• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jééé ten film jsem chtěla vidět, kolegyně zrovna říkala, že to bylo super a my byli pryč...hmmm, no nic, budu se muset někoho zeptat jestli to nenatočil ať to zkouknu :slight_smile:

já měla ruce jak opice v sobotu, táhla jsem dvě kytky a v igelitce 4kg brambor, tak jsem měla úplně modrý prsty, než jsem došla domů...martin měl strach, že mi upadnou :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jani... jojo, jdu zítra... jenže šíleně leju... tak snad to není nic špatného.. to je normálně nejsilnější ms, za poslední rok a půl... děs...
11. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak to vubec nevim, o jakem filmu se bavite... a nebylo to spis Mr. Johnson?....s Issovou?.. to jsem teda viděla.. :grinning:
11. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
No Šári, mě to stačilo tento měsíc taky...tak jsem hoooooodně dlouho nekrvácela...a pořád mě píchá v podbříšku, takže to vidím na zánět jak vyšitej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded: no fuj...

jo to je ono Mr.Johnson....tak to jsem neviděla :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
jani.. jééé, ty naše těla si dělají co chtěj.. to je wopruz.... když to má být v pohodě, tak není... a když to nevadí, že není, tak je.. :grinning:... to jsem se do toho nějak zamotala :grinning:.... :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
to máš pravdu, Martin z toho byl včera úplně hotovo, bo to fakt bolelo...chudák skoro týden odstávka kvůli mrše a teď tohle :grinning: :grinning: no tak uvidíme, už se mi to stalo minulý měsíc, jenže to druhý den přešlo,takže od rána přemýšlím, co jsem tenkrát a teď dělala...minule jsem si myslela, že to mělo dohromady s tím, že zrovna bylo po ovu, ale to je teď blbost a dokonce mě teď napadlo, že už se mi to stalo i před dvěma měsíci...ženy...já snad budu na něco alergická...ale na co?? :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
jani... no, a neni to z toho clostilu.. cysta treba?.. ta boli pri sexiku.. no nevim.. jeste, ze jdes na tu kontrolu.. to je dobre...

hurá, trošku venku přestalo pršet, tak se jdu projít..... zatím pá
11. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
nestraš, snad ne...to by mě už definitivně trefilo, fakt že jo...jo uvidíme, já dávám palec zánětu, bo mě snad píchá i v uchu...to je hrozný :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
néééé, nestraším... nic to nebude a hotovo.... jen ti tam zapadla třeba kousek čokolády :grinning:.... teď se musíš jen zahřát, aby z tebe vytekla.... :grinning:

ježíšííííí, co to plácáááám
11. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
ty jsi éro...to řeknu Matesovi, ať se podle toho zařídí a čeká čokoládku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když on je teda spíš na maso :grinning: :grinning:

tak to hnusný počasí už dorazilo i sem, sice ještě neprší, ale vzhledem k tomu, že během pěti minut zvedám kotvy, tak začne...tož ahoj a já večer mrknu...pááááááááááááááááááá
11. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
tak tady nějakou chvíli už neprší, ale i tak je tam hnusně....

no, tak páááá..... zítra.. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
no jo beruny. tak to byl Mr. Johnosn, ale bylo to super. zkoukla jsem to, konec viděl i Domino :grinning: akorát teda Vondráčková tam měla pěkně trapnou roli :angry: vůbec to neměla brát.
u nás přestalo pršet, ted jsme byli venku s babet v autosedačce - teda jako domino a je tam i teplo, ale prostě obloha naprd.
11. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
luci... ale berme to pozitivně... vyčistí se vzduch...:slight_smile:... jééé, tak to jsem také koukala... teda sama... chlapi hráli poker..:grinning:... a ta Vondráčková se mi tam také nelíbila..a ten přítel Issové, co byl v tom vězení, to byl pěknej magor...
11. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
zubi, se mi moc nechce věřit, že takové dvojice, jak měla issová ten vztah fakt existují :angry: že jsou některé ženské tak blbé.
11. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Luci.... takové ženské opravdu jsou..!!!! Raději jsou s takovým debilem, než samy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, tož.. já se pro dnešek loučím... mějte se krásně...a zítra na napísanou :slight_smile:))....

kurník, zítra večer jdu na tu tetovačku.. to je mazéééc :grinning:
11. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
dobré ráno

tak Zubi má dnes nějaký velký den. UZ a pak tetování.. ty jo, nejdřív tě zkontrolují zevnitř a pak se zkrášlí z venku :grinning: :grinning: tak at ani jedno moc nebolí. u UZ ta zpráva - at říkají jen pozitivní a u tetovačky at je hodnej :wink:

nám svítí sluníčko. jupííí.
12. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky,
ty jo šáruš, ty to dneska bereš hopem,nejdřív utz a pak tetování :grinning: já dneska ráno přemýšlím, jak si kafe naliju rovnou do žil...asi si budu muset najít nějakou veeeeeeeeeelkou jehlu...jsem jak praštěná palicí...totálně rozlámaná...oteklá..dneska jsem doma musela nechat skoro všechny prstýnky, bo jsem je nedostala na prsty...nechápu, ale pozitivum...nic mě nesvědí :grinning: ale bolí mě hlava :rolling_eyes:

jdu se napít, nebo zdechnu :grinning:
12. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
jo a vlastně kdy jdeš na ten utz?
A kup si na mazání tetování calciovou mast :wink:
12. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
jo a nejlíp od Herbacosu ta neštípe...jako od Zentivy :confounded:
12. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
jani ty jsi na ní hodná... to už by přešila, když přežije tetování. jééé víš co bych potřebovala poradit nějaké vitamíny pro mě.. pořád mi po porodu se nedalo do kupy tělo... vlasy se nemastí :o) a střídájí mě návaly horka a zimy. venku jsou všichni v tílku a já v mikině :fearful: tak jestli tělu nechybí něco...
12. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
hm..tak to jani nestihla. už vyrážím i do lékarny :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
hoooj cholkíííí... konečně mrcha trošku ustoupila.. to byl mazec... janííí, děkuju moc za tu mast, normálně jsi mě předběhla, chtěla jsem se tě dnes zeptat...
v půl jedné vyrážím na ten UTZ a do práce už nejdu, protože to tam prý bude na dlouho.. a pak v půl šesté je to tattoo.. tak abych nechodíla z práce a do práce a z práce...

Už to chci mííít za sebou všechnoooo!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful: :fearful: :fearful:
12. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Aha, tak Luc jsem nestihla :grinning: Luci, hlavně doplň céčko, nějaká béčka, ty jsou i na nervičky :grinning: jééé já taky chci aby se mi nemastily vlasy :grinning: :angry: to je hrůza můžu si je mýt každý den :angry: :confounded:

tak my se výsledek utz dozvíme až zítra :frowning2: no neva, hlavně že to bude v pohodě...
jinak já došla k názoru, že jsem v přechodu...je mi strašný teplo, potím se jak kráva před kopcem a je mi pořád divně od žaludku, to je přechod...jsem jasná...děti nebudou, já mám rovnou menopauzu :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
jani... menopauzu, jooo?.. ani náhodou... nene, takhle by ses ulejvala.. hezky rodit dětičky budeš !!!! žádný takový.... budeš blindit a tloustnout hezky se mnou!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
já nemusím být ani těhu abych tloustla...včera jsem se prosím celej večer krmila sýrama a nějakýma dobrýma salámečkama, Mates dostal z práce košík dobrot...jak tomu říkal...no prý paprika a mrkev byla pro ženu a zbytek jeho...dojeli známí, tak jsem nakrájela na talíř...hmmm, akorát že pánové seděli venku a my s kámoškou doma, takže jsme to žraly samy dvě :grinning: a odpoledne jsem si ještě dorazila buchtu...Martin říkal, že prý je dietní...no nevím...puding, kakao, zakysaná smetana :grinning: :grinning: to asi těžko Anežko :grinning: :grinning:
A blinkat můžu jít taky hned..stačí polechtat na patýrku a jsem jasná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
jsem zpět z prochajdy. tak jsem si koupila Centrum. tak uvidíme. třeba psychicky to pomůže-. opět jsem se stačila cestou zpotit jak kráva před kopcem :o)))) a pak zase drkotala zubama :angry:
jo jako kdo na nás bude vydělávat v důchodu, když Jana bude flákat rození??? jinak včera jsem měla rozhovor s Tomem a prohlásil, že mu stačí jedno dítě. tak jsem mu řekla, že se asi po 4letech rozvedeme, až budu chtít další a najdu si jiného tatku :grinning:
hele Janule, se jako u tebe nějak moc paří , ne? takové žrací sedánky mám moc ráda. proč nebydlíš blíž???
šari nejpozději ráno v 8hod tady chceme mít výsledky!!!!!!!nepočítám, že bys byla tak hodná a před tatoo se řpipojila z domu na net a napsala nám to.
12. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
lucíííí.... nejpozdeji v 8 ráno, jooo?.. blázníííš,,??!!!! to budu ještě chrnět :grinning:.... néééé, večer se určo připojím.. chichi....
janul....ty jooo, to je fakt... vy tam pořád něco baštíte a slavíte... a tááák, já cíííí takýýý...
12. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
tak Domi je dobře rozmrzelej a tak koukáme na krtečka. leží, má plínu v ruce a dudlík v puse a kouká na TV jinak jsem ho uklidnit neuměla. :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
tak už nemá dudlík a vykládá krtečkovi.. jak se zbavit na deset minut dítětě :grinning:
12. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Luc, buď ráda, že nemá v ruce dudlík a plínu v puse :grinning: :grinning:

dobře, tak rodit budu :grinning: :grinning: holky a na žrací sedánek klidně dojeďte :grinning: lednici máme ještě plnou, k tomu dostal všeho všudy asi 5 litrů rumu a nějakýho Jima...víno mu nedal nikdo, nechápu :grinning: :grinning: a já klidně napeču, uvařím, to já rád...včera si berušák pošmakoval nad guláškem...bylo asi 23.15 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.