• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Mic nene, zabydlovat budou v budoucnu tří dnů. dnes ji odebrali polovičního sviště, aby ho dali dohromady s druhou polovinou :grinning: :grinning:
prostě holky mi udělají radost a otěhotní skoro ve stejný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jančo to jsi zdrhla nebo stále schůzuješ? při pátku si mslím, že už jsi doma, co???
15. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Hoooj prďolinky moje :grinning:

no, hurá.. mám to za sebou... ze dvou folikulů, dvě vajíčka... dr. ktery je odebíral říkal, že mu daly zabrat, jelikož jsem měla ten pravý vaječník nějak nahoře, tak mě tam trošku trápil.. probudila jsem se se šílenejma bolestma v bříše, ale už je to v pohodě... nejhorší z toho snad bylo, že mi nemohli napichnout kanylu... až na počtvrté se jim to podařilo... kdybyste viděly moje ruce.. je to samá modřina... .. ale co, co bych neudělala ....

jo,... a zítra ráno v 10 si mám volat, zda se oplodnily a kdy bude ET.... držte prosím ještě chvilku pěstičky...kujůůůů

mizím do postýlky... zatííím páčkooo
15. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
a Zubi nebude poslední :grinning: jsem tady já :wink: ale spíš jsem chtěla napsat:

hihi Jani, co asi ted děláš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zubi, zítra budu mooc držet palce, hlavně at se dovoláš hned napoprvé (abys tu dobrou zprávu slyšela hned v 10hod) a at tě přitom nebolí modré ručičky. k tvému tatoo se určo moc hodí :confused: :confused:

a příště si jako odpusť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: at ještě chvilku držíme pěstičky :fearful: :fearful: ... sis nás spletla s někým jiným :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:, my na tebe myslíme pořád :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak budeme i dalších 9měsíců :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: atd...ne jen chvilku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
to jsem to krásně napsala, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Zubi ... držím palečky až se ze mně kouří :grinning:

Luci ... vždyť přece jaňula do toho dneska bší ... od 20:00 - 24:00 ... etď už z ní opadává kůže :grinning:

... jdu pokračovat v žehlení :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
bší .. je jako buší ... :grinning:
15. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
vše hotovo ...jdu spát ... tak pa pááá a brou noc.
16. kvě 2009 ve 02:35  • Odpověz
No kde jste? ... tu je mrtvolno :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj beru...tak já doufám, že to fakt klapne a se Šári budeme brzo těhulíkovat a blinkat atd :grinning:
mě zcela nečekaně odjel drahouš do práce, tak jsem chvilku sedla k PC, jdu uvařit puding a večer musíme do Rudky chystat na zítřejší závody, to bude, v neděli vstávat v šest...to mě zabije...večer na kafe a pokračovat v tom, co jsme včera začali :grinning: :grinning: :grinning:

JInak Luc, napsala jsi to fakt krásně....pěstičky budeme držet celých devět měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Hooooj mišelinky :grinning: :grinning:....

dostala jsem se k netu až teď... tááákže... v deset jsem volala.... a obě dvě vajíčka se krásně oplodnily a vyvíjejí se.... v pondělí jdu ve 13,15 na ET... jééé já jsem vám to vlastně psala... no, mám ohromnou radost... prostě jsem z toho úplně hotová... jsem ráno skočila do postele na ještě spícího mišoše... nevěděl která bije.. a já u toho řvala štěstím.. :slight_smile:...
No, od zítřka večera budu zavádět večer takový gel... Crinone 8%, je to místo Utrogestanu, kterého je na trhu teď nedostatek, tak dávají tohle, ale prý je to lepší...Holkíííí, dííííkeeec... a za chvilku se chystáme na pííívečko...

Jooo,... a Jaňulko, doufám, že jste jak králíčci Duracell... víš, jak dlouho vydrží ?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chichi.... pááááááááááá tradáááá
16. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Zub .. jéé to je paráda, tak z Mišišem držíme palečky ať se svišť/ti ... držej všema deseti :grinning:
16. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz
Nazdárek holčule,
tak já jsem zpět z víkendu a už mám vypranou pračku. a další se pere.víkend na ho... prostě ještě nejsme mistři a rozhodující zápas bude v sobotu v praze. a to dostanu infarkt. v neděli jsme jich měla 5 :grinning: :grinning:
ubytování jsme měli skvěle,jen Domi, jaksi jak se naučil převracet na bříško, tak to začal dělat v té cestovní postýlce a já půllu noci hlídala co dělá - a to spal, prostě to dělal autoamticky. od půlnoci spal na letišti s námi. no fakt noc :o)))))
Jani, žiješ??? Zubi odpočívá, o tu nemám strach :grinning: a mIcánek určitě maká kolem baráčku :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Mam dotaz, ktery den MS cyklu se muze poprve delat tehu test? :wink:
17. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Luci .. já se dneska flákala .. nepočítám praní a házení pořád dokola hraček do koše ... jinak celej den strávený na zahradě z Mikešem .... táta byl na stavbě ... však jako pořád :sweat_smile:

Luci ... jakej rozhodující zápa .. ty děláš nějakej sport .. jsem zas mimo mísu :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Micánku, jsem tady :grinning: :grinning: snažím se být poslední. spíš čumím na tu kravinu na Nově. Natěrače jsem nečetla ani jako divadlo neviděla a chílemi se směji a chvílemi trpím.
Mic já nehraji. Tomáš trénuje pražské družstvo Muže v hokejbalu. a tak jezdím s ním. už xroků. jen s Dominem je to trošku složitější. :grinning: :grinning: myslím, že je tam nejmladší fanoušek.
17. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
dobré ráno,
tak Jani, žiješ nám :o))) Zubi určo odpočívá a nabírá síly a ty s usměvem jsi v práci, že jo??? :grinning: :grinning: :grinning: a Mic se na nás v noci dneska vykašlala :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
ach jo tak já jdu uklízet. domi stále ještě spí - po ránu jsme zaspali jídlo a jedli až v 5hod a asi si to o tu hodinku natahuje
18. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky....
tak já protrpěla včerejšek...měli jsme v Rudce závody v orientačním běhu a musela jsem prodávat...no ráno vstávačka v šest...a domů jsme dojeli po sedmé večer, já teda totálně mrtvá...ale dobrý no...jinak nechápu, dneska už fakt ne....ráno jsem měla teplotu zase jenom 36.5°C přitom, v sobotu večer i v neděli jsem měla jasný bílek...já mám snad rozbitý teploměr, odpoledne ho musím zkusit, ale schválně jsem se s ním měřila ještě potom, co jsem si vyčistila zuby a zase 36.5...tak to mi hlava nebere, možná je to znamení, že se na měření, mám tento cyklus vybodnout :grinning:

Ani....test si určo udělej nejdřív v den, kdy máš dostat MS....
18. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Janííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty víš k čemu

měli jste aspoň tržbu? když už jsi prodávala ty, tak určitě co??? :grinning: :grinning: :grinning: jaksi nevím, co nízké teploty znamenají.. takže ode mě názor nedostaneš :sweat_smile: ale počkej, ta nízká by jeden den měla vyletět nahoru a to by znamenalo OVu, že? hm.. tak se na teploměr vybodni a denně se snažílkuj a určo měla pravdu doktorka :wink:
18. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
No právě, já pořád čekala, že v sobotu nebo včera stoupne, jako po ovu a nic...fakt zmatek...ale prdím na to, doktorka řekla v pátek večer, tak jsme to pro jistotu pojistili ještě v sobotu ráno a v neděli večer...co kdyby náhodou, že :grinning:

No potom, co závodníci kolem druhé odjeli a naši pánové si sedli k bečce a k rumu, a ženské se pustili do brambůrek,tak ta tržba asi moc velká nebude...ale prodalo se asi 250 nanuků a dvě bečky kofoly...taky obrovský hrnec gulášové polévky...tak uvidím dneska, v šest je vyučtování, tak jsem zvědavá...snad nepůjdeme do mínusu :grinning: ale vybíralo se parkovné, tak minimálne 2000,- se vydělalo na tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Myslíš, že se Šárka ještě ukáže, než půjde???
18. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Hoj ženy :grinning:

Luci ... já včera musela odejít na rychlo .. ale šla jsem spát okolo 1:00 ... čučela jsem na ten film na nově o té věštkyni .. pak začel hučet malej t.. tak jsem šla
18. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Janco dik, ale radeji pockam az do konce tohoto tydne, resp. do uterka pristiho tydne, kdy jdu na kontrolu k dr. na cytologii. To bych eventualne mela byt v 5 tt, tak by to mel uz videt. Nechci byt zklamana, ale tuseni mam.....
18. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Jani, nemerila bych.... Ja pri malem cyklus, kdy jsem otehotnela merila a mela jsem taky 36,5 a nakonec jsem byla tehotna....
18. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojdááá holkíííí... tak jsem ještě tu na skok... Byla jsem ještě ráno se psem na stříhání, tak mám doma naháče a ne jorka :grinning:... ale je krásňoučká a voňavoučká... už to není zarostlej žmolek... Holkyy, jsem pěkně nervózní.. Je to mazec... ty joo, kdybych věděla, jak jim pomoci, aby se zavrtali ty bobani, tak to udělám... :slight_smile:... no jo, začne zase fáze čekání...
Jani, máš recht.. vyprdni se na měření... akorát tě to svazuje a třeba desinformuje...:slight_smile:...Snažili jste se poctivě, tak by v tom musel být čert, aby to nevyšlo :slight_smile:... :dizzy_face: :wink:

No, jdu ještě poklidit...vysprchovat, oholit, co se dá :grinning:... a vyrazím ...Se těšíííím až je budu mít u sebe :grinning:.. Jsem magooooor....

páááá ženy
18. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Zuby, nejsi!!! Ja taky budu skakat radosti az se vam to povede!! Pak hlavne hodne odpocivej!!! :slight_smile: A dej vedet, jake to bylo........urco uzasny!!!! Moc ti to preji kocko!!!
18. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky máte recht, prdím na to, prostě tenhle měsíc budu mít překvápko a aspoň mě to nebude lákat dělat testíky, minulý měsíc jsem měla nádherný graf a jak to dopadlo...takže já budu když už, tak testit až týden po vynechání :grinning: :grinning:

Šári....držím pěsti, strašně moc...holkám už jsem říkala, že dneska nepracuju akolem půl druhé ani nebudu nic psát a budu mít zaťaté pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se třepu, jak kdyby je měli do pupíku dávat mě :grinning: :grinning:
dej pak vědět, jaký máš pcity....ty brďo...jsem napnutá jak kšandy...asi se zítra nechápe uspat a pak se probudíme až před MS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Zubi je hodná, že se stavila. moc na ní od rána myslím, holka naše. stejěn se těším, až nám to tady svou řečí popíšeš. to se zase budu válet smíchy. tak uvažuji, bude ted doma nebo chtěla chodit do práce??? sakra. se musím podívat dozadu do konverzace
Janí, vidíš. zubi tomu rozumí nejlíp. prostě neměř :wink: :wink:
18. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Luc to taky nevím, dneska vím, že má dovolenou, ale jestli jde zítra do práce, to teda taky nevím...až to zjistíš, tak to napiš :grinning:
18. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
tě plesknu, jsem myslela, že detektiv jako ty to bude mít v hlavě :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Zuzbi ... držím palečky :dizzy_face: ... aji Mišiš :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.