• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Carcul :slight_smile: U mě pořád stejně, akorát dostávám častěji hlad...není to chuť na jídlo, prostě hlad :sweat_smile: Ležím, odpočívám...dala jsem si chladit meloun :dizzy_face:
Holky, nevíte, jestli už vyšla nová Maminka? :wink:
Jinak, ségra mi říkala, že věci které kupovala malému a byly velikosti new born, tak je měl jen na chviličku...narodil se s váhou 3,5 kg :wink: Já budu asi taky kupovat první oblečky od 56ky a nebo 0-3 měsíce :wink:
31. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
carcul ta 50 je na menší děti co se narodí třeba dříve. Nejlépe je kupovat věcičky na začátek 56/62. Ale zase né moc, to mimčo z toho vyroste ani nebudete vědět jak. My máme po malém plno věcí a miminkovské i některé nové co nevynosil, jací jsme byli blázni a nakupovali plno věcí :grinning:
Jinak mě je taky děsně teda a to se přemáhám vařit, jinak bychom byli hlady tak snad jak se najím mi bude lépe :wink:
31. črc 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
moni dyt ja tu rikala ze budu kupovat 56-62..ze 50jsou pro mensi deti(jako cose narodi malinky)

jinak ja dnes jen ohrivala obed a varit nebudu :grinning:

holky uz vyhlizite kocarky??
31. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
carcul, jj já vím, já jsem k Tobě psala první větu ta druhá byla tak všeobecně :wink:
Né já né, jako třeba jak vidím tady nějaký kočárek, že má nějaká budoucí mamča v albu kouknu, jinak né. Jsem na pověry a je to ještě brzy :wink:
31. črc 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
Luco nevim jestli vyšla maminka ale tentokrát jí mam v plánu. Má tam být víc povídání o kočárcích :slight_smile: .
je fakt že malej se narodil o měsíc dřív ale měl 3600gr a 48cm a jediný overálek co jsem měla v 50 tak v tom šel domů, ale za 14 dní už mu byl malej. Nejlepší vel je 56, ta nějakou dobu vydrží a pak 62. Já minule měla taky nejvíc 56 a 62. ale ze zkušenosti vím, že dupaček moc kupovat nebudu, malej od 3 měsíců je nesnes na sobě a nejradši měl bodíčko a punčocháče nebo ponožky a tepláky :wink: . takže radši nakoupit míň a v dnešní době se to dá dokoupit kdykoliv, jen vím že bodíček není nikdy dost :slight_smile: . na kočárky zatim nekoukam. mě se docela líbí Austin colleto 3 kolka a i se sedačkou se vejdu do 10 000,- jen teda nevim jestli by na kočár šla i jiná autosedačka. tentokrát je pro mě hlavní aby šla na podvozek autosedačka a aby byla prostorná korba. Po Vikínovi mam golfky za 8000 a furt jako nový a to v nich už byl od 8 měsíců, takže o spor´ták ani tak nejde a zase nechci za kočár dát víc jak 10-12000 :wink: . přijde mě že kvůli půl roku se to nevyplatí :unamused:
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
My máme vše po Lukáškovy, tak máme o jednu starost mín. Jak byl miminko, tak mme plno nevynošených neutrálních, tak my nejspíš nebudem kupovat nic. Mě se líbí hrozně 3kombinace, 3kolkový od Cam, nevím přesně název, ale nějak Cortina X3 Evolutions nebo nějak tak, zeleno-černý, nebo béžovo-oranžový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Tak jsem poobědvala s T. v Ově ve Futuru :slight_smile: Dala jsem si polévku s kapáním a plněnou paprku s knedlíkem a omáčkou a slízla na to ještě pistáciovou zmrzku :slight_smile:

Jinak je mi tedy ale hrozně !!!!! Už asi 3-4 hodiny v kuse, ...... úplně na zvracení, píchá mě v podbřišku, bolí nohy :unamused: a v žádné lékárně nemají zázvorky :angry: jste je asi už všechny vykoupily :grinning: :grinning: :grinning:

tak pěkný den, já jdu pracovat :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Luco, jj jsem z dvojčat. Ale doufám, že mě tahle úžasná věc nepotká, nedovedu si představit, mít najednou dvě mimiska. By mě z toho nejspíš trefilo :grinning:
31. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj holky, tak dnes je mi zase celkem líp, ale nějak se to tu na mě sype ze všech stran, v práci totiž ještě nikdo netuší, že jsem těhu a zatím to říkat nechci. Dnes jsem chtěla jít po 15.h domů, ale asi nebudu moci, protože musí něco akutně být a nemá to kdo jiný udělat. Šéf má dovolenou a já jsem teď zástupce. Ach jo
31. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
mona držím palečky, jistě vše bude o.k.
31. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky tak vysledek je negativní..uff to se mi ulevilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
No vidíš, paráda :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
jj super:slight_smile: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
monako gratuluju i když nevim o jaký testy šlo :wink:
31. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Market děkuji, šlo o screening... :slight_smile:
31. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak to je super :slight_smile: . Na ten taky čekam jak dopadne a pak by jsme to řekli rodině :slight_smile: . zatim tajíme a mlžíme :wink:. Minule jsme tajili do 16tt ale to te´dka neutajíme, jestli bude břicho růst tak jako te´d tak kolem toho 12tt je tak akorát :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Tak já to nějak neutajila rozkřiklo se to rychle...jj určitě všichni budou mít radost:slight_smile:
31. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky co vaříte o víkendu? Už opravdu nemám nápady co vařit... :unamused:
31. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vratila z prace. Byla jsem rano u dr. - pro tu neschopenku a pak v praci si sbalit a dodelat konec mesice. Dr. me delala UTZ. Mimisek je tak 2x vetsi od pondelka. Uplne jsem cucela a krasne mu tlouklo srdicko, vsechno v naprostem poradku. Za 14 dni jdu na dalsi UTZ. Jinak mam vychazky od 10-12:30 a 15:00-20:30, no proste parada. :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Mona, paráda...mám radost, kočko :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, já jsem si na dvě hoďky zdřímla a zase mi bude trvat, než se vzpamatuju :confounded: Jinak jsem zbodla s chutí obídek a do 10 min. jsem letěla na wecko, to byl fičák :grinning: ale už mě bříško netlačí a můžu střívka zase pěkně plnit (se omlouvám, za tak nechutné téma) :grinning: :grinning: :grinning:

Market, co jsem četla, tak by Maminka měla vyjít dneska, ale nedostanu se pro ni, až v neděli, tak jsem jen byla zvědavá, co v ní je? :wink: Já už si jí kupovala minule :wink: a je tam fakt super počtení :slight_smile:

Misháku, dvojčátka jsou zápřah, ale mají něco do sebe :sweat_smile: Ale nosit je ke konci těhu v pupíku musí být makačka :wink: a tím to nekončí, že :grinning:

Mabe, to je krása a máš fotečku? Gratuluji k srdíčku :dizzy_face: Udělala jsi moc dobře s tou nemocenskou :dizzy_face:

Holky, já koukám po kočárcích vždycky po nějakých kolemjdoucích maminkách s mimčama. Mě se moc líbí Casualplay a taky ABC Design a Mutsi, taky jsme řešili, jak drahý kočárek si koupíme...asi to bude nějaká střední cesta kolem 12ti až 15ti tis.. Kámoška si kupuje švédský kočárek za 30tis. a to se mi zdá zbytečné :confused:
31. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Monako my to zatim říkat nechceme, v roce 2004 jsem potratila a při dalšim těhu jsem chodila na udržovací injekce a těhu bylo stejně rizikové a te´d už mam opět rizikové těhu a po tom hnusnym začátku :frowning2: . A přece jenom ty první 3 měsíce jsou nejhorší tak to ještě chceme utajit. břicho sice roste ale my nikam moc nechodíme takže to je v klidu. 19. srpna jdu na ko a když bude vše ok tak bude průkazka a po tom 12 budu muset s pravdou ven :slight_smile:, budu muset už asi nosit těhu džíny :slight_smile: .
V sobotu nevařim, to objednáme pizzu a na neděli kuřecí roládu. tu udělam já a manžel špenát a br knedlíky. Co jsem těhu tak z 90% vaří on. Jen říkal že si netroufne na vykostění kuřete a to mam za 10 minut hotový :slight_smile: . Nebo dělam omáčky, ty miluje hlavně viki :slight_smile: .
Mabe to je dobře že jsi na PN, přece jenom to chce být v klidu a vycházky máš super :wink: . Já taky tenkrát na UTZ čučela, v pátek že je neprosperující těhu, jen roste váček, ten měl 17mm a v pondělí už byl mimís 4,6mm a srdíčko a te´d jdu až v 10+3. Já to teda počítam dle UTZ :wink:
31. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
mona...gratulujuuu k testikum:grinning: :grinning:

mabe..gratulace k srdicku :wink:

holky u nas se to taky neututlalo,manza to vsude vykecal a pak tomu ete vse nahravalo ze kdyz jsme mlzeli(zapirat jsme nechteůli)tak bylo vsem jasne...

luc a jaky chce??no me se libi STK-ale ten novy design,pak casualplay-zas ten novejsi s kulatou korbickou,teutonie S3...pak se mi libi ete jeden holandskej ale nevim jak se jmenuje a je prej taky dobrej...no hlavne koukam aby tam byla hoodne dobra autosedacka-akorat u casualu nevim jaka tam je...
jinak uz po kocarkach mrkam ted,protoze kdyby nakonec teutonie zvitezila tak abych ji objednala 4mesice dopredu...aby urco dorazila...jinak poverciva jsem taky,proto kocarek doma nebude,ale bude uz pripravenej na odvoz az se mimi narodi
31. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Luco já beru od 1 těhu betynkujako předplatný a maminku jsem kupovala ale pak už ne. ale jak jsem chodila do nemocnice na UTZ a tam jsem byla 3h tak mě jí manžel koupil a právě psali že v příštím čísle tam bude příloha kočárků :wink:
31. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
market jasně chápu proč to chceš utajit asi bych to taky udělal prožít to co ty.... :frowning2:

přítel taky většinou vaří, ale moc toho neumí, sice se opravdu snaží a já si toho cením a když něco neumí tak se mě ptá.... já bych si dala něco fakt pořádného :grinning: třeba vepřo, knedlo, zelo nebo taky ten špenát:slight_smile: A nebo nějaký vyvarek s nudličkama:grinning: jsem hrozně polívková, ale všechno jsme nedávno měli a chce to už jiný nápad jen už fakt nevím co, někdy mám pocit, že mám pořát stejné věci dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
carcul děkuji, taky mám rádost:slight_smile: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
mona my jdem na screening v pondeli,tak jsem zvedava
31. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Carcul, chce kočárek Emmaljunga nebo Brio :wink:

Moni, s tím vařením to mám taky tak...zdá se mi, že pořád jíme to samé :rolling_eyes:
31. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
holky a co si myslite o tech co jsem vypsala??

luca..jojo,ale ty zas nejsou za tricet ne??
horsi je ze ja mam moc pozadavku a nevim jestli to vubec jde vse splnit :grinning: a nebo se mi libi bud sportak a korbicka ne a naopak(treba sportak nic moc)
31. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Monako já jsem te´d relativně v klidu ale je fakt že těhu je rizikové ale zase jako nehrozí potrat ale kvůli cukrovce. Já poprvé potratila hned na začátku a letos v dubnu asi taky ale radši jsem to nezjiš´tovala ale co by to bylo jinýho, test pozitivní a za 2 dny jen duch a MS dorazila 40DC. Teď si myslim že když už bylo srdíčko tak snad to bude ok a kdybych nepotřebovala ten utroš a šla ke svýmu doktoru až po jeho dovče tak bych se vyhla tomu stresu :wink: . S tchýní se nebavim, tchán je ok a asi něco tuší :wink: ale mlčí a myslim že po screningu když dopadne ok tak to pak řeknem, spíš nám nic jinýho nezbyde.
Já jsem vyučená kuchařka a manžel má hotelovku a v těhu s vikínem se naučil vařit dobře jen mu to trvá dýl :slight_smile: . takže špenát a knedlíky zmákne a tu roládu radši udělam aby nám z kuřete nezbyla dr´t :grinning: . 10. srpna má manžel narozk tak udělam salámovou stonožku a svíčkovou a 11 jdu na diabetologii tak alespoň bude vařeno a máme v plánu taky zelíčko :slight_smile: . my většinou vaříme klasiku, omáčky Viki miluje hovězí maso. takže štěpánská, rozlítaný ptáčky na houbách a vepř játra- ty by moh jíst furt :slight_smile: . S polívkama by jsme si rozuměli, právě jsme dojedli knedlíčkovou a já musim mít polívku skoro každý den. Ale teď jsme měli frankfurtskou a teda mě nebylo zrovna nejlíp. Ještě si to ověřim s gulášm a asi mě vadí paprika. protože mě bylo blbě i po zelňačce :unamused: . To asi každá vaří furt to samé, my taky. prostě máš oblíbená jídla a jiný neděláš. Můj největší úspěch bylo že se manžel naučil jíst špagety, jeho máma nevaří a jediný co dělala byli těstoviny s kečupem a já dělam boloňskou omáčku a kdo jí ochutnal tak jí miluje. I tchán jí má rád :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Carcul, já jsem se jí ptala a říkala, že se vším všudy kolem 30ti a ten Brio je možná dražší než Emmaljunga. Já jsem na ty Tvé vypsané koukala a Teutonie S3 super, Casual jakbysmet :wink: a ten STK si jdu vyhledat :wink:
31. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.