• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jo foto je z loňska z Chorvatska, taky jsem musela zamáčknout slzu :frowning2: já chci teplooooooooo
4. říj 2008 v 17:44  • Odpověz
u nás je vždycky sranda, že mi těsta dělá manžel. já mám umělé nehty a nechci si je ničit :wink: taže on nadává, ale vidí, že mě to baví, tak to přetrpí a já si pak užívám pečení a vykrajování a tak. jen jsem v tom omezená. chutná mi 5druhů a pak už nevím, co bych dělala.

znám více takových, co mění výzdobu až v maximu času..já teda asi 14po vánocích už sundávám, ale za to je mám tak od 15.11 :grinning: at se mám na co těšit.
4. říj 2008 v 17:48  • Odpověz
Jo nehtíky, to známe, ale mě manžel nikdy nepomáhal,jen se mi pak smál když jsem večer u televize seděla s pilníkem a páratkem a dostávala těsto zpoza nehtů :grinning: no ale já si teď zvykám na život bez nich, měla jsem je strašně dlouho, tak šly dolů i vlasy, ty sem měla prodloužený, jenže moje vlasy jsou taky dlouhý, ale nehty....pomoc hrůza...
ha tak to já si tu výzdobu taky letos udělám dřív, budu mít na začátku prosince dovču,tak snad to všechno stihnu, u mě ovšem zásadní problém nastává s nákupem dárků..to zase bude honička :frowning2:
4. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
no já mám nehtíky zatím jen 3roky.. a moje mamina pořád chce, at je sundám, že stejně po porodu a tak.. ale když já se citím tak dobře a ženksy.. mé nehty byly pořád krátké a nenamalované - kdo by je pořád maloval :grinning: .
a vlasy..tak to jsem zatím neměla odvahu si je nechat prodloužit. a se svými spokojena nejsem.. bléé. to je to hlavní, co bych měěnila na sobě. chci rovné, delší a mám slámu a takovou vlnitou... no hrůza.
na dárkáchj se mi líbí letos všichni příbuzní a známí - ví, co nám budou kupovat.. to je super, že oni ví.. ale já už se teda ted snažím koukat. minulý víkend jsem byla v Hatích, tak jsem náhodou pro 3lidi nakoupila.. což byl úspěch.
4. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
V Hatích?? Trochu z ruky ne? Prý jenom tři roky, já je sundala po dvou :grinning: vlasy jsem loni dostala k narozkám, měla jsem je rok, není to špatný, ale vadilo mi, že přeci jenom cítíš spoje a občas, když blbě prohráneš vlasy, tak to dost bolí, ale super pocit, dlouhý vlasy, ale právě tím, že ty svoje dlouho nestříháš, tak strašně vyrostou, jenže jak říkáš, já mám sice vlasy rovný, nečekaně bych chtěla vlnitý,ale barva, jak se říká "pochcaná sláma" takže chodím na melír, teď přemýšlím, že půjdu do hnědé....
No moje sestra i rodiče už mi naštěstí řekli co budou chtít, jenže já mám ráda, když mají pod stromečkem překvapení, tak si každej rok masíruju mozek a vymýšlím dárky, ale už se mi docela osvědčili poukázky na něco, mamka byla loni nadšená z masáže, sama by tam nikdy nešla...
4. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
a musela sis ty vlasy nechat měsíčně nějak upravovat? toho se děsím, že by se mi pak nechtělo tam chodit. i dkyž je pravda, že na nehty taky chodím měsíčně. ale to je náklad 400Kč.. u těch vlasů bych se bála ceny. že bych si nechala takový dárek za Dominička??? :grinning: nebo na 30-tiny. místo nové kuchyně ve kterou doufám :grinning: :grinning: . a fakt to třeba při mytí nepadá? neměěla jsi někdy strach, že ti odpadne ten pramen?
barvu máme asi podobnou. já jsem právě ted si nedala klasiku melír, ale šla do hnědého... a manžel nadšený nebyl. takže před vánoci mu zase udělám radost. zase budu bloncka. a jednou bych chtěla zažít to, že když si umyju hlavu, tak jdu.. a ne, že já vyrovnávám a spím v copu, aby se ty vlasy nějak zpravili a mohla bych jít do práce.
ty pokázky jsou fajn. s tím se uspěje, ale já jak bydlím daleko, tak nemám vyzkoušené podniky u nich a nevěděla bych, kam je poslat :angry: a manžel má 3bráchy, já jednoho a to je nejhorší. vymýšlet pro kluky. puboši jedni.
4. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
Musí se upravovat každé asi tři měsíce, tady u nás byla slušná cena cca 5000 třeba v Brně dala kámoška dvakrát víc, a posunutí mě stálo každý ty tři měsíce asi pětistovku, ale je pravda, že ti nějaký ten pramen může vypadnout, ale většinou se mi to stalo, když se mi zacuchaly od větru vlasy a já je musela doma pěkně rozčesat, a minule se mi stalo, že mi vypadl pramen sám od sebe,ale to bylo tím, že jsem je neměla posunuté už čtyři měsíce, tak ty spodní vlasy byly na tenký pramínku, tak vypadly.
Jo s tou barvou to znám, když jsem se seznámila s manželem, tak jsem byla čerstvě blond, rok před svatbou sem se obarvila na hnědo červeno a byl malér, manža vyhrožoval že si mě nevezme, tak jsem šla zase na melír normálně teď mám taky udělaný dohněda, vzadu mám vlasy podbarvený úplně a vepředu nastřídačku s blond... a paradoxně to byl manžel kdo mi nedávno řekl ať se obarvím na černo :grinning: blázen
4. říj 2008 v 19:24  • Odpověz
to zní dobře ta cena.. myslím ty co 3 měsíce 500Kč.. ty jo, že bych začala uvažovat a na léto bych byla dlouhovlasá?? fakt mě to začne lákat. já kdysi chtěla jet do Brna.. tam totiž byl salon, který natrvalo rovnal vlasy. cena kolem 10000Kč. ale já už byla tak zoufalá, že manžel řekl objednat a jedeme. jen mi chyběl někdo, kdo by to zažil na vlastní kůži a kdo by mi řekl, jestli opravdu ty vlasy má rovné a zda mu nevypadaly :grinning: a tak y jsem doufala, že třeba po produ se změní na rovné.. jenže to prý by se museli měnit už s těhotenstvím a to taky nic...ach jo.
já jsem se kdysi objednlaa k vizážistovi. byl to nějaký kdo vyhrál WELL v ČR.. a nechala jsem mu volnou ruku. to že jsem přišla s mikádem, t by možná manžel přežil, ale bla jsem totálně zrzavá. nemluvil se mnou 2dny. spal otočený at mě nemusí vidět.. ale ostatním jsem se líbila jen mu ne :confounded: takže tyhle změny mu už radši nechystam.
jo a nejlepší bylo, když jsem v 19letech se použila hnědý šampon na 3-4umytí za 26Kč a byla jsem červená ještě po půlroce. taky nikdo nechápal. a ani prášek na praní to nechtěl vymýt.
4. říj 2008 v 19:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: teda ty jsi dobrá :grinning: ale já si pamatuju kámošku, která použila šampon v barvě tizianová červená a chytla ji jenom ofina...
Jedná známá má narovnáný vlasy tou trvalou nebo co to je, a odpovídá tomu i ta cena, je docela možný že byla v tom Brně a to si jí pamatuju jako ovečku,úplný kudrlinky a nedávno jsem jí potkala u holiče a říkala, že si musí akorát vždycky hlavu fénovat fénem a trochu rovnat, že jinak se ji ty vlasy lehce zvlní, ale ne tak jak je měla před tím.
To já si jednou nechala dát na hlavu nějakou šetrnou trvalou a vlnitý vlasy jsem měla akorát když jsem zmokla :grinning:
teď tak přemýšlím, že když jsem si těma svýma kecama vyžvanila ty vlasy, tak bych měla zkusit třeba prsa nebo liposukci :grinning: :grinning: :grinning: já ty vlasy dostala k 25-tým narozeninám. Výhoda je na rozdíl od nehtů, že když se rozhodneš je sundat, tak ti zůstanou, protože jsi si je zaplatila a můžeš si je pak nechat dát kdykoliv jindy...
Jen musíš dodržovat pár věcí, jako nečesat je mokrý, neumývat v předklonu, ale sama jsem to dělala a žádný problém a musíš ve větší míře používat balzámy a kůry na vlasy...
4. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
tak jenom ofina.. to zní fakt dobře :grinning: tu naštěstí nemám.. u vlnitých vlasů je to dost problém ji mít.
kdysi jsem zkusila opačnou trvalou u normální kadeřnice a až na to, že jsem byla o 1000Kč chudší mi to nic nepřineslo.. a právě proto jsem si říkala, že těch mco tisíc by to udělat mohlo.
prsa ne.. nahrála jsem si ve středu ten pořad na Nově, co byl po Sourkomých pastích a byl tam jen záběr, jak se dává silikon do prsou a auuuu.. to vypadalo hrozně. au au.. prsa na ty nešahat :grinning:
ale třeba ze stehen bych si jednou tuk vysát nechaal. teda ted to nepotřebuji, ale jednou.. to je místo, co je takové divné na těle :grinning: :grinning:
hele ale ty vlasy.. asi fakt začnu více přemýšlet.
4. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
já naštěstí prsa taky nepotřebuji velikost podprdy 80 D mi bohatě stačí, možná bych si je jednou nechala po dětech natvarovat :grinning: jo ale ta liposukce by mi podla víc, po svatbě jsem přibrala deset kilo, fuj, sice pořád cvičím, ale nějak to nejde dolů, no ale to je jasný, když si buchty od maminky, že jo...
Když se budeš ohledně těch vlasů ještě na něco zeptat tak písni...ráda poradím, já jsem takovej hrounej radič :grinning: ještě jsi sama doma? Mě manžel odešel na sraz ze základkou, naštěstí to je tady ve městě, nebo v dědině?? Ani nevím jak to zde nazvat. Ale teď jsem došla do ložnice a asi vlastní rukou ovdovím hned jak se brouček vrátí, ten bídák vyházel půlku hader ze skříně, zase nevěděl co na sebe a to co chtěl je mokrý na sušáku, já ho fakt zabiju, tady celej den uklízím jak trubka a teď...... :angry:
4. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
jsem sama.. čekám ho tak za hodinu.. přijde zničen od sportu a zmrzlej :grinning: a sedne si k PC a já k druhému a stále budu na netu :grinning: to je romantika, co???a taky budu čumět na Bestiář.
hele, ty jsi jak chlap. větišnou se chlap nevleze po svatbě do svatebního obleku :grinning: to já jsem na postavu celkem háklivka. ale žeru na co přijdu -teda na je chut. jen pak cvičím. jpři 181cm musím ukazovat aspon pas 60cm, když už jsem žirafa :grinning: :grinning: a všude jdu vidět.
a jak to že jsi mu nenachystala něco, co mu moc sluší? styd se.. jsi mu měla včera něco koupit, at jde v novém :grinning: :grinning: no aspon já si vždy na sraz kupuji něco nového at se cítím jako kočka. ale sraz mu závidím. taky bych šla mezi starou partii a zavzpomínala na vše.
4. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz
no jo ale mi až dnes o půl sedmé řekl, že někam jde!!!! Je to mánička. 60 cm v pase, to jde???? Hmmm, tak to si snad ani nepamatuju, ale dneska jsem našla fotku z dovči kde sice nejsem bůhví jak hubená 177/62 no teď těch skoro deset navrch, ale mám tam ze cvičení krásně pevnou postavičku, tak si ju budu muset připevnit, na ledničku ne tam moc nechodím, asi na skříň..koukala jsem Johaně do alba má tam novej pupík!!!!! teda já chci taky...
To jsi horová modelka s takovýma mírama...můj sen dvě PC v jedné domácnosti, my máme notebook, který manžel nosí do práce, takže když jsem doma dřív nebo celý den, tak mám smůlu, ale asi řeknu ježíškovi...
4. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz
a to jsi ho teda nezabila rovnou?? ti tak říct že strávíš sobotní večer sama :angry: to měl teda odvahu.
hele ty taky nejsi nejmenší, co???? :grinning: :grinning: no je fakt, že já mám ted v 5měsíci 181/72kg...a to si říkám, že jsem jak tank :sweat_smile: jenže je fakt, že to vše mám v břichu a blbě se už i obouvá.
na Johanku jdu hned mrknout. já jsem ted měla čas založit si to album, jenže to bych nemohla ještě do toho dělat i něco do práce. ale jak budeme na dovče, tak tam bude hodně času dlěat takové věci, tak si u kafíčka budu dělat albumek.
my máme jeden noťas domácí a pak i služební, atkže opravdu když chceme, jsme oba on line. manžel je závislák na online hry. a já od jisté doby na chatu :grinning:
4. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
se na to vykašlu, oproti Johance jsem plochá jak deska. mě to břicho snad nenaroste
4. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
no s tím chatem máš pravdu, já nikdy na takovýhle diskuze nechodila, ale teď jsem zde skoro pořád :grinning: ale jakmile je doma manžel tak jsem out, páč mi ho sebere a mám po ptákách...
on ta potvora totiž ten bordel stihl udělat tak rychle, že jsem to zjistila až když odešel, ale už mu přišla výhružná sms, a já si ze vzteku rozdělala sedmičku vína :grinning: :grinning:
jo krapet jsem vyrostla, jednu dobu jsem byla nejvyšší ve třidě, pak mě kluci začali přerůstat a nakonec mě přerostla ještě jedna spolužačka...tak strašně jsem ji záviděla, chtěla jsem být ještě vyšší....teď jsem ráda, že to neklaplo, kamarádka má 184 a velikost nohy 43 takže kupovat boty je dobrá prča...
4. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz
už tam mám taky fotku... :angry:
4. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz
no hlavně člověk se tak zabere do diskuze, že pak nic doma neudělá.. natož v práci :grinning:
já mám na dnešek bezalkoholickou Bohemku.. at mám taky pěkný večer, jen to sama nerada otvírám, tak počkám až dorazí. už volal, že prohráli.
já jsem chtěla být menší. všichni kluci až do mých 18let byli menší než já.. to bylo hrozné. žirafa, samá ruka, samá noha a byla jsem akorát pro smích. naštěstí 181 se zastavilo. a noha na 41 ale i to není nejlepší číslo. a rifle koupit jsou zázrak. no doufám, že po mě bude vysoký aspon Domino. ne po manželovi, ten je menší :sweat_smile:
4. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz
fotečka super, ale kde máš pupík :grinning: čekala jsem že na té tvoji vyhblé postavičce to bude vidět straaaaaaašně moc, ale na druhou stranu buď ráda, aspoň se s tím nemusíš tahat :grinning:
bezalkoholová Bohemka,to slyším poprvé, po něčem takovém se budu muset taky podívat...
Já většinou víno musím pít sama, manžel je sice sbírá, ale pije ho jenom s colou a to se na drahý a archivní vína nehodí, tak čurdí colu s rumem bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz
no nemusím tahat, ale vypadám jen tlustě ne těhotně :grinning:
ta Bohemka je novinka, vypadá na pohled exkluzivně. ale mě stejně přijde, že mě opijou ty bublinky a ne tan malo procentní alkohol.
manžel má dobrý koníček. ten můj o tom stále jen uvažuje. pořád na ně kouká, ale nekoupil si stojan, tak je nemá kam dát. ale jednou si myslím, že je kupovat bude. ale pije jedno víno za rok, tak se to bude jen hromadit. cola s rumem..tak to jsem neměla tak 10let. to se pilo v pubertě. aspon jde vidět, že ten tvůj je stále mladý :grinning:
4. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
jo já mám taky někdy pocit, že když jsem někde na tahu a řídím, piju vodu, že jsem někdy lehce mimo....
my stojan nemáme, některá vína jsou ve sklepě, jiná tajně upíjím :grinning: stejně ty starý nejsou dobrý...
jo manžel je puberťák i ve svých 32 letech, kolikrát si říkám, že ani nemusím mít děti, stačí mi on... :grinning:
já rum nesnáším ani v cukroví, natož v nějakým pití, to by špatně dopadlo, coby puberťák jsem se odstřelila z broskvové a dodnes když vidím flašku, mám co dělat, abych neskončila s hlavou v záchodě... :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2008 ve 21:18  • Odpověz
jo tak opít z Coly mi taky jde. i když ted ve sklípku, když jsem mezi 30lidmi byla fakt jediná, co jsem nepila tak to jsem se chvilkama dostala akorát do depky z jejich humoru. a ne do dobré nálady z vody :confused:
no mám doma 31letého a taky je pořád dítě. až mě překvapuje. a je to strašně milé.
broskvová.. a taky když byli peníze si pila drahou Koskenkorvu a když nebyly tak levnou broskvovou za 40 za flašku??? :grinning: na tom snad ujely všechny ženské. já teda špatnější vzpomínky mám na toho Ruma... a taky ho nedávám do ničeho. pro jistotu :grinning:
jaké máte doma nejstarší víno??? až takového archvní, které má na sobě plísen??to jsem ted viděla ve sklípku :grinning: to bych se bála pít.
4. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz
jo s tou vodkou máš pravdu, a na rozdíl od manžela, mě minulo období zelené :grinning: ne tak staré víno nemáme, tuším, že nejstarší je z 1996, dala jsem ho loni manželovi k výročí, chtěla jsem víno,které by se při nějaké zvláštní události dalo i pít :grinning:
na to mám pak odložené ještě jedno, to co jsem dala manželovi, je červené, to nemusím, a já si loni v Kroměříži , to je trefné, zvlášť když je tam léčebna pro alkoholiky :grinning: , koupila v klášteře mešní víno rulandské bílé ročník 2000 pořád jsem si říkala, že ho vypijeme až porodím, tak doufám, že se mi do té doby neobalí plísní :grinning: :grinning:
4. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
fuj..tak zelená mě taky minula. naštěstí. je to nechutné už tou barvou. a slivovice ta naštěstí taky ... tu jen z dálky cítím a je mi zle. babička mě s ní léčila, když mi bylo tak 10let... ááá . doted vidím, jak mě projela a jak jsem se pozvracela. :unamused:
víno se ti plísní neobalí. určo ne!! ale vidíš, můj manžel myslí podobně jako ty. já mu víno přivezla z toho Znojma a shcoval se slovy, že až po porodu.. a já jak jsem ustrašená, tak jsem si jen pomysllea, aby nebylo pak archivní :sweat_smile: ale to jsem měla svůj špoatný den a špatné myšlenky.
4. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz
neboj tobě to do oho porodu rychle uteče :grinning: však to máš za pár a pak si s manžou dáte do nosu :grinning: jo slivovici, tak tu pije manžel...tady v okolí je totiž zcela běžné, že se dělá v každém baráku, teda i unás, taky lítám po zahradě jak blec a sbírám švestky do bečky, nebo hrušky...
no přiznám se, já letos dělala ostružinovku, ostružiny dám do velké pětilitrové flašky, zaliju vodkou, cukrem a nechám pět týdnů stát, s jsem zvědavá co z toho vyleze a jestli se to bude dát pít :grinning: :grinning:
4. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
taková škoda ostružin. bych si je dala normálně na talířku nebo s cukrema ty je tahle zneužiješ :grinning: :grinning: to jsi jich měla tolik na zahradě???
a hrušky bych zavařila. jako kompot jsou mnam manm.. no asi jsem moc praktická a vidím jídlo než pití :grinning: .
hele a valstně co ten tvůj cyklus, už máš po MS a bereš Clost....??
4. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz
já mám hrušky ráda za čerstva, ale pak jsem jak balon...ostružiny ze zahrádky jsem zužitkovala do buchet a jogurtu, tyhle jsou od kamaráda ze zahradnictví,tak jsem jich měla plný kýbl a bříško, tak jsem je narvala do alkoholu a z nudy a deprese se budu opíjet...
no MS mám dostat dnes nebo zítra, dnes nic ani náznak, tak asi zítra a pak začnu brát ten Clostil a uvidíme...
Ty jo, to není možný, tady už podruhý za den houká hasičská siréna a svolává hasiče, zase někde hoří, to je prča manžel zase nepojede, když je i s velitelem hasičů na srazu...
4. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz
manža je dobrovolný hasič nebo hasič opravdu? no opitý by jim byl na nic,ale aby ses nedivila - třeba tam jede taky a pak bude vykládat místo o spolužácích co hořelo. hele, ale ty jsi psala, že bydlíš skoro na dědině..tak to už Vám moc baráčku nezbyde, pokud hoří baráček, co??? :grinning:
jo jinak už vím, proč si film Bestiář nevybavuji. je to kravina..
4. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz
hoří ale v té vedlejší :grinning: manža je dobrovolnej,ale strašně chtěl bát profík, jenže si sehnal modrou knížku a hasičmusí mít vojenský výcvik...
prča je pozorovat ty hasiče jak lítají po tom parkáči a naskakujou do těch aut...bydlíme naproti...ale o tom opíjení...loni měli hasiči schůzi, manžel přišel o půlnoci úplně na draka a ve dvě v noci začalo někde hořet, já to zaspala a ve čtyři ráno lítala po baráku, kam se ztratil, nakonec dojel druhý den ve čtyři odpoledne a říkal, že si musí jít lehnout, páč je ještě nalitej...
4. říj 2008 ve 22:39  • Odpověz
blbá vojna kdysi. on by byl ještě na 2roky, co? ale aspon ten dobrovolnej mu to vynahradí.
hele ale zní to dobře s tím, jak jsi to zaspala. to musel být šok. ty jo, to si nedokážu představit. v noci nenajít manžela vedle sebe, když jsme vedle sebe usínali. první by mě asi napadla milenka a pak by mi bujná fantazie nefungovala a nic jiného byych nepřišla.
4. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.