• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Luc, jenže já si prd pamatuju :grinning: :grinning: :grinning: už jsi to našla, nebo pořád hledáš :grinning:
já zrovna zbodla jednu švestkovou Actvii, dvě jablka a jahodový kefír....k tomu jsem potřebovala denní dávku kofeinu...takže prso s mlíkem jako třešnička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak je 13.35 a já doufám, že Šáruš někde leží s prďolkama v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držela jsem i zuby, tak to prostě musí klapnout...jinak mě teda pořád bolí bříško....asi se mi tam hádají ty spermoše, která má to vajo oplopdnit :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
já jsme taky myslela, jen jsem u toho ležela na zemi s Dominem.... ale pořdá jsem si říkala :grinning: tak za chvíli jde na řadu atd.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo u tebe se hádají jestli dvojčata nebo trojčtata :grinning: :grinning: :grinning: nějak zdravě jíš, teda až na to kafe. já jsem si koupila tu nescafe s tou crémou..tak jsem na to odpo zvědavá
a nehledala jsem se to, šari nám to napíše znova. ví že jsme sklérozy :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Zdravě?? To nevíš, co jsem snědla včera...tři musli tyčky, to ještě jde...ale k tomu, Míša nanuk, balíček nějakých creckrů, dva koblihy, plátek teplého uzeného, ale nebyl křen, asi pět kyselých lízátek, Kinder Delice...no to by snad mohlo stačit...ale aspoň jsem k tomu vypila dva a půl litru vody....a jednoho studenýho turka :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
no a normálně teď vypadám, že čekám minimálně čtyřčata...já jsem nafouklá, že to ani není možný :confounded: :confounded: :angry:
18. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Luc, jsem teda jako šla hledat, ale nenašla jsem nic, teď jenom přemýšlím, jak to má Šárka dneska? Ale to oplodnění se nedělá v narkoze, že ne? pořád čekám nějakou smsku, doufám, že je všechno v pořádku :confused:

jinak jsem ještě chtěla, že jak jsem držela pěsti a zuby, tak jsem pro jistotu měla stáhlou i prdelku, tak jsem se málem počůrala, měla jsem strach pustit...řeklo se držet, tak jsem držela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Hooooj ženy.. jsem tu... jsem přijela domů a padla jsem za vlast... všechno to napětí a očekávání ze mě spadlo, ale únava ne, takže jsem chrněla až do teď... :slight_smile:
Přišla jsem na řadu asi ve 13,30... hnedléé hupsky dupsky na kozu, vytrčit šušuru na všechny přítomné, jsem si říkala, že to tam musí vypadat, jak vjezd do pískovny.. :grinning:... nooo, a najednou, kde se vzala, tu se vzala doktorka s embryoložkou a už mi to tam všechno začaly cpát.. nějaký zrcádka, něco tam dokonce šroubovala,.. a pak ještě prý pro jistotu, chytla nějakým přístrojem můj čípek, aby si prý natáhla dělohu a stříkla to do mě až dozadu... no, to byl ale hnus fialovej.. jsem skučela bolestí... ale říkala jsem si, že to dělám pro ty dva bobany..

No a ještě k nim... obě dvě embrya byly Ačkové kvality, prý na jedničku s hvězdičkou, byly osmibuněčné..., nemám se prý zahřívat, slunit, saunit, nebo něco podobného, tak jsem si k těm zákazům přidala i žehlení a doma řádně vysvětlila :grinning:... 5 dní bez sexíku... a za 14 dní mám dělat testík... nu, nevím, jak to vydržím...

Tááááák, toť vše... moc děkuji, že jste na mě myslely,....tetky...Jooo, a zítra už frčím do práce, nebo se doma zblázním... stejně tam sedím, tak to je v pohodě... kdyby mi náhodou bylo blbě, tak se na to vybodnu...

pááááááááá :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Zub: .. jé to je fajn, že už to máš za sebou ... teď ať kyndošci drží :grinning: ... se ale divím, že jen 5 dní bez sexíku .. sestřence řekly až do té doby , než se bude testovat.
18. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Zubi a co orgasmus při plození byl? já jen jestli to budou holky nebo kluci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ted budeme 14dní myslet na bobany. vidíš a pak že jsi špatná samice, když vajíčka máš na jedničku s hvězdičkou.. tak jsi prostě nejjjj.
Jani, ta neděle byla krásně žrací. bych sdi to večer pěkně vyčetla.
18. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci ... to je rozdíl z orgazmem, zda je to kluk nebo holka :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
jansě, se říká, že když má žena orgasmus, že to bude holka.. takže tvůj i můj manžílek nás při plození zanedbali :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Aha ... :grinning: to jsem neslyšel a... to mu musím hned vyčíst :grinning: :grinning: :grinning:

Já akorát slyšela, že není mít dobrý orgasmus, když jsi těhulka, protože může žena přijít o mimísko .. že je to jakoby měla kontrakce .. a sperma je jak vyvolávací injekce ... takže bez orgasmu a ven :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Teda holky, vy máte téma... :grinning: ale tím jste mi jako chtěly naznačit, že po víkendu čekáme holku?? No nazdar...Mates by chtěl chlapečka...no tak uvidíme... :grinning: :grinning:

Šári, to je super, že jsou piškoti, tam kde mají být a ten tvůj popis...no já zase byla večer mrtvá, když jsem to četla :grinning: :grinning: :grinning: jsem se u toho řezala a Martin nechápal o co jde...prý vystrčit šušuru :grinning: :grinning:

takže za 14 dní budeme testovat?? to je kolikátého?? jdu se mrknout...tj. 1.6. tak to já budu testovat později...to budu teprve 27DC a tentokrát to vydržím minimálně do 33DC...teda snad :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
hoooj dívčice... luuuc, orgasmus, joooo??.. jsem tam skučela bolestííí... no, ale při orgasmu taky skučím, tak možná, že to byl orgasmus a ne bolest.. :grinning:...
micanku, koukám na ty tvé příspěvky.. ženská... spíš někdy???...

A bez orgasmu a ven, jooo?... No, to jsou vyhlídky... bléééé

Hoooj Jaňulkoooo,....ženskááá.... doufám, že už se ty tvé vajíčka pořádně dělííí... ať tu zaplníme diskuzi minimálně čtyř miminkama :grinning:....

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
No doufám, dneska mi teda skočila teplota, ale beru to jen orientačně, počkám až mi FF vyznačí ovu a pak měřit nebudu...prdím na to...
ale je fakt, že mě pořád, už vlastně od soboty, bolí podbříšek a to se mi normálně nestává.....nechci to zakřiknout nebo se těšit zbytečně...no uvidíme...jé já bych tak moooooooooooooooc chtěla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Ale víš Šári nad čím jsem u tebe přemýšlela :grinning: že je prča že tvoje vajíčka jsou těhotný už od pátku ale ty jsi vlatně těhotná až od pondělí :grinning: :grinning: :grinning: hlavně musíme držet pěsti, zuby, zadky aby na tom testu za těch 14 dní byly ty dvě // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
janíí.. bolí joo?.. tak to je dobré znamení... no, také jsme se nad tím včera pozastavili s přítelem... ono si to těhotní někde v misce... :grinning:....

jdu na záchooood.. nebo se vám tu pos.... na monitor :grinning:
19. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
nazdar beruny, Šari je v práci a už se kecá o 106 :grinning: mě za chvilku přijede Lukášek - máme pravidelnost 14dní :dizzy_face:
Jako Jani, co se tady chlubíš, jak je Martas dobrej??? :grinning: :grinning: :grinning: Mic, nic si z toho nedělej, já ho asi taky neměla :grinning: :grinning: když já pořád nevím, kdy jsem otěhu. i když jsem si dělala ty křížky. prostě my jsme zmatení doted :grinning: :grinning: ale teoreticky to vypadá na deštivé odpoledne před tréninkem :slight_smile: (tomáš měl dovolenou a já taky).tak jen aby nebyly holky jediné, které přesně ví den D.
jinak s tím popisem já ho teda přečetla po záchvatu smíchu Tomovi a to byla jeho hláška s tím orgasmem a pohlavím :sweat_smile:
Mic, jinak to o sexu a orgasmus v těhu platí od 33tt. do té doby, pokud nejsou komplikace je to v pohodě a od 38tt se doporučuje sex. my ho měli a skončila jsem s poslíčkama v porodnici a za týden už rodila ...takže jako mi máme příště půst. jinak co dostane Míša k narozkám? pochlub se co jsi už vše nakoupila??? a bude velká oslava? přijede se teta Janča najíst?? :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Teta Janča nepřijede, bo by Micině všechno snědla...ale Mic vezme zbytek hned v pondělí s sebou na dovču a tam to dorazíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teď se jenom dívám, že Šári sedí už hodinu na záchodě :grinning: :grinning:

já se půjdu za chvilku napapat...můj skvělý oběd...jogurt...teda dva a Kyška :grinning: :grinning: doma budu dělat Matesovi zapečené těstoviny a sobě pangase :dizzy_face:

jinak Luc...já si doma dělám srandu, že co si neudělám to nemám...jako u toho sexu :grinning: :grinning: :grinning: takže Martin říkal, že teda když jde dělat ty děti, tak se bude snažit víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale v sobotu ráno měl strach...v pátek si dal dvě piva a říká se, že ten den co piješ děti dělat můžeš, ale ne druhý den...tak doufám, že se nám nenarodí malý alkoholik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Šári...já tě vidím :angry: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: columboooo :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
ty jooo... z orgasmu jsou holčičky joo?... tak to já budu mít dvě krásné fešandy :grinning:....
19. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky, to je v pr.. že jste tak daleko... :frowning2:....
19. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jezis tady jsou same vedomosti :astonished:
To ja se milovala cele tehu i s orgasmem a to i po 38tt a stejne jsem prenasela.....rodila jsem 41+1tt a jeste jsem dopadla jak jsem dopadla. Pritom vse bylo v pohode, kdyby umeli cist na pristrojich..... Jinak Honzulku jsem pocala s orgasmem a byl to kluk :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jsem asi vyjimka :confounded: :sunglasses: :unamused:
19. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
jinak ja 27 DC ani nemam mam cyklus dlouhy max 26 dni :confounded:
19. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ani.. ahojky holkááá... ty jooo 27DC ?.. že by ??.. nezkoušela jsi testík?....moooc ti to přejuuuuu a jsem zvědaváá
19. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
ženy, asi padnu za vlast...kolegyně má dovču a tady je totální blázinec...hotovo...asi mi z toho hrábne :rolling_eyes: :grinning: :rolling_eyes:

opět jsem neodolala a snědla jablko a jsem zase kráááááááááááásně nafouklá :grinning: :grinning: Martin včera říkal, jestli to nafouklý břicho mám jako trénink :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
jinak navrhuji najít město, který máme všichni stejně daleko a dát si scuka :grinning: :grinning: a nebo počkáme do léta a budeme doufat že nebudeme všechny...teda dvě...na rizikovým a vyrazíme za Luckou do Bolky :grinning: :grinning: má káru tak nás bude vozit po okolí po výletech :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jůůů, ták.... ten nápad vyrazit za Lůcou beru.. :grinning:... mám od Bolky kousek rodiče, tákže by to bylo fajn... no, uvidíme uvidíme....

Jáňuš... konečně se neflákotíš a pořádně pracuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
ha ha, ale už mě ta přemíra práce nebaví...pořád dokola, objednat léky, vyskládat léky, pořídit léky a zase....nic moc :confounded:

no tak fajn, Luc myslím říkala, že má volný první týden v srpnu, já taky...tak snad to klapne a dojedeme :grinning: to bude mít Luc radost :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.