• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky tak já tedy jsem měla kila navíc už před těhu a dost vytahanou kůži po Vikínovi a i dle doktora jedině jít pod kudlu. jak byl v příčce tak to břicho vytahal do všech stran. pak jsem při léčbě přibrala 5kg který jsem během 2 měsíců dala dolů a te´d jsem zjistila že mam přes břicho o 5 cm víc. To je docela hodně ne :slight_smile: . Asi si mimís děl prostor, jenže 11 jdu na diabetologii a teda jsem zvědavá jestli se narvu do kalhot :unamused: . Jinak co se týče sexu tak před těhu jsem musela mít sex každý den min 1x a od doby co jsem těhu na to nemam vůbec pomyšlení, navíc je mě špatně a v minulém těhu jsme nesměli a te´d mam opět rizikový těhu tak nechci riskovat. za to by to fakt nestálo, navíc beru utroš tak hazardovat nechcem. jen mažel říká že jsou to muka a prý ještě 8 měsíců :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky neni to divny, ze mi neni zatim vubec spatne a muzu jist uplne vsechno??? :confused:
28. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Milah není, včera jsem se ptala kamarádky má měsíční Natálku a říkala, že jí nebolelo břicho, že neměla chutě, že jí nebylo vůbec nic, kdyby nebylo ms , kterou nedostala, že by nevěděla, že čeká mimi :wink:
Ale taky to na Tebe ještě může přijít, na mě to přišlo minulou středu a ty nevolnosti jsou sem tam, nejvíc ráno, ale většinou no skoro pořád, jak se proberu je mi fajn, jen dneska mi nesedla polévka, tak je mi na nic :confounded:
28. črc 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
Ale samozřejmě, at to nepříjde, protože není o co stát :sweat_smile: :wink:
28. črc 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
milaholka - jééé, buď ráda, já teď poobědvala a držím to v sobě zuby nehty :slight_smile: ..... ale taky jsem tady stresovala, když mi bylo půl dne dobře :slight_smile: prostě buď ráda :slight_smile: ono to přijde tak rychle, že ani nepostřehneš, mě bylo fajn a najednou jsem museka letět pro zázvorky :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky loučím se prozatím, budem se pomaloučku chystat do postele :wink:
Tak zatím se tu mějte a moc toho nepropište, at tu pak nesedím do rána :grinning: :wink:
28. črc 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
mona - krásné bříško !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já se dnes též vyfotím, jen už to není, jak bylo, takže nemám chycený začátek ... ale neva :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
No nevidím zatím žádný rozdíl, je to foceno po 14 dnech a každá fotka je jina jedná je dál, protože to mě fotil přitel a druhá blíž..to jsem se horko těžko kroutila před zrcadlem:grinning:...mám tam už i teh. průkaz:slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mona, máš opravdu výstavní krásné bříško... :dizzy_face:
Holky, mě už se taky klube...takže ho zkusím také nafotit :wink:
Jsme byli u mamky a pekla kuře, tak jsem si dala a teď ležím a funím a je mi těžko :confounded:
28. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Luci a verun děkuji :dizzy_face:

no já si zrovna ohřívám jídlo ze včerejška...tak doufám, že mi nebude blbě :wink:
28. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holky, mamka mi koupila v lékárně GS mamavit...stálo to 400,- a lékárnice jí říkala, že RBP to těhulkám proplácí, tak jen ať víte, že je tady ta možnost :wink: :slight_smile:
Mona, dobrou chuť :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
jj taky jsem to četla s těma pojištovnama i HZP to proplácí...

Luci děkuji :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
no holky, já jsem u všeobecné .... po svatbě jsem chtěla ořejít jinam, ale nějak jsem se nemohla rozhodnout až to nakonec nějak vyšumělo ... teď o změně začínám uvažovat, prtž všeobecná nám nic nedá ani neproplatí !!!! hnus ..... u kterých jste vy a jste spokojené ? já nevím, kde bych měla jít .......
28. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Já jsem od malička u HZP a nestěžuju si....Hlavně nechod do Agelu, minulý rok lanařili lidi, já nepodlehla:slight_smile: a ted krachujou a ti lidé jdou všichni pod HZP...
28. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Agel mě ani nenapadl .... raděj nějakou zavedenou :slight_smile: ...... asi HZP .... musím pročíst nějakí ty manuály :slight_smile:

nic holky, jdu makat taky :slight_smile:

budu večer ... papa
28. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Veru, já jsem u RBP a jsem spokojená (přešla jsem od VZP)...loni jsem dostala 1200,- na solárko a letos budu využívat ty penízky na proplacení vitamínů pro těhulky...Slyšela jsem, že i HZP je dobrá :wink:
28. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
no my v loni taky dostaly přízpěvek 1.500,- na solarko atd. Ale letos to už zrušili, ještě do května proplaceli 500,- to jsem stihla vybrat, ale ted už ani to ne...jen pro těhotné myslím přizpívají 300,- bud na ty léky nebo na nějaké cvičení pro těhotné nebo plavání pro těhotné. ale musíš mit u sebe těhotenský průkaz, doklad o zaplacení a peníze převádí na učet...takhle je to u HZP
28. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Mona, u RBP musíš mít taky doklad o zaplacení a těhu. průkaz a peníze dávají na místě v hotovosti :wink:
28. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Luci to máte lepší, když jsou peníze v hotovosti, na ten učet to trvá 1 dní...minulý rok to měli ještě v hotovosti, ale protože se toho nějak zneuživalo, tak to dali na učet..no mazec :unamused:
28. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
14 dní :grinning:
28. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Mona, já doufám, že to tak ještě bude, až si to půjdu s průkazkou vyzvednout :confused:
28. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
no právě mění to docela často..no měla bych si zajít taky už do lekárny pro nějaké ty vytamínky a nechat si to proplatit, vemu si asi taky ten mamavit doktor mi dal vzorek tak to rovnou spojím:slight_smile:....Dneska se mi opravdu nic nechce jsem nějaká vyřizená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Mona, já taky...od té doby, co jsem doma, tak ležím...nic se mi nechce, spala bych, ale nejde to :angry:
28. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak tam mám tu fotešku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
špuntík na ní ale ještě není vidět :frowning2:
28. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
ale joo verun tečička je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Veru, krásná :dizzy_face: si z toho děláš zbytečně hlavu :wink: Víš proč já to mám na první fotce tak velké? Jelikož mi to doky přiblížil :wink: víš? :dizzy_face: jinak bych tam taky měla malou tečku :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
luci - myslíš ? já se to snažila přiblížit taky, ale je to mázlé, no schválně - hodím to sem přiblížené -.....
jako je mi jasné, že když to přiblíží dr, tak je to kvalitnější, ten můj doktůůůrek si s tím hlavu moc neláme :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
No já si nechala udělat ult později, nějak jsem totiž nevěděla, že si o něj musím říct :unamused: , ale nevadí, alespon na ní jde pořádně miminko vidět i když mi to taky mohl více přoblžit :angry:
28. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Veru, to musí doktor nastavit přímo na Utz a přiblížit to, aby bylo něco vidět :wink: Neboj, tečka tam je a příště bude i se světýlkem :grinning:
28. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Mona, kdy jsi teda byla na prvním Utz a víš, jak byl prcek tehdy velký? :wink:
28. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.