• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
aha, Šáruš se někde radí. Já slupla oběd a je mi zase špatně, já snad nebudu jíst, už mě to nebaví, ale mám teď vidinu toho, že příští měsíc se hormonama cpát nebudu, to bude fajn :slight_smile:

Jdu si uvařit čajíka mátu s citronem, ať to krapet rozchodím....

jo a doufám, že ještě dojdeš....
14. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
jsem tuuu... porada nakonec nebyla, protože dva kolegáčkové chybí... teď jsem se tak nasrala nad jedním článkem.. no, spíš nad diskuzí, kterou vedou k tomu článku... a také jsem tam musela přispět.. béééé

http://ona.idnes.cz/uz-nikdy-umele-oplodneni-to-radeji-adopci-rika-herecka-slavikova-p8x-/ona_deti.asp?c=A090512_155315_ona_deti_jup
14. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
díky za článek, musela jsem reagovat taky, hlavně na toho chytráka s vyhazováním embryii...mě dokážou podobné diskuze dostat do varu, nejlépe když ti něco vykládají lidi co o tom nic neví...
mě nedávno taky fascinovala kolegyně, když tady řešila, jak je hrozné, že vlastně u IVF doktor podle něčeho vybere které vajíčko se dá vložit zpět a které ne, že je to divný...atd...tak jsem na ni koukala a totálně jsem nechápala, a snažila jsem se jí vysvětlit, že žena, která má problém s otěhotněním podstoupí cokoliv, co jí pomůže k dítěti...tak na mě koukala, jenže ona je ten typ, co děti momentálně považuje za parchanty a to doma teda nechce...grrrrrrrrrrrr...jsem se zase vytočila....
14. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
jůůů, jani.. četla jsem... teda mě to také rozproudilo krev do běla... no... jsou i tací... házím to za hlavu a začínám se soustředit na zítřejší OPU... ufff... už abych věděla na čem jsem...
14. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Hoj, jsem se nějak zahloubala do práce...no to moje story má pokračování, došla jsem střídat kolegyni a zrovna ten článek četla a že ať si ho přečtu, tak jsem ji řekla, že nemusím, bo už ho mám přečtený a že ho nechápu, že by mě taková věc odradila od případného IVF ale naštěstí mám ve svém okolí spoustu holek, které IVF podstoupily a přežily...no a ona mi na to řekla, že je to o přístupu doktorů, že jí stačilo jak se k ní chovali když jí trhali osmičky, už by tam nešla a pokud by se jí něco takového stalo na IVF tak už by tam taky nešla...ale to je fuk...

v kolik že zítra jdeš?? v 7.30
14. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Jani... no jo... ale určitě by šla, i kdyby se k ní chovali ještě víc hnusně. třeba já bych do toho šla i tak... prostě udělala bych cokoliv...

nástup v 7,30.... uff... :unamused:
14. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Cholkíííí, tak já se pomalu balím... držte mi pěsťouchy... ať je co oplodňovat.. ozvu se asap, jak to dopadlo... páááááčkoooooo.....
14. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
ahoj berušky, Šari ještě napíšu sms. jsem mrtvá. a to jsem vůbec nebyla doma a starala se o mě Evička.
Jani, asi třikrát jsem četla o tom zákroku než jsem to pochopila. protože teda nechápu, kam chodíš na gyndu a kde by ti ten zákrok dělali, ale to ho nemůžou dělat jinde? v brně apod? jako čekat až do září?
no je dobře, že ti o tom, kdy se snažit řkeli oni, protože jinak by jste se snažili jindy, co? takže pátek večer romantika a sobota ráno vášnivost :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
jo ještě že jste našli ten debilní článek. jsem si z toho "oddělala" 50% keců a vím, co Šari zítra čeká. a už se těším na její verzi :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Zduř babulééény ... no kde jste ? .. já jdu na pokec .... jako zas nikdo jo :angry:
14. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz
:confused: ... to jako fakt nikdo nepříde ... bo co?
15. kvě 2009 v 00:27  • Odpověz
Hm ... asi ne .... tak pááá děvuchy :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 02:28  • Odpověz
Micánku, ty jsi pako :grinning: :grinning: :grinning: počkej až jednou budu krmit, tak se tady taky schválně ukážu. hele nezanedbáváš náhodou tak tatku??? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Janule, tak co, plná síly jsi vstala, abys večer stihla tak dvě čísla během těch 4hod??? :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Luc problém je v tom, že gynekologické oddělení je jenom v Boskovicích, v Blansku není a v Brně mě nemůže operovat moje dr. a já bych radši k ní...tak uvidíme...
Jsem plná síly, všechno mě bolí, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
Šárka už asi hajinká na sále...držím pěstičky...

Cholky víte co jsem včera zjistila...že nemá folíky velké 8 a 18mm, ale sliznici mám vysokou 8mm a dva folíky...stejně velké...no aspoň jeden musí vyjít...no ne :grinning: :grinning:

Mic, ty voe, já ti snad začnu ve dvě ráno posílat textovky :grinning: a teď seš kde???
15. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Jani, no to jsi psala včera do sms (sis ako doma četla zprávu nebo co?).. takže jedeš na dvojčata. a teoreticky kdy by ses snažila kdybys sis měřřila teplotu? taky dnes, nebo je mudr. chytřejší?
no doufám, že to s tou operací nebudeš řešit. jinak bych kašlaal na mudr a neodkládala to zase 3měsíce.
15. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
no vidíš, já úplně zapoměla, že jsem vám to včera psala i do smsky, byla tak dlouhá, že si to nepamatuju...no vlítneme na to dneska, ráno klesla teplota, bolí mě vaječník, ten správný, takže doufám, že to večer klapne, no a kdyby to byla ta dvojčata, tak bych se vůbec nezlobila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Hoj .. tak mě tu máte .... dnes se Miky slitoval a spal do 8:30 ... no není to hodnej kluk :grinning:
15. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Já si říkala, kde jsi...že tady nestrašíš už od rána... :grinning:
15. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Luci .. to víš že taťku zanedbávám ... ale naštěstí je každej den tak hotovej, že usne dřív, než by měl nějaké myšlenky .. včera ně co naznačoval , jako že by mohlo něco bejt a do 3 minut vytuhl :grinning:
Stavíme .. takže je v práci, s práce na stavbě .. a takovej věčněj kolotoč .... vzáří se chceme stěhovat, tak bude líp ... doufám :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Mic, se ti ten chlap dřív udře, než něco bude....
15. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Jani ... to je taky možný :grinning:
15. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
jo tak to ten můj umře po dnešku :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Říkáš bude to veliký , jo :grinning: .... doufám že nevzbudíte Blanický rytíře :grinning:
15. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
jsem tady taky :o) byli jsme porpvé s Domim autem na nákup. a nějak jsem to přehnalaa a z auta jsem šla jak blbec. jak nám zateplují, tak hleděli proč lítám s autosedačkou tam a zpět a tahám další a další tašky :o) a to jsem debil ještě neuměla otevřít kufr, takže jsem to měla na zadní sedačce :angry: musí mě to Tomáš naučit. jsem se bála že zlomím klíč :sweat_smile:
Mic, teda udřít se na vlastním bydlení.. fuuuj, ale tak od září zase budeš frajerka v novém. teda. to bude kolaudačka a Jani nebude moci pít, protože bude těhu a třeba ani jíst, protože ji bude blbě :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
No už se těším jak blecha .... kor teď bydlíme v krcálku .. takovej domeček pro Barbii :grinning: ... takže když můžem tak vypadnem na zahradu. Miky byl poprvé v obchodňáku ve 14 dnech a stašně byl spokojenej :grinning: :grinning: .. po mamince
15. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Mic já nenapsala, že sama :grinning: mám auto 14dní a vžd jsme jezdili s tatkou. a ted bez ... a prospal jen chvíli a pak koukal. ted spí doma a já se asi natáhnu s ním :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
ajo .. já myslela , že jste ještě nabyli vůbec v obchodňáku s Domíkem :sweat_smile: .... tak to soráč :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Hoj, tak mě se bouří vajca...bolí mě bříško, asi pukají :grinning: :grinning: :grinning:

Luc, mě stačí nákup sama ze sebou...i to stojí za to, jsem nadšená že bydlíme v rodinném domku, bo si nákup nejdřív vytahám z auta ven,dám na lavičku, pak to natahám za dveře, další etapa na schodiště a pak teprve do kuchyně, ale lítat pro těch deset tašek jak andula, mě fakt bere...pořídím si výtah a budu to posílat výtahem :grinning: :grinning: :grinning:

V září Micina napeče a navaří a já se přijedu najíst :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
ha ... já a napeču a navařím .... copak mě neznáš :grinning: :grinning: :grinning:

né .. to už budu mít nouu kuchyňku, tak třeba u´ž mě to naučí proktikovat tenhle sport :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
teď mi to cvaklo ... zubajdě dneska zabydlujou sviště ???? :confused:
15. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.