za 600kč se dělá už v 1.trim. - ten velký.
tak se už t+ším, jak ty 3 týdny utečou a já už uvidím i našeho broučka se srdíčkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to už bych mohla dostat těhu průajdu :slight_smile:

jupííííííí, utíkám spinkat a zítra se pokusím udělat si už taky album a hodit tam tu mojí fotečku z utz.

pa pa, holky a děkuji, že jste na mě tak myslely :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj kočky, kde jste dneska všechny ? :frowning2:

já už teda začínám dělat album :slight_smile: bohužel fotečka piškota bude až zítra, prtž já myslela, že jí sem naskenuji, ale ten program zmetek tady na MK nebere PDFka, takže to musím doma vyfotit ......

je mi zase šoufl, ale tlačím do sebe latte kávu, vodu a loupák ... mimís musí růst :slight_smile: za 3 týdny ho chci vidět i se srdíčkme a MM jde se mnou :slight_smile: .... vychází nám to tak, že budeme zrovna po dovolené :slight_smile: a tam piškota pěkně vykrmím :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Luciiiii - máš kráááásnou fotečku mimíska!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ps: v jakém tt jsi cca byla, když ti dělali tu 1.foto? :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Dobré ránko,
tak jsem usoudila, že nemá vůbec cenu vás dočítat, protože píšete tak rychle, že bych u počítače strávila celý den :grinning:

Verunko, tak moc gratuluju k úspěšnému UTZ :slight_smile: Dívala jsem se, jak zakládáš albíčko - budete mít Bogaboo?? Je krásný :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahojky veru, gratuluju, uz bych taky chtěla něco vědět, ale musím si počkat do pondělí :unamused:
Jinak mě zatím vůbec není blbě, jak kdybych těhule nebyla, doufám že to není divný :fearful:
28. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Holkýýý, tak už jsem zpět z UTZ a máme srdíčko :slight_smile: Já jsem v sedmém nebi :dizzy_face: Nová fotečka už je v albiku...
Veru, máš parádní albíčko, jsi šikulka...na fotku míma už se těším :slight_smile: Ta první fotka byla podle pana doktora, když jsem byla v 6tt, podle mých výpočtů jsem byla v 5+1 :wink:
28. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.