• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Tak pan doktor byl dneska hodnej!!! Ani zminka o malem. Delal nejake testy pred otehotnenim a dokonce jeden hodnotil na miste a vysel negativni, coz je prej suprovy. Venoval se mi moc dobre. Rikal nakonec, jak mi muze pomoct a ja mu odpovidam, ze s otehotnenim mi asi nepomuze. Tak se smal a rika at to zkousime 3 mesice prirozene a pak ze si mam prijit pro nejakou hormonalni stimulaci, tak doufam, ze k tomu nedojde. Rikal, ze je prirozene, ze po takove udalosti touzim vice, ale ze se na to nemam upinat, jinak by me mohla moje hypofiza zklamat a otocit se proti me... No uvidime, nechame tomu vsemu volny prubeh....
26. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
krasný večer berušky moje... tak já se ohlásila dnes jen Janči - když jsem něco potřebovala :sweat_smile: ale ona je dokonalá :dizzy_face:
Fakt se mi dnešek moc povedl. už v 8:30 jsme vyjížděli na barák od mamky od Evči. ona je v lázních, takže celý barák a hlavně zahrada jen pro nás a to bylo supre. hlavně naše Berta (ta Felicie) je zázračná a nafukovací. jsme se vlezli 2kočárky, 2děti, 2dospělí a labrador a Babetka. příště to vyfotím, ted jsme zapoměly :sweat_smile: . jinak jsem se mooooc opalovala a vypadáto, že nejsem spálená. jupííí. jsem mazala o 106.
Zubi není to brzo testovat zítra? neříkal doktor 14dní? no ale at tam najdeš //. budu na tebe myslet.. a čekat na sms stastnou :o)))
26. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
mic už máš fotky z neděle???
a jani mi chceme fotku s novým účesem :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Čao babulíny.

Fotky musm zmenšit ... pokusím se dneska, ale úokud ne, tak zítra na 100% mám tam i Jaňulu z novím hárem, ale má to podle mě uplně stejný ... ale říká že ne :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Nazdar ženy, tak já jsem napnutá jak špagát, jak to dneska ze Šári dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: mačkám pěstičky jak to jen jde, jenom nevím, jak budu prodávat :grinning:

No úplně nový účes nemám, nemám to ani moc ostříhané, jenom sestříhanou ofinu a udělaný melír, který mám přetonovaný do hněda, aby to vypadalo přirozeně, ale tonovaná barva se prý bude vymývat až na klasický melír, tak uvidíme, každopádně Martin si doma neodpustil komentář proč nejsem blondýna :angry: :angry: :angry:
27. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
zubííí co je?? kde mám sms??? :frowning2: ty jsi určo zaspala :grinning:
27. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
já čuchám nějakou nedobrotu :frowning2: ale pořád držím pěsti, i když teď jenom na nohách a mám stažený půlky...tak to prostě musí vyjít...
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
stažené půlku :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

na snažilkách taky ještě nebyla :angry: :angry:
27. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
já jdu do obchodu tak doufám, že pak tady // najdu
27. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky..... tak bohužel, zázrak se nekoná... dva testy, různé citlivosti... a ani na jednom náznak druhé čárky :frowning2: asi nemám nárok :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Prostě nemám nárok mít dítě... :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Šári, ještě nezoufej, není nic ztraceno...třeba to zkusíš zítra a budou tam, držím pěstičky....to prostě musí vyjít, vím, že to nebude asi žádná útěcha, ale já mám taky test jenom s jednou / :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Jani... já už testovat nebudu... prdím na to.... a doktory nechci nějakou chvíli vidět... :frowning2:

tvůj test mě mrzí....:frowning2:
27. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Šári :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo, kdybych věděla jak ti pomoct, tak to udělám, mě se chce brečet za tebe, mě ani zatím nevadí že mám testík negativní, ale je mi smutno, že ty jsi toho už tolik protrpěla a nic...je to nespravedlivý...kdejaká máňa má deset dětí a ani je nechce a my co je chceme, tak je mít nemůžeme :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Jani... nedá se nic dělat... půjdu dál... chvilku mi bude trvat než se proberu, ale i tak půjdu dál... nenechám se odradit jedním neúspěchem... mám oba vaječníky, mám dělohu, vajíčka se mi jakžtakž tvoří, spermie máme výborné... takže, co víc si mohu přát... ?.... myslím, že nic... v tuto chvíli si vzpomenu na spoustu žen, které takové štěstí jako já, nemají....
Jsem ráda, že mám vás, že si mohu vylít srdce... teď pár dní si popláču... a pak budu třeba mnohem silnější než jsem teď... užiju si léto... a pak třeba zase budu mít chuť vidět ty bílé pláště... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Jo to je fakt, jeden neúspěch nás přece neodradí :wink: pěkně si tu mrchu ořveme a pěkně si užijeme léto. přesně jak říkáš a uvidíš, třeba v srpnu přijdeš s tím, že jsi těhotná a ani nebudeš vědět jak :slight_smile: :slight_smile:

já jsem zvědavá, akorát na to, kdy to dostanu, potřebuji mrchu dostat až tak koncem příštío týdne, ale jak naschvál ji dostanu určo hned v pondělí :angry: :angry: :angry:

a mám dotaz, jak to vypadá, když bolí prsa?? Já si od včerejška vsugerovávám pocit, že mě bolí, ale jenom když na ně hodně hmátnu a nebo když utíkám...nějak tomu nechápu, ale nevím jestli je chuděrky nemám natřepaný z toho kola, vzala jsem si kravka blbou podprdu a v lese to bylo fakt good :confounded:
27. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Jani.... teď opravdu nevím, jak ti popsat, jak to vypadá, když bolí prsa.. :slight_smile:.... já je třeba cítím, i když na ně nesahám... jsou napnuté... většinou mě bolí na stranách...

Jani, kéž bys to nedostala :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Jani, ja mam taky vse v poradku, dukazem byl nas syn!!! Ano BYL nas syn. Snazime se v plodnych dnech a nic.... Proste tvoje hypofiza jde proti tobe. Usporadej si ted zivot bez deti, my to take tak delame.... Kocko, ja sice deti mit mohu a otehotnela jsem prirozenou cestou, ale kde je psano, ze ted nepujdu stejnou koleji jako ty??? Kde je psano, ze ted se na to vyprdnes, zacnes cestovat, rekonstruovat byt atd a ze neprijdes do jineho stavu??? Proste to ber z te lepsi stranky, nebudes ted muset platit za drahou antikoncepci, muzete se spolu milovat kde a jak chcete a hlavne si to uzivat a bud to prijde nebo ne!! Proste se uvolni. Pri nejhorsim je zastup deti v kojenaku..... Je to blbe, ale je to tak i oni potrebuji lasku a cekaji na nekoho. Ja sek tomuhle uchylim za 5 let, do te doby budu zkouset a zit zivot bez deti... Ja maleho nosila 9 mesicu pod srdcem vse bylo OK a co me cekalo na konci te radosti? Mela jsem vsechno pripraveno a jediny moment zkazil cele usily...... Tobe se to po tomhle nestane, ver tomu!!! Nadeje umira na posled. Kasli na doktory, kasly na vajcka a spermie, kasly na ovulacni testy a mereni BT.........proste zij a uzivejsi, kdyz je vse v poradku, jednou to prijde.....Ver, ze si na tyto radky hodnekrat vzpomenes!!
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Jezis, to melo byt zuby a ne Jani, ale tohle plati pro vsechny.... Ja uz netestuju drive nez za tyden az 14 dni po vynechani MS. Driv na to prdim.
27. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
mě už bolí i v podprdě :sweat_smile: přišla babička, za chvilku dojdu
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ani.... přesně na tohle všechno se chystám... :slight_smile:...nechám toho....
27. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
no a tech preklepu.......... Proste me ta nespravedlnost sere (omlouvam se). Nekdo tomu malemu tvorecku muze dat vse a nema ho a nekdo sotva zivori a ma jich deset..... Ja uz taky na vsechno kaslu. Jen me stve, ze kdyz se tentokrat opozdi, tak ji zchytam akorat na dovolene, takze budu mit bezva cestu a prvni dny na dovce.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
No a ted tu projela zase ta sanitka, co vezla maleho do Budejovic.... Za tyden mam obhajobu diplomky, pak zaverecne prace v praci, no a za chvili se balim na dovolenou.....
27. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ani, ty jo, ty už se za chvilku budeš balit na dovču...to je super :slight_smile:
A máš pravdu, člověk musí brát i ty prohry že prostě jsou, o to větší radost pak budeme mít, až se to konečně povede.
No a s tím, že někdo živoří a má stopadesát dětí, to je taky pravda a ten co jim může dát cokoliv nemá nic... chjo :angry: :angry:
Šári, já teda taky tajně v koutku duše doufám, že to nedostanu, ale zase na druhou stranu si pořád říkám, že jo...

Ještě že my tady máme toho Dominika :dizzy_face: :dizzy_face: to je takový náš maskot :slight_smile: Luc mimochodem, nemáš ze včera nějaké nové foto, přihoď, ať si zlepšíme náladu :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Lucka ten obchod vykoupila celej ne?? :grinning: :grinning:

jdu papat...dneska na mě čeká akorát rajská polívka a paprika...nic moc :grinning:
27. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
se máš.. já půjdu až tak za hoďku a něco... chjooo
27. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky ženy.

Zub. jé, to mi je líto ... ale mně vyšel test na těhu až po 3 týdnech, tak třeba to ještě víjde :pensive:

No a nebo víám pomůže fakt dovolená .... Jaňula ten příběh zná, ale já ti ho napíšu .... moje kamarádka nemohla otěhotnět .. prošla si inseminací .. NIC .. um´. oplodněním a konečně na potřetí to vyšlo ...bal ěhotná ... čekala Patrička a 10 dní před termínem porodu přestala cítit ozvu ... šla k dr. a řekla jí že je Patriček mrtzvej ... takže jí píchly injekce a 48 hodin rodila při velkých horečkách mrtvé dítě. ( ručučkou si přivřel pupečník) ... tenhle porod se konal na konco října 2008 ... Katka uplně na prášky..no kdo by nebyl.
Pak řekla , že za půl roku skusí um. oplodnění znovu ... no a na silvestra 2008 testovala jen tak a vyšli jí // a jen normálním milováním .. protože od všeho upustila, že bez um. oplodnění to nepůjde ... teď čeká v září Jůlinku amooc ji držím palečky, ať to vše ž má tak jak to má bejt.
27. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Mic, tak Katka bude mít Jůlinku?? To nevím...že je těhotná jo, ale že to bude holka jsem nevěděla... :dizzy_face:

A vůbec, co tady děláš?? Máš dávat do alba fotky :angry: :angry: :angry: nebo mi je aspoň poslat emailem, Makelínová na mě taky prdí....
27. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Jo, jo , čeká holčičku .. já myslela, že jsem vám to psala.

Už ti to posílám ... ale nezmenšený .. jak to zmenším, tak to prsknu sem. :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.