• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mona - ??? tomu nerozumím :fearful: :grinning:
Jak jako ? Prycuješ nebo nepracuješ ? Nebo jsi na nemo ?
29. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Já pracuju, ale nemám vyplatu za 2 měsíce tak tu jsem jen na skok at se neřekne a odcházím...a už mě to tu fakt štve jsou tu jenom preblémy a stres a to miminkou moc nepřidá :frowning2:
29. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
mona - a jak to, že nemáš výplatu 2 měsíce ???? to je nějaká menší firma? Nebo krachujete ? ... No každopádně honem dom a raděj na nemocenskou, ne ? ....
29. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Veru, já jsem měla UTZ v 5+4, ale "mimi" odpovídalo 4+4; proto ten zítřejší měl být 5+4 nebo 6+4.. ale nebude!
A vidět bylo v těch 4+4 krásně, gestační váček a uvnitř takové malé zakroucené cosi.. prý žloutkový váček+embryo :slight_smile:

A další bude teda 7+něco nebo 8+něco... syn se mi taky předbíhal a dobíhal, oni rostou skokově, tak uvidíme! :slight_smile:

Moni, to je děs s prací... máš pravdu, sekni s tím.. snad ti ty peníze brzo dorovnají, to je šílený!!
29. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
summer - taktomu nerozumím :frowning2: Ty jsi v 4+4 tt dle utz viděla gestační váček a já v 5+3tt jen bublinku ... :confused: :fearful: dr se ale jako nedivil říkal jéééé to je začátek, jste tak 5tt ..... snad bublinka poroste a já ji toho 17.8. uvidím v celé kráse ...... :wink: ale Luca mi třeba říkala, že mi to třeba málo přiblížil, ale mě přijde, že nic nepřibližoval, že obrazovka byla od začátku do konce stejná .......
29. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, jsem doma. Vcera vecer jsem mela naruzovely vytok, uplne jsem se videsila. Tak lezim aji zitra a v patek pujdu do prace udelat uzavirku mesice - dochazka atd. a asi uz zustanu na PN. Nechci nic riskovat. Dneska je to uz ok, tuk, tuk. Asi sem byla hodne prokrvena, ale vystrasilo me to.
29. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
mabe - ahojky .... jééé, úplně jsem se lekla, jak jsem to četla ... hlavně buď v klidu :wink:
chceš zůstat na PN jako úplně ? ...
29. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
ja jsem se taky vystrasila, spinila jsme po kazde kdyz byl MA. Ale nebyla to krev, naruzovely vytok, hned jsem si vzala utros a lehla. Po hodce uz to bylo ok. Dneska a zitra lezim, v patek do prace a asi zustanu na PN. NO, urco do 12tt. a pak se vratim na chvilku. Stejne bude zima a u nas na hale je v zime obrovska. Snad to bude uz ok. Musim se vic setrit. Vcera jsem byla hodne unavena.
29. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
mabe - MA ?....

jako já včera taky přeháněla, jela jsem busem dom, už to je náročné :confused: , pak do obchodu, že jen pár lehkých věcí a nakonec jsem odcházela s plnou taškou jídla a všeho možného a dom je to tak 7min svižné chůze, přišla jsem dom a bylo mi hrozně, jenže jsem měla 15min na relax a pak se pro mě stavoval tchyně a jely jsme utrícet za oblečení zase a pak ještě na jídlo, ale mě bylo takmizerně, že jsem měla jen polívku, doma jsem lehla a fakt jsem si nadávala, dneska musím být rozumnější ..... :wink:
29. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Veru, já to zkusím hodit na stránky.. ale jestli říkal že jsi v pátém týdnu, tak jsi byla 4+něco, otěhotněla jsi později :slight_smile:
a bublinka je gestační váček, jen já už jsem tam viděla něco uvnitř. Tím se nestresuj.. záleží i na kvalitě ultrazvuku a tak vůbec...

Ad nemocenská - kdo můžete, tak vřele doporučuju. Já u prvního chtěla pracovat do konce, nakonec mi doktorka navrhla zůstat domaa v práci mě tak stvali, že jsem souhlasila a byla to nádhera!!! Fakt jsem si bříško užila, ted u dalšího těhu zapomínám, že jsem vůbec těhotná. Chodila jsem na těhu cvičení, plavání, pořád jsem se vídala s holkama co čekali mimi podobně jako já (nějak se nám to u kamarádek sešlo :slight_smile: a s kamarádkama co už děti mají (také většina...) a byly to fakt krásné měsíce. A syn je klidnej, hodnej.. jakoby to pohodové těhu vnímal :slight_smile:
29. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, pořád jsem nervózní z toho že ten můj doktůrek teda taky v tom 5tt nic neviděl, říkal možná že v jednom místě vidí ten váček, ale že je to tak na začatku, že si není jistej. Jdu až v pondělí, asi to nevydržím, hlavně že aspoň ta krev je v pohodě,
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
aha :slight_smile: no dle MS jsem tedy týden napřed ... vlastně pozadu :slight_smile: bublinka je gestační váček ? aha :slight_smile: ..... takže to co já mám v albíčku z utz to je MŮJ gestační váček ? :grinning:
29. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
milaholka - takže jsi byla též na utz na začátku jako ? ... teď si říkám, kdybych já to o 1 tt posunula ..... jenže dle MS jsem starší a přitom je semínko ještě malinktaé :slight_smile:
buď v klidu, to je to nejdůležitější, věřit a nestresovat :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
no ono taky záleží asi na to početí, jak je fazolka skutečně stará, ale teda rozežraná jsem fest :grinning:
29. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
verun my jsme realitka šef je takový podvodník, že kdybych se tu rozepsala tak čtete celý den..dokonce udělal i na mě podvod, no je to všechno pakárna..nemáme vyplaty, protože prý nemá prachy...jsem už totalně švorc :frowning2: musí mě živit přitel a jde to horko těžko když máme hypošku :frowning2: ...mám strach, že když ted odejdu na nemocenskou tak peníze už neuvidím, ale kdybych je dostala tak jdu okamžitě..no a navíc je problém v tom, že ve smlouvě mám min. mzdu, přitom jsem dostávala o mnoho víc, takže ta nemocenská bude nic moc :angry: ach jo co nadělám :confounded:
29. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky,muzu se pridat,nemam to sice potvrzene od mudr(ma dovolenou do 9.8.09),ale snad je vse Ok
29. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahoj poupe - no jasan :slight_smile: určitě to bude dobré :slight_smile: čárečky máš, ne? :wink: a za týden a kousek už budeš vědět víc :slight_smile:
a nezaskakuje Tvého Dr někdo jiný ? .....
29. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
mona - no tak to je pěkné :unamused: to nevím, co je lepší ...... ale pro mimi určitě klid, tzn odejít na PN ...... to je blbé, když máš ve smlouvě minimum a dostáváš víc, prtž ta nemocenská bude teda asi velká :unamused:
Hlavně, jak to zvládáte a mimi roste :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Holky, asi fakt pujdu od pondelka na PN aspon do toho 12tt a pak se uvidi. Nechci nic podcenit. Sef me rikal minulej tyden, ze mam jit. Sice to v praci bude trosku komplikovany, ale mimisek je na prvnim miste.
29. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
mabe - to víš, budeš mítn klid a fazolek taky .......
a co děláš ?

já to tady chci vydržet aspoň nějak do zimy .... :wink:
29. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
ja jsem to taky chtela vydrzet, ale vcerejsek me fakt vydesil. No, uvidim do patku mam cas na premysleni. Cely dopo lezim a tedka sem si vzala utros a jdu spinkat. :slight_smile: MA - zamlkly tehu
29. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
My jsme v práci měli kolegyňku a ta tady byla tak dlouho, že jí tady nakonec praskla i voda a jela rovnou do porodnice :grinning: Děláme tady u PC, takže klidná práce, taky bych chtěla zůstat co nejdýl, ale takhle teda ne :grinning:
29. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
ja musim byt na cele hale, nemuzu jenom sedet a je tam klimoska, takze bacily atd, se pekne roznaseji a tak. Proste to neni ideal. Stejne jsem chtela tak v rijnu, listopadu uz zustat doma. Asi preklenu nejrizikovejsi obdobi a pak se mozna na chvilku vratim. Nejhorsi je, ze mam 22 lidi pod sebou, to se musi nejak resit. Do 5.8. uz je vypsany vyberovy rizeni na mistra.Jeste zaucit a hotovo.
29. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jdu si lehnout, pa
29. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
verunko84 ma zastup,ale ta sestra mi rekal,ze je brzy,tak at si udelam test a ja ji rikam,ze jsem si ho samozrejme delala(snad 8 testu :grinning: ),tak ji rikam jestli mi vezme krev a ona ze na ultrazvuku nebude nic videt,no proste pipka,tak jsem ji rekla,ze si to vyridim s tou moji :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak já jsem také u PC a jen ťukám :slight_smile:
poupe - tak toje pipka, tu krev Ti aspoň vzít mohla, ale co, buď v klidu, já též min týden byla v po na utz, nic tam ještě nebylo, ani krev mi nevzal, byla jsem tak nervozni, že jsem si na krev došla sama někam jinam a hned odpo jsem měla výsledky a věděla jsem, že hcg je dobré, no a teď v po jsem už na utz měla biblunku :wink:
29. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
verun musím to nějak vymyslet...nevím jestli potom na zimu nemám dát vypověd, protože mám strach že ten půl rok co platí mateřskou zaměstanavatel tak mi jí nebude platit.. tak přemyšlím jestli jít na pracák a rovnou na rodičák, ale nevím jestli to tak jde..musím to vše pozjištovat.. :unamused:
29. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky mam na Vás dotaz. Chtěla jsem si do albíčka vloži ten pregnancy ticker a nejde mě to :frowning2: . Anglicky se přiznam neumím ale došla jsem až do posledního bodu a když si zamodřim ten kod tak mě vyskočí tabulka a tam neni uložit jen kopírovat a když pak najedu do svýho alba do fotek tak se to tam prostě neukáže. Kde dělam chybu, přiznam se že jsem docela analfabet co se týče počítačů tak jestli to někdo umíte vysvětlit tak budu ráda :wink: .
Na dnešek jsem skoro nespala, furt jsem se budila :unamused: , a pak jsme šli s vikínem na nákup a teda džíny tak akorát, nic moc. Uvidíme jak se do nich narvu za 14 dní. V nejhoršim rozepnu knoflík :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
market :

holky, to počítání pregnancy ticker :

http://www.pregnology.com/due-date.php
tady si dáte kolik dní máte cyklus + kdy byla poslední Ms (1.den posl.MS - jako v pasu) = a dáte calculate

vyskočí na vás tohle
http://www.pregnology.com/due-date.php?o1=1&cycle=26&month=6&day=19&year=2009&omonth=1&oday=01&oyear=2009

tak klikněte vpravo nahoře pod těmi 3obr na GET THE CODE

vyskočí vám toto
http://www.pregnology.com/preggo-ticker.php?day=23&month=03&year=2010

a je to
stačí si vybrat dole barvu pozadí, popř. textu (to zkusíte přes SEE IT, jde to hned vidět a i hned změnit) a pak zkopčíte ten HTML code do vašeho albumku
29. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
market ono se to neukladá tam kde fotky, ale do popisu alba. normálně si klikni na svoje album, otevři si ho a nahoře v pravo je změn udaje v albu a tam to vložíš... :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.