• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Nazdar ženy, já byla včera s drahoušem u známých na grilovačce, domů jsme dojeli kolem půl jedné a ráno mě Martin v šest budil, ať nezaspíme, tak jsem na něho chvilku koukala a pak mu došlo, že do práce fakt nevstáváme, jenom si zapoměl vypnout budík tak ho to zmátlo :grinning:

Holky mám dotaz. Máte některá schránku na Seznam.cz? A funguje vám? Já se už od včera sice přihlásím, ale když si chci přečíst email, tak mi to hodí chybu a kámoška mi říkala že mi psala email, ale žádný mi dneska nedošel...tak nevím jestli je chyba u nás nebo všude.

Jdeme s Martínkem do vany a pak na Jamese Bondase :grinning: :grinning: včera na mě byl hnusnej, tak dneska seká dobrotu, už jsem dostala i kytku a to svátky neslavíme :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
jani .. já mám emil, ale ten patří normálně pod seznam a nemám žádnej problém ... nemáš plnou schránku?
23. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
právě že nemám, oni teď mají schránku neomezenou, nechápu, Martin říkal, že jemu to normálně jede, tak nevím...
23. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
jo neomezenou .. ale musíš si ji aktivovat.
23. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jani, to si dlouho v té vaně nebyla :o)))) jinak vše nej k zítřejšímu svátku :wink: :wink: :wink:
čumím poprvé v životě na Bonda a naposled. to je ale p......a :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Já toho novího taky čučela poprvé a vůbec se mě to nechytlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Hoooj žbrďolyy :grinning:....

No jooo, janča zase někde grilovala...já chci taky se takhle pořád cpát !!! :angry: :angry: se nedivím, že do sebe přes týden cpeš různý acido mléka a jiný hnusy jalový.. :confounded: "blicí smajlík".. :grinning:

micanku.. já jsem z Práglu...bylo to tajny, ale teď už na to prdím... tohle je můj druhý nick, ... při tom prvním mě tu našel můj bejvalej... a prudil... takže jsem si ho změnila... :zipper_mouth: :wink:

Hooolky... dneska v noci jsem slaměná vdova... Mišoš jede na noc do Vídně...bééé,... to tu budu zase chodit po bytě jak posraná... se normálně bojím... ještě, že mám toho hlídače-trhače jorečka :grinning:... ta mě nedá nějakýmu chmatákovi :grinning:... No jooo.. tak já jdu na záchoood, trošku se vyprdět do mísy a pak asi žehlit... fuj, už jenom to slovo "žehlit" mě nase.e... :grinning:... nesnášííím tooo!!!!!!!!! Fuuuj a ještě k tomu samá košile...blééé...

Mizíííím nebo postříkáám monitooor ... báááj báááj.... ženy činu.... chro chro :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: PRDD...ooops
24. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
ZuB ... Juňules byla dnes u nás a už mi to bylo vysvětleno :sweat_smile: ... tak když na to už prdíš, tak sem dej nějakou tvoji fotku, ať si tě prohlídnu :grinning:

Pak sem dám nějaký fotky Jaňuli opatrovatelky ... teď jdu dát prdíse do hajan.
24. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jé Jani s Mic se dnes viděly... jako Zuby, kdy si uděláš časík a nasereme je a uvidíme se my dvě??? :grinning: :grinning:
Jinak zubi, super textík, zase jsi mě pobavila. jsi lepší než komedie na nově :grinning: :grinning:
chodíš večer venčit? já jen, že já se nebojím doma,ale vždy když jdu pak večer venčit :o)) to jsem posraná. hlavně když doma spí Domi a já děnsě spěchám a ten blbec se fláká a ještě jde nějakej chlap :o( anebo tady se shlukují zajíčci a jak tak vyskočí metr předemnou tak mám infartky.
já jsem dnes měla uklízecí den a ještě chci udělat koupelnu,a le to se asi fakt už z toho :o((((
24. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci ... tak se příště připojte k nám :grinning:
24. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz
Čao Mařenky ... kde se zas touláte?

Zub: ... a kde pracuješ?
25. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
dobré ráno, noc na ho..o ráno ještě horší, ale co, venku je sluníčko, tak co bych chgěla. :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Holaaa hoop a je tu lidoop :grinning:....

Micanku... v 7,40 jsem byla ještě v pelechu :grinning: chichi.... ty chceš mou fotku, když na to prdím, jooo,....???... uffff, no nevím nevím... to bych se ti asi nelíbila :grinning:

Lucííí,... jak tooo?... Dominek zlobí?...jo, jak píšeš o tom venčení.. to jsem pos.aná totálně.. mám mobil v ruce a už navolenou 158... tam pořád potkávám samé smažky...bléé...

Jááááňuuulooo, nespiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!
25. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
kde jako stéééé??????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
já jsem tady. já dneska pracovala - zase kontrolovala pracanty a zateplení :o))) ale ted jsme doma a DOmi vzhůru a říkal, že mi to podněí zpříjemní a bude hnusnej :o))))
jinak nezlobí, ale už 4noc se budí ve 2hod s obrovským řevem, hlady to není, ale uklidní ho až jídlo, kteér mu teda dám dřív, pak spí 2hod a zase to samé. a to mi jídlo dám až v 8hod, takže jako opravdu nekřičí hlady, ani prdíky, protože ho neuspí ani Sabky, které jinak fungují. a kdyby chtěl v 5hod vstávát a hrát si, ale on brečí, že chce spát a já dodávám dudlíka a on brečí :o( no komedie :grinning:
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
jo a jaká byla noc,???
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
lucíííí.. tak to jooo, to tě omlouvá :grinning:...

no, noc byla divná... Lancy několikrát za noc štěkala ( a to je jinak úplně němá).. takže jsem se bála ještě víc.. no, protože dole pod náma bydlí jedna smažka a měl tam asi včera mejdan... on má už asi 3 měsíce mámu v blázinci, tak si tam vodí další smažky.. no děsný... budila jsem se teda několikrát za noc,...takže mám pocit, jako bych vůbec nespala :grinning:.... no, neva...
25. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
fujj a to v tom bytě jendou chcete zustat a mít tam dvojčátka??? :grinning: :grinning: jinak to štěkání uplně nesnáším, když mi dělá babetka jak jsem sama doma. to jako blééé
tak domi mi to dává sežrat ale j to ted uspávám. se sám probuidl a asi do bblé nálady, tak vozím vozíček a on si tak 10min odpočine a bude čilej jako rybička :grinning:
25. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
ty joo, ten má energie.. mě kdybys takhle uspávala, tak spím až do večera :grinning:... no, nevím nevím.. dvojčátka.. to bych už musela nějak cítit a já nic necítím.. jen prsa, ale to mám vždycky tak.. nějak tomu moc nevěřím... jj, je to divnej barák, ale doufám, že brzo vypadne, páč nebude mít na nájem, elektřinu a vodu... Luci, ráda bych někam jinam, ale nejsou prachy a tady v Pze je to tak drahy.. jo, já mám novej byt, ale to je 1+kk, tam bychom asi žít nemohli :frowning2: :unamused:
25. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
A taky mě štve, že se nám posouvá rekonstrukce, protože banka si dává na čas se schvalováním, tak to vypadá, že začneme až někdy v srpnu, což mě taky pěkně štve.. :frowning2:... no, snad bychom mohli někam na pár dní na dovolenou, trošku vydechnout...
25. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
takže vy chcete zrekonstruovat aniž by to bylo vaše? no abyste nedávali penízky zbytečně :o( já vím, že jsi o tom už psala. a jaká to je ta lokalita?
hele a ty neuvažuj nad pocity. ještě že ti řekli, že máš nejdřív testit za 14dní a to je až za týden, jinak bys už testila, co??? :o( a nic cítit nemusíš. já nic necítiěla ještě dlouho!!!!!!!!!jsou to kecy :grinning:
tak DOmi fakt byl pod plínou 10min a pak ležel, já vozila a on se koukal na zed na krtečky :o) a radši jsem ani nemluvila, at ho nerozbrečím :o))))) a ted zase zatáhnul. tak takový přerušovaný spánek nemám ráda, to by mě bolela hlavička.
25. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
nějak mě nic neba... mám náladu pod psa... chjo... až zjistím,, že to nevyšlo, tak nevím, co budu dělat... :frowning2:...
25. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
asi tě tam pojedu plesknout at nemyslíš na kraviny!!!!!!!!!!!!
25. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
jednou tady Janča není, není kdo by tě rozesmíval a už jsi v takové náladě. by ti v práci měli přidat práce, at nemáš časík :grinning: :grinning: :grinning:
a vlastně kde se jako fláká janice,??? jdu zkontrolovat BOskovice :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
má štěstí, tam taky nebyla :grinning:
25. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
určitě zaspala po včerejší akci u micánka :grinning:.....

noooo,.... proplesknutí bych asi potřebovala... :grinning:
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holčiny...byla jsem ráno na schůzi kvůli volbám a pak zavést Martinovi do firmy auto, bo jsme doma měli na víkend i pick-upa a neměl ho kdo odvézt...

Šári, nevymýšlel blbosti, aspoň jedno se musí chytnout a jestli ne, tak při příštím pokusu dojedu a budu ti je tam držet sama :grinning: :grinning:
Luc díky za přání :dizzy_face:

Já si to včera u Miciny užila, no jo, teta bez dětí, jsem si hrála s Mikym a Tobísem :grinning: :grinning: ale jsou to miláčci :dizzy_face: A malej Míša od Miciny už chodí, to byla děsná prča, jak ty děti nemají absolutně žádný zábrany a prostě jdou, sem tam sebou říznou o zem a jdou dál :grinning:

Holky já být sama doma, tak jsem pokakaná až za ušima, a to dole bydlí babička, ale ta mi moc nemopůže, Martin když jezdil na služebky, tak jsem se zamykala i v bytě, aby mi tam nikdo nevlezl,hrůza
25. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
jééé po mě je vyhlášeno pátrání a to jsem na Boskovicích ještě nebyla, tak je to dobrý, nedostanu na zadek :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Janule jediné štěstí!!! jinak bych :angry: :angry:
to tě nechal Mišoš jete jen pick upem, že ti nedal audinku :o))))))) my máme opravdu dopoledne na ránu, vždy n mě koukne a chce brečet tak mu hodím plínu a on usne... a tka už to je skoro hodinku... ach jo. že já nezustala s kočárem venku a neopalovala se. chyba..
ale zítra jedeme s Eli na jejich baráček od babičky, tak budeme na zahradě. jupííí
25. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
taky jsem se včera ptala jestli mi nenechá Audinu a nepojede pickupem on, prý ne, stačí že jsem s audinou jezdila celou neděli večer, ale ne že by mi to vadilo :grinning: :grinning:

Koukám, že malej už začíná provokovat...pěkně tě škádlí :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.