• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ahojky holky
já mám dneska odpolední, tak jsem do práce dofrčela až na devátou, taky jsem si chtěla vzít letní šaty...ale žádné nemám :grinning: :grinning: :grinning:
sukni jsem si vzala včera, ale nějak podezdřele jsem se do ní soukala, tak jsem si dneska raději vzala plátěné kalhoty, ale začala sezona...vytáhla jsem žabky, kolegyně je měla včera, takže podle ní se řídím...u nás v práci platí, jak si Simča vezme žabky, začalo teplo :grinning: :grinning: ona je pak totiž zase sundá až koncem září :grinning:

jinak včera jsem byla rozhánět bolest hlavy na kole, super, akorát jak jsem doma z toho kola slezla, tak to zase začalo, ale dneska pohoda, akorát mě bolí prdelka a koleno :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
áááá, kdopak se nám to uráčil???. :grinning:....

já mám také dneska žabky :grinning:
21. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
no joooo,... zase se někde ládujete :grinning:.... pchééé... já půjdu taky za chvilku!!! :angry: :grinning:
21. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
já jsem zatím snědla jenom jogurt, těstoviny na mě zatím čekají v lednici, ale potřebovala jsem napsat nějaké pracovní emaily a zasekla jsem se s kolegyní :grinning:

Luc má návštěvu až do pátku??

A co ty? Jak se cítíš? Nějaké změny?

Mě akorát furt bolí ta prdel z toho kola :grinning: :grinning: ale už mám objednané kalhoty, tak snad si je ještě užiju :grinning: dneska vyrazím zase, aby si tělo zvyklo
21. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
ženy, kde to vázne?? Šári, ty pořád jíš???
Já jsem po O...právě jsem si uvařila preso s mlékem a jdu zase makat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
21. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Teeeď jsem se vrátila.. šla jsem dýl.. trošku mě tu zdrželi...

Já zase skončila v KFC...blééé... teď je mi opět těžko... :pensive: :confounded:

Já se cítím asi stejně jako včera.. prsa citlivá, trošku bolí,.. břicho nafouklé... a taková mírná bolest, jako před ms.. jinak nic...
21. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
hmmm, to vypadá docela nadějně...doufám,že se ti tam ti piškoti zavrtaly tak, že je nebudeš moct dostat ven :grinning: :grinning:

já zatím nic...prsa mě bolí jenom večer, ale je to jenom na pohmat, je mi divně od žaludku, ale to jsem měla každý měsíc, po těch hormonech, tak uvidíme co z toho vyleze...teď za mnou byla mamka, donesla mi jahody a moje drahá sestra, ji už stihla vyslepičit, že možná půjdu na tu laparku a to jsem ji to nechtěla říkat aby se nenervačila...škodí jí to...ale to je jedno,akorát mamka nechápe proč tam musím, ona si myslí, že se málo snažíme, na podzim jsem si postěžovala, že nám to prostě nevyšlo, protože Martin nebyl doma, ale teď jsem jí říkala...že jsme jako králící :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
nazdar beruny, teta si hraje s domim a já něco musím udělat pro výbor tak jsem tady. ... teta odjíždí v sobotu brzo ráno.. dnes jsem ji využila a hlídala kočár u různých obchodů.
Šari, fuuuj KFC v takovém horku. my měly špagety a odpo půjdeme na šopák mnam.
Jani, no tak moje máma to nevěděla, že se snažíme. tak mě napadlo Zubi, u vás už to ví? tenkrát jsi to před tchýni tajila jak jsi šla na laparku...tak už něco ví? teda vlastně já to pak mamce vmetla do tváře, když byla chytrá at nedávám výpověd že mám jít radši na mateřskou... a to jaksi nešlo a nešlo...
dnes jsme měli zase plavání ve vaně a už se potápí pod vodou..takže jsem se to sanžila natočit to jeho první potopení a uvidíme, zda je to dobré a když tak to hodím na net. jinak natočíme v pátek nové :wink:
21. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
jůů, lucííí.. jojo, hoď videjko na net, jsem zvědav.. :slight_smile:.... no, přítelova máma to asi neví...ví to jeho ségra, jejíž manžel je primář gynekolog, a my jsme se ho na některé věci ptali, tak proto to ví...

jani...také doufám, že jsou osmáci už zakouslí.. :wink:
21. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
ty jo, tak to máš dobrého švagra. a kde je primář? ty jo. to je známost :wink:
21. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
to není švagr.... a je to namyšlenej pitomec !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: to bylo poprvé a naposledy, co jsem se ho na něco ptala.. mluvil se mnou/ s námi.. jak s blbcema.. to jsem šla za ním s radou, co s tím polypem, co to je a tak.. Myslím, že dělá primáře někde na severu, Chomutov, Litvínov, tam někde... a každou středu ordinuje v Pze... hodně nesympaticky egoista... :confounded:
21. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Aha, tak koukám, že z protekce nic nebude :grinning:

U nás to ví snad všichni že se snažíme, ale naštěstí, už se nikdo tolik neptá jestli jsem, nebo kdy bude těhotná, takže aspoň něco, ale dneska jsem kámošce psala email a popisovala jí, že mi není moc dobře atd a došla mi super odpověď....ty jsi těhotná :grinning: :grinning: :grinning:

to mě pobavilo :grinning:
21. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Jani... třeba jsi :grinning:... kolikátý jsi DPO?.. cca 5?..6? :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
No holky a ja mam priznaky jako u maleho a test stale negativni, tak uz ani nevim, co si o tom mam myslet. Uz netestuju. V utery jdu na gyndu na cytologii tak uvidim, bud neco najde, nebo budeme hledat pricinu...
21. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
ani, fákt joo?.. tak třeba je brzo na testování.. uvidíš teda v úterý.. nebo testni v úterý ráno.. před kontrolou :slight_smile: :wink:
21. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
zuby, to uz testovat nebudu, to si radeji zaplatim foto s fazolkou :slight_smile: A o tehu priznacich vim uz zhruba tyden, tzn. tak 5 dni pred MS........jen ty testy nejak nevychazeji.....
21. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
máš určitě rozbité testy !!!!!! v úterý ti dr. potvrdí, co už cítíš týden :slight_smile:)).. moc bych ti to přála...:slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Jůůůů Luci.. koukám, že znáš z jedné diskuze holčinu "claudie" Věrku... ta se mnou chodila do Bakova n.Jiz. na základku :grinning:...... téda, ta má už pupíno krásný :slight_smile: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Tak ženy, já celou odpolední prokafrala s kolegem, ukazoval mi na netu cyklostezky kolem Mušovských jezer, tak asi některý víkend sednu na vlak do Brna a pak pojedu na jih :slight_smile: doufám, že si do té doby Mates koupí kolo a vyrazí se mnou...jinak dneska na kolo nejedu...jdu se projet...máme nové auto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Šári já jsem podle mudry dneska 6DC a podle teploty a měření 3DC, tak si vyber :grinning:
Ani jasný, počkej na foto s fazolí, aspoň to budeš mít stopro :wink:
21. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Jani, jaké máte auto????? chci podrobnosti..

Zubi, Věruš jsem viděla před týdnem. má moc krásné to bříško.. bez bříška ji taky máme v albu..jak byla na počátku.. a se švagrem jsi mě pobavila :grinning: :grinning: jednou to švagr bude...

Jani, potřebuji radu. malej celé odpoledne brečel a byl teplej, tak jsem mu měřila teplotu. tak v prdélce na digitálu po odečtu má 37,8, ušním teploměrem 37,4 a na čele 37.. jediné, co jsem nezkusila je rychloběžka. a tak jsme se tady měřily s kámoškou - teda ne v prdýlce,ale pod paží a v uších atd... a prostě nic se neshoduje. nevím, čemu věřit a pak už jsme se musely smát...jani, čemu věřit????
21. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak abyste ráno měli fajn (no a Micánek teda noc :grinning:). ve 4měsících jsme se poprvé potopili: http://www.youtube.com/watch?v=_xoaMfv_Fd0
21. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Mic, jako ty máš dnes absenci??? nebo to dojedeš v noci?
jo a holky, co vaše boty dnes? já teda nakonec šaty nevyvenčila a ještě jsme odpo zmokli :angry: :angry:
21. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
a taky jsem Columboooooo. a velkej. jsem dnes psala nějaké holčině, co zpravuje album červen2009 - má tam plno tabulek a tak a prosila o radu a ona je to GAG.. tak jsem ji jako psala, at se tady staví, než porodí. už to má za chvíli a nic o ní nevíme. teda pokud si s ní zubi nepíše soukro :confused:
21. kvě 2009 ve 22:57  • Odpověz
Luci ... já byla celej den v luftě :grinning:

Teď nestíhám písat :grinning: ... do toho ještě nějaké povinosti ... jako nádobí a tak :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz
No jo, si v kidu kafrá zase pro změnu tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz
Ahojte, hele rada bych vas pozadala o radu, jsem 5 tydnu po revizi delohy po potratu :cry: ted bych to asi mela dostat a mam uz 2 dny docela silnou bolest jako normalne na ms a ona ne a ne se rozjet, takovej ruzovej hlen ale krev ne, ja mam vetsinou velice silnou, myslite, ze se to jeste rozjede, uz jsem zkousela teplou vanu a panaka :slight_smile: k doktorovi se mi zatim moc nechce, by mi zase cpal naky hormony, navic je to pitomec...ale zase se bojim, abych tim cekanim neco nepohnojila, samo chci bejt v poho a udelat dalsi pokus a ted lepsi :slight_smile: budte tak hodne a zkuste mi poradit, nepodarilo se mi neco najit...dekuji a paaa
21. kvě 2009 ve 23:55  • Odpověz
Makoučku .. ty mě taky najdeš všude :grinning:
22. kvě 2009 v 00:40  • Odpověz
22. kvě 2009 v 00:41  • Odpověz
Luci .. jak natáčíš to video ... to je přes mobil?
22. kvě 2009 v 01:00  • Odpověz
Dobre ranko,
tak mrska dorazila, fazolka nebude.....historie se opakuje :( S malym jsem taky mela nejdrive zpozdene cykly.
22. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.