• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
vy na mě kašletet, tak jdu obědvat..mnam si dělám radost a dělám chleba obalený ve vajíčku. se zase přežeru.mnam mnam
6. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
HOj jsem tu, zrovna jsem zblajzla těstovinový salát :dizzy_face:

No naštěstí Martin přímo neřekl, že ho to mrzí, on ví, že bych pak byla smutná víc,ale jde vidět, že na to čekal, protože jsem to dostala později, tak počítal s tím, že to vyjde, ale zatím to bere pořád s humorem, takže včera řešil, že u něho problém vlastně není, tak že si najde náhradní matku :grinning: :grinning: ale já to beru, snaží se mě rozptýlit, zatím to teda neberu tak tragicky, takže uvidíme, zítra začínám další kolo, příští čtvrtek jdu v 7.20 na utz, takže se uvidí co mi mudr řekne...

No zajíčka jsem nepochopila...to je totiž mímo jakoby stočené do menšího klubíčka a máš ho na loktu, ale ne na bříšku jako u tygra, ale na zádech, ale králík se přece chytá za uši, ne??!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
bambule........kdepak jste???
6. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
jo zak zajíc se teda za uši chytá.. ale jako tak to píšeš, na loktu a dítě na zádech haha. já mám těstovinový salát zítra. bude tu na oběd i Evča ale děalal jsem ho už dnes, tom je doma, tak at má dobrý obídek. ted tady chrupkaj oba s domim a já žehlím.ale taky bych chrupla. ranní vstávání v 6hod mi dobře nedělá.
Martin je na tebe hodnej. ještě že jste na to dva a berete to super. já byla tenkrát na prásky když to nevyšlo na podruhé a tomáš měl ze mě blázny a klepal si na čelo.
6. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
sím já papala a pak jak přišel tom tak zabavil PC :angry:
6. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
no mě Martin taky včera řekl, že moc čtu a málo makám :grinning: :grinning: ale zatím pohoda...uvidíme za týden, co bude a nebude...
Dneska Martin po dlouhé době pojede z práce v půl čtvrté, tak se jdu převlíct, ale říkal ať se neraduju, že včera dojel na křižovatku od práce a volali ho zpátky :grinning:
6. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Jani je doma, a zubi, ty jsi v pořádku? to mi nedělej, ani jeden vzkazík. at se o tebe nemusím bát. přeci jen si druhý den po blbém zákroku. tak snad jsi den prospala. a nedělo se nic špatného.
6. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, nám doma včera nefungoval net :angry: :angry: takže jsem byla vytočená a asi hodinu hrála na PC karty, bo jsem se nudila :grinning: tak doufám, že dneska fungovat bude :rolling_eyes:

Šári, napiš aspoň něco, ať víme že jsi OK...a nemusíme mít strach :slight_smile: ale čekám, že spíš...já kdybych byla doma, tak¨chrním taky :grinning:
7. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojky holkyyy.... jsem se vrátila z kontroly z CARu... dnes jsem 1DC...a od zítřka stimuluju na IVF... to je mazec..... už mám injekce doma.. už jsem psala příteli, že bude píchat... v úterý jdu na UTZ, zda něco vyrostlo...
7. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Ty jo, to je fofr!!!!
A co do tebe píchají, jenom jedny injekce, nebo jich je víc?? A jak to pak je dál, jdeš na utz, pak na pregnyl, pak odeberou vaja a pak je za několik dní nandají a je to??
7. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
A vy jako se mnou nekomunikovat ???.. Hmmm :unamused: Tak nic... jdu uklízet....a asi se vrhnu do té hory prááádla... páčkooo... v pondělí už jdu do práce, tak tu budu jako na koni... :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já s tebou komunikovala a ty jsi mi neodpověděla :frowning2: :frowning2: :cry:

já jdu za chvilku taky do pryč, Martin mi do práce dotáhl noťas, věci z práce, já mám sama jednu tašku s nákupem, kámošce dva Sunary, bo jsou slevněné, takže přemýšlím, jak to do toho auta všechno odtahám a to jsem se ani nezeptala kde ho máme :grinning: :grinning: Mates mi donesl akorát klíče a šel :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
šari, tak to je neskutečné rychlé. atkže zákrok je oK? no teda. a budeš přerušovat nemocenskou a kdy asi ti budou dovnitř dávat malé mimčousi???
jinak dnes je čtvrtek a my měli plavání, takže jsem celý den ybla s Evou a Eliškou. jinak Domi měl dnes plavat na břiše a být polívaný..jenže mi prostě nedržíme hlavu. takže i tak sie byl ve vaně, ale je na šikmo, neplave, protože jinak by si topil hlavu :angry: to už není normální je dost starej na to aby pásl koníčky. no už abych šla na kontrolu na rehabilitaci :sweat_smile:
Jani, co tvé ruce, jsou jak opice??? a kam šel Martas?já ted vařím a peču. na víknd přijede mamka s přítelem. tak at zítra nemusím nic dělat. pojedeme do Kerska, točilo se tam slavnosti sněženek. tak jsem na to zvědavá.
7. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
nazdar, jsem tu a dneska nám i funguje net...byla jsem odpoledne s kámoškama na kafe...pak jsem dojela domů a od té doby nic nedělám, vybalila jsem nákup a nazdar :grinning:
Mates slaví narozky s kolegama z práce, zrovna mi volal, že pro něho nakonec pojedu a řekl mi i kam, ale já stejně nevím kde to je :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem to hledala na netu, no super, nikdy jsem tam nebyla, ale ten směr trochu znám, tak snad trefím :grinning:

Luc, klid, kluci jsou pomalejší, tak začnete pást později, nebuj....ale nechápu, vy chodíte na rehabilitaci?? Proč? nebo to se chodí běžně??
7. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jani, tak to martas boduje. si pamatuji, jk jsi na ten víkend nemohla jet sama, protože jsi tam ještě nikdy nejela a najednou jsi v noci mohla jet do cizího místa??? teda teda... a vrátila ses? žiješ?
já mam tady naše. dnes jsem vymyleal po obědě výlet do Kerska - točili se tam slavnosti sněženek. řídit měl Tom - jeli jsme jeho autem.. tak jsem mu říkala at se dopoledne koukne kde to je. tak ten .... se kouknul jen zběžně a pak jsme začali bloudit a svedl to na mě, že jsem se měla podívat kudy má jet. a mapu si v autě nevozí. fakt jsem pěnila, lale nechtěla jsem se před našima hádat. zpět už jsme věděli kde jsme a byli jsme doma za 25min.. tam jsme jeli hodinu. fakt magor.
jinak s těmi koníčky už teda klidná fakt nejsme. není to normální - to řekla i instruktorka palavání. už má 3,5měsíce a to už se pase úplně normálně :o(. a na rehabilitaci jsme začali chodit, protože jsme byli pravostraní a nepásli koníčky.. pak jsme se zlepšili a byli už nepravostranní. jenže ty koníčky :(, a víte co mi dělá? už 14dní si mi sám sedá. ne v postýlce z leže, ale když ho krmím - to je takový pololeh, tak z toho si klidně sedne. a nebo když ho mám zády opřeného o své tělo a on kouká např. na TV tak si prostě sedne ..ale to po něm nidko nechce..ach jo...
8. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky holky... na chvilku nakukuju... jsme po obídku a nacpaní k prasknutí...
Jinak ty injekce si píchám sama... včera jsem začala...a dnes už mám po druhé injekci... píchám vždy ve 13 hodin, takže to budu muset píchat i v práci... v úterý jdu na UTZ, jak to vypadá vevnitř, jestli reaguju... jsem zvědavá... cítím se jen nafoukle...jinak včerejší injekce, to byl mazec.. jsem se klepala jak ratlík... ale pak jsem to tam do toho břicha zabodla a bylo to.. dnes už to šlo v pohodě... jsem si nikdy něřekla, že bych do sebe píchla injekci... to bych si klepala na čelo, kdyby mi to někdo řekl.. :grinning:... ale v pohodě...
No, za chviličku vyrážíme na motokáry... doperu a jedeme... tak se mějte zatííím fajnově a ozvu se asi až v pondělí...
Jooo, vlastně ještě ... já jsem neschopenku neměla.. kvůli penězům.. nic by mi za ty dny nedali... v pondělí na ten zákrok mám omluvenku... pak ut,st...dovolenou a ctvrtek jsem byla také u doktora.. to bude v pohodě... jinak si vezmu dovolenou na odber vajicek...a pak na ET (embryotransfer) asi tu neschopenku, chci byt doma v klidu po tom... ale uvidime...

Tak zatííím páčkoooo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,
Luc takže Domino je vlastně typický chlap...dělá přesně opak toho co se po něm chce :grinning: teď doufám, že to bereš jako srandu... :slight_smile: KOlegyně z práce měla podobné problémy, malej sice koníčky pásl, ale rozhodl se, že on prostě nebude lézt...takže taky chodili na rehabilitace, dokonce na neurologické vyšetření až se nakonec malej rozhodl asi v roce, že prostě rovnou začne chodit...no nechápu :grinning:
Ale snad bude všechno v pohodě, a malej začne brzo koníčkovat jako o život :wink:
No a s tou cestou, to taky známe...já teda nakonec v ten čtvrtek nikam jet nemusela, miláčka dovezl manžel od kolegyně, chudák :grinning: ale je to přesně jak říkáš, za světla pomalu nikam nemůžu, pak ti řekne a proč jsi teda nejela, ale až si někde rozbiješ nos,tak mi nevolej...no co na to chcete říct...
teď odjel na motorce, já jdu žehlit a chtěla jsem upéct buchtu na zítřejší pouť, všechno jsem koupila, jenom prdopeč jsem zapoměla...no nic,musím se zeptat babičky, jinak bych musela do Boskovic a to se mi nechce...no a pak bych chtěla vyrazit na kolo, aspoň na chvilku :slight_smile:

Šári, ty jo, já si teda nejsem jistá jestli bych se sama dokázala píchnout :sweat_smile: no ale kdo ví, co mě jednou čeká, že...v úterý čekám zprávičky z utz :slight_smile:
9. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
nazdárek.. tak u nás prodloužený víkend na jedničku. babička a děda si domina užívali, já vařila atd :o))) domča byl maximálně spokojen za to, že se mu někdo věnoval. v sobotu jsme dokonce s kočárkem ušly asi 7km. tomáš měl hokejbal, už hrajeme finále a včera ho prohráli..ty jo, to bla doma večer nálada. vůbec nemluvil, ani pusu na dobrou noc mi nepřišel dát. jsem byla fakt nasraná. že za to nemůžu za hokejbal. atd. ale dnes to zase vyžehlil. donesl s Dominem kytičku a mooc sladkostí :sweat_smile: :dizzy_face: a odpo jsem s ním jela na hokejbal a ted vyhráli, takže série je 1:1. příští víkend trávíme v heřmanově městci.
šari, jsi fakt jednička. jako fakt máš můj obdiv. si to jen představuji a moc mě to bolí za tebe. míša z tebe musí mít radost. hlavně at v úterý jde na UZ něco vidět. je vy vlastně jdete obě tento týden obě na UZ.. no už trénujeme, jak budete těhu a o těch UZ psát :wink:
Jani, tak co kolotoče??? a sladkosti??? to je pro mě pouť :grinning:
10. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holčiny,tak pouť super,na kolotočích jsem nebyla...na oběd jsme byli v Rudce, a pak jsme frčeli domů, udělala jsem chlebíčky, včera upekla buchtu a čekalo se na návštěvy. Nejdřív dojeli naši,popřát Matesovi k narozkám, zdrželi se asi hodinu a pak odfrčeli, no a chvilku po nich došli známí a dovedli s sebou další známé,takže nás tady sedělo asi šest a malá Kamča a pak ještě došel od jedněch co zde seděli syn s kámošem, no a jedni známí bydlí dva km odtud, takže šli pěšky a druzí směr Rudka, takže Mates jel s nima do hospody na pivko a na hokej, tak jsem zvědavá kdy dojede, Renča slíbila, že mi ho doveze zpátky, bo jsem bumbala :grinning: :grinning: no a teď tady sedím, jsem narvaná k prasknutí a vykoupaná, vysuším si vlasy a padnu za vlast :grinning: :grinning:
tak pa pa zítra :wink:
10. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Janca: ... no a mně jsi na chlebajzny nepozvala ... až budem na dovolence, tak tě taky nepozvu ani na práska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahojky holčiny... :slight_smile:.... krásné upršené pondělí :grinning:
11. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky, zubi tak už v práci, co??? :angry: jako počasí na ......., ti dám krásné upršené.. ale co, prostě to nějak vydržíme a zse bude sluníčku..už aby bylo. já jdu za chvíli na pedikůru. už se těším, nožičky bolej, jak nejsou dokonalé.

micánku, Janča se bála, že by jsi ztloustla :grinning: tak radši to sežrala sama. ona to pak shodí v těhu :wink:
11. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojdá luci.. jojo, v práci... je tu docela pohoda... :dizzy_face: za počásko jsem docela ráda.. lépe se pracuje..jů, ty se máš...na pedikůru...:slight_smile:...
11. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Nazdar ženy, Micino co kecášm jsem ti psala ať dojedeš :angry: a nikde nikdo..chlebíčkama se dávil Martin :grinning:

Tak očividně se o mě pokouší nějaký zánět...fakt radost...ve čtvrtek jdu na ten utz, tak se rovnou zeptám mudry co to jako je :angry: :angry:
11. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Hoooj Janulajdíku.. :grinning:... čéče, to bude zánět z přejedení ... :dizzy_face: :wink: :wink:
11. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Jsem na tebe ve čtvrtek zvědavá.. :slight_smile:.... :wink:
11. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
jsem zpět. šla jsem pěšky s autosedačkou. jsem dost morká, ale domiho ddeštník uchránil :d a moc se mu líbilo jak měl deštník a na něho padali kapky. bavil se. usnul až na pedikůře a prospal to, tak jsem si to moc užila. ted bych spala, ale to asi nevyjde ;). ráno jsem zapla pračku, že dám věci na balkon, tak to asi taky ne :angry:

Jani jjjooo. to bude zánět z moc čokolády.
11. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
to už jsi zpět, jooo????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: máš všechny prsty ??... :grinning:.... tak to je Domino hodňoučkej, že tě nechal si to užít.... :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Prd, čokoláda nebyla a chlebíček jsem měla jeden...to bude z té svíčkové :grinning: no ale nic příjemnýho to teda není a to já na ty záněty teda vůbec netrpím...tož jsem zvědav, co z toho vyleze :confounded:

Šári a ty jdeš zítra, že?? Tož čekáme výsledky,co ti tam narostlo :wink:

Luci, to jsi se dost pronesla s tou autosedačkou, ne?? A u vás prší?? Tady ani ťuk :slight_smile: teda zatím...ale to asi dojde až zítra :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
no já to měla na 10hod a on od rána nespal, tak si tam usnul :grinning: a prsty mám všechny a krásné,, jen ruce mám jak opice. kdyby nepršelo, tak si ho přehazuji různě z ruky do ruky a tak jsem musela nést jedním stylem celou cestu :o((( žádná sranda.

u nás strašnej slejvák, kaluže přes celé chodníky, ale ted už zase neprší a je jen strašně mokro. tak doufám, že víc pršet nebude :o).ale stejně už dnes nikam nepůjdeme a budeme si doma hrát a doma spát. a já snd budu moci žehlit a u toho kouknout na ten sobotní film ten jim johnosn nebo jak se to jmenovalo. viděla jsem jen 30mina bavila jsem se... halvně při scéně jak ji to dělat odpoledne ze zezadu a hlášky : vašíku je to krásné, jsi skvělej atd... :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.