• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
voe Micino to tady strašíš takhle v noci...máš chrnět, jako já :grinning:

Šári....tak co??? Jaký jsou dojmy z tetování....???? Jsem zvedavá :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
13. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky holčinky.. díky za včerejšek... téééda Jani opravdu jsem se zasmála... a pak mě rozveselil i přítel... tak to bylo celkem dobrý... teď už jsem s tím nějak smířená, že to nevyjde... prostě asi ten pravý čas nepřišel... :frowning2:... ale.... o včerejšku...
Volali mi, ať přijdeme až v půl osmé, že toho náš tatér má hodně. Tak jsme tam dorazili přesně a hodinu a půl jsme ještě čekali.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a první na paškál jsem šla já... a pak přítel.. odtamtud jsme odjížděli něco po půl dvanácté.. hustýýý... ale šlo to... ani mě to moc nebolelo... pohoda.. a dostali jsme tam také antibakteriální mýdlo.. a bepanthenovou mast :grinning:... a dojem z tatéra fakt super... byl moc fajn a trpělivý a čistotný.. z toho jsem měla největší strach... a moc se mu to povedlo.. :slight_smile:... jsem nadšená.. teda alespoň z něčeho... v práci si toho ještě nevšimli, tak jsem zvědavá na reakce.. protože to mám na krku a taky chci, aby to větralo :grinning:... Mazeeeeec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
ahojky
tak já mám krásné nehty, Domi se tam v autosedačce posral a vydržel bez breku hodinu v tom sedět a když jsem ho doma rozbalila, tak jsem ani pindíka v těch hovnech neviděla :angry: :confounded: ale ted zabral doma a to je halvní. jdu svačit
Zubi kdy to tatoo vyfotíš? at ho vidíme i my? a bepathen je drahej, tak je dobrej, že vám to nafasoval :grinning: budeš mít krk jak dětskou prdýlku anebo jak kojící matka bradavky :grinning: :grinning:
Micánku, ty se v noci nudí???
13. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
lucíííí... ahoooooj maminooo.... domi je prostě hodneeej... :slight_smile:...

Vyfotím, až to bude zahojené..aby to bylo pěkné.... no, ale aby mi na tom krku nezačaly růst bradavky :grinning:.... to by byl na mě přítel pořád přisátej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky,
Šári to je super, že už jsi taky počmáraná :grinning: ale bacha, mě nedávno Martin řekl, že když budu tloustnout, tak se mi to tetování zalije tukem a nepůjde vidět :grinning: :grinning: a co jsi si nechala vytetovat? Ornament, nebo nějaký žvížátko :grinning:

Luc, tak to je radost s posraným mímem :grinning: :grinning: já se takhle jednou řezala kámošce, šla jsem s ní a s její asi 11 měsíční dcerou ven a pořád jsem měla pocit, že cítím hnůj...ve městě...no a kámošce bylo divný, proč malá v kočárku pořád stojí...holky, ona byla posraná až na zádech, kdykoliv jsme ji daly položit, tak začala strašně řvát, ale jak stála, tak nic...no ale to byl rachot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
:grinning: jo dneska jsem komentovala, že ta jeho lenost se k něčemu hodí. zrovna se vyspal, ale já mám rozdělnaou kuchyn tak tam bude se mnou. dělám vajíčkovou pomázánku dle želetavy - bylo jejich kuchařka asi před měsícem ve schránce :o))) a na oběd mám dnes krupicovou kaši. mě honí mlsná :grinning:
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojdá.. jsem si říkala, kam si zmizela... :slight_smile:... nechala jsem si vytetovat Adinkru africký symbol naděje... už dlouho jsem o něm přemýšlela.. a tak nějak se čím dál tím víc ke mně hodil... ten popis toho boha, to beru tak jako, že každý máme svou víru, něco v co věří.. takže asi tááák...

Posílám link... :slight_smile:

http://www.adinkra.org/htmls/adinkra/nyabi.htm

Jojoooo, posraný mimča.. to je prča... a nebo když se mimčo vyčůrá přímo do pusy.. to moje mamka se takhle jednou skláněla nad jedno z dvojčat mé tety, její ségry... a on ležel na zádech a ona ťuťu ňuňu.. a on najednou začal čůrat přímo do pusy... no řeknu vám, málem jsem se u toho počůrala také... :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
ty jo, tak to je dobrý...já si pořád zahrávám s myšlenkou, že si někde taky nechám ještě něco přičmrknout, ale mám obavu, že mě drahouš vyhodí z domu :grinning:

ale je to pěkný, ale počkej, až se tě budou všichni ptát ... a co to jako je?? :grinning: :grinning: ale máš rychlé vysvětlení...

Krupici jsem měla před 14 dny taky :dizzy_face: dneska mám pokračování včerejšího oběda, kuřecí kousky na kari a zelenina...jdu na to :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
jůůů.. no, si představ... že já začínám přemýšlet o něčem dalším... :grinning:... ba nééé, .... uvidím... jinak přítel si dal z té adinkry znak arogance.. tak trošku to k němu i jde... a líbí se mi to, má to na pravé ruce na skoro zápěstí, na předloktí, na té slaboučké kůžičce..:slight_smile:...

a tvůj drahouš nepřemýšlí o tetovačce? se mu to nelíbí?...

já jdu jíííst za půl hoďky... s mou drahou druhou potetovanou polovičkou :grinning:
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
tak pomázank aje super :o)) jsem si hned dala s chlebíkem. at nemám brzo hlad na tu krupici. jinak ten symbol naděje vypadá trošku smutně. takový tajemný to sice jo, ale vyzařuje mi z něho smutno ne sla na další naději.
Mě Domi čůrá do vany pravidelně. taky mám plet jak miminko :o)))))
13. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
tak holky, na pnorovkách dělám tabulku našich dětí: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2755124&vReferer= tak se těším, až budete těhu a udělám si tabulku o Vás :wink: :wink: to bude jedna poradna, druhá, velikost mimi.. a juuuuchůůůůů už aby to bylo :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Šári, Martin mluví o tetování asi posledních osm let :grinning: když jsem šla já, tak jsem mu říkala, ať si nechá udělat taky, ale pořád rozmýšlel co a kam a jak...no tak než se rozhodl, tak naznal, že už je trochu starej, ale v pátek došel opět k přesvědčení, že je ještě mladý perspektivní muž, tak proč ne :grinning: :grinning:

Já nesnáším dělání tabulek, takže Luc to bude mít na starosti :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
no a my si se Šári pořídíme ta dvojčata, aby ti nebylo líto, že jsme zde jenom tři :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
ty jo Domi je takový drobek oproti tomu Adámkovi?? To je mazec...chichi, já u dětí miluju ten hlasitý smích...kolikrát mám pocit, že se začnou smát z ničeho nic a ani vlastně neví čemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
no my ten hlasitý smích snad máme pořád. já jsem teda nerozlišila jienj :grinning: i kdysž třeba přijde ještě něco lepšío. mě stačí i když jen vyřvává a to mu jde moooc dobře. hlavně když mi nadává.
ty jo, že by pak 5dětí? no teda :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
jo a ještě jsem vám chtěla napsat, že nejsem normální....včera jsem si šla asi na deset minut s Martinem lehnout, byla jsem strašně utahaná a než jsme lehli, tak náš Karel jen tak seděl v kleci a byl zticha, no a jak jsme lehli, tak začal pištět...no já normálně nevím proč, ale dostala jsem tak příšerný záchvat smíchu, že to nešlo zastavit, Martin na mě nechápavě zíral, co se mi stalo, protože prý si nejdřív myslel, že se dusím do polštáře, nebo že brečím, řezala jsem se takhle asi 10 minut v kuse a kdykoliv jsem chtěla přestat, tak to prostě nešlo, měla jsem rozmazanou řasenku a ze spánku nebylo nic, ale divný je, že sotva jsem se začala smát,tak to pako v kleci ztichlo...Martin se mě pak ptal, jestli nejsem psychicky labilní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
no jasně to je dobrý poměr...tři matky a pět dětí...no nic, měla by jsi si brzo pořídit druhé, ať se to vyrovná :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
a jako kde jste??
13. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
jako jsem se přežrala :o))))) Domi usnul, tak jsem rychla šva vařit, umýt nádobí a jíst :wink:
hele z tvé historky mě zaujalo to, že nechodíš spát odlíčená :grinning: :grinning: :grinning: chceš být krásná hned po ránu??? to mě by umřeli oči. ráno bych je měla tak napuchlé, že bych nic neviděla. no ale jinak jsi fakt pako :o))
mě tomáš předevčírem řekl, že další nechce. jsem to tu psala ne??? :angry: takže už mám fakt hledat toho dalšího tatínka,??? :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
janííí... ty jsi dobře střelená.... já se vrátila z obídku.. a museli jsme to vrátit páč to byl hnus jalovej.. takže si asi odpolko půjdu ještě něco koupit... uvidím... spápla jsem jen polívku...
jinak ten smích, to je mazec... je to něco tak úžasnýho, bezelstnýho...

no a jak píše luc, také mě zaujalo, že nechodíš spát odlíčená :grinning:.. já bych ráno vypadala jak brambora :grinning:.... teda hnusná brambora naklíčená... ne jako ta raná.. :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
nene ženy, já jsem vám tam nenapsala, že bylo pět hodin odpoledne :grinning: :grinning: spát chodím až v jedenáct a pěkně odlíčená, namazaná, nakrémovaná a vyblitá :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: joooo, to se někdo má... chodit si lehnout pěkně v pět hodin odpolednééé !!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: pěkně vyblitá, jooo?.... myslíš to doslova nebo jak vypadáš po odlíčení?.. to u mě to tak je to druhé :grinning:....
13. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
jako ty voe, to chceš říct, že jako máte šanci si v 17hod jít lehnout?? to si děláš prdel.. to je provokace. Zubi ještě v práci a já někde s kočárem .o))))) - to jsi ani neměla psát!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
Zubi a peníze chtěli nebo ne? a to bylo meníčko? to jste odvážní to vracet. to bude tím tatoo, jste seběvědomí a vypadáte jako mafiáni :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
luciiiíííí.... přítel měl tetování schované pod košilí... a já ho mám vzadu na krku a to také nemohli vidět.... no, nezlob se, ale jen jsme do toho oba dloubli.. no hnus, to bylo jako kdyby do toho někdo nalil lak, nebo něco umělého... fuuuj... peníze jsme jim rovnou řekli, že za to nedáme, ale tu polévku a pití si samozřejmě zaplatíme, říkali, že je vše na nich, ale i tak jsme jim to zaplatili... :grinning: :sunglasses: :sunglasses: mafiosoooo
13. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
ženy klid...to bylo fakt jen lehnutí na deset minut. martin to má jako odpolední siestu a tím, že nemáme dveře, tak jsem se natáhla s ním, ale ležet nemůžu, on by mě nenechal...
no jo,když Šáruš si chodí do práce na devět... :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
jo a jinak přesně tak, vyblitá jako když se odmaluju a ukážu svoji pravou tvář :grinning: teda ksicht :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
i když namalovaná taky vypadám jako pakoš ...takže nevím, proč se snažím :angry:
13. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ženy klid :grinning: :grinning: :grinning:..... no, to je fakt.. chodím na půl desátou.. a z práce bůhví kdy..bléééé...
13. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
no vidíš...já chodím na sedm a doma jsem skoro o půl páté, takže deset minut relax...nebo taky provádíme jiné věci a pak hajdi makat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: včera mi drahouš řekl...mimo jiné...že si najde milenku, bo já si fakt chtěla jenom lehnout a mě že bude mít jenom na vaření, uklízení, praní a žehlení, tak jsem si v noci lehla a on čekal co bude...blíží se ty plodné dny...tak jsem mu řekla, že do toho svého harmonogramu nezařadil sex, takže má smůlu :grinning: :grinning:
Luc tatínka budeme hledat spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.