• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jak v osm spát...pěkne do práce...žádný vychrupování...tsssssss...já se těšila jak se prospím ve čtvrtek a blbec jsem se objednala na ten utz...takže nic :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Aha, vy jste mi frnkly...
Šári a až půjdeš na ET, tak kolik si budeš nechávat dávat vajíček? Jedno nebo dvě? či tři nebo čtyři :sweat_smile: :confused:
12. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
janííí.. max 2... ty mám povolené... ale sama bych také do více nešla.. :slight_smile:...
12. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
janíí... no jooo nooo, někdo má štěstí, že se snaží jen jeden cyklus... :unamused:
12. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Jani, počkej až to s únorovkama budeš dělat ty a budeš tam mít 36cyklů..to ti zas nidko nebude věřit :angry: a Zubi ty jako nechceš trojčata??? :grinning: :grinning: jdzu obídkovat. dnes se trošku zanedbávám, ale mě to chutnat bude :wink:
12. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
lucííí.. trojčata bych teda nedala :grinning: chichi.. potvoro

jinak.. teda se jdu připravit... a mizííím.. páčko
12. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
jo ty už jdeš fuč...tak držím palec ať tam něco je a je toho hoooooooooooooooooodně :grinning:

no já jsem tak nad tím taky přemýšlela, že kdyby náhodou, tak půjdu asi do dvou vajíček, tři bych asi nezvládla :slight_smile: to by mi ty vlasy slezly asi samy :grinning:

ty voe...36 cyklů??!! To je moc i na můj vkus :grinning: :grinning: :grinning: jj únor :dizzy_face: kéééééééž by :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
sakra dělá se mi nějaký chajzlík na bradě...to je radost, minulý měsíc jsem se radovala, že mám po clostilu tentokrát krásný ksichtík a teď :angry: :angry: :angry: :angry:
12. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jani a kolik by to bylo cyklů? počítám že už je to víc jak 2roky, ne?? tak jsem dala tři :grinning: :sweat_smile:
dnes jsem koupila dominovi na prdélku sudokocream nebo tak nějak a prý je to i na bedary tak už vím, proč se říká pleť jak dětská prdélka :grinning: :grinning: oběd mi nechutnal a domi usnul až ted. a to jsem stačila vyžehlit a tak. potvora. ted budu na chvíli odpočívat. teda... no zkusím to. neumím to. jsem pak roztržiá.
12. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
fuj dostala jsem pěkně smutnou zprávu od Šari. ach jo :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bez nás bude mít až do večera depku - my bychom ji tady rozveselily :sweat_smile: . až pak si udělá radost tatoo.
12. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
jako neumíš posílat sms,?? :grinning: :grinning: přišlo mi jen 2sms a pokaždé jen ta první čáast. hihihhi. tAK už mi to přišlo potřetí. a zase jen začátek. máš nějak moc peněz, ne????počtvrté :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
mě z těch smsek trefí...a to jsem ji posílala jenom 3x :grinning: ale od Šárky mi nedošel výpis, ani jeden...tak jsem zvědavá, jestli ji to vůbec dojde :sweat_smile:
neva, kdyžtak to pošlu znovu :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
já jenom doufám, že jestli Šárce chodí ty smsky ode mne na etapy, že se u toho aspoň zasměje, jaký jsem pako :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
došlo ji to a taky 5x :grinning: :grinning: a myslím, že se řeže jako já jsme pořád čekala, co básník chtěl říct a pořád nebyl konec :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
haha...se mi smějte...jo Šárka už psala...vlastně tobě taky :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
to mi jako ti šmejdi zkásnou ty smsky všechny jo?? a já furt, proč tolik platím za telefon :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
joojojo. tobě chodí i později sms od nás, co???? :grinning: ta tvoej jestli vám to došlo 3x...a my už ti psaly že 5x
12. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
hele já za to nemůžu, ale pořád lepší 5x než ani jednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
nechodí, to já jsem právě psala na tu tvoji...a přitom jsem to odesílala jenom 3x...to je divný :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
já se jdu oblékat. domi sice ještě tvrdě spí, ale až se vzbudí, tak po jídle hned vyrážíme na návštěvu. tak páček zítra..
ráno tady nebudu. jdu na nehtíky :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
jnai, neflákej se tady a bež mi odpově´det, zda jdeš semnou :angry: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
micánku :o))) ty jsi případ :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
jak na nehty...já chci taky...Mic však jsem ti napsala nééééé :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
tak malej pořád spí a já nejsem shcopná vstát. padla na mě krize :o(
12. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
tak si lehni taky...já mám doma chytrou knihu a tam je psaný, že když spí miminko, má spát maminka...ale už tam neřeší, že taky ta matka musí doma něco dělat...ty jo, já bych lehla hned :grinning: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
tak já se jdu převlíct...a mažu domů a asi si tam lehnu :slight_smile: tož zítra pááááááááá
12. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
tak jsem doma. hele rozesmál mě micánek v diskuzi miminko za dveřmi. tak jsem hleděla, jestli něco zatajila :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Luci .. ne nééé :grinning: to jsou holky ze začínajících těhulek , co ve finále udělal tohle téma ... pak se odrodilo a pořád tam chodíme :grinning: ....

Jaňouch .. já ti dám když spí miminko, tak mamka má taky .... ty jo .. to bycjh nešla ani v klidu na anclík :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Hollky dobrou.
13. kvě 2009 ve 02:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.