• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj Luci, jj je to lepší jak ležet v nemocnici, já jsem ke konci ležela přes měsíc na porodním a není o co stát, spíš jsem říkala, že místo abych vylezla jako matka, vylezu jako blázen, denně poslouchat ty maminky jak křičí-rodí, tak to bylo fakt na palu, rodina chodila, bylo mi smutno chtěla jsem domů, táhlo se to nějak pomalu, no děs, tak bud ráda , že jsi doma :wink:
To je supér, že už je to špinění lepší, bude se to jen vylepšovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ty se máš, miluji sýry všech druhů. :sweat_smile: Mňam, mňam. My máme dneska rychlovku pangase s kaší...
31. črc 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Verun nemáš zač :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Holky, děkuju :wink: :slight_smile:
Moni, proč jsi ležela v nemocnici, jsi se začala otvírat? Pangas a tuňák jsou jediné ryby, které sním...já na to moc nejsem, ale tyhle dvě bych mohla pořád :wink:
31. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky... :dizzy_face:

tak já se od včerejšká kroutímaž do dnes:frowning2:..upekla jsem si předevčírem buchtu a pokaždé mi nesedla, miminko pohrdá domací vyrobou :grinning: :unamused: na to at si nezvyká :grinning: :grinning: .......verun to máte fajn, že jedete na vylet, alespon se trošku projít vyčistit si hlavu, no hned bych jela. :wink: .... Dneska jsem ani nešla do práce, řekla jsem šefovi, že už nemám za co natankovat a že tam nemám jak dojet, tak mi řekl at zustanu doma, fajn že?:grinning: přitom jsem narážela, že by už konečně mohl dát prachy :angry:
31. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Luci jj no, celou dobu jsem měla těhu v pohodě, dr. chválila a jednou jsem se tak rozčílila, že mě večer vezli s krvácením a otvíráním do nemocnice. Vůbec dotedka nevím jaktože jsem se otvírala, ale zase je pravda, že mi často tvrdlo břicho a já v té době jsem tomu tak nerozuměla, tak jestli to nebylo proto. Ted budu chtít brát magnézko, jestli by to pomohlo.
Pangase taky miluju, mamka dělá v rybárně tak mají různé ryby různé druhy, ale nejvíc kupuje domů pangase. Tunáka taky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Moni já bych se na tu práci už vyprdla, pracovat zadarmo? To si může on. Kdo ví jestli Vám vůbec ještě zaplatí :angry:
31. črc 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Moni jj já vím..já jen čekam na ty dvě vyplaty..nechci mu je jen tak nechat a odejít...odejdu až mi ty dvě vyplaty vyplatí vlastně už pomalu tři :frowning2: ...jinak jsem se s ním už domluvila na nemocenské, ale nepujdu dokud mi nedá peníze....
31. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Moni a myslíš, že Ti je dá, když dotedka neplatí, protože nemá z čeho? No je to děs fakt. Příště už víš, že u takových jako je realitka ruce pryč, moc to dneska už nejde a tak už nemají z čeho platit svin. No snad Ti je dá at máš klid :frowning2:
31. črc 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
jdu volat holky na vysledky...držte palce... :frowning2:
31. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Držíme ... Neboj vše bude ok. :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
No tak jsem tam volala, vysledky jsou hotové, ale nemůže mi říct po tel. jak dopadly, že si je mám jen vyzvednout :frowning2: ach jo...
31. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
mona - držím palečky, vše bude v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, mě už cca 30minut popíchává/pobolívá na pravé straně podbřišku :cry: to nic neznamá, že ne ?
31. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Jééj oni stím nadělají. Ale vše je určitě v pořádku :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
mona - neboooooj, to oni Tě jen napínají :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude to v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Verun neboj, mě taky někdy pobolívá
31. črc 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Já doufám, takže budu muset jet dneska na fifejdy, vůbec se mi nechce, mohla bych to nechat na pondělí, ale zase chci vědět vysledek co nejdřív :confounded:
31. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Moni to se Ti nedivím, mě se taky nikam nechce, jen bych ležela a spala, ale musím jít s malým ještě ven ho provětrat. Tak se jdem pomalu nachystat. Zatím pá holky
31. črc 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Pa Moni :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Mona, držím palce...až je budeš mít, tak dej hned vědět...myslím na Tebe :wink:
Veru, to pobolívání vážně nevadí...mě někdy bolí hodně moc, až se svíjím...a tento týden jsem měla 2 Utz (však víš :wink: ) a vše je v normálu, přestože špiním :frowning2: :wink:
31. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Luci děkuji moc... :dizzy_face:

S tím poboliváním břicha to taky mívám a zatím je vše ok, teda doufám.... na kontrolu jdu až 11.8. a už odpočítavám dny :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Mona, já jdu na další Utz v úterý...teď musím chodit častěji, ale aspoň jsem klidnější :wink:
Holky, nechápu to, ale zhruba od doby, co jsem těhu mi krvácí dásně při každém čištění zubů...třeba to s tím nesouvisí, ale nikdy mi to nedělalo :confused:
31. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Luco, v těhotenství se vlivem hormonů mění prý krom jiného dásně, takže, myslím, že to s tím souvisí. Nicméně být tebou, nenechala bych to jen tak a zašla si ke stomatologovi a promluvila bych o tom s ním. Moje mamča, když čekala mě a bráchu (jsme dvojčata), tak se jí strasně rozjela paradentóza a ve svých 40ti letech přišla o všechny zuby. Nechci tě strašit, teď je už jiná doba, mnoha takovýmto nemocem se dá předcházet, ale i tak bych byla více obezřetná. :wink: Jinak ti přeji, aby to nic nebylo.
31. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
luci já byla u zubaře nedávno a řekla jsem jí, že jsem těhotná a říkala, že kdyby mi krvaceli dásně nebo mě bolely tak se nemám bát, je to tím těhotenství :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
ahuuuj holky...

mona drzim palecky at vysledky jsou v poradku :wink: :wink:
31. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Misháku, ty jsi z dvojčat? :slight_smile: Holky, já jsem u zubaře byla, řekla jsem mu, že mám nějak citlivější zuby, říkal, že je to právě hormonální změnou a ptal se jaký používám kartáček (Curaprox-soft) ten mi schválil a říkal, že bych teď klidně mohl používat i extra soft....ale to mi ještě nekrvácely dásně :confused: Jdu zase 12.8., tak to s ním proberu :wink: Díky za info, kočky :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Carcul, jsem koukala, že jsi sovička :slight_smile: v noci jsi nemohla spát? :wink: Jak se máš a co piškotek? :dizzy_face:
31. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Carcul děkuji, pujdu ted do vany a skočím pro ty výsledky..pak dám vědět jak jsem dopadla pokud se něco dozvím :unamused:
31. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj, teda vy jste toho nakecaly :grinning: . mě je od rána blbě a zatim žádné zlepšení, k obědu máme hovězí polívku tak snad mě bude líp. Hodila jsem do alba fotky Vikína :wink: , chtěla jsem si tam dát metřík ale žádný hezký jsem nenašla tak necham jen ty fotky :slight_smile: .
teď nevim která jste se ptala na ty dupačky tak vem 56, 50 je fakt na měsíc a 56 vydrží, 62 je dost veliká :slight_smile:
31. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj luci..no my byli u znamych a na vece a tak jsem sem po prichodu ete nakoukla :grinning: :grinning: manza ete neco delal........no jinak je fajn,akorat brisko furt nejak poboliva a zacinam bejt naka nastydla...a co vy??
31. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
market mas krasnouckyho klucika :wink:

jinak ja myslim ze ta 50 je fakt pro maly deticky,pry kdyz maj pres tri kilca tak je lepsi uz ta 56-jsem slysela,nevim co je pravdy...jinak ja na bessu obednavala overalek,miluju tatku,velikost 56...jinak budu kupovat asi 56,62..
31. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.