• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Dobré ránko ženy.
tak vás při dnešním, doufám, že slunečním dnu zdravím ... musím dneska vyrazit Mikešovi pro suroviny na dortíka ..... už se nám to blíží. :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Nazdar ženy, tak jsem se včera svezla, Mates dostal nové firemní auto Audi A6 quattro :dizzy_face: krásné, ale moc silné, žere i trávu u silnice :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, to je škoda, ale neboj, příště to určo vyjde :wink:
22. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Casia...to teda nevím co ti poradit, ale ještě bych možná pár dní počkala a uvidíš, co z toho bude. A nechceš třeba změnit doktora, když ten tvůj je na heslo??
Ale zkus vydržet, třeba se mrcha rozjede sama.
22. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Jani .. CO TY PRVNĚ TADY :angry:

Tak jsem si zavzpomínala http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2793355&vReferer=
22. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
dobré ráno, Mic točím to fotákem. kameru nemáme :o))). a žádné slunce v MB nesvítí :o(

Jani, ty vole, a pak že je firma v krizi. tak to jako máte fáro.. ty joooo. na to bude balit ženy :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Tady je taky po sluníčku hovno :sweat_smile:

Já mám kameru .. al evůbec nevím, jak videa na yutube dát :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Luc, Martin mi taky včera říkal, že se na to skvěle budou lákat ženský :grinning: málem jednu dostal, ale když jsem jela já sama, tak se taky pánové otáčeli :grinning:
Auto podědil, výkonný ředitel dostal výpověď, tak Martin dostal jeho auto, firma ho platí tak i tak, takže aby nestálo na dvoře... :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Mic, já jdu vždycky první sem, bo holky mají nakecanou max. jednu stránku a ne jak vy :angry: :angry: deset :angry: :angry:

jdu mrknout na to video
22. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Aha, tak nejdu, nefunguje přehrávač, není zde nainstalovaný, tož mrknu až doma :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Jůůů,, Janča si jezdí takovým fárem, jooo?.. No, přítel také takovým jezdí, je samozřejmě služební, tak si ho taky občas zařídím, ale je to automat, což mě moc nebaví, raději řadím....

Lucííí, to je suuuper, krásný a úžasný miminko potápěčský... ježíši, jak on se potopil a pak jen tak mrkal a nebrečel :slight_smile:... a jak mu tam plavaly ty vlásky.. :slight_smile:.. juchůůů, krásný, fakt...

Zítra sem přihodím video, jak se potápím já ve vaně :grinning: :grinning: :grinning:.... jééé, kurňa, smůla... mám kérku a nesmím s ní do vany :grinning:... tak hold máte smůlu.. chichííí....

Micánku... ty jsi byla ale roztomilá velrybka... :slight_smile:....

Ani... tak jestli se historie opakuje, tak za chvilku z tebe bude těhulka... :slight_smile:... :dizzy_face:
22. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Kfybys byla večer na netu, tak by jsi mohla bejt taky plodná :grinning: ... jáko písáním :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
No auto s automatem jsem ještě neřídila a myslím, že by mě to taky nebavilo ...kámoška teď dostala Octavii s automatem a pak si od rodičů půjčila Fabii, svoji, se kterou skoro 4 roky jezdila a prý se musela řezat, protože se rozjížděla jak v autoškole :grinning: :grinning: :grinning:

Šári, teď se z toho nevyvlečeš, hned jak se budeš moct koupat, tak nám natočíš video :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jako chceš vidět hrocha ve vaně ????... ty jsi úchyl :grinning:..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jakýho hrocha??? myslíš anorektičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Já a anorektička ???.. jsi padla z višně na znak, nééé?????? já jsem typický příklad hrušky.... prsa žádný a prdel jak pytel brambor... no a teď k tomu přibylo i břicho, takže ani nevím, k jakému ovoci to přiřadit :grinning:....
22. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
jo tak to jsme na tom stejně, já taky nevím jaké ovoce připomínám...dřív to byla tykev...ale teď :grinning: :grinning: prsa mám, břicho už taky :sweat_smile: no a přes prdel mám víc jak přes prsa, takže já teď budu asi koule ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
myslíš něco jako mozartovy koule ::::grinning: .. chichi..
22. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Zubi a kdy nám kerku aaspon vyfotíš? když už teda nebude video??? :o(((( já chci videooooo :grinning: :grinning:

Jani, taky jsem se ráda proháněla v audině sama. jen už jsem byla těhu..ale ve scoutu jsem těhu ještě nebyla a to byly obdivy. hlavně když nás jelo 5holek :o)))))
22. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Luci .. ty máš doma bafíí farmu ... podle pasu usuzuji :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
No já taky byla včera naštvaná, že jsem si zpátky fičela s Martinem vedle sebe, ale musela jsem se smát, když jsem u domu vylezla ven...já sportovní kalhoty a Martin modráky :grinning: :grinning: :grinning: dvojka jako prase :grinning:

No já si až teď všimla, že má Luc v pase psíky dva, ale vy máte přece jenom Babetku, nebo ne???!!! teď to nechápu...
22. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
asi bude pršet :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: nějak se tam zatahuje, ach jo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
máničky, kde jste?????
22. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
jsem přežratááááááá... blééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: "blicí smajlík"....
22. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
co jsi měla na papu ???
22. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jani .. právě že v pase jsou 3 .. čuč pořádně :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
aha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Luc kde jsi, chceme vysvětlení, proč tam máš tolik psů?? Jednoho jsi si půjčila od Šárky ne :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
bramborajdu... a pak směs s bramboráčkama...a zmrzlinu.. a dvě malé piva.. se asi poser.......

Luc je má půjčený od příbuzných, néé???

:dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky, tak u nás už je orkán :grinning: :grinning: - jsem to viděla včera v ordinaci.
Ti psi,jeden je od Jany, co ji tady mám ted, je to Tedík a stejně starý jako Babetka, a další navíc je Nellinka a tu jsem hlídala 3/4roku kamarádce, co studuje v austrálii. po porodu si ji nechali její rodiče, že to zvládnout, at toho nemám moc.
my měly na oběd palačinky..mnam mnam mnam
22. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
aha a záhada je vysvětlena...tož to jo :grinning:

Šári, tak to bych se z toho taky pos.ala :grinning: já konečně dorazila těstovinový salát, co jím už do středy :grinning: :grinning: a k tomu dvě kofily :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
v praze zatím neprší.... tak to je za chvilku u nás.. :unamused: :frowning2: :angry:
22. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.