• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mabe - no já nevím, u mě se to tak mění různě, v pondělí jsem nemohla ani na oběd, jakmě bylo zle, v úterý lepší, ale večer jsem do sebe dostala jen polévku, včera dobré, jen navečer mi bylo trochu divně a pobolívalo břuško, ale chuť mám na všechno :slight_smile: takže dobré ........
ale prtž já jsem věčný pesimistka, tak se mi to zase nezdá a cítím se "lépe", když je mi hrozně, cítím se pak jako těhu :slight_smile: určitě to znáte :wink: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak se mi jako chce na wc, nebo co ? zase ? To není možné .... asi z té zeleniny a ovoce, jím toho teď hrozně moc ..... mimísek má vitaminky :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Luci na dovči bylo súper pokud je všechno ok tak se nemusíš ničeho bát já minulé těhu letěla 11 hodin a všechno ok ted s malou jen na mallorcu ale s tím čertem to stačilo, ještě pojedeme do Chorvatska ale to už bude takový relax......

já jsem nakoupila pár těhu kousků v německu.....jinak Maji chdím na těhu jogu asi týden a v pohodičce můžu doporučit
30. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Veru, a kdyz tak chodis na zachod - mas prujem? To je otazka i pro ostatni. Ja chodim jednou denne rano, ale mam prujem. Nevim, jestli se mam znepokojovat. :confounded:
30. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem to včera zakřikla, všichni se mě ptali jak mi je a já že fajn, že už ani nelítám na záchod a dneska jako by mi to chtěl mimišek udělat naschvál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Michaelo to muselo být fajn, hned bych na dovču taky jela. Doktor mi řekl, že můžu klido jet, ale tchyni se to nelíbí, že budu prý riskovat, že se ještě nadovolenkuju. Ale já vím, že na té dovolené si opravdu odpočinu, zapomenu na všechny starosti a budu si jen uživat volno, ale to jsem jí nevysvětlila...nechtěla jsem jet někam daleko, alespon do toho chorvatska, ale nějak si jí nechci poštvat proti sobě :unamused:

mabe s tí průjmem mám taky občas problémy....
30. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
no tak já průjem nemám, ještě jsem od těhu neměla ...... prostě normálně .... asi se mi zrychlilo spalování :grinning: :grinning: :grinning: no asi jako jo, prtž jsem snídala housku a jogurt tak v 8:15 a je 09.30 a já mám pocit prázdného žaludku .... jdu na banán :sunglasses:
30. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
ahojte holcinky
teda chut k jidlu zavidim, ja uz jsem shodila 3kg za ty dva mesice :frowning2: ale s Tobikem jsem dala dolu 7, tak to jeste neni takova hruza :wink:
mona, na cviceni se urcite pridej, ja nechci chodit sama :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
majatob mohlo by to být supr jen nevím kde se u nás takové cvičení provadía od kdy je vhodné chodit :slight_smile: ?
30. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky. A máš už Veru trochu větší bříško? Mě přijde že jo, když se pořád takhle cpu, taky mám po dvou hodinách hlad, hrůza :grinning:D
30. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
milaholka - no spíš odpoledne a večer hlavně, to je to bříško úplně božíííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
už jsem se lekla, že jsem jediná, kdo může v klidu občas jíst, jako taky mám hodiny (zatím jen hodiny, ne dny :slight_smile:), kdy to prostě nejde a v krku mám knedlík a fuj všechno jídlo .... :slight_smile:
jaktože ještě nemáš albumek ? honem :wink:
30. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ja mam teda ohromny bricho, jidlo nejidlo :grinning:

holky ja porad nevim jak se dostat k vam do alba.. kdyz si na vas najedu mysi a uvidim ten "pas", tak do nej nemuzu najit, nebot mi zmizi.. poradite amaterce? :confused: :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
summer nejezdi na foto k pasu ale u komentáře, co sem píšeš, vždy vpravo takový foťáček, pokud je vidět, tak ta osoba album má, pokud je šedý a nejde na něj klinkout, album není.
30. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
no dobře, tak já tam jdu nějáký fotečky hodit :slight_smile: Veru ty pracujes? Kdy to reknes v praci?
30. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
mona, no vim o plavani v imperialu ve slane vode, o tehotenskych brisnich tancich, cviceni v \krteckovi v Porube a Joze v centru...jo a jeste je v Porube nekde tehobik...zalezi co vyberem...akorat s tim od kdy teda nevim...ja bych zacla nejradsi hned po prazdninach, ale jestli to neni brzo nevim..
30. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Hani - nachytala jsem tě! :grinning:
30. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
majatob ty jsi teda informovaná:grinning::grinning:...já jdu k doktorovi 11.8. tak se můžu poptat co by doporučil a od kdy je to vhodné...Nebo se rovnou poptat na tom místě od kdy se tak chodí... :wink:
30. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Nejvíc mě ště, že mám pořád strašnou žížu a piju a piju a v noci pořád musím vstávat a vstávat :grinning:
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
mona, zkus se mrknout na tohle www.cam.emitex.cz/
30. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
milaholka - máš tam krásné mimísky :slight_smile:
jinak já pracuji, v práci to ví kamarád a 1 kolega + 1 šéf, zbytku kolegů to oznuji příští týden, máme akci :slight_smile: a zbytek, tj asi 500 lidí po celé ČR se to dozví postupně, ale to bude rychlost :slight_smile: tady je to hrozná drbárna ..... beztak na to každý čeká, ... když jsem se loni brali, všichni čekali, kdy mi vyleze bříško a nemohli pochopit, že jsme se nebrali kvůli mimi :slight_smile:
no já vypiju denně tak 3-4litry, ani nwmrknu, v noci chodím zatím jen 1x ... jdu vždy těsně před spaním a pak tak ve 2 nebo ve 4 ráno a pakještě jak vstanu :slight_smile: no sranda ... včera jsem si byla sednou s kamoškama a ta jedna je 3tt před porodem a říká, že vstává každou hodinu na wc, ale že je to jen takové účůrávání, ... jen jí prostě malá kope :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Veru, díky moc, už to konečně vidím! tak taky něco přihodím :slight_smile:

Jinak já piju hodně přes den, mám pořád žízen; ale v noci at piju nebo ne běhám tak třikrát, čtyřikrát.. pak mívám problém zase usnout. Ale hlavně když je mimiskovi dobře, že?
30. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
michaela, a ty chodis na tu jogu kam? asi nekde v karvine, co? :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
no není zač :slight_smile: :grinning: :grinning:
já v noci nepiju, ale třeba dopoledně piju hodně a nečůrám, začně to tak až po obědě ....... :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
no já si do albíčka zatím radši svoje fotky dávat nebudu, ještě to neví ani naši a v práci vůbec, a jsou tady taky takový čmuchalové, tak pozdějác :slight_smile: Bych se asi divila jak by se to pak šířilo :wink: Jinak mám celkem hrůzu z toho to říkat v práci, šéf pořád říká, že doufá, že ještě mimi mít nebudem a dělá si z toho srandu, tak jsem zvědavá jak se bude tvářit :grinning:
30. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
milaholka, já myslela jak ti psala verunka "máš tam krásné mimísky" že jich čekáš nějak víc :grinning:
naštěstí jsem nakoukla do albíčka a pochopila :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
majatob ono by to nemuselo byt špatné v tom imperialu navíc já mam lupénku tak by mi ta slaná voda trošku pomohla,. A nebo nějaké to cvičení, ale nikde jsem se nedočetla od kdy to teda je :unamused:
30. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
no to ještě nevim, na první utz nebylo nic ještě vidět, tak jdu v pondělí, no v rodině to nemáme, tak doufám že ne, to bych pak musela rozdat :grinning: :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Jsem se vrátila od doktora a vše je v pořádku...i když...v noci jsem špinila hodně a ráno už to bylo fakt tmavé. Volala jsem sestřičce a ta ať hned přijedeme. Doktor byl zlatý, hned mě šoupl na Utz a tam jsem viděla prďolku v celé své kráse :slight_smile: Bilo mu srdíčko, ještě víc a krásněji, než v úterý...doky říkal, že jde už výborně vidět struktura srdce a že je vše, jak má být. Takže závěr zní: cysta tam není, to co ze mě jde nemá nic s mímem společného, může to být dynamická menstruace (tak nějk to nazval) nebo prasklá cévka a nebo mi to dělá Utrogestan (který to často způsobuje). Spadl mi doslova šutr ze srdce, to musely slyšet snad i holky v Čechách :grinning: Mám nařízený ležing a netrápit se tím :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Luci tak to je super zpráva, mám z toho radost :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: jsi zlatíčko :dizzy_face:
30. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Luci - tak super, no vidíš, .... beztak jsi jen chtěla vidět mimíska !!! :grinning: :grinning: :grinning:
tak se šetři, odpočívej ......

milaholka - no z mojí rpdiny to neví nikdo, jen ségra.... jinak od Toma užto věí skorem všichni, no byla by to náhoda, kdyby se to naši dozvěděli nějak takhle .... ale to myslím nehrozí :slight_smile: musí to být ještě v utajení, jistí to až víkend 22-23.8.09 :grinning: to budu v 8-9tt .....
30. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Luci, paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My jsme ti to říkaly :sunglasses:

takže dobré zprávy pokračují.. at nám to tak pěkně šlape i nadále holky :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.