• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Dobré ráno, já po včerejší projížďce na kole, padla nejdřív do vany a pak do postele, dokonce jsem musela i Martinovi vysvětlit, že jsem fááááááááákt dost utahaná, takže si ze mne dělal srandu, že jednou vyrazím na kole a pak nejsem schopná plnit ani manželský povinnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, ty jsi se zase nudila...hele kdyby se ti chtělo, já mám od soboty na gauči hromadu prádla na vyžehlení, tak by jsi mohla dojet a udělat si brigádu...sváču ti dám...suchý chleba s vodou, nic jiného se u nás asi nenajde....jo ještě zrní pro Karla :grinning: :grinning: ale on se nerad dělí a taky jsem od mamky včera dostala k svátku košík rajčat, to taky jde :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno.. :slight_smile:))...

a blééé pro micanka :grinning:
26. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Jani, ... ty jsi teda sportovkyně... já si také říkám, že bych měla zase vyjet, ale potřebuju pumpičku a náhradní čepičku na ten campfrlík u kola, jak to skrz něj utíká :grinning:....
26. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Zuby a co dvojcatka? Kdy budes testovat?
26. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Zdar ženy

Zub: bbbllllllééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu vás jen pozdravit a pádím na rehabku ... takže vás zdravím a čao :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
No ja jedu dneska po obede na kontrolu na gyndu, tak jsem zvedava, co se tam zas odehraje. Priserne chce rozebirat ten muj pripad a ja uz nechci....
26. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ani... ahoj.. testovat budu zítra... :slight_smile: ,.... tak ji na te gyndě řekni, že to nechceš už řešit... :angry:

micanku... tak si užij reh... a přijuchej...
26. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Zuby, taky jsem na to uz odhodlana! Ja chci zit zivot dal, maleho uz mi nic a nikdo nevrati, s tim uz jsem smirena. Spis by mi mohl napsat neco, aby se to povedlo a nemusela jsem padat do depresich kazdy mesic....
26. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
ani.. správný přístup!!!!
26. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
No manzel si byl jisty, ze to tenhle mesic vyslo i ja to citila a pak 3 dny opozdena MS a vsechno je v nivec. Vim, je to prvni mesic, malej se nam povedl az 4 mesic, ale nejak tohle cekani sice zvladam, ale je moc dlouhe, stejne jako byl dlouhy tenhle pulrok a tak strasne utekl.... Presne za mesic odjizdime na dovolenou :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Jůůů, také bych někam odjela na dovču... zrelaxovat..vypnout... nehonit se... jestli to nevyjde, tak něco takového udělám.. dáme si oddych... budeme si užívat... nebudu chtít vidět žádné doktory... :zipper_mouth: Měli jsme rekonstruovat byt, jenže banka si dává na čas se schválením hypotéky, tak to možná posuneme a pojedeme také na dovču..

kam se chystáte?
26. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
tak jsem psala, ale došla mi nějaká pacoška, co si chtěla očividně povídat, bo tu byla asi půl hodiny a nic si nekoupila a za ni fronta lidí :grinning:

akorát že jsem zapoměla, co jsem vám psala, ale něco o tom camprlíku na kolo :grinning: :grinning:

Ahoj Ani, jasný, nedej se, mě taky bere, jak kolem nás všichni řeší, proč nemáme ještě děti a proč už nejdeme na IVF a úplně nejlepší je když mi radí kámoška, která ani neví jak otěhotněla...nic proti ostatním, ale aby mi někdo po dvou letech snažení řekl, kup si ovulační test, mě to pomohlo, tak to teda ne...hlavně že jsem ji to říkala, já, že když se začnou snažit, tak ať si je koupí aby věděla jak na tom je... :angry: :angry: :angry:

Šári, na zítra držím všechno co se držet dá :wink:
26. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Zuby jizni italie - Bovalino de Calabria

Jani, presne tak..... Ja vim, ze nemam problem snad ne po tom co se stalo. Ale bojim se, to priznavam a to mi nepomaha....
26. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani... a teď mě napadá... byli jste vůbec na nějakém vyšetření za tu dobu?.. myslím spermio... a tak hormonální profil...?

ani... jééé,... kalábrie... no paráda...
26. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
je tam krasne, byla jsem tam pred 4 lety jeste bez manzela. Uzasni lide, super prostredi, krasne ciste more..... Tam bych se nebala vlezt ani tehotna....
26. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
No jenom to loni, ale doktorka se na ty výsledky dívala a vzhledem k tomu, že Martin měl spermio úplně dokonalé, tak že je malá pravděpodobnost, že by se během jednoho roku něco až tak rapidně změnilo, ale že pokud eventuélně po té laparce neotěhotním, tak nás tam pošle znova, pro jistotu..

Ani, je to fakt, člověk má strach, ale takové hloupé řeči, ti na náladě moc nepřidají a hlavně u tebe, když se v tom člověk pořád patle a ty chceš jít dál...prostě si myslím, že ty na Honzíka budeš vzpomínat po svém a ne že ti to bude neustále někdo předhazovat :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Janco, presne tak. Nikdy nezapomenu, to ani nejde!!! Ale ja narozdil od nej musim a chci zit dal!!! Dneska uz mu to reknu. Jen bych nerada menila gynekologa, je nejlepsi v kraji....
26. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Ani já myslím. že pokud je to rozumný člověk a ty mu na rovinu řekneš, že to už prostě řešit nechceš, a že by jsi raději chtěla, aby s tebou začal řešit miminko, aby jsi dlouho nečekala, tak by to snad mohl pochopit, měl by respektovat tvoje rozhodnutí....
26. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Šári a vy se nikam na dovču nechystáte???
jdu papat :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani... no... říkali jsme si, že nikam nepojedeme kvůli rekonstrukci bytu, aby byly penízky... ale teď o tom začínám víc přemýšlet, že bych někam fakt vyrazila...

chtěla bych do Paříže na pár dní... a pak se třeba flákat někde v Česku nebo na Slovensku, je takových krásných míst, které jsem neviděla... moře klidně oželím, už jsem si ho užila dost... neříkám, ale že na furt :grinning:...
26. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Nech si chutnat.. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
počkej jak pak budete jezdit k moři i s dítkama :grinning: my takhle jezdíme ob dva roky, jeden rok k moři, druhý sem...je fakt, že my bychom mohli k moři jezdit každý rok, ale Martin rád šetří, tak proč ne, včera jsem platila doplatek za elektriku...350,- :grinning: :grinning: tak to mě dostalo, ale plyn,to bude větší paleta...aspoň 20x :angry: :angry: :angry:
26. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Jani.. a víš o tom, že letos k moři nejedeš ? :wink:
26. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
No ještě to nevím, ale snad ne :grinning: :grinning: :grinning: i když já bych ale jela, za teplem, za sluníčkem, za vodou :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
jdu na další hrušku :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
ha tak jsem našla první těhu testík v albu a datum porodu únor 2010 :grinning: :grinning: tak a teď ještě my se Šári
26. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
hmmm, tak Luc se válí na zahradě na sluníčko a kdepak jsou holky?? já za půl hodiny mizím k holiči, a asi půjdu do hola :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
a já se teď vrátila z oběda a ze servisu... venku je teda hrozně,.... začínám chladit... hrůza...
26. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Janííí, tak co holíííč ?... Neoholil tě mooc??? :grinning:
26. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.