• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky chtěla jsem se zeptat..dneska jsem si koupila calibrum vitamíny pro období druhého a třetího trimestru a píšou, že dvě tablety denně, ale zdá se mi to moc, když ještě beru kys. listovou..neberete náhodou tyto vitamíny taky??
29. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Holky, už jsem zpět :wink:
Mona, tyhle vitamínky nemám, ale v lékárně říkali, že pokud bereš nějaké spec. vitamíny, ve kterých je obsaženo vše potřebné, tak už by se neměla užívat zvlášť listovka. Pokud máš dostatek ovoce a zeleniny úplně stačí brát jednu denně :wink:
29. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Luci nevím jestli jsou speciální, ale jsou tam ruzné vitamíny obsaženy a dokonce čtu i listovku no... nevím jestli ještě nemám počkat a dobrat samotnou listovku a pak začít brát to calibrum je to i pro kojící matky :unamused:
29. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Mona, to je dobrý nápad :wink: já mám listovku ještě na 2 týdny a pak začnu užívat ten mammavit :dizzy_face: Jinak jsem se přejedla halušek, dokonce jsem si i přidala...a to se mi už pár týdnů nestalo :grinning: Takže se teď válím s plným břichem a bere mě spání :sweat_smile:
29. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
monako3 ahoj :slight_smile: bud ber listovku a nebo ty vitaminy,ja brala calibrum u prvniho a jen obden,ja bych dojedla listovku a pak zacla brat ty vitaminy,takhle bys mela hodne kys.listove
29. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
jj asi to taky tak udělám.....ty jo halušky?? na ty se už chystám dlouho. Dala bych si je z brynzou, ale přítel je takhle nejí, takže je budu muset udělat se zelím a uzeným:stuck_out_tongue_closed_eyes:..a já dneska dojídam zapečené brambory :grinning:
29. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Moni, já je dělám s brynzou a anglickou a je to mňamka :slight_smile: Ono je to teďka strašně těžké s tím vařením, já vůbec nemám fantazii a hlavně skoro žádnou chuť. Dneska se až divím, ale aspoň jsem se najedla a snad bude líp :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj Poupě, vítej mezi náma :wink: Máš krásnou fotečku v pase...takový drobeček rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
poupe jj já vím..proto první doberu listovku a potom začnu brát ty vitamíny :wink:

Luci ani nevíš jak bych si dala ty halušky s brynzou..slintam tu normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
No a o té fantazii ani nemluv mám pocit, že mi došly uplně nápady. Navíc pokaždé mám na něco jiného chut :unamused:
29. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Milaholka, vubec se nestresuj, muzes byt proste tehotna o neco mene... uvidíš v pondělí!!!!!! :slight_smile:
Já jsem na radu holek kvůli těmhle stresům o skoro dva týdny posunula příští UTZ - měla jsem zítra, ale RADSI si počkám.

Jinak jsem spráskala meloun, pobolívá mě břicho, konečně zase i prsa (po dvoudenní pauze kdy mi nic nebylo) a je mi i mírně špatně. A já jsem štastná :grinning:

jinak bych prosila o radu, jak se dostanu do alba k někomu konkrétnímu? nenašla jsem vyhledávání :( musím listovat podle abecedy.. nebo těch čísel co tam jsou?

jinak já střídám calibrum baby plan a samotnou listovku... ale víc jím to Calibrum, jsem trošku odvápněná a je tam i jod a železo, tak proto. Jak říká můj doktor, kromě té listovky jsou těhu vitamíny spíš pro maminky, protože nás miminka slušně vycucávají :sunglasses:
29. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Summer, do albika se dostaneš jednoduše :wink: vedle každého jména u fotky v pase je v pravo malinký foťáček, stačí na něj kliknout a jsi v albumku :wink:
29. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj vsem tehulkam :slight_smile:
drobecek uz ma 13kg a 93cm :grinning: tady jste asi vsechny prvorodicky,je halusky bych si dala taky
29. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Moni, já to mám taky tak...chvíli mám na něco chuť, začnu to chystat a přejde mě to :pensive: Jsem si taky dneska koupila meloun, už se na něj těším. Teď si dávám blumy, abych už šla konečně na wecko :confused:
29. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Poupě, všechny neééé :dizzy_face: je tady spousta holek, které už mají jednoho drobečka, jako ty :wink:
29. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
tak az se rozkoukam,tak to urcite zjistim
29. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Monako díky :grinning: . mě nenapadlo že se to musí dát před to co mam v albu napsaný. nechala jsem to dle MS i když jsem o týden dle UTZ míň :wink: . Taky vás dneska tak bolí hlava, je to děs. Piju dost, ale prášek žádný nechci :unamused:
29. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky zdravím byla jsem na dovči, co nového????
29. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
ahojte holcinky :slight_smile:
hele, povezte mi, su jedina prastena co uz nakupuje tehotensky obleceni, nebo je nas tu vic takovych?? :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Míšo, ty jsi byla na dovči? A dobrý? My jsme chtěli někam zajet v polovině srpna, ale mám strach :confounded:
Maji, nejsi praštěná :wink: já jsem o dva týdny těhotná míň, než ty a už mám jedny botičky a pár bodýček :sweat_smile: od ségry jsem dostala lahvičku a hračky :slight_smile:
Holky nakupujete jen na netu nebo máte i nějaký dobrý tip na obchody v Ově a okolí?
29. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
majatob a nemaj ve sleve? :grinning:
29. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Maji, já jsem slepoň...teď si to čtu znova a ty jsi psala o těhu oblečení :grinning: Zatím ještě nic nemám, ale chystám se objednat si těhu tričko s nožičkama na bříšku :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
jezisi, me uz naskocil 10tt!!!!
poupe, v Benettonu maji 70% na tehu :wink:
29. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
luca, v Ove mam rada dvojcatka na Kurim rynku a v Porube na hlavni tride takovej maůej obchudek na hornim konci :wink:
29. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Maji, díky za info :slight_smile: mrknu tam :wink: A co sis pěkného koupila?
29. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
no nekup to,u nas benetton neni :frowning2:
29. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
pou, odkud jsi?
luca, koupila jsem si takovy heboucky teplacky s pasem pres brisko, chcu od zari zacit chodit nekam na tehucviceni, tak zacinam vybavovat satnik :grinning: hele, ty ses ostravacka, nelakalo by te taky nejaky cviceni? me teda tahnou brisnitance a plavani...ale ani jogou nebo tehobikem nepohrdnu :grinning:
29. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Maji, mě to láká, ale já zatím musím co nejvíce ležet a uvidím, jak to bude pokračovat dál :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
luci, jakto? spineni nebo jiny problem?
29. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat?
29. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
mimu, pojd pojd :slight_smile: koukam, mas uz doma taky jednoho prdouska :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.