• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky, díky moc :dizzy_face: ještě, že vás mám...ta podpora je k nezapalcení :dizzy_face:
30. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci, tak to je dobre, ze je vse ok.

Ja od toho uterka nespinim. Bylo to jenom hodku. Tak snad to bude ok.
30. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Mabe, jsou to fakt nervy! Může se to všechno změnit z hodiny a hodinu a to je nejhorší...Ještě, že jsem k tomu lékaři jela...jsem klidnější. Utrouš zatím budu zapíjet, zavádět ho budu až mě to přejde :pensive: Ty ho zavádíš? A kolikrát denně ho bereš?
30. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak sem mi již podařilo přečíst všechno za včerejšek (sem včera byla pracovně mimo...).

Luci, ráda slyším, že je vše v pořádku a moc ti to přeji a doufám, že tě už nic podobnýho nepotká.

Jinak já právě řeším, jestli to mám už v práci říct nebo ne neb dělám na pobočce v Brně a občas musím jet na cetrálu do Prahy jako třeba včera. A právě po té včerejší projížďce po D1 sem a tam začínám pochybovat, že mi to dělá v téhle době dobře. Prostě mám strach o mimíska, aby mu ten tankodrom příliš nevadil a navíc vždycky ty úžasný zážitky za volantem na pohodě taky nepřidají.... :confounded:
V pondělí bych tam měla jet znova a právě moc dobře se na to netvářím...
Tuším, že jako těhotná mám právo na to takovýhle cesty odmítnout, jenže já nemám v firmě žádné zastoupení, sem na to sama a tudíž to za mě v Praze nikdo neudělá a vzdáleně to bohužel nejde pořešit. :unamused:
30. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Holky nevíte jestli můžu spávat na břiše, když zatím nemám moc bříško??? Je to hrozný, já jinak neusnu, ale aby to něják nevadilo :unamused: Později je mi jasný, že to asi nebude technicky možný, ale jestli už si nemám teď zvykat jinak
30. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Misho, když to čtu to bylo jako u mě... taky jsem si pořád říkala kdo to za mě udělá, jak to všechno bude... a nakonec mě rozčílili a šla jsem.
Výčitky žádné.. a navíc kolegyně co tam byla se mnou otěhotněla za tři měsíce a odešla taky. Myslela jsem, že mi to vyčítala.. minimálně v duchu.. a ona naopak - říkala že práce za to nestojí, že to je "jen" práce, zato mimi je mimi.
Takže dělej jak cítíš, já bych to šéfovi v klidu řekla a zkusila se nějak domluvit. Stejně za pár měsíců odejdeš a budou to muset nějak vyřešit.

Ad d1 - já jezdím tak jednou za dva týdny, děs.. vždycky mě málem zabije kamion :frowning2: Většinou když je nájezd na dálnici, já předjíždím kamion v rychlém pruhu a on uhýbá autům co chtějí najet na dálnici - přímo na mě. Vůbec se nekoukají se mi zdá.. :rolling_eyes:
30. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
mishaak - tak jestli je to tak, takjá bych to být Tebou řeknu ....... jsi těhu a oni Tě nemůžou vysílat na takové dálkové cesty, odmítnout to určitě můžeš - aspoň zkusit ....... a když ne a Tobě to nebude dělat dobře, hoď se na PN, ať vidí, že kdyby se chovali normálně vstřícně, mohli Tě mít ještě aspoň na všechno bez toho cestování ......

milaholka - tak o tom jsem zorvna včera přemýšlela :slight_smile: také ráda usínám na bříšku, určitě ještě můžeš, nebo alespoň jakoby na bříšku, takovéto, že ležíš vlastně na noze a boku ...... :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
verunko, tak ležím já - "jakoby na bříšku". Zkoušela jsem ležet na břiše a docela mi to bylo nepříjemné.
30. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
No, ja nemám problém to tady v práci šéfovi říct, určitě mě pochopí, ale spíš se bojím, že je ještě hodně brzo to tady říkat...

Milaholka, ja jinak nez na bříšku taky neusnu, zatím se to ještě dá, i když už to není to co to bývalo :grinning: řeším to teď přesně tak jak píše Verunka a jednu nohu u toho mám pokrčenou :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Mili, já spím taky na břiše :wink: četla jsem, že se v těhu může spát na břiše dokud to je ženě pohodlné :dizzy_face:

Misháčku, můj doktor doporučuje všem těhulkám do 12tt prac. neschopnost...říká, že je to nejdůležitější a nejrizikovější období a není dobré to podceňovat - to ale všechny víte :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky taky ještě spím na bříše a s tou nohou to taky dělám abych bříšku odlehčila...pro mě je hlavně duležité usnout pak spím stejně jinak..dokud to pujde tak na břichu spát budu :wink:
30. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
moni, ja to mam taky tak a to nemam tt jako ty :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak jsem se ted nacpala lasagnema a nevim jak to dopadne, uf :grinning:
30. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
ja sem si udelala rizotko, mnam, tak pujdu na neho s okurkama. Holky, takze zitra si jdu k dr. pro PN a pak na pul dne do prace a budu doma. Budu odpocivat a cekat na mimiska. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mabe, to uděláš moc dobře :wink: budeš mít klídek a miminko se Ti pak za to hezky odmění :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
luci, doufam, ze to vsechno dopadne dobre. udelam pro to maximum
30. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Luco myslela jsem na tebe, jsme tak nějak na den stejně a jsem ráda že je vše ok :slight_smile: . tak hlavně klid a odpočívej a nic nedělej. já taky beru utroš a zatim ok. jen mě napadlo jestli by jsi te´d neměla mít MS, to se někdy špiní. Já právě poslední MS měla 30.5 tak by to tak odpovídalo. Já minule po vysazení léků na udržení tak ve 13tt ráno pode mnou byl skoro černý flek a na UTZ taky vše ok :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Market,díky kočko :dizzy_face: ty vogo fakt, že jo! Já bych ji měla kždým dnem dostat, kdybych nebyla těhu. A to mi dnes doktor něco podobného vysvětloval o té dynamické ms nebo tak nějak. Že prý tělo je zvyklé dostávat každým měsíc ms a takhle se to může projevit v těhu. Market Utrouš zavádíš nebo zapíjíš? :wink:
30. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky zeptam se blbě, ale na co je ten utroš? :grinning: A jak doktor pozná, že to máte brát?
30. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
holky, ja ho zavadim. Je me lip.
30. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
mabe sice jsem větší týden, ale vbec to ještě nepocituju, spíš jsem myslela, že už mi bude fajn a ono ještě nic :angry: ....tak se tak dávám že jsem tu v těhotenství nejdál :unamused: to se budu muset za chvíli přesunout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Mili, je to Utrogestan - na udržení těhu :wink: Já jsem po Ivf, tak ho beru automaticky. Nebo ho berou kočky, které už za sebou mají nějaké MA apod. :wink:
30. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
ježíš já tam mám chyb :grinning:
30. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Treba jako ja. :slight_smile: ja ho brala na spineni po ovu a beru ho dal.

Moni, klidne k nam chod. :wink: Ze holky?

tak jsem trosicku rizota do sebe nacpala. Tedka chvilicku telka a dam utros a pujdu si lehnout.
Aha, takže když by všechno šlo v pohodě, tak asi stačí vitamínky.... no uvidíme, doufam že tam v pondeli mimisek bude :fearful:
Moni, musíš tady chodit :slight_smile: ...až budeme všechny trošku dál, založíme nové téma...třeba pokročilejší :wink: :slight_smile:
Mili, neboj...běžně vitamínky stačí :wink: v pondělí určo uvidíš fazolku :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Luco já polykam a vyhovuje mě to víc. Při zavádění se to dole prý může podráždit a při špinění říkají polykat. No právě jsem si včera říkala jestli nemáš mít teď někdy MS :wink: . Já teda zatim ok tak snad to bude i tak nadále. Já spíš počítam jestli taky zase nebudu špinit až mě ho vysadí :unamused: . J8 ho beru protože mam málo hormonů tak kvůli žlutýmu tělísku a vlastně od toho 12tt to přebírá placenta takže pak už budu brát jen vitamíny a lactobacillus :wink:
30. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Market, já ho taky začnu zapíjet...sice pak budu jak praštěná,ale to přejde :wink: Taky se obávám toho co bude, až ho vysadím, ale když to bude do té doby v poho, tak pak si snad pinďa už pomůže sám :wink: Jsem teď byla na wecku a už to mizí...ťuk, ťuk, ťuk :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holky děkuji mám radost, že mě tady chcete :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
luci - bude fajně .. jenom fajně :grinning: :grinning: :grinning:

a s tím založením na pokročilejší ...... počkáte na mě ?????? ... my jsme malincí :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:

milaholka - (Podle alba vidím, že jsi Hanička :slight_smile: - a tebe tu asi někdo objevil, kdo Tě objevit ještě asi neměl, že ? ... viz min str )
a neboj, fazolka tam bude a bude vééééélikáááá - určo !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.