• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Díky, jojo mám :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Maji, jsem po Ivf a už jsem měla jedno biochem. těhu, takže musím být opatrná. Nešpiním a snad ani nezačnu, dost ležím a šetřím se, tak snad bude dobře :wink:
29. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
luci, aha :slight_smile: tak to bude vsechno ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Maji, musí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: beru 3x denně Utrogestan a budu ho užívat až do 12tt :pensive: Je to taková moje psychická podpora :wink:
29. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
bude!!!
odkud jsi z ostravy? :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Maji, bydlíme kousek od Šenova :wink:
29. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
luci, fuj to je dalka :astonished: ja su z poruby :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Maji, to je teda dálka :wink: Ale zase po Rudné to zase tak strašné není :wink:
29. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky dneska jsem konečně trošku vypadla na vzduch, udělalo mi to moc dobře... Pokud budete chtít chodit na nějaké cvičení tak bych se taky přidala, jsem taky z Ostravy-Zábřehu :wink: pokud by to samozřejmě nevadilo:slight_smile:... A oblečení mám zaním jen jedno tričko volné, jinak zatím nosím do čeho se vlezu (už toho sice moc nezbyvá), ale chystám si koupit ty ryfle s tou gumou přes bříško nebo co to je:slight_smile:..kamoška mi říkala že dobře dětské oblečení někde koupite na slezké na ostravským hradem, že je tam nějaká hala s dětskými věcmi a je to o mnoho levnější, ale nedokázala mi vysvětlit kde :confounded:
29. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holčiny !

teď jsem dorazila dom, jen se vyčůrala, dnes asi po stééé !!! :slight_smile: a hned se Vám jdu ohlásit :slight_smile:

Byla jsem od 16h venku, nejdřív u tchýně na zahradě, tam jsem měla povinnou polívečku a pak od 18:30 s dalšíma 2ma těhu a 2ma už netěhu na terásce na salátek a frapéééé :slight_smile:
no bylo fajne, jen jsem od odpoledne celá nafouklá a nevím z čeho, nic nafoukávacího jsem nejedla :frowning2: ..... ale holky !!!! jako pozor !!!! já dnes byla na wc 2x !!!! chápete to ??? to se mi snad nestalo nikdy v životě :slight_smile: ráno a pak večer !!! no já koukám .... :grinning: :grinning: :grinning:

nic, jdu si pustit tv jako kulisu a musím tady poklidit, mám MM 3 dny pryč na školení a je to tady jedno skladiště .... :slight_smile: tak jdu zahladit stopy, že jsem celé ty dny lítala po venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky, právě jsem našla na slipovce špinění...mě trefí :frowning2: Zítra musím zavolat doktorovi...Nebo myslíte, že bych měla jet na pohotovost? Je mi hrozně :frowning2:
29. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Lucinko, a jak moc ?..... já bych chvilinku počkala a když, tak asi jela ...... :unamused:

To bude dobré, máš jen nervíky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Veru, prostě špinění, takové světle hnědé a tak normálně...Říkám si, jestli nebude lepší vzít si Utrogestan a v klidu ležet, než jet až do Poruby na pohotovost. Nevím co mám dělat...
29. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Luci tak si lehni a chvilku počkej a potom radši zajdi na tu pohotovost, kdyby se to náhodou nezlepšilo :frowning2:
29. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Nějaká dívčina tu už psala, že špinila a že si radši vzala ultroš a lehla si a pak se to uklidnilo tak to zkus
29. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Luci to bude dobrý.. zkus si lehnout a zavolej do nemocnice, asi ti řeknou, at se přijdeš ukázat... ale držím palce, spousta holek špiní!!! TAky by mě to teda vyděsilo, přiznávám.. ale určitě to bude dobrý :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Moni, teď jsem si ho vzala a uvidím...Já to fakt nechápu, včera na kontrole všechno v pohodě a dnes tohle. A to mě ani nebolelo břicho, tak nevím.
29. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Summer, děkuji...snažím se být v pohodě,ale nejde to. Zkusím tam teď zavolat a uvidím, co mi řeknou :pensive:
29. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Luci, bude to v pohodě, ..... uvidíš, lehni si a zavolej tam ....

:slight_smile: mimís se jen určitě šteluje :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
dej nám vědět, myslíš že si tam zajedeš.. a uvidíš drobíska.. skoro ti závidím :slight_smile:

hlavu vzhůru!!!!!!!
29. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
hezky vecer,uz tady nikdo neni
Maja ja jsem az z Ustin/L
Luca,ja tohle spineni neznam,ale rika se ze je to normalni,nesmi to byt krev,ale samozrejme je lepsi se zeptat Dr.
29. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, nechám to na ráno....léky mám,takže mi ani nic jiného dát nemůžou a pokud je něco v nepořádku, tak mi s tím stejně už nepomůžou...Hned ráno pojedu za svým doktorem a nechám se prohlídnout :frowning2:
29. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Luci, tak vidíš.. klidnou noc v rámci možností, věřím, že to ráno bude lepší.. a po kontrole sem přiletíš s úsměvem :slight_smile:

dobrou noc všem, jestli ještě nakouknete!
29. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
ahoj holky, moc teď nestíhám psát, mám šílený fofr v práci a ještě řeším samé nepříjemnosti, takže není o co stát.
30. črc 2009 v 01:25  • Odpověz
Ahoj holky,

Lucinko, tak jak ? Určitě přineseš jen dobré zprávy :slight_smile:

broucek - hlavně buď v klidu, stres se mimískovi nebude líbit :wink: :sunglasses:

Holky, já jsem zase vykoupila obchod ráno :slight_smile: mám hroznové víno, jablíčko, banán, kiwi jogurt, Activia nápoj, housku se zrníčkama a to jdu ještě na oběd ..... no já nechci vědět, kolik vážím :slight_smile: a víte, co mi včera řekl Tom (MM), že se hrozně těší, až budu taková tlusťoučká !!!!!!!!!!! No já padnu, tak já tady držím diety, mořím se na cvičení, dělám si hlavu z mých stehen a zdaku a on mi řekne, že se těší, až budu konečně tlušťoučká ??? !!!!! to je vtipné :grinning: :grinning: :grinning: ale já asi fakt budu .... ale snad to nebude žádná katastrofa a vlezu se potom do mým věcí ...... nosím stejně samé volné :slight_smile: ale jako mamka moje byla úplná vyžle a někdy kolem 20ti začala nabírat do zadku, to já naštěstí ne takjako ona ..... takže si říkám, že v mých 25ti letech už budu tak jak jsem a max naberu v těhu, ale jakomamka se mnou i se ségrou měla 100kg !!!!! a to u ségry měla od Dr dietu a stejně ...... no, tak uvidíme, jak moc budu tlusťoučká :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj devcata,

tak sem celou noc moc nespala, porad se me honi v hlave ta PN. Na jednu stranu me uz nic neni a doma bych se unudila, ale na druhou nema to cenu prece podcenovat. V praci jsem na te hale a nemam klid, pak chodim domu uplne vyrizena a to pro mimiska asi taky neni dobry a tedka ten mesic a pul do toho 12tt je hodne dulezity. Nechci si to pak vycitat, ze sem pro mimiska neudelala vsechno, kdyby nahodou....Ale to si nepripoustim, takze zitra bych dosla do prace udelat konec mesice a v pondeli k dr. pro PN. Ale jsem porad takova rozpolcena. Ja vzdycky nerada nechavam lidi ve stychu, ale v tomto asi musim byt sobec.
30. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Veru, ty tak pekne papkas. Me pripada, ze rano nemuzu nic pozrit a vcera vecer taky ne. Ze by me zacali nejaky nevolnosti? :confounded:
30. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
mabe - a to jsem ještě v 11h večer, než jsem šla spát do sebe naházela polomáčené sušenky a studené mléko .... jééééžiš, to je vám dobrota :slight_smile: ......

jinak k té tvojí práci - jsme v tomhle asi stejné, já jsem u firmy skorem 5 let a za celou dobu jsem nikdy nebyla na nemocenské !!!!! za celých 5 let !!!!! seděla jsem tady i s tou největší chřipkou ... no blázen no, já vím, .... ale je to jako když jedeš na dovolenou, týden před a po je hrozný, raděj nikde nejezdit :slight_smile: ale budu svůj přístup muset změnit, na MD sem taky nechci lézt..... a prostě po těch letech musí najít někoho, kdo jim tu práci udělá tak, jak byli zvyklí, ,,...... jsou namlsaní mojí věrností :slight_smile:
Ale být Tebou, jdu na PN, zvlášť,když jsi měla nějaké problémy, já bych neváhala .....
30. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
veru, diky. zitra dodelam dochazku a uzavru mesic a v pondeli pujdu na PN. Mimisek je prednejsi. :slight_smile: A muzu vymyslet baracek - chceme na jare stavet. Jaktoze mas takovej apetit? Ja nejak nemam hlad ani chut. :confounded:
30. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky tak hlava nebolí, ale od 5 zase nespim :unamused: . nezvracim ale dobře mě neni a i manžel říká že vypadam strašně, daleko hůř než při vikínovi. navíc odpoledne přijde tchán s manželkou popřát vikínovi k svátku tak manžel uklidí a já nemam ani sílu se dělat s chlebíčkama tak udělam jen talíř se zeleninou a salámama a kašlu na to aco zbyde bude k večeři :wink: .
mabe nemysli na ostatní ale na mimíska, ten je hlavní a pokud jsi špinila tak neni co řešit. Já minule byla doma ještě než jsem věděla že jsem těhu a te´d mě jí doktor chtěl psát zase ale já jsem do 24 ledna na MD takže to zatim neřešim :wink:
30. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.