• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Téda, ty máš odpočívat a né vařit obědy.. když jsi nemocná... :wink:
20. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
njn, kdyz ja neumim lezet, kdyz nemam horecky.....
20. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
tak seď.. a čti si třeba :grinning:
20. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
No objednala jsem si knizku a jeste mi nedosla..... Ta prijde zase az pujdu do prace :angry:
20. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojl my jsme byli na rehabilitaci.. takže jsme hned ráno museli vyrazit. a jelikož včera jsem kecala do půlnoci, tak jsem se nebyla schopna vytahat z postele :o)))
rehabky nám dopadli dobře, ted budeme trénovat polosed. takže nemá pauzu :grinning: :grinning:
jina nám po obědě dorazí kamaráda z OV a bude tady do pátku, tak se tu vždy jen mihnu, at nevidí, jak jsem na vás závislá :grinning:
Mic, u nás se sexem to v těhu bylo podobné. taky jsme měli i zákaz a pak jsme se báli.. a radši jsme si večer pohladili břísko a byli spokojeni :grinning: Miš má hodně dárečků. je mi jasné, že u nás to jednou dopadne podobně.
20. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
ha.... lucíííí je tu... no jo, však to říkám.. samá návštěva.. :grinning:.... koukám, nenecháš domina ani oddechnout.. :slight_smile:... to je dobře...

vy kecáte do půlnoci a pak tu sedím celé dopoledne sama :angry: :angry: :angry: :angry: teda s ani, která stejně vaří...
20. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Zubi, ale já bych kecala, jen jsme cvičili a oběd už jsme taky uvařili - špenát. domi ležel v sedačcce a já vařila. nechtěl abych mluvila, měl blbou náladu, tak snad se mu zlepší.
jako ty návštěvy. někdy jsem z toho na nervy ae ne neřeknu :angry: ale na vás dvě se ttěším. kde se fláká Janííí???
20. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
hoj :grinning:
už vám píšu podruhý, ale poprvý došel obchoďák tak jsem to musela smáznout...dneska nějak nestíhám...je toho nějak moc, už se těším na dovču, a taky toho už mám docela plné kecky...do toho Martin byl doma včera asi deset minut, večer jsme si popovídali až v posteli a v půl druhé musel do práce...to fakt musí bavit... :angry:
20. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tak ja mam dovareno, manzel napapanej, mamka na nejake akcicce, manza zpet v praci, tak se pujdu natahnout, jsem nejak unavena :slight_smile:
Zase sem nakouknu ;)
20. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
já bych se šla taky natáhnout...jsem jak praštěná palicí, dneska jsem se vzbudila před půl druhou, když Martin vstával a do práce jsem jela busem, tak jsem vstávala v půl šesté :confounded: :confounded:
20. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
aha, tak já jsem došla a nikde nikdo...ach jo.... :frowning2: :frowning2:

jo už to vidím...Luc má návštěvu...já se tak těším až budu jednou s mímem doma...samá návštěva...budeme jezdit do Práglu a do Bolky a za tetama :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
jéé, jani.... to je wopruz.... ale také se těším až budu doma .... a dělat návštěvy... :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
no nazdárek, to je dost, že se za mnou došel aspoň někdo podívat :slight_smile:

Já dneska mažu domů busem, už se fakt těším :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tom horku...fujjjjjjjjjjjjj...ale večer asi vyrazím na kole...už se těším...
20. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
já byla na obídkuuu.... a teď jsem tu s kolegyňkou měla zákuseček.. chichi...

je mi nějak divně... břicho jak balooon.. a záda mě děsně bolí...blééé, jsem to ale staroba... :grinning:
20. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
no tak to jsme na tom podobně, mě bylo dokonce včera večer opět tak nějak divně, ale přičítám to Clostilu...klasika, ale přijdu si nějaká mimo...
jo tak zákuseček, ty jo, dala bych si....nic, vypila jsem acido mléko, to mi musí stačit :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Zdar babuchy

Tak Mikeš byl ráno odeslán k babičce a já se kjonečně vyspala ... do13:00 .. no to byl a bombáá :grinning:

Už mám zas na měsíc sílu ponocovat :grinning:
20. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
jako počkej, ty jsi chrněla do 13.00 se styď :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
jančo... a ty se divíš, že ti je divně?.. že piješ takové blafy... acido mléke prej.. béééé.. už teď srágořím...

zdááárek miculajdooo... do 13hodin, jooo?.... blééééé.... to tady vůbec neříkej!
20. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Já to taky zažila teď po roce poprvé :grinning: ... ale ten den strašně utekl ... za chvilku přijede Mirek z Mikešem a já ni hotvo.. jdu udělat aspon ten obídek :grinning:
20. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
Obídek ve čtyři joooo???.. :grinning:.... a v kolik večeříte ??? :grinning:
20. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
No, to jsem si mohla myslet.. zasejc jste někde fuuuuč... se z vás fakt pominu aminy jedny !!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
bléééééééééééééééééééééééééééééééé
20. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
20. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: copáááák.. hihi
20. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
dnes už mizííím, páčkooo
20. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Zub ... obídek ještě neproběhl ... čekám až se Mirek vrátí ze stavby ... tak to spojíme zz véčou :grinning:
20. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj holky, tak my dnes šli do poradny. tatka přijel ze služebky tak, že šel s námi. i teta a babetka. ty dgě čekali venku. domino chtěl cestou spát a nenechala jsem ho a tak to byl děs. ořval histericky ty injekce, slyšela to ven teta i babetka - ta ji chtěla utéct za námi a zachranovat domču - poznala ho :o(. no řval i při oblíkání a hned po položení do kočáru usnul. takže jen díky nevyspání mělo celé sídliště koncert. jsme chudší o 1900Kč. by mě zajímalo jaká je nákupka Prevenalu :grinning: :grinning:
měříme 65,5cm a 7kg a prý to není tlustej a nepřibral moc (kilo za měsíc, spíš řekl že hodně vyrostl).
pak jsme byli na pohár.. teda Domi ne, ten to prospal. ale dostal hračku za bolest :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
dobré ráno, jelikož máme kritické ráno, tak už jsem vzhůru a u PC. domi polehává a tím, že nejsem sama doma se mi nechce vstávat :grinning: jinak už bych uklízela apod. dnes poprvé vyvenčím letní šaty. tak doufám že nezmrznu :o))))) a taky máme plavání, tak snad se mi Domi neutopí. měl by jít pod vodu.
21. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobre ranko,
dneska je fakt krasne ..... Ale rana jsou jeste chladna.
21. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobréé ránko.... :dizzy_face:

luci.... ještě že tě mám,... takhle alespoň vím, do čeho lezu :grinning:... ale stejně se těším.. v šatičkách ti určitě nebude zima, bude vedro..

ani.. ahojky, dobré ránko
21. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.