• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ty brďo už ve středu??!! já mám strach za tebe :pensive: taky nesnáším čekání a zvlášť po IVF, já se pořád uklidňuju, že vlastně o nic, půjdu na laparku a pak se uvidí ...ale neboj, pořád držím pěsti že aspoň jeden boban se musel udržet :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
já jsem taky nervozní, bo minulý týden mě pořád bolely vaječníky, podbřišek, dokonce jsem měla pocit, že i prsa a bylo mi špatně, teď...NIC...tak nevím :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
jani, snad anooo.... si říkám, že po ivf už nic není... žádná pomoc :frowning2:... jani, třeba to nic je dobré znameni :wink:
25. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
no, nebudu to řešit, nebo se zcvoknu...:frowning2:... fakt už mi pomalu začíná hrabat... :pensive: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
já se ti ani nedivím, víš co mě to stejně přijde divný, ty jsi vlastně od minulého pondělá těhotná a je hrozný, že musíš čekat, jestli se míma udrží nebo ne, já nechápu, že ještě někdo nepřišel na způsob, jak je tam udržet :frowning2:

neboj, ne že bych tě chtěla stresovat, ani nevím jestli ti to mám psát, ale moje kámoška, má kámošku a ta od desátého IVF nepočítala na kolika jich byla :sweat_smile: :sweat_smile: ale miminko mají a krásné...ale načekala se, skoro do 40-ceti :pensive: :frowning2:
25. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
zkus myslet na něco pozitivního...ale nějak mě nenapadá na co...sakra jsem psala že ti budu říkat vtipy a zatím... :rolling_eyes:
moment....
25. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Pepíček

Pepíček a rozdíl mezi chlapci a děvčaty
Pepíček přijde že školy a v žákovské knížce má napsáno od pani učitelky:
"Vypadá to, že váš syn má velké problémy s pochopením rozdílu mezi
chlapci a děvčaty, mohla byste s nim o tom promluvit?"
Maminka vezme Pepíčka za ruku, odvede jej po schodech do ložnice,
zavře dveře a povídá:
"Pepíčku, tak nejdřív sundej moji blůzu."
Pepíček rozepne její blůzu a sundá ji.
"Teď sundej moji sukni."
Pepíček sundá její sukni.
"Teď sundej moji podprsenku."
Pepíček sundá její podprsenku.
"Teď sundej moje kalhotky."
Pepíček sundá její kalhotky.
"Pepíčku, prosím tě, už nikdy nechoď do školy v mém oblečení."

Pepíček a žloutenka
Pepíček se ve škole chlubí učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho pošle domů, aby to děti nedostaly. Za týden ho potká a ptá se.
"Tak co, Pepíčku, jak se daří sestře?"
"Jó, to já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, tak to chvíli potrvá..."

Pepíček kupuje prezervativy
Pepíček přijde do lékárny a ptá se: Prezervativy máte?
Tak za prvé, povídá rozzlobená magistra, prezervativy nejsou pro děti a za druhé, řekni tatínkovi, ať přijde sám a vybere si podle velikosti.
Tak zaprvé prezervativy nejsou pro děti, ale proti dětem, a za druhé nebudu tatínkovi nic říkat, protože do lázní jede máma a ještě neví, jaká bude velikost.

Pepíček dojde pozdě do školy
Příjde Pepíček pozdě do školy a omlouvá se: "Promiňte, já jsem se opozdil,
protože jeden pán na autobusové zastávce ztratil desetikorunu."
"A ty jsi mu ji pomáhal hledat?"
"Ne, já jsem na ní stál!

Pepíček se hlásil
Pepíček říká tatínkovi: "Tati, dnes jsem se jako jediný hlásil!"
"Jo? A na co se paní učitelka ptala?"
"Kdo nemá domácí úkol..."

Pepíček v tramvaji
Malý Pepíček jede v tramvaji. Paní, sedící vedle, ho pohladí po hlavě a pochválí, že je hezký chlapeček.
Pepíček se jí zeptá, zda má doma taky takového chlapečka.
Pani se začervená a smutně konstatuje, že jí čáp žádného nepřinesl.
"A máte alespoň holčičku?" ptá se opět Pepíček.
"Ne, vrána mi žádnou nepřinesla."
Pepíček se chvilku zamyslí a pak se nevinně zeptá: "A s jiným ptákem jste to nezkusila?"

Pepíček ve škole
Pani učitelka se ptá dětí ve škole čím je tatínek načež Pepíček odpovídá: "Můj tatínek je prostitut." Pani učitelka říká: "Jak jsi na to přišel Pepíčku." "Prosím on když jde ráno do práce, tak říká, tak už jdu zase do toho bordelu a maminka říká jo, jo, kdyby ty kurvy alespoň víc platily."

Pepíček…
-Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš? Pepíček odpoví: Ano, to je pán z ochrany ovzduší. Tatínek se ptá: A jak to víš? Pepíček: No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch.
25. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
tak to by ti mohlo na chvilku postačit :grinning: :grinning:
v kolik jdeš domů?? já jdu volat tomu svému krasavci jestli mě dneska vezme domů, busem se mi v tom vedru nechce ani za nic.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
tak Mates volal,že mě nabere, super...tak já za chvilku pofrčím, doma půjdu odzkoušet kolo, doufám, že zase píchnu, ale třeba to Martina donutí koupit mi ještě jedno, já bych potřebovala něco mězi trekovým a horským :grinning: a nebo obě a střídat :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no, doufám, že do 40ti čekat nebudu muset... to těch 9 let, co mi do nich chybí, by byly jak noční můra... to bych si snad nezasloužila :frowning2:

já vyrážím až v šest.. a jsem zase sama doma, teda do půlnoci, kdy dorazí mišoš...
25. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
normálně mě fakt asi hrabe... jsem mu psala ráno sms, že jako žárlím, jestli vůbec v té Vídni je... nebo jestli není u nějaké ženské.. no nejsem magooor?..... já nevím, hormony se mnou cloumají... nooo děsnéééé... a on mi odepsal, že děkuje za tip,, a že jsem magoor :grinning:... no... nevím, plácám páté přes deváté... asi mi chybí od něho trošku vidět, že mě miluje... chjoooo.. už mlčííím :zipper_mouth:
25. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Jani... se máš... tak si užij kolaaa a já pofrčím za hoďku... hnusným metrem, kde je samej smradloň s chlupatým shnilým podpaždím..blééé.... to už zvracím raději už dopředu...už jen když na to pomyslím... fakt humáč.. a ještě si vezmou ty trička bez rukávů....a mají chlupatý ruce, který se snad taky potěj...bléééé
25. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
kde jstééééé???? povídejte si se mnouuu!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nebo se zcvoknu!!!! uáááá....
25. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
já chcííí pohádku na dobrou nooooc!!!!!!!!!!!!§ kde jste maminy ?????????????????????? grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....
25. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: humbaba huuuuu ... humbaba huuuuuu.... ten kdo krááááčíííííííí.... pch... nebudu vám zpívat, když na mě prdíte ! :angry:
25. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
já jsem vám jako něco udělala, že na mě takhle kvačíte ???
25. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
si to začnu brát osobně, že jakmile jsem tady, tak tady nikdo není... a odbije šestá a hrrrrr a už se tady píše o sto šest :angry: :angry: :angry:
25. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
máte ještě 20 minut na to, abyste si se mnou povídaly !!!!!
25. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: hmm, snaha marná.... z vás už dneska nic nevykřesu...
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Zub: ty se uplně nervuješ nesmyslně ... jestli tě to uklidní, tak spousty začínajících těhulek bolíbřicho jak před měsíčkama ... tak toho nech , jo.
To rozhodně není příznak toho, že by svišti odsvišťovali,
25. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéééé, někdo si mě všimnuuul ... chichíííí... já už dááávno nenervovat.... :grinning:.... já jen mít hlad.... a tak blbnout dokola dokolečka....
25. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
tak já pomalu balíííím..... pá kočeny...a zasééé zííítraaa, sejdeme se jako obvýýýkleee .... :slight_smile:... hezký večer!
25. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
mic ty jsi nám zachránila Zubiiii. jsi hodná že jsi byla online.. na mě nepočkala :o))))
25. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Tak to jooo ... tak to joooo .... tak si užij pěknej večer ... papááááááááá

blééééééééééééééééééé
25. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Luci ...jo,jo ... jink by se u bléééééjovala :grinning:
25. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
To bléééé byl pozdrav pro Zub. ... po jejím :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
tož ženy, tak jsem to dneska s tím kolem krapet přehnala, dofrčela jsem asi před patnácti minutama a docela zmrzlá, ale dala jsem si do těla, v srpnu jedeme na dovču a já mám už teď depku kvůli kámošce co s náma jede...po dvou dětech a postavu jak modelka :angry: :angry:
Martin jel do práce, tak si ohřívám polívku a napapám se a jdu do vany hodit lachtana :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Šári, ty nám fakt blbneš na adrát nebo z hladu??? no já jsem zvědavá na sebe za pár let...to budu magor úplně :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tu zas mrtvolíno a žádný bléééééééééééééé tu neprobíhá ... jdu čučnout k sousedům :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
To vám sem musím dát

Dvě spořádané ženy si vyrazi na dámskou jízdu a nějak nechtěně se ožerou jako dogy. Vrací se v noci domů, a když prochází kolem hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou teda mezi hroby, ale ani jedna nemá toaletní papír.První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si věnce na hrobu u něhož dřepí, šáhne teda po stuze a vytře se tou stuhou z věnce. Ráno si jejichmanželé telefonují a stěžují si, jak jindy spořádané a slušné ženušky
jsou zlitý jako vázy a teď chrápou v posteli.Jeden z nich si ještě podotkne: Ty vole, ale začínám tušit to nejhorší.... Ta moje přišla bez kalhotek ! A ten druhý na to: Hmm, to nic není..... Tý mojí čouhá z půlek nějaká stuha a na ní je : +++ OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU - NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME !
25. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.