• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Pro porovnání si dnes taky vyfotím bříško, jak mi porosto za 2 týdny:slight_smile:
28. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
mona - já se na to též chystám :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
verun no je ted méně než obvykle, kvůli těch mých nevolnostech, ale za to mi příjde o stokrát lepší :grinning:
28. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
mona - my jsme se toho zatím vzdali (týden :slight_smile: je na nás dlooouuuhááá doba :slight_smile:) chtěla jsem se zeptat včera dr., ale samou radostí jsem odtam vystřelila tak rychle, ........ říkala jsem MM, že ještě raděj týden počkáme a pak uvidíme .... jako já jsem nadržená jak terénní beruška :slight_smile: ale i ta moje kamoška, co je v 11tt říkala, že není se čeho bát, oni to mají tak, že ona chce a její M nechce :unamused: no uvidím, teď mám MM do čt pryč, tak si to promyslím :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
mona - bereš nějaké vitamínky ? já jen kys.list., tu už od 01/09 ... Dr mi zatím nic neřekl, asi je brzy, myslíš, že mám vydržet ty 3 týdny do KO a pak teprve ? a brát jen kys.list.? ... MM říkal, že ano, že kdybych měla něco brát, že mi to Dr řekne, ať počkám za ty 3 týdny.......
28. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Téda holky vy jste toho zase popsali, no nestíhám Vás :angry: :grinning:
Zrovna se krmím suchým rohlíkem, protože první oběd co jsem do sebe nacpala (polévku) nedopadl dobře :confounded:
Malý mi tu vyvádí, tak je mi fajn :sweat_smile: :angry:
Moni neboj, vše bude ok, není důvod proč by nebylo :wink:
28. črc 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
moni - ahojky :slight_smile: chudinko .... já stále přemýšlím, jestli jít dnes na oběd nebo ne .... je mi tak nějak divně, jakobych měla něco v krku pořád :frowning2: ....... fuj ..... ale asi zkusím zajít aspoň na polívku ..... doufám, že to nebude po(B)lívka, jakříká moje ségra :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
no my máme sex normálně jak je chut...všude čtu že můžeš vest normální sexualní život nemáš se čeho bát:slight_smile:....Já zatím taky beru jen kys. listovou, ale chystám se jít koupit GS mamavit to mi dal doktor jako vzorek...některé ženské berou v prvním trimestru jen tu kyselinu listovou a až od druhého nějaké vytamíny, stačí zajít do lekárny a tam ti poradí..jsou různé druhy vitamínu a většinou jsou na stejné bázi...
28. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Mončo já vím, jen víš co, když to slyšíš od nich, že je vše ok, tak se ti uleví:slight_smile:... kdy jdeš k té svojí dr???
28. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
No my se sexem nic :grinning: Drahá půlka je pracovně pryč :unamused:
Mě mamka včera říkala, že když mám uplé triko, tak to jde už pomalu vidět, že se mi kulatí bříško. :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
Mona, budu Ti držet palečky :dizzy_face: výsledky určo dopadnou skvěle :wink:

Veru, já nesexuju už od 10.6. :frowning2: a je to peklo, manža trpí...já taky a dnes nám doktor říkal, že ještě musíme do 12tt vydržet :confounded: pro mímo všechno :sweat_smile:
Jinak nesmíš tu fotku dávat jako PDF, ulož to normálně do PC v jiném formátu, jako fotku. Mě to Pregnancy nejde, já bych potřebovala vědět, kam přesně klikáte v albiku, když máte zkopírovaný ten code? :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
mona - no já právě chci počakt, co mi Dr řekne nebo doporučí, myslím, že teď je důležitá hlavně ta ky.list. ..... vápník do sebe taky dostávám, maso jím taky, myslím, že i dost ovoce a zeleniny .... takže počkám, co mě pak Dr řekne ..... abych nebyla převitamínovaná :slight_smile:
vím, že třeba ta kamoška, co už skorem rodí, tak když byla v nějak 4měs., tak brala snad doplňkově železo ? .... myslím ..... no necháme to na Dr :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Luci do laba se to vkladá tam kde popisuješ to album :wink:
28. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
musíš kliknout změn udaje v albu
28. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
luci - zkusím to, ale mě se to samo z kopírky ukládá jako pdf, víš ... zkusím doma naskenovat ....
jinak když už to máš zkopčené, klikni na ZMĚŇ ÚDAJE V ALBU a vlož :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Verun, u mě to byla ta po(B)lívka :grinning:
Jen si dej, jak Ti není zase nějak moc extra špatně.
Jj to jo. Já u malého vůbec na ničem takovým nebyla, ale aspon jsem se nestresovala :wink: Uvidíme co ted. Ale asi nepůjdu, nevím.
Já jdu 5.8 zase do Vítkovic. Moje mě ještě neviděla a pochybuju, že mě uvidí, furt mě sleduje ta z Vítkovic.
Jo a moje dr. má ted dovolenou
28. črc 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
Luci jinak díky za palečky :dizzy_face: ...

a jak to, že vy musíte se sexem počkat?..to bych trpěla asi jako zvíře:slight_smile:...

verun jasně, počkej si co ti řekne dr. ted je hlavní, že bereš tu kys. listovou....
28. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
verun a zkus to uložit jako jpg.
28. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Monako, já to tak dělám....ten Kód se mi tam. kde se popisuje fotka vloží, dám tam uložit fotografie a nikde to nemám....to nechápu :frowning2: Já jsem natvrdlá :confused:
28. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
moni tak to jdeš příští týden, no to jsem zvědavá co ti řekne ted. já jdu až 11.8. :unamused: ...konečně snad vezmu sebou Libora, aby taky viděla co to naše zlobidlo provádí a jak roste:slight_smile: :grinning:
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Moni, po Ivf se to doporučuje a navíc zavádím 3x denně Utrouš, tak by to asi nebylo úplně ok :rolling_eyes:
Holky, dík...jdu to zkoušet :confounded:
28. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Luci :To se nedává do fotografie kde je popisuješ.... Ale tam kde popisuješ album...normálně si klikni na to tvoje album a až ho budeš mít rozklikle tak nahoře v pravo máš napsané změn udaje v albu :wink:
28. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Luci aha no nějak to vydržíte a pak to bude fajn... :wink:
28. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky, mám to...ale trvalo to :grinning: technický typ ze mě nikdy nebude :grinning:
28. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
luci šikovná :grinning:
28. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
U nas to se sexikem nejdriv nebylo nic moc. Sem do minulyho tydne nemela vubec chut a ani pomysleni (a to jsem jeste ani nevedela, ze jsme tehu...), ale ted je to uz lepsi. Dokonce sem to byla ja, kdo k tomu dal podnet. :grinning: Ale musim rict, ze moje chut je zatim mnohem mensi nez kdykoliv driv.
28. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Moni, taky bych brala Lukyho s sebou, ale ještě by tak nic neviděl. A to srdíčko už si prožil u malého :slight_smile:
Pořád váhám a přemyšlím co dělat, jestli jet nebo zůstat, už mi z toho hrabe :pensive:
Taky to zkusím, co zkoušíte vy, ale až mi bude lépe, jen čekám až odbyde půl 1 a jdem s prckem do hajan, najednou se mi udělalo fakt děsn, tak snad to zaspím a jak se vzbudím mi bude lépe :slight_smile:
28. črc 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
Holky se sexem nezoufejte, pak si ho užijete až až :grinning:
28. črc 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
tak jak já půjdu k dr. tak už budu v 16tt a to půjde mimčo krásně už vidět, už šlo i ted. Ale to neměl Libor čas :unamused: ... No s tou prahou ti fakt neporadím, jako řekla bych ti zůstan, alespon bych měla s kým kočárkovat:grinning:...Ale msuíte vy vědět co je dobře a co ne..máš ještě měsíc aby jsi se rozhodla a třeba se do té doby něco stane :wink:
28. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
No právě, že měsíc, né proto jsem se Tě dneska ptala na toho tatku :wink: Mám to to max 2 týdny a to max. abych mohla dát vědět školce, pak už je pozdě a bude se to složitěji vyřizovat. Nevím, fakt nevím. Jako kočárkovat budu už tady tak i tak, tam nechci být :slight_smile: Nevím, těším se na Lukyho až přijede a nějak to musíme spolu pořádně probrat. Achjo :frowning2:
Mě Ti ted tak začlo být děsně, že se těším do hajan :grinning:
28. črc 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.