• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Veru, počkáme i na malé drobky, neboj :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Luco pak už to mrńous zvládne. mě je špatně furt tak je jedno kdy, kolik jich bereš :unamused: , já 3x1
30. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Market, já 3x2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to je síla :grinning:
30. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: To jste hodné ...... my vyrostem, slibujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak to jich máš dost :unamused: . Já brala při hormonální léčbě 2x1 a te´d teda 3x1 a zatim ok.
Verun jen hezky roste, my jsme taky o týden menší než jsem původně dle ovu myslela :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky, jdu Vás jen pozdravit, sednu si k pc, začnu Vás číst a malý začne vyvádět a otravovat :sweat_smile:
Takže ani nemám čas si Svámi napsat, jen když spí, pokud neuklízím. A to se tedka na to chystám :angry:
Takže žádný klid nic :rolling_eyes:
Jinak Luci, taky jsem na Tebe myslela, je fajn, že je vše ok, neboj a taky jenom bude :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, děkuji kočko :wink: :slight_smile: A jak se dnes jinak cítíš? Co nevolnosti? Podle toho, co píšeš, tak ani nemáš čas na ně myslet, co? :wink:
30. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
No já se jinak cítím tak zvláštně :wink:
Jinak nevolnosti zatím nejsou, jen fakt ranní a pomáhají mi piškoty, za chvíli mi je pak fajn :slight_smile:
A co ty? Přešli už aspon?
30. črc 2009 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já jsem měla docela nervy, takže jsem nevolnosti kupodivu nevnímala :sweat_smile: ale přišla jsem na to, že když mi je špatně a přemůžu se a něco sním, tak se mi pak uleví :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jj to Ti věřím. Nakonec je všechno v pořádku, tak jsem ráda i za Tebe :slight_smile:
Jo jo, jak myslíš na něco jiného a nesoustředíš se na to, že Ti zase začíná být blbě, tak Tě to za chvíli přejde. :slight_smile: A jídlo taky pomáhá, taky mi je šoufl než se najím, hlavně po ránu, to je něco :grinning:
30. črc 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
Veru ja myslim že mě nikdo neobjevil, tu poznamku že mě někdo nachytal jsem nepochopila :grinning: Se nezname, navic z duhyho konce ČR.. jesltis myslela tohle teda :wink: Jinak doufám že to budu moct říct sama a něják to nepraskne, počkám do toho pondělka jeslti uvidíme srdíčko a pak už to normálně řeknem :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jestli není Hanka ještě třeba Majatob :confused: Jinak máš asi nějakou kamarádku a ani o tom nevíš :grinning:
30. črc 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Tak kamarádek není nikdy dost :grinning:D A Haniček tady taky může bejt mraky :grinning:
30. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ty už Moni aspoň budeš mít druhý dítko a víš co tě čeká, tak nám aspoň řekni jestli se máme těšit na to až budeme mít mega břicha :grinning: A taky jak moc se máme bát porodu, nebo jestli to zvládnem :unamused: Ale to teda dost předbíhám, že :sweat_smile: :sunglasses:
30. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Hani, ani si už popravdě nepamatuji, jak jsem to prožívala je to tak přes 3 roky zpátky, takže si mě ted fakt dostala :grinning: Určitě jsem byla hotová jak kopal, jinak jsem v té době neměla net a ani jsem si snikým o těhu nepsala, takže asi tak normálně :sweat_smile: Jinak mi každý říkal, že mám velké břicho vždycky na to v kolikátém jsem byla. :slight_smile: A porod? Nooo to raději ani nevzpomínám jinak nerodím :grinning: Strašný, bolelo to. Začli mi bolesti pravidelné asi v 5, 6 ráno. A až do večera, jinak porod jako porod trval 5 minut :grinning: Za 5 min.půl 9 jsem už tlačila a o půl 9 byl na světě :wink:
Jen ty bolesti přežít, porod jde pak už rychle. Taky mi museli prásknout vodu, jinak bych nerodila ještě ted. A to jsem si o to sama řekla, protože ty bolesti se nedali už vydržet a oni furt čekali, přitom prý už šla vidět hlavička či co. No brrr, nevzpomínat a těšit se , že porod bude krásný a rychlý :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Jžíš píšu jak tatar v půl 9 jsem tlačila a o půl 9 byl venku :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Holky musím zase fičet, mám už lumpa vzhůru a už to zase začíná, protivný, že tu sedím a nevěnuju se mu, tak zatím pá a hezký den :slight_smile:
30. črc 2009 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
milaholka - jj, myslela jsem to tamto ..... tak třeba se mamina spletla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
no kolem mě to ví už tak dost lidí, ...... naštěstí zítra už je pátek, pak jen jeden týden v práci a pracovní víkend s kolegama, a v neděli 09.08. odjíždím na dovču. Měla to být dovča ve stylu poznáváme SK - ale asi to bude spíše něco jako válíme se v SK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se těším, jak si odpočinu ...... a pak hned v pondělí po návratu 17.8. máme KO a další utz ..... nevím, jestli ještě něco dalšího, ..... ale už se nemůžu dočkat, to už určitě bude i srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak už to budu hlásit rozhlasem !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Kurna holky jde fakt na mě únava a jsem nervozní z toho malého a pak to taky vypadá jak píšu. Tak naposled :grinning:
20:25 HOD. JSEM ZAČLA RODIT A VE 20:30HOD BYL VENKU, UFFF :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já mizím, pá
30. črc 2009 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
moni - teda já Tě obdivuji ........ a my si tady na něco stěžujem .... a to jsem chtěla 2 prcky těsně za sebou :sweat_smile: tzn 2 roky +- ..... no to nevím :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Moni - my to chápem , neboooooj :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Verun, taky jsem chtěla 2 a ž 3 roky a zadařilo se až ted :wink:
Fakt už mizím, musíme se psem, tak papa kočky opatrujte se :wink:
30. črc 2009 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz
No my jsme byli v Chorvatsku, vlastně jsem si asi dovezli malýho Chorvata, byla to svatební cesta :slight_smile: Ale chtěla bych jet ještě asi na 3 dny pod stan, ale uvidíme podle počasí abych neprochladla nebo tak něco a navíc se bojím koupat v nějáký přehradě, no ještě nevim jesltli to risknout :confused:
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj těhulinky, můžu se k vám přidat? Ještě to nemám potvrzené od dr. ale dnes sem objevila na testu // :wink:
30. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj Gábi - no jasan - a kdy jdeš k Dr ? ..... :wink:
30. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojte, tak jsem zpet. chvilicku 2,5h jsem spinkala. :slight_smile: Ale sla jsme na zachod s bolesti bricha a krize. Dneska jsme nebyla na velke, tak proto a kriz se me zablokovava tim castym polehavanim. :confounded: A jeste aby to nebylo malo. Kdyz se me chce na malou a ja hned nejdu, tak me pak boli mocak, mate to taky? Ale ja bych se uchodila na zachod, kdybych mela jit hned pokazde.
30. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj Verunko, díky za přivítání. Dr. má dovolenou, takže až 10.8. :sweat_smile: Koukám, že jsi z okresu Karviná, já jsem přímo z Karviné :wink:
30. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Veru ty trička co máš v albíčku jsou božíííííí :slight_smile: Můžeš mi napsat kde se to dá koupit prosím :grinning:
30. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
mabe - já to mám s močákem tak, že se mi nechce, pořád nechce a najdenou se můžu během 10ti vteřit ale fakt počůrat :slight_smile: ... zrovna teď :slight_smile:
nic, koťátka, já asi už za chvilku poběžím domů ...... :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
ja to mam tak, ze bych mohla chodit furt. to se mi nechce a pak me boli mocak :confounded:
30. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.