• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Moni nevím jestli jsi to četla, ale navrhly jsme s Lucou těhotenský sraz někdy tak na podzim až budou bříška :grinning: co na to říkáš:grinning:
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
To růžové co mám v albu a takové ty podobné stojí 489,- už jsem si i pána uložila. Ale kdysi jsem někde viděla, že se dají koupit i tady , ted už si nevzpomenu :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
Moni, já našla jen tyhle stránky, ale ceny jsou v Kč :wink:
Jinak holky, sraz musí být...já už se těším :wink: Mám nápad...dáme si ho v těch tričkách s nožičkama :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luci, jo jo je sněma sranda :grinning: Jé tak to musí být ještě bobek :dizzy_face:
My bychom chtěli stavět, 2 roky a máme splacený úvěr co jsme si vzali a pak se uvidí, jak na tom budem finančně, ale chtěli bychom tedka byt státní, který se odprodá a stím máme pak plán ho prodat, za to si koupit pozemek a pak si vzít hypošku a stavět, no nevím tak nějak se o tom hodně bavíme jak nás to chytne, tak uvidíme co bude pak, ale chtěli bychom :dizzy_face: Je to fajn mít domeček a děcka vypustit na zahradu a nemít strach, že se někde říznou, nebo píchnou nebo tak :confounded:
Tak hlavně, že je obytný a bydlíte :slight_smile:
Moní né nestihám číst :grinning: Tak to by bylo fajn, to bych určo brala :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Lucí no to by byla prdel teda, kdybychom někam přišli všichni s tričkama s nožičkama, nebo ručičkama atd. lidi kolem nás by měli na co čučet :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
Holky, nevíte o nějaké suprové knížce pro budoucí tatínky? :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Moni, to jsme včera taky říkaly, že to bude sranda, až se sejde partička těhulí :grinning:
30. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
no holky to by bylo žužo, by na nás třeba v nějaké restauraci čuměly jak na magory:grinning: tolik těhulí a ještě s podobnýma tričkama:grinning:....

Luci nevím o žádné knížce, ale taková knížka by byla fajn sehnat:slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Mona, musíme se po nějaké mrknout...kdyby jsi náhodou na něco narazila, dej vědět :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: sraz bude super!!!!!
30. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Luci určitě, když uvidím tak písnu... No na ten sraz už se ted těším at už je podzim:grinning:..myslím si, že problém v komunikaci tam nebude, když tady se tak drbe:grinning:
30. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Mona, tak, tak :slight_smile: ...mám pocit, že tady kolikrát na sebe prozradíme a svěříme se víc a líp, než někomu, koho známe už dlouho :wink: Máme společnou řeč, starosti i radosti a to je fajn :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Luci přesně tak :dizzy_face: , někdy mám pocit, že se mi s váma povídá lépe než s mýma kamarádkama, ale oni neřeší takové věci jako já tak ted nemáme společnou řeč, spíš pořát se řeší kdo se rozešel a proč a kde..no pakárna:grinning:
30. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Mona, to znám...moje kamarádky jsou stejné...znám i takové holky, kterým táhne na 30 let a tvrdí, že dítě je luxus a že by si zkazily postavu a přitom to je jen zástěrka, protože se tahají jen se ženáčema a nemají pořádný vztah. Je mi jich svým způsobem líto, ale každý je strůjcem svého štěstí :wink:
30. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Luci to jsem tu taky nedávno psala, že se mi každá stěžuje jak má ženatého a že není s ní atd.ale můžou si za to samy, proč si s nima vůbec začínají...no jak říkaš, každy strujcem svého štěstí a oni si po něm vyloženě šlapou... :unamused:
30. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky mě se zas vypl internet a nechtělo to rozjet, tak jsem tu už chytla nervy, je to často co se to vypíná třískla stím a najednou to je :angry: :grinning:
O žádné takové knížce nevím, zkus se podívat na net, třeba na mmb tam mají skoro vše, jen tam zkus zadat co chceš :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
Moni jen klid, víš, že se nesmíš nervovat:slight_smile:....holky mě se tak nic nechce, jsem uplně ted neschopná :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
No nervovat :grinning: To snad každý :grinning: :grinning:
No já už jdu pomalu do hajan, malý je ranní ptáče, tak at aspon něco pospím, než bude zase bantovat.
Tak holky pá a dobrou noc Vám i prckům :wink:
30. črc 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
Moni dobrou noc taky pujdu hajnout tak papa a hezké sny :dizzy_face: :dizzy_face:

A já tedy taky přeju všem hezkou noc a já jsi jdu taky lehnout:slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Holky, dala jsem si spršku a jdu taky do peří :slight_smile: Krásnou dobrou noc všem :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahuuj holky,tak copak je noveho??my byli s manzilkem na veceri-mnam...
no a luci knizky pro tatinky moc suprovy nedelaj-delaj jenm tri(obehla jsem kopec knihkupectvi a jukla na net),tak jsem nakonec koupila takovou modrou...ale delaj jen v slabejch vazbach,minimum obrazku a tak..pani mi rekla ze zacli vychazet az ted a zatim jen takovy,ze driv to nebylo vubec...

monika...jakpak ti je???odpocivas??

mona..jojo kazdy sveho stesti ......................
proste naky zensky se tahaj v nejlepsich letech se zenatyma,pak vlak utece a skejsnou sami..
31. črc 2009 v 00:43  • Odpověz
Ahoj holky,

vy jste ukecanééééééé !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Tak mě bylo včera fajn, až navečer mi bylo fakt na zvracení, tak jsem žužlala lízo :slight_smile:
k večeři jsem měla krokety s kečupem, zapila to fantou a naházela jsem do sebe ještě slané tyčinky, takovéty ty tlusté, ty dobré hospodské :slight_smile: byli jsme totiž na terásce :slight_smile:
Pak jsem se doma kochala nad Zoufalkama a usla jsem Tomovi na rameni :slight_smile: romantica :wink: :dizzy_face:
a včera mi říká, že jako večer to bříško už trošku mám a já mu říkám, no to je těhu špek, tak se smál, že co to tady máme jako za názvy :slight_smile: .....

Já teď spapala koláček tvaroh/povidla, jdu si dát moje ranní latte a mám tady malinový jogurt a bagetku:slight_smile:

A zítra jedem na výýýýýlet :grinning: :grinning: :grinning:
Jupíííííí :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky, prosím poraďte .... kupuji na bess.sk kamošce dupajdy, za 3 tt rodí a já nevím, jakou velikost ? ...... jedny dupajdy mám sice už doma (viz moje album), ale nepamatuji se, jakou velikost tak pro novorozeně, aby mu to chvilinku vydrželo ..... ????????????????????
31. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj těhulinky :slight_smile:
Carcul, né neodpočívám s malým to ani nejde, ale dr. říkala, že už nemusím dodržovat klidový režim :wink:
Ale snažím se šetřit, s ničím se nenatahuji nebo ták... A co ty?
Verun, se máš, já dostala do sebe opět kousek chleba a před chvíli dožužlala lízátko, tak je mi líp a tak kolem 10 vezmu vyvenčit moje dítě a psa :grinning:
Kam jedete na výlet? Taky bych nějaký brala, jezdili jsme pořád a všude, ted je pracovně pryč, tak je to taková ponorka, že nikam nemůžem zajet a ták :angry:
31. črc 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
moni - no rodiče od Toma jedou na víkend do Luhačovic, tak jedeme za nimi na jednu noc a po cestě chce T. na Buchlov a Buchlovice ....... a až včera mě řekl, že na Buchlově je snad milion schodů a prohlídka trvá 2 hodiny !!!!!!!!!! tak to si ještě rozmyslím, raděj na něj počkám někde v parku na lavičce :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Verun, tak nejčastěji se děti rodí mají kolem 50 cm, takže je nejmenší velikost 50cm-to né to by měl(a) hned malé, tak bych doporučila vel. 56 nebo 62cm :wink:
31. črc 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jak se máte?

Veru, já jsem se včera taky večer trochu kroutila, ale lízo to zachránilo a pak jsem šla spát :wink:
Výlet :slight_smile: to bych taky brala, ale musím si nechat zajít chuť :frowning2: ležet mám do odvolání, takže to vyadá, že až do 12tt...Ale zase si říkám, že pořád lepší, než ležet v nemocnici :confounded:
Špinění téměř mizí, je to o moc lepší, než včera, tak snad bude pořád jen líp :wink:
Já jsem dnes měla na snídani chleba s mandlovou paštičkou :dizzy_face: A na oběd mám zapečené těstoviny s balkánem :wink:
Manža mi taky udělal pár fotek mého těhu špeku, tak si něco dám do alba :wink:
31. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Verun, tak to si udeláte supér výlet, no ty schody by mě zabili :grinning: Tady chodím do 4 patra pěšky a celý den to rozdýchávám :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
moni, nebudeš ty vědět tu velikost ???? :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
dobré, jsem slepá :sunglasses:
31. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Moni - moc děkuji :slight_smile:

Luci - bude dobře, to je jasné, hlavně, že to ustává ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.