• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
No, holkyyy.. vy těm svým manželatům dáváte zabrat :grinning:.... ale jen dobře,.. oni si s vámi občas také neberou servítky..:slight_smile:... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak já jsem si těd byla natáhnout za Domim. Mě nakazila Janča :sweat_smile: a za chvíli přijde kámoška. tak pá Berušky
13. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
hooooj mámulko.... :grinning:
13. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
no joooooooo, Janula už je někdé v pánu.. chrní s manžílkem v posteli... a lucííí si užívá kámošky.... a já trčím v práci... krk mě po tatooo pálí jak ďas :grinning: jj, chtěla jsem to, tak to mám.. chichi
13. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Čao ženy.

Já nestíhám přes den a v noci když Mikeš spí, tak mám takovej svůj klídek ... akorát MM říká že už mě pár měsíců v pelechu nenašel :sweat_smile:

Kérka dobrá ... jsem jsi vspomněla jak byla ta reklama a on tetoval podle toho lístku kung - pao :grinning:

Já mám na noze (kotníku ) 4,5 roku rybu .. jsem v rybách .. doufám že na starý kolena z ní nebude veleryba ... no a jak jsem se nechala pokérovat , tak jsem chtěla ještě , ještě ... naštěstí jsem to vydržela a nevypadám jak mapa na ZOO :grinning:

Tetovala jsem se ve stejný den jak manža ... ale těsně před tím jsem vymněkla, tak mně tam táhl jak krávu na porážku ... ale jak to bylo, tak jsem byla ráda ... a jsem že to mám :grinning:
13. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Jsem jakási hyn ...ať už je večer a já ožiju :grinning:
13. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Hooooj Micánku.. :grinning:.... jojo, já se předtím také klepala... a přítel se mi smál... no, ale šla jsem první a jsem ráda... on po mně...a nebylo to tak hrozné, jak jsem si to v hlavě vykonstruovala.. :slight_smile:..
13. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Joooo,... Micanku... máš krásného syna... :slight_smile:)))... slintám nad fotkama... :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Holkyyy.. mizíííím.. páčkooo.. a zase zítraaa.. dnes večer píchám Pregnyl !!!!!!!!!§ uááááááááááááááá
13. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Zuba: ....díky ... já vím .. je to ten nejkrásnější chlap :grinning: :grinning: :grinning: ... a taky nejmilovanější .... a dneska nejprotivnější :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Nazdar ženy, hele Micouš se na nás došel podívat...holky a to jste malýho Mikyho neviděly na živo :dizzy_face: :dizzy_face:
to bude ďábel...dávám mu tak 18 let a pak se rozvedu :grinning:

dneska jsem nespinkala, i když jsem byla totálně hotovo...umyla jsem nádobí a uvařila si brambory se zeleninou na zítřejší oběd...ráno jdu na utz...tož jsem zvědavá, co tam bude...Šári dneska Pregnyl?? A kdy že jdeš na odběr?? V pátek?
13. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
nazdárek, Micánku hele a není lepší spát, než hloupej PC??? :grinning:
já ted tady lítám a uklizím, ale nechtěla jsem vás zanedbat, jelikož zítra trávím den u Evi a Elišky a tak to radši píšu dopředu kdyby jako náhodou jsem ráno nestíhala.
Jani počkej, Miky si počká na tvou dceru, ne na starou ropuchu :grinning: :grinning:
jo a teda jsem jediná tady kdo není poteto? hm, tak to asi nedohoním
13. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Luc počkej,já dojedu a počmárám tě taky :grinning: :grinning: jak jako ropuchu...s dnešní moderní medicínou budu ve 40-ceti vypadat na deset :grinning: :grinning: :grinning:

no ale to si s tou dcerou musím pohnout, aby Zuzka nenašla jinou nevěstu :grinning: :grinning:
ty taky jako zétra nebudeš,jo?? Se máš, já bych taky někam šla...večer pojedu maximálně do Brna do Globárny spáchat velký nákup, ale ještě musím nějakého dobráka znásilnit o peníze, mě výplata dojde až příští týden a na účtu mám pusto a prázdno...ještě tak možná pavučiny :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
cc. jsem šla popřát dobrou noc - at jsem poslední a málem to byla Janča :o)) tak ted jen at nedojde Micánek. jinak tomáš už se shání kde jsem, že psotel je prázdná, ani Babetka tam není :grinning: :grinning:
já zítra budu, ale brzo ráno a pak zase večer u ordinace :sweat_smile: a den bude super, nebudu uklízet ani vařit, protože nebudu doma :grinning: výhoda.
a nákup ti závidím, taky bych jela na velkej nákup, ale o víkendu nejsme doma, tak není. akorát kojenecká voda došla, tak tu musím koupit takže v pátek vyvenčím Bertu. porpvé s Domi na nákup a vlastně autem.
13. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak nevím, zda jsem poslední, nebo první :- :grinning: :grinning:

Jani ... musíš ale zbohatnout ... přece Mikyho nebudu navnaďovat na starou a chudou :grinning: :grinning: :grinning:

Dotěď jsem dělala malímu albíko ... jsem s porodky venku ... to jsem toho moc nezvládla .. ale záda mi bole jak čert.

No jnic ... jdu očáchnout nádobí a pak sebe :grinning:

Jani .. nechceš jet semnou do toho taka .. že byh tě nabrala v Boskách ... kdyžtak písni na mobilus.
14. kvě 2009 v 01:02  • Odpověz
kačky ti půjčím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 01:03  • Odpověz
Jdu hajat ... pa pááá ... za chvilku vstává Mikeš :confused: :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 02:20  • Odpověz
Zduř ... jako kde jste ..... hlad na vás :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Ty voe.. ani poslední ani první. Je Micánek normální??? :grinning: :grinning: :grinning:
Dobré ráno.. ty jo. mě štve.
Jani, hodně štěstí na UZ!!!
14. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
kdo tě štvě ... já :grinning:

Ranní ptáče ... dál doskáče ..... ale to mám přece říkat já ..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
KDe bereš pak energii na celý den a půlku noci????
14. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
přes den umírám a večer zas oživnu :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Paáá ..valím na rehabilitaci ... a pak doufám nakoupit nějaký hadříky :grinning: buďte hodný.
14. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ty woeeeee... co to má být ???... spíte někdy ženský????.... no, jestli takové bude mateřství, tak umírám už teď :grinning:....

Jáňulo.. ropuchajdo... hodně štěstí dnes na UTZ, ať tam máš pořádné balony, a nejlepe minimalne ctyri :grinning:... jojo, vcera jsem jela vecer na Pregnyl.. a zitra v 7,30 na odber vajuch... jestli tam nejake jeste budou..a v pondeli jestli vydrzi, oplodni se a budou se vyvijet, tak bude ET... zitra a pondeli mam dovolenou.. ale urco juknu o vikendu, abych nahlasila vysledek :grinning: drzte palouchy, nebo vas prijedu zbit !!! :grinning:
14. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj...nechápu...Micino ty máš jediný štěstí, že s tebou jedu na dovču jenom v autě, kdybych s tebou měla být na pokoji, tak tě zabiju :grinning: :grinning: :grinning: já jsem šla včera spát kolem jedenácté, ale klekla mi baterka na noťasu a nechtělo se mi jít pro nabíječku...no a ráno k mudře, chystala jsem se, jak se ráno musím ospršit, umýt hlavu....no co myslíte, my zaspali :grinning: :grinning: vstávali jsme asi v 6.54 a v 7.20 už jsem seděla v čekárně...hotovo, po cestě do nás málem naprala nějaká nepozorná řidička, nedala nám přednost...zabit trubku jednu...

no a u mudry...dobrý...folíky mám dva na jednom vaječníku...jeden má 8mm a druhý 18mm!!!! Dneska 10DC...nechápu...takže zítra na to máme šupsnout nejlíp mezi 20.00 až 24.00 :grinning: a ráno to pojistit...no a dál...mám vyfasovanou žádanku na vyšetření KDL...tuším že něco takového to je...dělá se v narkoze něco jako laparka, ale dělá se přes čípek...akorát je problém s moji MS...měla bych ji dostat 3.6. a tento zákrok je nejlepší dělat do 10DC, jenže u nás se 8.6. neoperuje, takže jsem objednaná na 15.6. a pokud MS dostanu moc brzo, tak musím volat mudře a musíme se domluvit na jindy a to jindy bude asi až září...bo na začátku července má dovču a na začátku srpna já...takže tak...Šári, ty jsi na tomhle taky byla?? Já se totiž ani nezeptala jak dlouho budu doma, nebo jak dlouho budu ležet v nemocnici...každopádně v červnu nebudu brát Clostil...tak snad jsem na nic nezapomněla :grinning: a teď to jdu zkopírovat holkám, bo se mi to nechce psát znovu :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
a jako kde jste kdo???

Tak Šári, ty jdeš už zítra na odběr??ty brďo, to je fofr, no a ještě mi laskavě řekni...když ti je zítra odeberou, to ti je v to pondělí budou vracet?? jo už to čtu znova a pomalu...asi jo že :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Janííí, ty už jsi zpátky ??? :slight_smile:.... jů, tak dva, to je super... ten druhý ještě doroste...

KDL vůbec nevím, co je... není to profuk?... tím plynem?... já byla na laparce... Jinak, Jani, i když nebudeš brát clostil, tak on působí i další cykly, takže ti tam může narůst více folíků i bez clostilu.. :slight_smile:...

no....jooo, jdu na punkci už zítra... během zítřka a víkendu se bude oplodňovat v misce... a pak v pondělí ET, jestli to dobře dopadne... :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Já jsem v práci už od 8.30, akorát, že jsem musela přepočítat drobný, vysvětlit šéfové, že tady asi nebudu a proč...tak jsem se zdržela...

no ona právě něco mluvila o kontrastním roztoku a o proplachu, tak to asi bude ono, ale říkala, že se přitom dají odstranit i srůsty a podobné věci...no tak nevím...pošlu asi email kámošce, je to taky gyndařka, tak se ji zeptám o co jde...ale jsem ráda, že nikde nebudu mít dírky :dizzy_face:

takže už v pondělí dostaneš piškoty zpátky...ty jo...
14. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
neboj dopadne to dobře, hodí k tomu spermoše a začne se to dělit, na dvě, na čtyři atd...a v pondělí ti dají pěknou blastocystu...nebo jak se těm fázím nadává :grinning: :grinning: pamatuju si ještě morulu, ale to nevím co to je :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Jani, kéž by.. chjo.. uvidíme..

musím na poradu, páááčkooo bejbíííí
14. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.