• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky, vy drbete, to se nedá stíhat :grinning:

mně začalo být solidně špatně ale jak tady někdo psal, pomáhá mi se překonávat a jíst.. nejhorší je prázdný žaludek. Dnes jsme byli v restauraci a odešla jsem dřív, brrr, smrdělo mi to tam strašně ke konci :sunglasses:
30. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
summer, tak to ja se musim taky prekonavat. Asi bych se potrebovala projit, aby me nebolelo bricho vetrama. :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Holky, tak jsem si schrupla a jsem jak přejetá...musím se trochu vzpamatovat :wink: Za hoďku dorazí ségra se švagrem a synovečkem a mamka a budeme opékat párky, docela se těším...na páreček :dizzy_face: Jinak špinění ještě trošku je, oproti ránu je to nic!

Jinak mě šíleně zabolí v podbřišku, když si kýchnu...nemáte to některá? S tím čůráním to mám úplně stejné, chce se mi, jsem lenivá vstát a pak mě bolí močák :rolling_eyes:
30. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
luco já to mám taky a s tím předchozím mimískem jsem to měla taky:slight_smile: to byl jeden z příznaků při kterým mi bylo jasný, že jsem v tom
30. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj, tak včera mi bylo poprvé tak zle, že jsem zvracela, ale dnes už je to zase o.k. Asi to bylo vydýchaným vzduchem a tím, že jsme celý večer seděli bez pohybu v restauraci a slavily kamarádčiny narozeniny. Asi jsem si moc mačkala bříško.
Aby mi nebylo zle, musím se nutit jíst aspoň ovoce nebo zeleninu každé 2 h.
Na záchod zatím v noci nemusím, což je dobře, ale ráno mám místo bříška rybník :o)))
30. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Pelmísku, myslíš to s tím kýcháním? :wink:

Broučku, a dneska je Ti líp?
30. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
jo, dnes jsem zase o.k., jen trochu těžko od žaludku, ale to není nic strašného. Nejhorší to mívám večer, to mi bývá fakt zle. Ráno je mi trochu zle, než se najím
30. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Broučku, večery jsou u mě taky děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
a to se vždycky říká, ranní nevolnosti :grinning:
30. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
:grinning: by se to mělo přejmenovat :grinning:
30. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tak mě je stále blbě, zvedá se mi žaludek i při pohledu na prach, mouchu, vyhozené těstoviny ze včera, při myšlence na jídlo.. ale stejně se do něj nutím.

Mě břicho bodá často, dělalo mi to první dva týdny když jsem se rychle zvedla ze židle, to jsem pak lezla v předklonu. Ted občas když se zasměju nebo blbě otočím v posteli.. tak to bodne. Věřím, že to je ok :slight_smile:
30. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Luci, prosííím, nemluv o párcích :confounded: :grinning:
30. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Summer :grinning: :grinning: :grinning: se musím smát...prach, moucha :grinning: Já měla to samé, ale opravdu, když se trochu najím a přemůžu se, tak je to fakt lepší :wink:
30. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
hele, nedočitam vsechno,proc bych mela byt Hanka???to teda fakt nejsu... :sweat_smile:
30. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojky holky,pár dní jsem tu nebyla a asi to nebudu dočítat všechno,ale jak jste se bavili o tom spaní na břiše,tak mě doktorka při kontrole řekla,že bych měla spát na břiše,že mám zakloněnou dělohu dozadu a od toho můžou být ty bolesti břicha. Takže jsem začla spát na břiše,aniž bych měla strach,že ublížím mimískovi.
Luci: Při kýchání mě taky píchá v břiše :frowning2:
30. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
cipisku, to je zajimavy, ja mam taky zaklonenou delohu... a je pravda ze me to boli a boda daleko vic nez kamaradky :slight_smile:
30. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Majo, ja bych rekla ze budes Maja... ale mozna se pletu :grinning:
30. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
holky, tak ja hlasim, ze mam porad zaludek na vode. Nezvracim, ale sem tam se me navali a nejak nemam na nic chut. A z toho dvoudenniho lezeni me poradne boli v krizi. Mam totiz sklon k zablokovavani. :confounded: Nevim, jestli se muzu protahnout na balonu nebo radsi ne. :confounded:
30. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
tak dnes je mi výrazně lépe, jen pozoruji, jak už mi roste bříško nebo jsem se přejedla?
30. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky no dneska jsem jak přejetá parním válcem :frowning2: ..myslela jsem že mi už nevolnosti ustály, ale opravdu jsem se spletla :angry:
30. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
mano taky si to vždycky myslím a zase se objeví
30. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky, já jsem před 10 min. říkala manžovi, že je mi nějak moc dobře a zakřikla jsem to :confounded: už ležím se zázvorovým lízem a trpím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vidím, že v tom nejsem sama :wink:
30. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky
Tak já jsem si trošku poměnila album a mm tam pár triček, které si budu pak obj. moc se mi líbí i ten černý pás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem šla dneska se psem a sousedka, co to vidím, co to vidím, vidím správně? A já prosím, co? A smála jsem se a ona no no no a dívala se na bříško říkám jo no a ona nekecej fakt? Tak asi se mi začíná kulatit břuško :sweat_smile:
Brzy, zítra vyfotím a taky přidám pupík :wink:
30. črc 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moníííí :slight_smile: koukala jsem do albika :wink: trička a pás jsou super, taky mám na ně zálusk :sweat_smile: Jak se má Lukášek a Lewisek? Nezlobí Tě? :wink: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
no ty trička jsou opravdu užasné..kolik taková sranda stojí?:grinning: hned bych si něco pořídila:slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Mona, mrkni na www.bess.sk :wink: jsou tam trička i ceny :wink:
30. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Lucí malý už konečně spí a Lewis, ten spí zase ve svém pelíšku v předsíni :grinning: Sním bych se nevyspala, protože on v noci cestuje, lehne si k tobě a pak za chvíli si lehne k nohám, to se mu po chvilce zase nelíbí tak si lehne k hlavě a ták a mě potom budí a nechci aby spal snáma, tak ho zavíráme do předsíně a má na nás nervy a vztek, protože už tady roztrhal tapetu v předsíni, jí rozkousal, no je to takový mazel a nejradši by spal snámi :sweat_smile:
A jaké vůbec bylo opekando? Baráček Vám dost závidím. To je náš sen, tak snad se pslní za pár let :sweat_smile: :grinning:
Ty tríča nemají chybu, že? Jsou i hezčí, ale nechtělo se mi to hledat :grinning:
30. črc 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
Moni na mmb se třeba ten pás pohybuje v rozmezí od 290,- bez potisku s potiskem za 350,- a trička jak které tak od 350,- do 450,- :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Luci a to se nedá koupit u nás??? jako přes nějaký český net?

S tím baráčkem souhlasím s Moni hned bych šla do nějakého malinkého...s přítelem už planujeme že až malé bude velké tak prodáme byt, který máme na hypošku a jen si ji zvýšíme a pokusíme se postavit malinky baráček tak 4+1 to nám bohatě stačí a malinky pozemek..rodiče mají velký barák a opravdu je to náročné, ják finančně to táhnout tak s uklízením, hnus!:stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Moni, s těma pejskama je to sranda :grinning: ten náš spal taky ještě před rokem s náma, ale pak začal být moc těžký a velký a začal se roztahovat, takže jsme museli nastolit jiná pravidla :sweat_smile: Jeden pelíšek má v ložnici a druhý v obýváku, takže si v noci cestuje a spinká, kde se mu zrovna chce :wink:
Opékání bylo fajn, malý od ségry má půl roku a je to takový smíšek :dizzy_face: Párečky taky super, jen teď, když je začínám trávit je to horší :pensive: My
My jsme bydleli ve městě a pořád nám zvyšovali nájem, tak jsme si vzali hypotéku a koupili starší dům,který postupně dáváme dohromady, zatím máme opraveno jen přízemí, ale na bydlení a uklízení to úplně stačí :wink:
30. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.