• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
no tak to nemá cenu sem dávat ten můj vlastní detail .... je to celé mázlé :angry:
jako já jsem si včera všimla, že záleželo, ze kterého uhlu dal tu "tyč" ve mě, když dal více na 1 stranu byla bublinka menší, když trochu pohnul, byla bublina :slight_smile: ale jako proč mi to nepřiblížil ?????? ..... hmmmmm škoda , tak musím být v klidu a myslet pozitivně, aby semínko rostlo a já se na něj mohla z ty 3 t se slzami v očích dívat :wink:
28. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
verun zkoušela jsem si ten tvůj kalendář co to bude jestli holčička nebo chlapeček...pokud to nelže tak by jsme měli mít chlapečka..no to bude mít drahý radost pokud to vyjde:grinning:...i když bych radši možná holčičku, ale budu ráda když to bude zdravé a krásné:grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
No první ult s fotečkou byl v 11tt+4 a miminko měřilo 42mm :wink:
28. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
hlavní zdraví !!!! a taky ta vizáž :slight_smile: :wink: :sunglasses: ale hlavně zdraví ..........

nám vychází chlapeček, prý se říká, že když máš chuť na sladké, bude to kluk a když na okurky řízky atd, bude to holčina .... hmmm .... tak to já teda nevím, prtž já bych si tak dala řízek s pařížskou šlehačkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jéééé, mě zase pálí žáha ....fuj :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
No ženy...nám vychází holčička a to je mazec, jelikož se v naší rodině kromě mě a mé ségry, rodí jen samí kluci :grinning: Tak uvidíme, jak se prcek předvede za pár měsíců na Utz a co se z něj vyklube :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Veru a když nemá někdo chuť na nic, jako já? :grinning: :grinning: Tak se mu narodí co? :grinning:
28. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
No babička na mě zkoušela takový ten trik prstýnek na šnurce a houpalo se to tak, že vypadalo to na holku a babička mi tvrdí, že se nikdy nespletla tak uvidíme:grinning::grinning::grinning:.....A kdy se dá holky poznat co je to za pohlaví, samozřejmě když je miminko dobře otočené a nemá překřižené nohy:grinning:...slyšela jsem, že už v 16tt a to budu na příští kontrole, ale zdá se mi to brzo... :unamused: :confused:
28. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Mona, pokud se mimi nebude stydět a ukáže se vám v celé své kráse, tak už vážně v 16tt :slight_smile: Kámoška je v 19tt a už od 16tt to ví :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Ty brdo tak to ted budu ještě více napnutá na další kontrolu :sunglasses: ...at už je 11.8. :grinning: :grinning: :grinning: ...doufám že miminko nebude zlobit a bude spolupracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Verun, já právě četla, že je to naopak, když na kyselé kluk a na sladké holka a nám to teda vyšlo podle chuti, jedla jsem od začátku jen kys. hlavně okurky a ono to byl fakt kluk :dizzy_face: Ted mám chut na to i na to. No zrovna dneska-katastrofa :confounded:
28. črc 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
Moni :slight_smile: odpočinula sis? Já jsem ležela celé odpo., pak jsem vstala a byla jsem jak praštěná přes hlavu, tak jsem si naordinovala zázvorové lízo a kupodivu se cítím lépe...snad mám možná i hlad, ale zatím nevím, co si dám :confounded:
28. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Luci, ale tak trochu jo. Taky jak jsem vstala, tak jsem byla jak praštěná, vůbec se mi nechtělo, ale musela jsem se psem :confounded:
Já ted dojedla krabí tyčinky a usmažila jsem si brambory nakrájené na tenké kolečka, tak snad mi nebude hrozně :grinning:
Jinak se těším zase do hajan :sweat_smile:
Co sis teda dala?
28. črc 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
Holky dneska to počasí je děs, taky jsem unavená, ale lehnout jsem si nešla, protože vím, že by se mnou už nebyla řeč :grinning:
28. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Moni, dala jsem si zatím je sladké burizony a právě řeším, co bude dál. Ale mám docela chuť na vaječinu, tak to asi vyhraje :wink: Jsem dnes doktorovi říkala o nevolnostech (on je kamarád našeho kamaráda, takže s náma vždycky sranduje) a on mi na to říká, mě je špatně 20 let a vám bude jen chvilku :grinning: to vydržíte! Trošku jsem chytla nerva,ale pak si říkala, že chlapi nemají vaječníky a nerodí děti, tak i když jsou profesionálové v tomto oboru,stejně prd ví :grinning:
28. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Moni, t já bych si lehla a odpočívala, malý mi dá tak zabrat, že využívám i 5ti minutovky :grinning: :pensive:
28. črc 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
Mona, já to mám taky tak, ale kdybych aspoň usla a tu nevolnost zaspala...zívám půl dne a ne a ne zabrat :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Moni to ti věřím, musíš ho něčím zabavit no třeba bude chvilku klid :slight_smile: , ani počasí nic moc na ten písek co? Já budu muset za chvíli jit vařit, dneska jsme měli včerejší oběd a na večeří udělám zapekané brambory a bude i na zítra oběd:slight_smile:..ale vůůůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Luci, hmm burizony, ty jsem neměla ani nepamatuju :grinning:
Tak si něco udělej a přeji dobrou chuť ! :dizzy_face:
Jo no, doktorům se to řekne, když si neprožili a ani neprožijou ty "naše stavy" :wink:
28. črc 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já je taky dloiho neměla, ael nějak jsem je uviděla v obchodě, tak jsem je vzala a čoveče...mají pořád stejnou chuť, jako před léty :grinning: Joó, a to jsem dneska u mamky měla ještě nanuk Ledňáček, tak to už taky ani nepamatuju a byl super (mám dnes nějaký vzpomínkový retro den) :grinning:

Mona, zápékané brambory? Dobrý tip :wink: S čím to děláš?
28. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
No ho rpávě baví vždycky něco chvíli. A furt se sním rozčiluju ohledně psa, ho asi brzy zastřelím (malého) , protože po něm skáče, hází hračky a dělá mu naschvály a už na to nemám nervy, tak ted dostal. Nepochopí za ten skoro rok co ho máme, že to není hračka a udělá mu něco, tak je to v dupě, protože je malý a křehký :frowning2:
Asi si pořídím pitbula :grinning: Aby věděl, že pes není hračka :grinning: :wink:
28. črc 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
Moni to já budu vařit zítra, ještě nevím co, ted jsem najezená, tak o jídlu nechci ani slyšet :grinning:
Luci, tak ty bych si dala taky, lednáček jsem už taky dlouho neměla :wink:
28. črc 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Děcka já si ted dávám šlehačku s grankem a to jsem před chvíli dojedla polévku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Moni, já mám doma tele a ne psa :wink: a už jsem mu říkala, že bude mímo a že se mu skončí ten vegáč...že se má připravit na tahání za uši, za ocas, píchání do očí atd. :wink: Jenže ten náš něco vydrží, za chvíli bude vážit víc, než já :grinning: Koukala jsem do alba na toho vašeho drobka chlupatého, je krásný...já bych ho taky bránila :wink: Lukášek to časem pochopí a pak to budou velcí kamarádi :wink:
28. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Teda Mona :grinning: :grinning: :grinning: jen si holka dej, mimčo si to žádá, tak mu musíš dopřát :slight_smile:
28. črc 2009 v 18:22  • Odpověz
No já jsem zvědavá kdy :grinning: Já se dívala už kdysi, takového měla taky drahá půlka než jim ho někdo na zahradě otrávil. :frowning2:
Už si nemůžu vzpomenout na rasu :sweat_smile:
No Lewis, je už trochu větší, ale fakt jen trochu, je to ten nejmenší z jorků, takže by mu mohl zlomit něco hned. :angry:
Moni, tak at neletíš za chvíli na záchod na velkou :grinning: :wink:
28. črc 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
luci a Moni sice mu dopřávám, ale jaksik to se mnou už krůti...no doufám, že se to vstřeba :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak ahojte děvčata.

Byla jsem s tchýní nakupovat,.... :slight_smile: koupila jsem si tričko a taky jsem moje těhu oznámila přes tel sestře .... plakala božátko moje :slight_smile:

jinak jsem nebyla schopna k večeři nic pozřít, mám jen žížu, jdu na džus a dobrou ...

PS: pupík vyfocen :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
verun krásný pupíček :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Doré ráno těhulinky :slight_smile:
Jak se dnes máte? Manža mi podal do postele noťas, tak ještě ležím a testuju metodu s piškotama proti ranní nevolnosti :wink:

Mona, dnes budeš volat na výsledky, že? Držím palce :dizzy_face:

Verun, máš krásné bříško :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj maminky nebo nastavající:slight_smile:
dneska jsem se hecla a šla do práce, samozřejmě nuda, nechápu co jsem tu lezla :angry:

Luci nene mám volat bud zítra nebo v pá, včera jak jsem tam volala tak vysledky ještě neměli :frowning2: a co ty piškotky, zabrali? já vždy na to zapomenu:grinning:
29. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.