• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahoj holky,tak jsem to spustila a doufám,že ne nadarmo :sweat_smile: ,tak šup-šup,atˇje nás tu hromada.Těším se na vás. :wink: :wink: :wink:
25. zář 2008 v 09:47  • Odpověz
Od jakého admina? Nechápu.
25. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Johanko, tak jsem se k Vám přidala...ale nejsem teda zatím těhulka..jen dvouměsíční snažilka :grinning: :sunglasses:
25. zář 2008 v 10:09  • Odpověz
autor
Ahoj,je to pro holky,které jsou vedené na stránkách těh.testu.Tam posílají dotazy ohledně těhotenství a tak.Je tam s náma doktor(ADMIN),který zodpovídá naše trápeníčka.A protože je nás tam několik,co jsme tam dlouho,tak jsem si řekla,že začnu pro nás nové téma....tohle,ale může přijít každá. :wink: :dizzy_face: :wink:
25. zář 2008 v 10:15  • Odpověz
Jojo, také tam už skoro rok nahlížím....a poslední dva měsíce se konečně snažíme...takže vím o jaký web jde... :slight_smile:
25. zář 2008 v 10:18  • Odpověz
autor
Ahoj Saharko :wink: vítám Tě,jsi od Admina první :wink: ...to vůbec nevadí,že nejsi"těhuláček",ale protože brzičko budeš,patříš sem! :grinning:
25. zář 2008 v 10:20  • Odpověz
Děkujíííííí.....to je ale pozitivní zpráva, kéž by to bylo tak brzičko, jak píšeš :slight_smile: Snažím se dovolat svému gyn, jestli by mi nezkontroloval děl.sliznici v lut.fázi. Mám ji totiž krátkou, ovulka 16.den a cyklus 24 dní, tak mám, strach, aby mělo vajíčko čas se uhnízdit :slight_smile:
25. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
Všechno nakonec dobře dopadne :slight_smile: a budeš mít vééééééééélikýýýýýýýýýý bříško :sunglasses: ....takže si měříš BT?
25. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
Tak už jsem se mu dovolala... Můžu dnes přijít. Říkal, že mi udělá folikumetrii (nebo něco takového) a zkontroluje děl.sliznici vaginální sondou...To je super...Jen nevím, co je folikumetrie..uáá, to je slovo
25. zář 2008 v 10:30  • Odpověz
Já jsem si ještě BT měřit nezačala...dělám si OVU testy...je mi během ovulace špatně, pozoruji hlen...
25. zář 2008 v 10:31  • Odpověz
autor
Jojo,máš pravdu....volej-volej a nenech se odbýt.Držím pěsti :sunglasses:
25. zář 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
no fůj,co to je za slovo foliku-co?Asi to bude něco exluzivního a udělá Tě to jak říkám brzičko tou mamčou :grinning: :grinning: :grinning: Dej potom vědět,jak jsi dopadla....ju?Jdu něco klohnit,sleduji,že jsem se tady zasekla.....ups :sweat_smile:
25. zář 2008 v 10:35  • Odpověz
autor
Přijdu se podívat kolem třetí...........ahoj-ahoj :wink:
25. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
Jojo, páčko....
25. zář 2008 v 10:43  • Odpověz
ahoj, jsem tady..ale Lucie28 už existuje :unamused: tak si holt musíte zvyknout na novou :slight_smile: ..hele taky se vám to zobrazuje tak blbě, že to nejnovější je dole?? ,to budu zmatená :grinning: a taky už v práci vůbec nic neudělám když budu tady.. ajaj :angry:
25. zář 2008 v 11:20  • Odpověz
Ahoj Luci...nevíš náhodou, co je folikulometrie?...dneska na to jdu ke svému gyn...jinak jsem se k vám také vtírla, jestli neva...nejsem těhu..jen snažilka
25. zář 2008 v 11:25  • Odpověz
ahoj šari, ty nejdeš nepoznat :slight_smile:.. saharka je jen jedna.. koukala jsem na seznam a lze tam vyhledat moc věcí k tomu foli... ultrazvukové vyšetření, kterým se zjišťuje ovulace u žen ale já mysllea, že jsi měla ovulku minulý týden a ted čekáš na MS...
25. zář 2008 v 11:30  • Odpověz
Saharko_78 folikumetrie je to ze ti zmeri foliky jako vajicka jak sou velke a zda bude nebo byla ovulace. JA tam chodim kazdy mesic 12Dc dela mi UTZ a rekne kdy se mame snazit,ale zatim stale nic snazime se uz 9 mesicu,byla sem i na laparce u me vse ok,cekame do konce roku a pad do centra. TAk hodne stesti dneska u dr. at sou foliky-.vajicka pekne velke a je jich hodne :wink:
25. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
Měla jsem ji po-út, dle ovu testu, ale mám cyklus 24 dní, a ta ovulka byla 16 den cyklu, tak se bojím, aby mělo vajíčko čas se uhnízdit...A tak jsme to volala mému gyn. I adminek mi poradil konzultaci...No a gyn mi řekl, ať dnes přijdu, že mi udělá to vyšetření...MS bych měla dostat 30.9-1.10..
25. zář 2008 v 11:32  • Odpověz
Ahoj petko21....díky za zprávičku...a tys byla na laparce, i když ti nic není??...Nevím, jsem asi srabík a na všechno se ptám předem...ale díky moc...
25. zář 2008 v 11:33  • Odpověz
hele, tak to máš super doktora.. na to, že se snažíte chvilku se ti věnuje dobře. šikulka
25. zář 2008 v 11:39  • Odpověz
To jo, je fajn. Sice tam vždycky dlouho čekám, ale vyplatí se. Poprvé, když jsem k němu šla a řekla mu, že chceme otěhotnět, hned mi předepsal kys.listovou, udělal vyšetření, cytologii...teď mi chce udělat tu folikulometrii...je opravdu dobrej..koukám, že jsi z Mladé Boleslavi, já pocházím z Bakova n.Jiz., tam jsem také dlouho chodila na gyn...ale teď jsem v Pze, tak jsem změnila a koukám i úspěšně...
25. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
tak to manžel denně dojíždí do Prahy. já se prahy bojím :grinning: . ale je fakt, že ten tvůj to bere fakt důsledně. asi bere to, že nejsi nejmladší :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
Ahoj Luci28 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Petˇko.........VÍTÁM VÁS TADY...... :slight_smile: Jojo,taky se mi nejnovější zobrazuje ůplně dole,byla jsem z tho taky trochec vedle,ale dá se na to zvyknout :sweat_smile: ....odbíhám od vaření.....k PC,jsem zvědule,jak se to rozjelo...no a slušně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz
Luciii...ještě ty mě straš s věkem !!! :grinning: ...... Jééé, kdyby to záviselo jenom na mně, tak už mám tak 10 let prcka doma...ale nějak mi to se vztahy nevycházelo...až teď, kdy cítím, že to ten můj se mnou myslí vážně...a jen o tom nemluví, ale jedná :grinning: :sunglasses:
25. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz
Šári vklidu :grinning: , já si taky řekla, že první dítě až bude čas. jsem 3roky vdaná, po VŠ.. a je mi 29 a budu mít první.. a všude mě strašili na co čekám..no naco.. když člověk studuje a tak.. tak holt začíná později. a nikdo nechápal, že jsme se brali z lásky a že porstě až ten čas na mimi nastal až ted. ale to víš, že jsem chtěla dřív, ale nebyl táta a kydž pak byl, tak ještě chybělo zázemí a tak.
25. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz
Jojo, přesně vím, o čem mluvíš...Já sice nestudovala VŠ...jen jsem se tak nějak toulala po světě...předposledního přítele jsem potkala asi tak měsíc po jeho rozvodu, no, byla jsem s nim 2 roky...po 8 mes. me pozadal o ruku a hned ze chce mimco, byla jsem z toho vseho tak vypleskla, ze me nekdo doopravdy chce, tak jsem souhlasila...ale cele ty dva roky me jen tahal za nos..nic, co slibil a rekl, nedokoncil, neuskutecnil. Porad si jen smskoval se svou byvalou zenou...no a tak jsem si rekla, ze to opravdu nema cenu prodluzovat a letos v lednu jsem se s nim rozesla, no a v dubnu jsem potkala sveho nynejsiho milacka...no...a i kdyz to je docela rychle, tak on o tom nemluvi a jedna...vi sam dobre, ze mi je tolik kolik mi je..a i on (5let po rozvodu, ma kluka 15 let) by chtel zacit znovu...tak se snazime...
25. zář 2008 ve 12:41  • Odpověz
teda, to jsem se ale rozepsala :slight_smile: :slight_smile:.....
25. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz
no tak znám horší případy - kamarádka ztratila 6let slibama :unamused: je fakt, že tvůj miláček je již jednou poznamenanej rozvodem a tak ví, jaké chyby dělat a nedělat a ty už taky víš, co od života chceš. taky mám manžela jednou rozvedeného a proto jsem věděla, že bude vědět, co je špatně aby to nedopadlo tragicky. a co na to Vaši? asi neví, že se snažíte, ale nebude to šok, že jste do toho šli tak rychle??

Jolan, co vaříš?? já mám noky z pizzerie :grinning: - dodávka až do práce.
25. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
Naši ???.... Ty se mě ptají každou chvíli, jestli už nejsem těhu...Ale je pravda, že jsem jim neřekla, že se pokoušíme....chci překvápko...Před rokem a půl jsem si pořídila yorkšírku, tak od té doby je pro mé rodiče vnučka...vždycky říkají, kdy jim přivezu tu jejich vnučku... Moc se těší, tak doufám, že jim to brzy splním :slight_smile: Ale rozhodně to nedělám kvůli nim, ale kvůli sobě....
25. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz
ty jo.. tak koukni na www.babetka.wz.cz :grinning: ale není to tam aktualizované... tak to je naše miminko už 8let
25. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.