• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jo já taky lítala po baráku jak divá, tenkrát jsme měli záchod jenom ve spodnímpatře, tak jsem bosá letěla dolů, jestli tam neusnul, pak jsem mu volala až jsem za hodinu našla telefon u postele a druhý den mi tchýně v obchodě s úsměvem říká, a ty jsi tu sirénu neslyšela???
Jsem koukala jak trotl... týden před tím,jsem totiž byla nemocná,manžel sel s klukama na pivo vedle do hospody a místo slíbené půlnoci dorazil v pět ráno a pak mi říkal, že to bylo pro moje dobro, abych se vyspala...no není zlatíčko :angry:
4. říj 2008 ve 22:58  • Odpověz
hele,. tak to fakt musela být noc.. se tu dobře směju.

já se pro dnešek loučím, se mi zavírají oči.. blbej film skončil :grinning: a vím, že znova ho teda vidět nemusím.
dobrou noc :grinning:
4. říj 2008 ve 23:04  • Odpověz
No to máš pravdu :grinning:
tak se měj a já zase zítra mrknu jestli tady jsi, jinak v pondělí i se Šárkou paaaa a dobrou noc
4. říj 2008 ve 23:10  • Odpověz
ahoj, tak jsme si naškrábala brambory na bramb. kaši, obalila řízky a nachystala na okurkový salát.. jo chutě jsou chutě :grinning: . akorát to budeme mít až na večeři. za chvíli budeme vyrážet do Prahy na zápas. ještě, že svítí sluníčko.
5. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
ahoj, taky loupu brambory a mlátim řízečky, u nás bude pozdní oběd, vytáhla jsem blbé maso, tak rozmrazuju fofrem jiný :grinning:
pěkný výlet, já půjdu odpoledne na prochajdu do lesa...
5. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
Dobré ráno holky, hlásím, že jsem tady :grinning: jen je pondělí a to mám plno porad, cvičení atd.. tak mě nepomlouvat, když nebudu stíhat odepisovat :angry: :angry:

tak a ted mi začala blbá nálada...ááááá pondělí :confounded:
6. říj 2008 v 07:20  • Odpověz
holky, tak jsem chytila dobrou depku. jsem si říkala, že ještě nepracujete a tak že se kouknu na jiné diskuze a šla jsem mezi "první miimnka" a tam čtu zprávu od Lucky_g - zakladatelky té diskuze.. ve 43tt ji vyvolávali porod a narodil se davídek a za týden umřel. takže upřímně, až nedýchám, při té představě. tu holky osobně neznám, na diskuzi jsem si s ní nikdy nepsala, ale tohle mě za ní položilo :cry:
6. říj 2008 v 07:57  • Odpověz
ježíši...já zrovna chtěla napsat něco jako krásné ráno nebo tak, ale tohle je drsný, já tě teda nechci strašit ale já mám takovýhle kamarádky dvě...ale musím říct, že jedna si za zo může vyloženě sama, doktor ji poslal na 3D utz a ona tam nešla, prý k čemu jí to bude, ve 24 letech je zdravá, tak bude i mimi...no a nebylo...ale neboj u tebe bude všechno v pohodě, popravdě moc dobře nechápu, proč to ty holky půšou do diskuze narozená mimi, já vím je to těžký, ale mě by tam třeba napsat ať to nečtou těhule, páč ty to vždycky rozhodí, tak se hoď do klidu, dej si nějakou sladkou tečku na nervíky...
jinak Šárko, co MS už dorazila??? Mě ne, ale v sobotu jsem to nevydržela a testla, sice odpoledne, ale samože nic...hlavně že ti tady vykládám, že bych testovala až později, co???? :grinning: :grinning:
ale já měla cyklus dlouhý i 33 dní,tak tomu moc neveřím, že bych byla těhu, a krom toho mi nic není, nebolí mě břicho, není mi špatně, teda trochu jo, ale to jsou n ervy z toho co bude...nebolí mě prsa, tak nevím...počkám do čtvrta a pak půjdu k ségře na krev a testnu, ať vím na čem jsem...pa
6. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahoooj holky, teda vy jste se pres vikend rozjely....No...a co ja..... chjo...
Takze...v sobotu, trosku spineni...v nedeli nic....dneska zatim spineni, a delala jsem si test a nic...tak nevim... zatim me neboli ani bricho, tak to mam fakt nejaky divny...me to stve, at se to poradne rozjede a muzeme se snazit, jenze tohle je nanic..Nechapu, v zivote jsem nemela tak dlouhy cyklus..No a jeste k tomu je dneska pondeli...ble...
Ale jinak pekny den... :confounded:
6. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
Jeeee Jani, ty mas fotku...slusi ti to....jinak jak jste psaly o te vysce, ja byla take nejvetsi ze tridy... mam 180cm..... :sunglasses:
6. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
ahojky holky,jakpak se máte při pondělku?Já už se začínám trochu nudit,hrozné vycházky,copak jem nemocná :frowning2: :angry:
6. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
ahoj Andrej, vitej... ja pri pondelku nic moc...ty uz jsi na materske, ze mas vychazky?...
6. říj 2008 v 09:49  • Odpověz
ne doktorka mě nechala hned na nemocenské,asi kvůli práci kterou jsem dělala.Ale řekla mi,že si mám rozmyslet hodiny-jenom čtyři :frowning2: kdy chci mít vycházky
ale nějak to nedodržuji,třeba včera jsem byla celý den u našich.To se nedá,být zavřená celý den doma
6. říj 2008 v 09:55  • Odpověz
aha, to verim, ze to musi byt sileny byt doma zavrena...ale vim pripady, ze holky mely cely den vychazky...hmm, asi zalezi na doktorovi...
no...a jak dlouho jste se snazili, povidej...ja a Janca jsme snazilky, tak se nam urcite hodi nejake zarucene tipy :grinning:
6. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
Achoj cholky :grinning:
hm,tak tenhle měsíc jsou asi nějaký erupce na slunci, já teda zatím ani nešpiním, nechápu, ale jak už jsem psala, není to tak dlouho, co jsem cyklus měla běžně 33 dní, tak počítám že to ve čtvrtek dostanu ani nemrknu.
Jinak ahoj Andrei, my už spolu "mluvily" :grinning:
jo a jak říká Šárka...piš, všechny informace, jak dlouho, kolikrát denně, jaká poloha.... :grinning: :grinning: :grinning:
to víš, my snažilky....
6. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
saharko,tak my jsme se snažili půl roku
ale teď mě pořád starší doktorka,že musím jít zítra zase na HCG,ale já si myslím,že je všechno v pořádku.Když mě běere dvakrát týdně na ultarzvuk,tak toho se tam moc nezemění,že prcek tak rychle neroste.A jsem opravdu v počátku.Žádné špinění,žádné křeče,zatím je vše v pohodě.
6. říj 2008 v 10:57  • Odpověz
ahoj jani,jj,mluvili :grinning: no kolikrát denně,to bylo horší,já pracovala na třísměnný provoz,takže když jsem měla dvě nončí po sobě,tak jsme se i tři dny neviděli,takže jak to vyšlo.A polohy?no tak růůůůůůůůzně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Tak na půl roce ještě nejsem...teprve se budu snažit 3.měsíc...njn..zato Janča už je snažilka seniorka...ale ta už to má za pár :sunglasses: Janii, cííítííím to v kostech :grinning:....
6. říj 2008 v 11:02  • Odpověz
A já, abych to neměla moc jednoduché, tak si ještě chvíli počkám... :confounded:
6. říj 2008 v 11:03  • Odpověz
tak to más saharko ještě krátkou dobu,neboj,to přijde brzy a jani u tebe taky.Já po pár měsících jsem si myslela,že je někde nějaký problém,když kamarádky většinou otěhotněly hned,a já ne.Ale člověk se tím nesmí fakt trápit,a holky kolik je vám let?
6. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
Mně bylo v dubnu 30....no jo no.. má skoro nejvyšší čas...aby stihla kdyžtak ještě druhé.. :fearful:
6. říj 2008 v 11:10  • Odpověz
no kolem té třicítky bych chtěla to druhé
mě je 25let
a jani a tobě?
6. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
jůůů nechci se chlubit ale mě bude v neděli 26, a o mimi se snažíme asi tak 15-16měsíců. Ale já už mám závadu odhalenou :grinning: jak říkal manžel, na reklamaci už to bohužel není, páč jsme spolu 7 let a z toho tři roky manželé a na zvířátka je záruční doba 3 dny, tak má smůlu...
jenže já pořád čekám na tu červenou mrchu ať můžu začít zobat ten Clostilbegyt ať nám líp dozávají ty vajíčka, mršky jedny malinkatý.... :grinning: no a zatím nic, já to nechápu, ty Andrei měla jsi před MS nějaký náznaky možnýho těhu??? Zeptala bych se i Luc, ale ta je chudina na nějaké poradě nebo co :frowning2:
6. říj 2008 ve 12:05  • Odpověz
jsem zpět ze cvičení a pořád mě znechucuje to, žeje pondelí.. nenávidím to tady.. a v neděli odjíždíme na dovču..tak to se si nedočkám.a jen na týden . to rychle uteče a zase budu tady :confounded:
šari.. nedchci dávat naději, ale já poslední MS jen špinila, nosila Slip vložky a za boha si nemůžu vzpomenout, zda jsem si dělala test nebo ne..zda byl negativní, nebo jsem si ani nedělala a nebylo mi to divné. a pak vlastně nepřišla vůbec ta další a dle mé doktorky už jsem byla těhu při tom špinění.. no ale nechci házet naději. a já se snažila 7měsíců, tak vydržat holka, vydržat :grinning:
a Jani - test ti neschvaluji :grinning: ale na krev bych letěla :grinning: :grinning: ta je přece jen přesnější a pravdivější :sweat_smile: .

Andrej, to by se ti nestalo, kdyb yjsi tam šla až když ti podruhé nepřijde MS. moje doktorka dřív nebrala. nejdříve jsem z toho byla nervozní, ale asi je to dobře. už jsem tam přišla a miminu byli vidět i nožičky a ručičky. žádná fazolka. tak holt se nedvi, že je opratná. kam chodíš na gyndu? já v porubě chodila do věžiček a měla jsem tu paní doktorku moc ráda. ale tady mám taky suprovou. naštěstí.
6. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz
víš jani,já jsem si ty příznaky před mezesem spíše vsugerovala,že mě bolí podbřišek a prsa,že je mi nevolno,no a pak to přišlo.Takže to byla spíše psychika,než aby to byla skutečnost.ty jo,vy jste spolu už tak dlouho?A ty se s chtěla tak brzo vdávat?
6. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz
no já chodím na gyndu do Klimkovic,já odtamtud pocházím, v porubě jsme teprve rok.
no všichni mi říkali,že bych měla ještě počkat,než poletím k doktorce s pozitivním testem,ale já nechtěla nic zanedbat.už kvůli práci,občas se tahají postižené děti,tak jsme prostě chtěla být přesvědčená,že tohleto a tohleto nemám dělat.A dopadla jsem tak,že mám nemocenskou a vycházky omezeně jak v kriminále :frowning2:
6. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
No manžel říká, že jsem na něj zbyla :grinning: ale vzhledem k tomu, že on je o 6let starší, tak nám to po čtyřech letech chození přišlo jako dobrý nápad a krom toho, možná jsem divná, ale já se prostě nechtěla vdávat z důvodu, že musím, měla bych pocit, že si mě bere jenom kvůli tomu, že spolu čekáme dítě a taky představa, že by mi bylo celý den třeba zle nebo tak něco, mě odrazovala...
tak si to užíváme teď manža se mě od neděle ptá, jestli už jsem to dostala, před tím věděl skoro líp než já, kdy mám plodný dny a tak...blbne chudák víc jak já, jenže můra jedna ušatá je teď na koni, páč má spermiogram úplně v pořádku, tak mě pořád popichuje...já mu totiž tvrdila, že má z piva degenerovaný spermie, proto nemáme děti :grinning: :grinning: :grinning:
no jdu na záchod...musím se pořád kontrolovat, holkám tvrdím, že mám asi zánět močáku, pořád na mě koukájí, že chodím co půl hodiny na záchod, no ale vy mě chápete, neee :grinning:
6. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz
jani, já jsem měla jediný příznak těhotenství - absolutní únava. jenže tu jsem připisovala sportování a náročnosti pracovního týdne. ani mě ani manžela nenapadlo těhotenství. i když jsme se 7 měsíců snažili, tohle nás opravdu nenapadlo. a prsa mě nebolí doted. já jsem taková bez příznaků a i s malým bříškem :grinning:
a taky jsem se vdávala z lásky. chtěla jsem být prinzcezna z lásky ne s bříškem :grinning: po třech letech chození mě manžle požádal o ruku. on už je ženatý podruhé, tak je zkušenější :grinning: a až po 2,5letech od svatby jsme se začali snažit a po 5měsícíh taky šel na testy - chtěl to. a hned po těch testech jsem otěhotněla. stačilo asi vědět, že je v pořádku a zabralo to :wink: ale jinak chápu Jani, že sji to dřív neřešila. má doktorka by to začala řešit až po 10měsících snažení. což jsem nestihla. smála se, říkala bud přijdete v srpnu a budeme to řešit, nebo přijdete těhotná. tak už jsem tam byla v červenci.
6. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
já tě stoprocentně chápu,v práci jsem chodila v bílém,a každou chvilku jsem byla na záchodě,když jsem to měla dostat.Byla jsem z toho tak nervózní,kolegyně mě chápaly,věděli všechny,že jchci mimčo,že teď to mám dostat.Bála jsme se nosit v tu dobu venku bílé kalhoty,no a pak jsme se začala měřit-bazální teplotu,tak jsem měla aspoň přehled.A když jsme zjistila,že teplota neklesá,už jsem běžela pro těhotenské tetsy a bylo to.nemohla jsem tomu uvěřit,tak o dva dny později jsem běžela znovu a zase tam byly dvě čárky,a už letěla k doktorce.
6. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
no já to měla podobný, když jsem byla na poslední preventivce u dr.tak říkala, buď to ještě ten rok necháme a nebudeme to řešit, nebo dojdete dřív jako těhule, chi chi jenže já to za ten rok stihla, ale zato to doktorka vzala hopem. ale od kámošek vím, že kdybych k ní přišla i po půl roce, tak začne něco dělat...
hele když tak nad tím přemýšlím, já se vážně vdávala nějaká moc mladá :unamused: :grinning: :grinning:
no kontrola na záchodě dopadla stejně, nic....
ale normálně mě tam chytl záchvat smíchu, naznala jsem že jsem magor...jsem seděla na tom záchodě, asi z 5cm koukala na tu slipovou vložku,jestli je na ni nějaký náznak růžové či jiné barvy, a není...
asi počkám do zítra, ségra má službu, tak jí řeknu ať mi vezme krev, jen doufám, že když to bude ok, tak že to vykecá úplně všude...a nebo si pro sichr počkám až do toho čtvrtka...jejda asi mi začíná trošku hrabkat...
6. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.