• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Teutonie je myslím i kvalitní na rozdíl od casualu je to španělský kočárek a ve španělsku o něm zrovna pěkně nemluví maximálně tam je k vidění vintage, já jsem měla golfáče downtown dvakrát v reklamaci a známá co prodává kočárky říkala že je reklamací dost ale zárověn je to nejprodávanější kočárek....
já každým dnem čekám na bugaboo bee a pak si ještě koupím nějaký sourozenecký :grinning:
31. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
miso ty uz kupujes kocarek ted??a jaky myslis ze u nas patri mezi ty hezky a dobry(takovy mercedesy) :slight_smile:
31. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Míšo, to je dobré vědět...bude to těžký výběr :confused:
31. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
No holky házejte typy na kvalitní kočárky, a´t máme nějaký přehled :slight_smile: .
Kupujete si nějaký knížky pro těhu. Mám doma 2 a právě nebyli moc drahý ale taky nic moc. jsem ochotná do ní investovat, za kvalitu si ráda připlatim. nějakou s hodně obrázkama a s hodně podrobným popisem :slight_smile: . A jestli máte zkušenost s nějakým eshopem na knihy přes net. většinou dražší knížky s hůř shánějí :unamused:
31. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Car, právě jsem Ti chtěla napsat, že žádný STK nemůžu najít :grinning:
31. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
luci nojo ja to uuupne zblbla
31. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
a nebo tenhle
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=333405

a pak ete teutonie-tyhle tri jsou favoriti
31. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Car, taky moc pěkný :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
ete se mi libil peg perego GT3,ale slysela jsem par negativ...casual jsem uz vyradila,sice moc pekny ale negativ nejvic(z tech kocarku uzsiho vyberu)...takze ty tri pak peg per. a casual(ale tyhle dva jsou uz asi vyrazeny ze hry)
a jaky se ti libi nejvic,luci??
31. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Holky tak dneska jsem se po dloouhé době opravdu najedla...Jím od ráná celý den :grinning: :grinning: :grinning: ted jsme byli na veči a dala jsem si plněný kuř. kapsu se špěnátem a sýrem mnam :slight_smile: a ted se nemůžu hybat :grinning: ...vy už řešíte kočárky? Tak v tom mám jasno kupuju ho v polsku :wink: ...ale řešit to budu opravdu později to bude na posledním místě... :sunglasses:
31. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
ja to resim protoze jestli vyberu teutonii tak abych ji objednala ctyri mesice predem,abych mela jistotu ze tu bude
31. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
jj carcul já to nemyslela špatně...nevěděla jsem že to bude trvat tak dlouho než ti dojde.... :slight_smile: :wink:
31. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
mona no prave ze ty teutonie delaji v nemecku podle toho presne co u ni chces...tak uz vybiram..abych si to nejak utridila...tak holky sup sem sve nazory na ty my favority :grinning: prosim
31. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
No můj názor je, že ten TFK se mě nelíbí vzhledově, ale Trojkolka INMOTION 3 co jsi posílala jako druhý odkaz tak ten bych brala i já a z nabídek teutenie bych si určitě taky vybrala :wink:
31. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
no a ted babo rad...a ten inmotion a nebo teotonie S3
jo ten TFK taky trojkolka-kdyztak
31. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Car,tak mě se nejvíc líbí Teutonie a Inmotion 3 :dizzy_face: přesně, jak píše Mona :wink:

Mona, já jsem toho dnes kupodivu taky dost snědla :sweat_smile: Uvidím, jaká bude noc :confused: snad to znovu neuvidím :wink: Ségra si kupovala kočárek taky v Polsku a je moc spokojená, název jsem zapoměla, akorát mě se s ním špatně jezdí, zdá se mi těžký.
31. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
mona..a jaky bys chtela ty ??nemas zatim predstavu??
31. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
31. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Já chci každopádně tu troj kombinaci, jak je tam to vajíčko, hluboky a pak sporták...nevím sice taky název, ale v polsku je prodavají o hodně levněji než u nás, sice jsem se jen informovala zběžně, ale určitě tam ještě letos pojedeme a to si toho pozjištuju vic a vyzkoušim si jak se s ním řídí..Já stejně s takovým kočárem maximálně počátám 2 roky a pak ho prodám a koupím si jen golfáče:slight_smile:...u nás cena v chiccu stojí takový kočár 16.000,- a můžu říct nic moc a v tom polsku stojí 7.000,- a připadají mi o hodně lepší. A znamé co mají kočár z polska tak si ani jedna nestěžuje, tak doufám, že já taky ne:grinning:
31. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
luci ten je hezky moc :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mona :slight_smile: kámoška ho má, ale trojkombinace i s autosedačkou jí stála přes 20tis. a to je docela mazec. Já si ale říkám, že až my budeme kupovat kočárek, tak už bude nová kolekce a ta letošní bude levnější :wink: Ségra dala se vším všudy v Polsku za kočárek 8.500,- a fakt ji vyhovuje :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
luci,ja ho mela taky v uzsim vyberu a videla ho nazivo a ta korbicka neni tak hezka jak na netu...a hlavne bych chtela aby sla na kocar sedacka maxicosi-je jedna z nejbezpecnejsich autosedacek..to uz radi tu teutonii,kvuli pro a proti
31. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Luci jak jsem psala tak v Polsku ta troj kombinace stala 7000,-.... sama jsem čuměla jako puk... A přítel říkal, že i ta konstrukce vypadá dobře, i pevně tak snad to bude i dobrá kvalita, ale říkam moc jsem to nestudovala, protože mě jen zajimala cena a docela jsme spěchali....tady máte odkaz z jednoho letáčku co jsem tam dostala http://www.dorjan.com.pl/danny_sport.html
31. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
dole se ty kočárky posunují :grinning: když na to dáte myš:slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
holky, já jsem nějaká přetažená a taky mě bodá v pravém podbřišku, ale fakt ostře, až se vždycky leknu.. uklidněte mě nějak!!!! :slight_smile: Verunka to ma taky, to jsem rada... ze by ty "erekce na slunci"? :grinning:
31. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
summer určitě to nic není:slight_smile: jen se miminko dělá místo v bříšku a tělo prodělává změny a vždy to být přijemné nemusí:grinning: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Summer :grinning: :grinning: :grinning: to bude určitě ,,erekcí,, :grinning: Neboj těhulko :wink: vše je ok, to trápí občas všechny, třeba i celý den :wink: :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Car, na tu autosedačku musím mrknout :wink:
Mona, fakt pěkný...mě se moc líbí ten černý s kytičkama :slight_smile: Chtěla bych ho vidět v reálu a povozit si ho :wink:
31. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
summer..ja to mela taky par dni a skoro pri kazdym pohybu..mela jsem taky strach..lehni,odpocivej a bude to dobry :wink:
31. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.