• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Luci moc gratuluju a jak koukam tak já jsem dneska 7+2 takže jsme na tom stejně. Ty jsi byla na IVF viď pokud si tě s někým nepletu. Můžeš mě říct kdy jsi byla na vložení. Já jsem si totiž myslela že ovu byla kolem 12. čevna ale doktorka na UTZ říkala že jsem musela otěhotnět o týden dýl tak přemýšlím kdy k tomu tak mohlo dojít :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj děvčátka:slight_smile:

verun gratuluji k Ult. je to fajn pocit vidět mimiško, že? Já už na tom screeningu byla a bylo to fakt užasné pan doktor mi ukazoval nožičky, ručičky, srdíčko i nosánek šel vidět..tedá viděla jsem ho já :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Market, děkuji :slight_smile: Já jsem byla na vložení 24.6., ale u Ivf se to bere jinak...menstruační cyklus se počítá od prvního dne stimulace, to bylo 10.6. a k oplodnění odebraného vajíčka došlo 19.6. :wink:
28. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Luci také gratuluji krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
lendik - Bugaboo se bohužel nelíbí mému MM, takže si sem akorát tak můžu dávat ty obrázky :slight_smile: ale chtěla bych napodobeninu nějakou, dělají se celkem pěkné, za rozumné peníze, ikdyž tohle bude asi těžké, já a MM máme rozdílné, ale naprosto :slight_smile:, představy o tom, co je pěkné (včetně jmne :slight_smile: )

milaholka - no je to krásné vidět tam aspoň tu malou černou dírečku a vědět, že za pár týdnů už tam bude tlouct srdíčko :slight_smile: ty to budeš mít ještě lepčejší, prtž jsi 7tt, to už uvidíš víc, my jsme zatím prťavci :slight_smile:

luci . GRATULUJI !!!!!!!!!!!!! To je super :slight_smile: už aby bylo za 3týdny a já už ho také viděla :slight_smile: k té 1.foto - no vidíš, já podle mých výpočtů jsem byla včera 5+3tt a mám tam jen černou dírku a kolem bílé .... asi bude po mě malý, mimísek :slight_smile:

mona - děkujiiiiii :slight_smile: screening, to je to, co se dělá už teď za Kč místo až ve 20tt? ten velký utz ?
28. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
lendik - oprava : včetně jmen :slight_smile: neumím psát :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
verun jojo to byl velký utz platila jsem 850,- ale potom ho myslím dělají taky v tom 20tt nebo kdy...a kam jedeš dělat ten velký utz? Já byla na fifejdach v OV.....No s těma kočarama, to je ten kočát co má ty tři kombinace i s tím vajíčkem??? byli jsme před 14 dní v polsku a když už jsem tam byla tak mě zajímala cena těch kočáru. U nás stojí ta troj kombinace 14.000,- +- a tam stojí ještě hezčí kočary 7.000,- to je rozdíl co?:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Monka, děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Veru, mám dotaz...jak jsi dala do albíčka ten Pregnancy ticker? Já s téím bojuju už několik dnů a nejde mi to nikam vložit :frowning2:
28. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
taky mě zajímá jak se to tam vkládá:frowning2:
28. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Monako, ve kterém týdnu jsi byla na to velkém Utz? :wink:
28. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
mona - tak u nás (GYNET AH Orlová) za velký utz chtějí 600kč .....
já nevím, myslím že je to 3-4kombinace .....
jako Polsko to jistí :slight_smile: to víme od začátku .....

jen já mám ráda jednoduché věci, ve všem, nesnáším přeplácané oblečení, poličky v obýváku a vlastně všechno mám ráda velice, ale velice jednoduché. no a můj MM je opak ..... ten furt někde něco vystavuje, skladuje atd :slight_smile: a když mu ukázal, co se mu líbí za kočárek, tak moje babička by se za svůj vkus nemusela stydět :slight_smile: no hrůza, přeplácané cosi ..... fuj ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to bude u nás doma boj :slight_smile:

Luci - jak jsi dostala fotku z utz sem ? přes foťáček? nebo jsi skenovala ?
Holky, není to divné, že mám opravdu jen tu černou dírečku a kolem bílé ? :confused: všichni tam mají aspoň něco malinkého bílého ..... jsme asi špunti zatím :dizzy_face:
28. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
luci ve 12tt+2, ale můžou tě tam poslat dřív, myslím že se to dělá do toho 12tt...Ale nevím to samozřejmě jistě :sweat_smile:
28. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
verun tak my se s přítelem naštěstí shodnem, teda jak kdy. Oba máme rádi jednoduché věci. Třeba ve jménech se neshodujeme vůbec....

Jak jsem byla v polsku dostala jsem letáček tak vám pošlu, alespon tu stránku: www.dorjan.com.pl
28. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
holky, to počítání pregnancy ticker :

http://www.pregnology.com/due-date.php
tady si dáte kolik dní máte cyklus + kdy byla poslední Ms (1.den posl.MS - jako v pasu) = a dáte calculate

vyskočí na vás tohle
http://www.pregnology.com/due-date.php?o1=1&cycle=26&month=6&day=19&year=2009&omonth=1&oday=01&oyear=2009

tak klikněte vpravo nahoře pod těmi 3obr na GET THE CODE

vyskočí vám toto
http://www.pregnology.com/preggo-ticker.php?day=23&month=03&year=2010

a je to :slight_smile:
stačí si vybrat dole barvu pozadí, popř. textu (to zkusíte přes SEE IT, jde to hned vidět a i hned změnit) a pak zkopčíte ten HTML code do vašeho albumku :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Veru, díky :dizzy_face: :dizzy_face: zkusím to...já jsem ty své fotky skenovala :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
luci - no a proč mě to sem nejde dát ?????? já to naskenuji, a uloží se mě to do PC ve formátu pdf .... tobě v jakém ?
28. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
už to máááám :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
jen musím změnit barvu moc se mi to nepáčí:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
mona - jsi šikovná :slight_smile: ale to nemusíš ukládat sem, abys viděla výsledek, stačí dát dole see it a hned to uvidíš .... pak teprve zkopči ten code....
28. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
jj všimla jsem si pozdě :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Luci tak 19. 6 jsem měla narozky a asi došlo k oplodnění což možná vychází protože u Tebe je vyndaly a pak je to podobný ne :slight_smile: . A poprvé jsem si ovu byla jistá na 100% že byla 12. června. Hlavně že je vše jak má být :slight_smile: . Já jdu te´d na ko za 3 týdny tak uvidim, ale asi bude dělat UTZ ne a prý už bude průkazka :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
možná jsem otravná, ale chci si tam dát i ty stadia miminka, ale nevim kde se zadavá, ve kterém jsem měsíci... :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
to se tam dává automaticky, že??? :unamused: ...no jo v AJ trošku pokulhávám, teda trošku víc:grinning:
28. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky dneska budu volat na vysledky z toho screeningu, doufám, že mi řeknou že je vše ok :frowning2:
28. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
mona - jsi šikovná :slight_smile:

Jasan, že bude vše v pořádku - to ani jinak nejde, pak hned dej vědět, ne jakjá včera s 6ti hodinovým zpožděním :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
:angry: prý ty vysledky budou až ve čt nebo v pá...se asi zblázním do té doby :confounded: ..hlavně že říkali, že si mám zavolat v út nebo ve st :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
mona - klid ..... to je normální prý, kamošce, co rodí za 3tt to takhle odkládali týden a něco ..... ale to už byly ty druhé testy, prtž ji napsali, že má podezření na DS ...... a dopadlo to dobře :slight_smile: nebooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Holky, jukněte na toto :slight_smile: neuvěřitelné, v 5+2tt takové veliké břuško !!!! :slight_smile: už jsem si říkala, že jsem asi divná, když mám pocit, že nabírám, ale asi nejsem sama :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=370369&vReferer=
28. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ty jo fakt má velké bříško...A když říkam příteli, že už mi porostlo bříško tak říka, ale kde prosím tě:grinning:.....má v albumu kočárek s kolečkama, ten byl taky v polsku a oba s přitelem jsme se na něj shodli, ale uvidíme..máme ještě časůůů :wink:
28. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
:sunglasses: Holky, jedna otázka jen tak mezi námi děvčaty :dizzy_face:

Jak to máte se sexem ? .... :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.