• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jani, ty máš takéé Mišoše ?? :grinning:DDDD... lůca to má trošku popletené, no jo mamina na plný úvazek...chichi..

Tak to tě beru za slovo, že když to nevyjde, tak přijedeš a budeš mi tam při dalším pokusu držet plod :grinning:..... ale to bude nejdříve za 3 měsíce...
25. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
nic mě nebáááááááááááááááááááá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:
25. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
jdu si něco koupit k jídlu :frowning2:
25. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Jééé sorry, a to si tak dávám bacha na Martase a Mišoše.. dopr..... jsem blbá :frowning2: :frowning2: a nějaká rejpalka si toho všimne a nepřejde to...
Zubi, co sis koupila dobrého? a teda blbě se zeptám, protože to bude zbytečné a enbude třeba takhle otázka...ale proč až za 3měsíce????

Domino spal 20min sám..jupííí a ted chce oběd.
25. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
já si toho ani nevšimla že Martina Lucka přejmenovala na Mišoše :grinning: ale jeden pán v Rudce mu od malička říká Viktore a na to slyší taky :grinning: :grinning:

tak já si k jídlu dala smažený sýr s pletýnkou a kedlubnu, na odpo zde mám papriku a okurek, tak snad to přežiju :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
kde jste?? ráno tu kafráte a teď je tu smutno :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2:
dneska mám do pěti, to je radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak to z tebe bude mít radost Zubi, že tady nebude sama tak dlouho, když už má tak blbou náladu :o(
jako až na ten smažák skoro zdravé jídlo. jen z kedlubnu bych prděla,ale miluji ho. já jsem měla obídke. teda zatím polívku - z fazol. lusků. a až malej kolem 14hod usne, tak si dám br.kaši s kompotem :o) to je strava, co??? :wink:
ZUbi, ty si to jídlo vyrábíš???tak to ušetříš :o)))
25. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Fuj fazolové lusky, tak to je jediná zelenina kterou nemám ráda, jedině , když jsou zmrzlý a dám si je jako přílohu, ale jakkoliv upravený, to nee...jo a taky nemusím cibuli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já taky kedlubny miluju, ale už teď mě škrtí sukně, jak se začínám nafukovat a to jsem jednu snědla ještě včera večer :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
já budu Šárce odpoledne říkat vtipy :grinning:

Mic, kdy hodíš ty fotky, se na sebe chci podívat :grinning: :grinning: :grinning: jak mi to s těma dětma slušelo :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
taky čekám na ty fotky... ale asi budou až v noci. dnes v noci to nestihla, tak ted v noci :grinning: :grinning: :grinning:
já polévku z faz. lusků milujiiiiii, ,mnam mnam.. a cibuli taky. ale pak mě boí bříško. jo a kedluben nesnáší tomáš. hlavně prý mu smrdí...ale já ho zbožnuji. nejvíc nastrouhaný na chleba s klas.máslem a se solí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pěstuješ si svoje keblubny?? ty josu nejlepší.

šari...jakoooo, kdeeee jsiiii????
25. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
ty jo..ako já pak půjdu ven a budete kecat samy :angry:
25. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
jsem na vás naštvaná :frowning2:
25. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
jako a ted už se rozbrečím :frowning2:
25. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
semtuuuuuu
25. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jsem musela jet s šéfovým autem do servisu.. a nazpátek tramvají a málem jsem se roztavila jak je venku vedro... hrůůůůza.... :angry: :angry: :angry: :angry:
25. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
jééé tak máte štěstí brečet jsem nestihla.já už si balím kočár - a letní šatičky hážu na sebe :grinning: ooc se ven těším.hele to má ale šéf blbej servis, že tě nehodili oni zpět u nás to tak dělali
a co si nakonec papala?
25. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Čao ženy.

Zub: ... klíííd já rozhodně po tejdnu těhu neme´ěla vůbec šajnu , že jsem těhu ... takže klííííd

Jani , byla jsem v těch Boskách u Anny ..... békal tam Maxa na náměstí komanči myslím maj rej :grinning:

Fotky dám, ale jak budu mít chvilku ... Mišiš spal jen chvilku, tak nevím, zda ho mám jít umlátit, nebo s ena to vyprdnout

Vysvětlivka: .. UMLÁTIT .... udrndat :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
luci.. stihla jsem si před tím dát rychle špenátové gnocci s kuřecím masem...

umlátit - udrndat.... božéééé, to jsou wýrazííííí.... :grinning:.. dalšííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hoooj micááánku
25. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zub ... já nevím, jak se to říká tam u vás v Áčkách .... uhoupat, ukolíbat :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
komanči a Maxu??? tak to teda musej platit zlatem :grinning: a nemlať ho, nech ho lítat. spát je nuda..teda pro ty děti. já bych spala :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
v Áčkách :grinning: :grinning: :grinning:..... :grinning:
25. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
ženy, omlouvám se, ale musím na poraduuu :frowning2:.. bléé.... páááá zatííím
25. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Zub: tak se poraď a příjdi , jo :grinning:

Možná to byli česani, ale všechno je to z jednoho hnoja :grinning:
25. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
nazdar, jsem tady měla hromadu zboží a miláčků, tak jsem nějak nestíhala ale koukám, že teď tu asi bude solidní mrtvo :rolling_eyes: všichni se někde válí a my musíme se Šári pracovat...ach jo...to je vopruz :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Mic, to už tady někdo říkal, že na námku pěje Maxa...
25. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Luc ty už jsi venku?? Se ani nedivím, já bych šla taky, kdybych mohla :frowning2:
chjo, zítra má být taky krásně, tak jsem zvědavá, ale ve středu má být prý 14°C :confused: :confounded: nebo co
25. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
jsem tuuu...

co co coooo tooo.. česani... o čem že je řeč ???.. jsem mimo...

ve středu jen 14 ?.... já fakt padnu... :angry:
25. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
česani jako ČSSD :grinning:

jaká byla porada?? asi nuda, co??
25. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
beru, kdy ty vlastně teda budeš testit?? Až příští týden nebo už tento??
25. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
nuda největšííí... wopruz... blééé

jani... tuhle středu.... už teď se klepu jak ratlík... buéééé
25. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
jestli se teda středy dožiju... ptž mě začíná bolet podbřišek jako na mrchu... se na to vyse.u... to čekání nesnáším... tu nevědomost, to mě zabíjíííí... :angry:
25. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.