• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mona, budu držet palce i tak :dizzy_face: Já jsem si na to právě dneska vzpoměla a můžu říct, že to fakt funguje. Vstala jsem a nemám žaludek tak šíleně na vodě, jako každé ráno :slight_smile:
Holky, já bych si právě teď dala nealko malinové mojito...mňam!!! :grinning:
29. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,

no ráno bylo zase menší, to tak odpo mi vždy vyskočí :slight_smile: a já se můžu uhladit :slight_smile:

dnes ráno se mi zadařilo, po 2dnech jsem si zašla na wc a hned ráno ... tak to se mi dlouuuuho nestalo :slight_smile:
snídala jsem už za chůze do práce, jaký jsem dnes měla hlad ..... a je mi celkem dobře, oproti včerejšku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám tady ananasový jogurt a malinkatou bagetku a jdu si uvařit tu mojí kávu = kako a musím se vrhnout na 4 šíííílené reporty, co jsem teď tak trošku zanedbávala :slight_smile:

Ale budu sem na Vás jukat :slight_smile: :dizzy_face:

Lrásný den,kočky, ať je nám všem dobře a fazolky rostou jako z vody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
luci - normálně se mi sbíhají slny, jak jsem si přečetla ta dvě slůvka - malinové mmojito !!!!!!!! jjéééééééé jakou já mám na to chuť !!!!!!! můžeme vůbec nealko mojizo ? ta máta tam ? co se tam vlastně dává ? večer jdu s kamoškama na terásku, tak už kutím, co budu pít :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
veru, tak to moc nepřeháněj a šetři se :wink: Jsi mi právě připoměla, že jsem byla na wecku naposledy v sobotu...hmm...to se mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
luci - přemýšlím, cojsem jedla, ale já vlastně nejedla nic, jen večer jsem měla vývar s rýží ...... že by to ? :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Luci to musím někdy taky vyzkoušet....já mám ráda jahodové mojito to bych si ted taky dala :grinning:

verun s tím bříškem to mám taky tak ráno jako bych byla normální a hned jak se najím tak se nafoukne, zvláštní :slight_smile:

Holky včera jsem celý den poslouchala, že bříško mi moc neroste atd. doufám jen že miminko dobře roste :frowning2:
29. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Veru, tam se podle mě dává jen máta, třtinový cukr a pak ovoce dle výběru...víc by nám asi poradila nějaká odbornice :wink: myslím, že se to normálně může. Já jsem si mátu zasadila nedávno a roste mi to jako plevel...bych to měla nějak zužitkovat :grinning: samozřejmě pouze na nealko :dizzy_face: Já jsem včera měla hovězí vývar se zeleninkou a nic...asi si dám blumu...třeba mě to chytne :wink:

Veru, já mám kámošku v 19tt a na ni to nejde vůbec vidět, přibrala zatím něco kolem 2kg a těhu mi nepřipadá vůbec a je v pořádku. Každý to má jinak, klidně se Ti může najdenou zvětšin z ničeho nic :dizzy_face: Prcek je určo v pořádku, neboj :wink:
29. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Ups...ten druhý odstaveček měl začínat Mona :wink:
29. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
luci - už nepííí to mojito :grinning: :grinning: :grinning:

mona - od koho jsi poslouchala, že ti neroste bříško ??? :angry:
29. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky do mojita se dává třtinový cukr, limety, ty se rozdrtí spolu s mátou, v restauraci tam ještě dávají mojito sirup, ale nemusí být popř. nějaké to ovoce. Ledová tříšt a zaleje se to vodou..Dělala jsem v restauraci tak vím:grinning:

luci tak pokud máš mátu tak my doneseme zbytek surovin a uděláme mojíto párty :grinning: :grinning: :grinning: ....................................já si taky myslím, že to půjde vidět to bříško až tak od 5 měsíce, a navíc každy v těhotenství má bříško rozlišné.
29. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
verun, ale holky včera naráželi a pak když jsem říkala, že trošku jo tak pak řekli ,,jooo trošku ano" tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
mona - přesně s rím bříškem, přijde mi, že já mám večer bříško větší (přestože je to jen voda a nafouknutí :slight_smile: ), než kamoška, co je v 11tt ...... asi neumí zadržovat vodu nebo co :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
mona - tak jsou hloupé !!!! :angry: za 1. tohle se vlbec s budoucí maminkou nerozebírá a když jo, tak jí řeknu, že ho má krásné, každá ho máme krásné, jen jinak velké/,malé ....... :wink:
29. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
verun no jo no co naděláš ani jedna ještě neměla miminko, takže neví co to je a ta jedna dokonce byla na potratu... Víš jsou to sice moje kamarádky a já je mám rada, ale ozyvají se jen v tu dobu, když se rozejdou s těma jejima ženáčema a pak jsou s nima zase... Obě mají zadané chlapy a oni ví, že s tím moc nesouhlasím...
29. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
mona - tak to znám ...... a je to jasné, každá, kt. už mimi doma má, nebo čeká, ti řekne, jakkrásné bříško máš, prtž v Tobě nevidí sokyni, někoho, komu má co závidět ...... ale pokud to jsou kamošky, kt. nemají děti a ještě ke všemu žijí takový život, jak píšeš, tak se ani vlastně nedivím .......

No já jsem zvědavá, co bude tropit MM bývalka ...... měli bouřlivý dlouhý rozchod ( z její strany bouřlivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a my hned na to spolu randili a vzali se, já se odstěhovala za ním a ona nám dlouho nedala pokoj, psala mu, když se dozvěděla, že bude svatba .... ale jak ? odbornice na psychické vydírání ... no a pak všude rozhlašovala, že lituje toho, že si od něj nenechala kdysi udělat dítě atd, že by ho s ním chtěla a to už jsme byli svoji !!! Koza !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mimochodem ona když byli spolu děti přímo nesnášela a najdenou je hrozně chce, .... no ta až se dozví, že čekáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude tóčo :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Verun no já už ty holky neřeším, já říkám každy strujcem svého štěstí :wink:
No tak ty to taky nemáš lehké, byvalky nejsou dobré, některé ti udělají ze života peklo...no já naštěstí žádné byvalky od přítele neznám jen mi jednou jedna psala sms, že se vydají atd. ale to rychle vyšumělo:grinning:
29. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
nj, bývalky :slight_smile: jako já bych se takhle neponížila ani náhodou ! já jsem zase asi až moc hrdý člověk ......... :grinning: :sunglasses:

A abys věděla, moni, máš náááádherné bříško :wink: čestné skautské :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Holky, s bejvalkama a podobnýma kravkama to není snadné, ale já už jsem se zařekla, že takové slepičky nebudu řešit :wink: Jednou je to přejde a nebo budou kravky celý život... :grinning:
Umyla jsem si vlasy a musím se trochu namalovat...ty moje akňáky nevypadají úplně vábně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pojedeme nakoupit a do Makra, musíme to stihnout dřív, než mi zase bude blibno :wink:

Mona, těhu párty bychom někdy mohly spáchat :wink:

Veru a jak to vlsatně dopadlo s tou tvou svědkyní? :wink:
29. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Verun děkuji moc, to jsi mi udělala radost:slight_smile:.....Já jsem taky moc hrdá a nechápu jak se někdo může tak snížit, já znám tolik lidí co ze sebe dělají hlupáky a je to jedno jestli je to holka nebo kluk. Vyloženě si od toho druhého nechají ,,srát na hlavu"....
29. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
luca - blibno ????? to je vtipnéééé :grinning: :grinning: :grinning: nepi to mojito .... že si nedáš pokoj ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

tak já musím zaklepat, že se mi pleť zatím drží v normálu ťuk ťuk ........

Těhu party ? já přinesu led :grinning: :grinning: :grinning:

No dopadlo to tak, že se svědkyně (zároveň ta těhu v 11 tt cca, co o ní tady píšu) urazila, že jsem jí hned nařkla, že je zrádkyně...... a byl to její muž, můj kolega, MM svědek :slight_smile: ale jako já jsem jí nenařkla, ale věděla jsem, že to byl 1 z nich, nikdo jiný to být nemohl ..... a mě to fakt naštvalo, takže jsem čekal, až mi napíše, jak dopadl pondělní utz, napsala a já jí odepsala ne výsledek, ale otázku, jestli to řekla ona ..... a ona že ne a že ji mrzí, že ji hned považuji za zrádkyni ..... ?????? to jsou ty těhu hormony :grinning: :grinning: :grinning: noa vyřešilo se to, Pavel (ten zrádce) se mi omluvil ...... a je to :grinning: ale příště budu důraznější, prtž mi říká, já nevěděl, že to nemůžu říct svojí ségře, jenže jeho ségra se zná taky se všema, navíc pracuje ve stejné firmě jako já .... no nic, to už nechám být :sunglasses:
29. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
luca tak at to dobře stihnete a vše nakoupite :slight_smile: a s tou párty by to vůbec nemuselo byt špatné jak bude hezky tak se můžeme tehulky domluvit a někam vyrazit na něco dobroučkého:slight_smile: jéé to by bylo fajn:slight_smile:
29. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky tak jsem posunula zítřejší UTZ (podle ms 6+4, podle posledního UTZ 5+4) až na 10.8. - tak budu doufat, že se nám ukáže miminko v celé své kráse. Do té doby budu myslet pozitivně, stresu si užiju až až v čekárně :sunglasses:

Budu tam sebou muset vzít prcka, to pro něj bude zážitek.. snad ho nějak při tom sonu zabavíme, jinak nechci poslouchat ty otázky :grinning:

krásný den holky... já mám naštěstí manželovy bývalky daleko, i když přes facebook jsou vlastně blízko.. ale je to v klidu!
29. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
summer - budu Ti držet palečky, nebooooj :slight_smile: mimís se ukáže, až se budeš divit, jak dokázal tak vyrůst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak, na posledním utz jsi byla podle dr 5+4tt ? a nic nebylo vidět ?
29. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky, taky jsem přemýšlela nad tím se někdy (třeba až budou větší bříška a příjdou na nás chutě) sejít, bylo by to fajn a mohla by to být sranda...takové rande na slepo :slight_smile:
Veru, já dneska perlím, co? :grinning:
29. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
luci to se v té restaraci asi potento jak uvidí tolik těhulí:grinning:...no já bych byla samozřejmě pro, rande na slepo, byl by to menší adrenalínek:grinning: Někdy na podzim by to bylo fajn třeba ještě jak by bylo teplo :grinning:
29. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
:grinning: luca - dnes má úplně svůj den, raděj v tom Makru nemluvani !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já s randetem na slepo úplně souhlasím, ale budete na mě muset chvilinku počkat, my jsme ještě maličcí :sweat_smile: :grinning:
29. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Veru, počkáme :wink: Určitě se pak musíme domluvit :slight_smile: Nic holky, jdu trochu prosušit vlasy a jedem...pak se ozvu...mějte se zatím parádně :wink:
29. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
luci pa :dizzy_face:
29. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
pa a žádné utrácení !!! :grinning: :grinning: :grinning:

a já jdu pracovat :unamused:
29. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
no a já jdu domů už mě to tu nebaví:grinning:
29. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.