• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
no, ... a už začalo.. první kapky... :angry: :confounded:
22. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
kroupýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
no a už zase sluníčko... je snad duben, či cooooo :sweat_smile: :confused: :confused:
22. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
zubi díky za zpravodajství počasí z prahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
tak jsem se právě naštvala, jako já beru že šéf je šéf, ale přijde mi docela hnusný, že šéfová pošle domů všechny magistry a my taky budeme čučet až do půl čtvrté :angry: :angry:
22. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
a to holk dostaly jako odměnu??? to si nebudou muset nadpracovat? a co když přijde někdo kdo chce léky, to obskouží ona??? třeba vás pustí příště ;)
22. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
Janííí... a ty nejsííí mgr??? :grinning:.... a to jako nemůžeš vydávat léky ??? cooo?
22. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Jani není.. jana je pro ty bez receptu. proto je chytřejší než magorky a pomáhá nám :wink:
22. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
aháááááááááááááááááá... tak už jsem chytřejšíííí... tož to je jasnéééé :grinning:
22. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
I wanna be loved by you.... tydlitydlidooom... pupupidooooo... :grinning:..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
hopsa hejsaaaáááá.. domůůů chciiiíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Jedemeee dááál a země se točííííí... :grinning:...... za čtvrt hoďky mizííím, heeeč heeeč...!!!!
22. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
no jo no, zase trpím samomluvou...raději jdu, nebo mi z toho tady šlehne.. :grinning:

páááčkoooo.... prďoly jedny nemluvný....no, je mi jasný, že jakmile odejdu, tak se to tu rozjede... někdy v jednu ráno, viď micanku?.. :grinning:... no, ale to jáááá budu slastně chrupkat a slintat do polštáře...

táákže.. páčkooos... vidělos a napísálos v pondělooos :grinning:...

hawk
22. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
tak Zubi už zmizela :o)))))
22. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
A jeji samomluva je uzasna :slight_smile:)) Chtela bych jeji elan do zivota ;)
22. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak jsem konečně shlédla potápějícího se Domina...to je úžásný, ty jo, jak chudáček na konci koukal co se děje, ale stejně je zajímavý, jak to dítě podle jednoho slova chápe co se po něm chce...to je mazec :grinning:

Copak Šári, to je šílenec..... :grinning: :grinning: :grinning:

no nic jedu pryč, tak se tu mějte a já se zítra ukážu.páááááááááááááá
22. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Zub: .. jo,jo .. já sežrala malej tank i z vlekem :grinning: ... a jak jsem už psala holkám, tak jsem měla navrchu jen 10kg .. ale pak mi pěkně odumřel sval a spadla mi kůže .. TEĎ SE MI TAM HOUPE FLAXA
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mic jen 10? jsi držela dietu ne??? já měla 19 :angry:
Janííí kde jsi byla? zase pařila?? s tebou je to děsné :o)))))
22. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Zub: .. a kde vlastně pracuješ?
22. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Luci : .. nedržela .. ale měla jsem dost strašný těhotenství .... ze začátku jsem měla strašný horečky, krvácela jsem a bylo mi zle, že jsem nemohla nic jíst a tak tak jsem se zvládla napít ... takže jsem hodně zhubla na moje kg a pak všechno šlo jen do bříška. ... s porodky jsem odcházela z - 15kg .. takže jsem tam nechala víc, než jsem nabrala. No a má atopický ekzem a těhu bylo díky němu strašně bolestiví, takže i dost vyčerpávající ... běhemn těhu se mi i podle testů zvedl práh bolestivosti .. mám ho hodně nahoře. ... ob den jsem chodila na injekce ..calciovky.. jak normálně zabíraly, tak mi vůbec nechtěli zabírat a já byla dorvaná až do masa ..... bolelo mě oblečení .. ponožky ... kalhotky .... no hrůza .. kdo nezažije, nepochopí.

pak jsem začala asi 3 měsíce před porodem chodit k homeopatce a ta mi hodně pomohla .. poslední měsíc těhu jsem si konečně užila .. chodila v obtáhlích šatičkách a ráda chdila ven ... až na tu tíhu pupíka v těch vedrech :grinning: ... dodnes se u ní léčíma pomáhá mi fakt hodně.
V té době jsem díky tomu ani nechtěla druhé dítě .. teď už jsem na to zapoměla a už se mi honěj myšlenky :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz
kukajs :sweat_smile: ... hmm .. nikdo
23. kvě 2009 v 00:38  • Odpověz
No nic .. tu se chrápe o 106 ... tak se jdu očáchnout a valím taky .. tak pááá babule a pěkný sníky a hlavně pěkný sníky malím zoubkům v pupíčku :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 00:49  • Odpověz
kuk .. tu nikdo ... už chápu proč se jns chodí ... tady se fakt moc nenačte :grinning:
23. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
micanek: Homeopatii take fandim, vzdy mi pomohla, kdyz uz nebylo rady ani pomoci a pomaha mi dodnes....
23. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Mic teda.. tak to jsi fakt silná maminka :dizzy_face: tak to já byla celé těhu až moooc v pohodě. žádné problémky, nic. ani špatně mi nebylo ani jednou. :o))) a s bříškem jsem byla i na Sněžce :grinning: protože jsem to nevěděla ;)
23. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
To já sice nebyla z bříškam na sněžce, ale když jsem bylat těhu ze začátku a nevěděla o tom, tak jsem byla v Jeseníku a každej den se těžce kalilo .. takže Michálek má dobrej základ. .. jo achodily se strašný tůry ... bylo mi tam ale tak nějak divně .. koupila si tam test a nic ... jak jsem přijela domů, tak mi to nedalo, udělala si ještě jeden a už tam byli // :grinning:

člověk fakt staršně rychle zapomene na bolest ... kor když vidím toho mího raráška :grinning: ... aji porod byl v poho ... na mě se chodilo dívat celé osazenstvo nemocnice a ptalo se manžela, zda mám vůbec kontrakce .. ten odpověděl že přístroj říká jo :grinning: ale nikdo na mě nepoznal ani kontrakci ... horší bylo šití ... to jsem nadávala jak čert :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Zub: .. odkud vůbec jsi? .. proč to nemáš v pasu?
23. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Dneska máme pnagáska z br. kaší ... miluju to .... jen čekám na mužíčka než přijede s práce ... nesnáším jíst sama.
23. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Mci, Zubi je tady tajně, víš :wink: takže v pase nic :zipper_mouth:
my měli řízky a už ted jsme doma z prochajdy a už si jen budeme hrát a pak koupání večeře a zase den utekl nehorázně :o(
23. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
proč tajně? :confused:
23. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.