• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ty jo, to je hrozný, jak to utíká...to už bude půl roku?? :frowning2:

Ani, musím říct, že tě stejně s tou prací obdivuji, já bych učit nemohla, ani kdyby mi platili zlatem, jo možná tak před deseti lety, to děti ještě byli děti a ne takový parchantíci, jako teď...to je hrůza...tak držím pěsti, ať pohovor proběhne v klidu...

Já ti tak závidím, že jedete na dovču, já bych jela hned...no snad se doma nějak domluvíme a pojedeme v létě taky někam k velké louži :wink:
1. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
No Jani, oni ty deti jsou obrazem svych rodicu. Kdyz mi otec, s kterym mam v pondeli schuzku, napise, ze nesouhlasi s formulaci vety, s obsahem vsak ano. Tak co si o tom mam myslet?
No my si ji objednali uz pred pul rokem..... Cas opravdu rychle leti, ale nektere rany na srdci se nedaji zahojit.....
1. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
nazadr Beruny, vy teda zase jedete :o))). Jako Jani, na svátek práce otravovat v obchodě.. takové lidi zabít ;o) kdysi by jsi měla zavřeno :grinning: :grinning: ale to přesazení ti závidím. já si ještě v lednu stihla koupit hlínu a nové květináče a pak hned rodila, takže pořád to je jen nachystané.. ale až nebude hokejbal, tak bude čas :grinning: bude mi totiž mít kdo hlídat... tralalala
dnešní den byl super. celý den na čerstvém vzduchu se mi moc líbilo. bylo to něco jiného, jak člověk není doma. pak stáhnu fotky a videa a pošlu.. nejlíp do mailu.. tak mi ho dejte do IP :sweat_smile:
Ani, já bych ráda učila. náhodou ti závidím to povolání. mě to vždy lákalo, jen jsem neměla odvahu se přihlsit na pajdk. a jiank jako těhu bych se do zahraničí bála.. přesně proto, abych nemusela náhodou vyhledat lékaře kterému bych nerozuměla atd... no teoreticky za 57dní by jsi byla ve 2měsíci... a jak se říká, do 3 je to kritické.. tak nevím, zaad bych jela. nebo se snažilkovala. moje mudr. mi tenkrát dovču zakázala. ani autem, ani letecky k moři. teda zakáala, spíš řekla na konci hovoru větu.. asi tak nějak "jste si přála být těhotná, stojí vám za to vidět moře a pak toho litovat??"... a tak jsem nikam nejela. ale vy už to máte zaplacené. tk to je těžké :fearful: :confused:
1. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem večer ještě zavezla Martina do Rudky s opraveným PC a na pivko, ale byla kosa, takže jsme tam byli asi půl hodiny a jelo se domů...dneska jsem sama doma, Martine jel už v šest do práce, takže já jsem zašla na nákup a jdu uklidit, musím vyžehlit a taky se chystám na úklid skříně...ale to se mi táááááááááák strašně nechce...no ale někdy to udělat musím, takže dneska...a večer oslava, v osm razím do víru velkoměsta :grinning: tak jsem zvědavá, jak bude večer vypadat....Luc čekám na ty fota :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
luciejadr a co kdyz to na dovolene nevyjde? Treba to nevyjde ani ted..... Ja mela tehotenstvi dobry a co se ma stat at se stane. Jestli mam otehotnet na dovolene otehotnim az tam..... Kdyz jsem byla tehotna s Honzulkou, tak jsem dokonce spala i dva dny v aute na rallye, kde manzel delal navigatora.... Z tohohle strach nemam a navic budu pojistena, tak nevidim duvod proc by me tam neosetrili..... S jazyky problem nemam.
2. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
To bych pak cele snazilkovani nemohla delat vubec nic jen se setrit..... Pri malem jsem delala vsechno i myla okna a pak to posral nekdo jinej..... Akorat vim, ze budu vic spat po obede, to je vse. Jinak k tomu hodlam mit stejny postoj jako jsem mela pri malem. A ze ten mel neco nacestovano uz v brisku :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Luc, já tě na těch regionech vidím :angry: :grinning: :grinning:
Co děláte?? Dneska prý je poslední den, kdy je hezky, zítra má být až o osm stupňů míň :confounded: fuj, hnus....
odpoledne razím na kolo, chtěla jsem jet za Micankem, ale hodila na mě bobek :grinning: :grinning: tak pojedu na přehradu na sodovku a pak domů, teď jdu vařit, Martin za chvilku přijede, zbodne oběd a jede zpátky do práce...to musí bavit :grinning:
3. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Nazdar ženy...nebo spíš ženo :grinning: tak Šárku už nám asi uspávají, tak doufám, že se brzo ozve...jinak hlásím, že se mi asi umoudřilo tělo...dneska klesla teplota :grinning: :grinning: no aspoň něco, že ...
4. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
ahojky Beruško sama samotinká :o)))) tak Zubi má teda otřesný zážitek.. už se těším, až to více popíše. jak je možné to dělat bez narkozy. to musí být strašné, pokud se bolestí až omdlívá :frowning2:
my jsme včera ve 13:30 vyšli na prochajdu a vrátlili se po 17hod.. v nohách asi 10km a bylo fajn. jsem se opálila.. jenže dnes jsem teda pěkně promzlrla :confounded: hnus a hnus.. ale od čtvrtka hlásí zase 25st...jupííííí
4. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Hoj, taky jsem na tu její smsku docela nechápavě koukala, jsem zvědavá, co nám napíše, ale muselo to bát teda hrozný :frowning2:
já se chystám dneska na kafo s holkama z regionů, ale mám obavu, že po cestě zmoknu...tady se taky strašně zatáhlo, ale ráno svítilo sluníčko, já na netu četla, že má být o víkendu sice teplo, ale bouřky...snad ne, Martin bude slavit ty narozky a máme tu pouť :grinning:

je mi blbě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a mrcha ještě nedošla, teplota sice klesla, ale zatím se nic neděje...tak uvidíme zítra :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
tak já se ted vrátila z úřadu. už je autíčko moje.. jen jsem jako matka na mateřské tam lezla v den, kdy tam lezou všichni a museal tam nakonec i krmit :grinning: jsem jim tam udělala aspon vzrůšo :sweat_smile:
jo na kafo.. je mi jasné, že i na zákusek co??? :wink: a já teda zmokla. dneska už dvakrát. vlasy mám tím pádem jako slámu.. a jdu si udělat kafe se šlehačkou
4. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky, já jsem včera nestihla napsat, Martin dojel pozdě z práce a bez PC a než jsem odešla z práce, tak jsem to taky nestihla. Včera mi holky bylo strašně špatně, skoro celý den a nejhorší to bylo večer, to jsem myslela, že půjdu blinkat...jinak hlásím rudý stav...od rána...no ale Martin mi včera celý večer říkal, ty moje těhule, tak to bylo příjemný :grinning: :grinning:

Šári, doufám že už jsi doma, jak budeš mít chviličku, tak nám napiš, jak to probíhalo, ale já mám husinu jenom z té tvé smsky :frowning2:
5. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojky holčinky... jsem doma.. hurááá.... to byl včera horor :frowning2: :fearful: :zipper_mouth:
5. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj beruš :dizzy_face: to jsem ráda, že jsi doma...no po té tvoji smsce, se ani nedivím, to muselo být fakt strašný....

ženy, mě je pořád zle a nevím proč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
5. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
5. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Jani, tobě je zle, protože jsi těhotná :grinning:
5. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Jééé, teď koukám na tvůj grafff... to mě teda pěkně štve !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: kurník šopa... :frowning2:
5. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj Zubi, teda já včera celou noc na tebe myslela. že to fakt musela být bolest... když ani u porodu jsem neomdlela bolestí a to se říká, že to fakt bolí, tak ty jsi včera museal zažít peklo :o(. ach jo. no aspon že jsi byla už v noci doma. že jsi byla ve své postýlce a ráno jsi mohla vstát až jsi chtěla. teda. a srab nejsi. prosím tě, a to jsi na monitoru jako viděla, co ti dělají? tak to bych fakt nepotřebovala. to bych zvracela. aaaa.

Jani, mrcha je debilní.. ještě přišla pozdě a silná a tobě je blbě... vy moje berunky...
5. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
zubi, až budeš chtít rozpýlit, tak mám nějaké nové fotky v albu a i odkaz na videa :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
jůůůů , tak to jdu hned mrknout.....

no, ono to na tom monitoru nebylo tak strašný, alespoň jsem viděla ten divnej útvar ve mně.. :grinning:.... a teď už je pryyyč... jsem teď koukala do operačního protokolu, co mi daly včera sestry,.... a prý "jelikož reagovala bolestivě, tak nasazena CA (celková anestezie)" :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Lucííí, super fotečky... ty jooo.. jsem ráda, že je vše v pohodě... na fotkách vypadáte moc krásně... :slight_smile:..., holky, já jsem tak ráda, že jsem doma... :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
jdu poklidit trošku.. je tu strašnej binec.... zatím pááá.. budu nakukovat...
5. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Hoj...no já zrovna zjistila, že mrcha se rozhodla, že bude dělat krávu...ráno teda jako zašpinila vložku a teď nic...jsem zmaten...zítra zkouším test...pro jistotu...fakt to nechápu a je mi pořád zle...

Šári, au...to bych teda nedala, já srabík, šla i na trhání nosní mandle, radši pod narkozu, takže tohle bych nedala vůbec, jako já stejně nechápu, jak z tebe můžou něco, co je přirostlý ke tkáni, vyškrabovat jen tak??!! to mi hlava nebere, ale je super, že to máš za sebou a může začít stimul na IVF :dizzy_face: :dizzy_face: já se úplně těším za tebe :grinning:
jdu mrknout ještě Luc do alba, posílala mi fotky a videa na email, tak jsem koukala už v neděli, ale dostala jsem sprda, že jsem to měla na zpríjemnění rána v pondělí :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Janííí, fááák už jen špiníš ??? :grinning:DDD... tak to je supééééér.... to je hustýýýý.... ty brďo.... to by už mohlo konečně klapnout :grinning:DDD.... kurňa jsem zvědavá na zítra na testík... :grinning:
5. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
hele moc se neraduj...já myslím, že z toho nic nebude :grinning: :grinning: :grinning: a jestli jo, tak se nechám ukazovat jako přírodní úkaz :grinning: ještě spíš přemýšlím, jestli není ségra v práci, že by mi rovnou vzala krev, ať to mám stopro...přeci jenom , bych měla začít brát clostil, tak ať vím, co a jak...
5. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
jooooooo.. to je dobrej nápad, hnes si nech nabrat krev :slight_smile:... a šup šup sem s výsledkem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jani, mysli na mě, já prví MS taky v těhu měla... takže živý bys byla jako druhá.. jen díky tomu, že jsem prostě až na to tolik nemyslela a neměřila teploty, atk jsem to zjistila až za měsíc... takže... pořád naděje je.. ale ta krev..hm to zní lépe. i když.. třeba by ani ona nic zatím neukázala... :wink:

Zubi, kdy jdeš na kontrolu?

já tady dnes zase měla Lukáška z Prahy. takže ten den rychle utekl. Ted Domi spí a jsem tady na chvíli. už jsem uklidila a mám z toho dobrý pocit :sweat_smile: a Zubi, ty by jsi měla odpočívat a né nic poklízet!!!
5. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
závidím Zubi, že může ležet v postýlce. že to má nařízené.. já hci taky. to je hnus co je venku, já tead opět pustila topení a naštěstí topí. byla už jsem venku na klíštovku si nechat píchnout a v autě jsem si topila na 27st at mi je dobře :grinning:
6. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky, včera už jsem nestíhala...mám toho nějak moc :angry:
tak test jsem nakonec nedělala, rozjela se mi po obědě mrcha a to vcelku normálně a od té doby co jsem rudá až za ušima mi není špatně, takže to bylo k tomu...každopádně Martin včera celý večer přemýšlel, kde došlo k chybě, že nejsme těhotní...no nevím :grinning: :grinning: příští týden ve čtvrtek nebo v pátek jdu na foli kuli :grinning: tak se domluvím s mudrou co se bude dít dál...jo a taky jsem si včera v práci koupila Velkou knihu o mateřství...měli ji o 250 kč levnější než v obchodě, tak jsem si ji vzala a od včerejška čtu, jsou tam dost zajímavý věci...jako třeba...nošení dítěte v poloze tygříka, zajíčka, klubíčka...no mazec...jsem vůbec nechápala o co jde...Martin říkal, chytnu za kšandy a jdu, ne??!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Janule, tak to už i Martin z toho musel být moc smutný, když nad tím tak přemýšlel. tak ted týden budeme čekat na mudr. co řekne. ach jo, to bse bude táhnout ta doba :(.
jinak teda ta knížka.. tak to máš odvahu. mě by štvala. když jsme se začali s tomem snažit, tak jsem si pro štěstí chtěla koupit botičky...a on mi to zakázal, prý at mě pak neštvou. a není mi to líto, když se dařit nebude. na tygříka nosíme, ale na zajíčka to neznám :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.