• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
maja,taky se bouri :slight_smile: toho myho ze me rani mrtvice :slight_smile: ale tak bozsky se snazi,abych byla stastna :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
muf :grinning: :grinning: :grinning: ze me ma akorat srandu, minule jsem se rozbrecela asi o pulnoci, ze mam hroznej hlad a on misto aby vyskocil mi neco udelat tak spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
maja,tak to me mrzi ze tak komplikovane :unamused: ale zvladla jsi to a ted to bude lepsejsi carcu: jj,malyho uz nevidel pul roku
23. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
maja,to uz ted brecis hladikem? :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
no ja na toho svyho byla v nedeli hrooozne protivna,se snazil a mne vsechno vadilo a tak-jojo bouri a minle jsem se rozbulela...uz ani nevim co ze mi prislo lito...

mufi jen at se snazi..dyt jsi jeho partnerka a nosis jeho miminko :grinning:

no holky ja se prave booojim nastrihnuti
carcu,uz taky pocitujes zmeny?
autor
muf, jo, ale je zvlastni, ze pres den nemam vubec chut na jidlo a vecer bych sezrala kdeco...tak jsem si koupila pikslu naklicenyho obili a chroupu to tady misto chipsu :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
carcu,nebooooooj....fakt neboli jak me nastrihl,tak byl malej snad hned venku :grinning:
23. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
maji,tak myslim ze vedes v zebricku breceni :grinning: zatim..
23. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
maja,a mas vic chute na sladky nebo slany? :grinning:
autor
carcu, nevim co je "lepsi", jestli nastrih, nebo natrzeni (ja su ten druhej pripad) :sweat_smile:
myslite ze nejsem blazen,kdyz jsem chtela mimi s nekym koho osobne znam mesic...jinak rok pres chat? :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
carcul, no to si pis, zatim me nejvic dojimaji tobikovy leporela :grinning: :grinning: :grinning: jestli si chcete poplakat tak doporucujudve- Hasici a Kuratko a obili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
muf, ja ti ani nevim, z kyselyho se mi dela blbe, sladkyho su prezrana a na slany taky nemam chut... :sweat_smile: no to obili je idealni-bez chuti :grinning:
23. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
bojim bojim mufy...tak mozna tim lip,aspon se vam neplete do zivota a ma novyho tatku...

no zmeny nejaky citim,chodim furt curat,jsem silene lochtiva a tak :grinning: ale jen prkotiny..a co ty??

maji..takze zdrave papas :grinning:
23. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
a mrknete na forresta gampa....ten mujse mi smal a rikal...ty brecis a jeste ani nikdo neumrel...jen si na to vzpomenu a chce se mi rvat :sweat_smile:
autor
muf, nemyslim :grinning: ja jsem rekla na zadost o ruku klukovi, kteryho jsem videla celkem 8x a za dalsi dva mesice si s nim poridila dite :grinning:
autor
melo tam byt jeste ANO :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
carcu,taky furt curam a to bych se mela polepsit v prijmu tekutin....dneska jsem neovladla chut na studeny pivo,ale jen malou sklenicku
maji a je ti blbe a co u prvniho?
autor
car, zatim se snazim, ale ovoce mi teda nejede krom melounu vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky asi kdyz se potka ten pravej neni co resit :grinning:

no tak to ten muj si asi se mnou ete uzije :grinning: jak tak slysim...az budu furt brecet a tak
23. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
maja,tak to je kraaaaaaaaaasny....
23. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
maji ale o bys mela,ja bych ho mela taky zacit vic jist
autor
muf, blbe mi neni, ikdyz dneska mi teda nebylo u obeda nejlip, ale to spis tou porci, co jsem stlacila :grinning: u tobika mi bylo az na maly vyjimky spatne od asi 14. tydne, kdy jsem lezela v nemocnici a byla jsem neskutecne vynervovana...takze to zpusobila asi psychika :sweat_smile:
ta jsi byla s malym v nemoc.??rizikovy??
23. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
carcu,uvidis...treba u prvniho jsem to ze jsem tehotna citila jen tak ze jsem hodne curala,ze me kopal pod zebra a byla jsem tlusta jako prasatko :grinning:
autor
car, ja vim, ale brrr, nemam to rada, vsecko je to kysely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a banany uz po zime nemuzu ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas zeleniny snim dost, tak si to tim snad nejak vynahradim :grinning:
hele, berete uz nejaky vitaminy pro tehule?
maji beru femibion 800
23. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
holky vite jaka je pravdepodobnost ze jsem v tom ale menstruaci mam a test je negativni?
23. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
mufi to netusim :frowning2:
23. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
ja si pockam na povrzeni tehotenstvi a budu brat to co predtim...jen si nemuzu vybaviz nazev ale je v ruzovy krabicce
23. čer 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.