• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Šári a jak ti je?? Máš nějaký jiný příznaky než obvykle??
19. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Zuby ted jsem si ho delala jsem 25 DC (psala jsem, ze 27DC nemam, mam JEN 26DC) a je negativni, zitra mam dostat MS, uvidime.... Nejak to nehrotim. Ted spis resim, kde splasist 10 tacu na nedoplatek vody a tepla, to me docela dostalo.....
19. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Ani, tak s tou vodou a teplem tě chápu, my takhle koukali loni...a to jsme dopláceli jenom desítku za plyn :confounded: letos ještě složenka nedošla, ale čekáme že to bude něco podobného...a to mě pak asi taky trefí :unamused: :confounded: hrůza, fakt že jo....
19. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Ale 14DPo by pripadalo nejdrive na dnesni datum.... takze mala nadeje jeste je.....Uvidime, nechame se prekvapit. Jdu za tyden na kontrolu k dr., tak bud tam neco uvidi nebo ji budu muset pro MS odlozit....
19. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Ani naděje je pořád :wink:
19. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Jani... no, nevím, asi ne.. jsem jen nafouklá a občas takový pocit jako před ms...

Ani.... hmmm, tak to moc držím palouchy... :slight_smile:...
19. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
no kdyz zitra nedostanu MS, tak budu testovat az v nedeli.... :wink:
19. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je coby dup ... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
No bojim se a mam smisene pocity. Nevim jestli se mam tesit na to, ze budu tehu nebo na to, ze to nevyjde.... Ale zase si rikam, ze je to prvni mesic a pri prvnim tehu jsem byla prvni 3 mesice zklamana a pak kdyz jsem to nejmene cekala, to prislo.
19. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Ani, těš se, že když to vyjde...ale v koutku duše počítej s event. zklamáním... to mi vždycky pomohlo jít dál..:slight_smile:...
19. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
kdyz me by zrovna v tehle dobe pomohlo jit dal, kdybych byla tehu a dopadlo to dobre, ale bojim se, ze se na to moc upinam, tak se drzim zpet a radeji budu mile prekvapena nez zklamana.... Jdu sledovat romantiku na prime...
19. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Janča nikde :angry: Luuuucííí nikde :angry: Aní se dívá na romantiku.. :angry:

a já tu smrdím jak olomouckej syreček... :sweat_smile: :pensive:
19. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
holyk čauky tak mě už Luky odjel a přijede teta Vanda .o))) nemám dnes doma tatku, tak mám návštěvy i na noc.
jako Janiiiii a Zubííí volno mám druhý týden v sprnu.. ten první jsem na dovče. takže jako to je nejpozději, dky dorazíte. jinak sbalím Zubi a jedeme do Boskovic!!!!!!!!!!!!!!! už mě fakt štve, že jsme se ještě neviděly a už to je rok, co se známe :angry: :angry:
19. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
19. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
jééé , u vás je to jak na nádražííí.. pořád lidi přichází a odchází... to abyste si tam místo domovních dveří pořídili lítačky, nééé??? :grinning: .. chichi... cccccccccccccccccccccccc

holky, tak si dáme předsevzetí... letos se uvidíme :grinning:
19. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
no tak Vanda je dnes poslední. jelikož teda tatka nedorazí :o)))) takže večer krásně prokecáme.
jako holky, tak to předsevzetí beru. a kdyby jako náhodou... tak fakt můžeme domluvit i někde víkend ze soboty na neděli na cestě mezi prahou a boskovicemi - teda pokud tam Jani bude mít jak dojet. Já si Zubi vyzvednu cestou :wink: to nezní špatně, ne? např. Jihlava apod... kousek od dálnice.. ty jo.. ale jako já bych dala nejpozději do září, at máme šanci na pěkné počasí, ne?
nebo nejpozději v srpnu u mě :o)) Domi vám půjčí dětský pokojíček :wink: :wink: má novou lampičku - krtečkovou, takovou tu spinkálek, u které se usíná :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
lucííí.... no nevím.. znáš Janču... ta usne občas i v práci... :grinning:.... by k tobě přijela na návštěvu a celou by ji prochrněla :grinning:.... ale supééér nápad... také bych byla spíše pro srpen... ale ještě nevím, máme rekonstruovat byt, tak uvidím, jak to bude vůbec vycházet... :slight_smile:))).... to už bychom s Jaňulajdou mohly mít břichoně :grinning:... :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
ty joooo, já snad prasknu... břicho mám jak baloon, doufám, že to je dobré znamení :unamused:
19. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
ták jsem ještě tady... jdu dneska do hospy... ale budu teda o vodě :grinning:... kámoška přijela po letech ze států s novým přítelem .. chichi....
19. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
pořád jsem tady... pořáááád.... :grinning:
19. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
tak já jdu.... páááčkoooo bambule
19. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak já měla hned na začátku těhu zákaz .. krvácela jsem ... no a pak už jsme měli z MM strach .. tak že za celé těhu asi 3x .... a a jelikož jsem přenášela 9 dní , ta jsm n ato hupsli. no .. hupsli ......... to bylo . ta ne. ta takyne . tohletlačí ... co bude zítra k oběd . jau . myslíš, žeto pomůže :grinning: . přímej přenos .... fakt to zesexíke neělo nic společného :grinning:

Jinak já jsem poznala, že jsem těhu .. že mě bolela prsa :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 02:01  • Odpověz
Jo a co dostane Miky k 1 narozkám .. takže: :grinning:

- skluzavku
- odrážedlo traktůtek + vlečka
- závěsné křeslo do pokojíku Ikea
- židličky a stůl od ikea mammut
- batůžek
- knížku se zvukem zvířátek
- hajánka berušku
- tatrovku
- dekorace do pokojíčku - autíčka

no a to je myslím všechno ..... ještě je teda pár dnů ..... doufám, že už nic nekoupím :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 02:05  • Odpověz
No nic --- jsem vykoupaná ... jdu chrnět .... pa pááá a brou noc .. nebo brééé ráno? :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 02:42  • Odpověz
Bré ráno ženy ... kde se touláte ... ranní ptáče , dál doskáče :grinning:
20. kvě 2009 v 06:22  • Odpověz
Bre ranko, devcata :dizzy_face: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
micankuuuu... ty woeeee.... ty jsi spala ani ne čtyři hodiny !!!!!!!!!!§ si děláš pr...........!!!!!!!!!!!!!!!

hoooooj ani.... ty se tváříš nějak podezřele ... :slight_smile:... že by dobrá zprávička ,??? :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
zuby, no nevim. Mrska meska, test negativni..... Minule se mi posledni 3 mesice pred otehotnenim pohazel cyklus z 26 az na 33 dni, tak cekam spise neco podobneho.......
20. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
ahá.. to je škodááá... jsem myslela, že budeš hlásit pozitivní těhu testík... :unamused: ... ále, ještě není nic ztraceno.. mrcha ještě nedorazila... :slight_smile:

tééééda, kde jsou všechnyyy?... micánek chrní,... janča maká, nebo se zase něčím cpe... a luc má určitě zase nějakou návštěvu... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
no a ja varim manzelovi obed, kdyz marodim, nebo jsem doma, tak jezdi na obedy domu, jinak mu vari tchyne, takze taky jezdi domu :grinning:
20. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.