• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
no jenom aby :angry: :angry: :angry: :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: LUCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, kde jsi???????????????, :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
27. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak se mi ta první neodeslala, jdu na to znovu :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
mic... díky.... já jsem už celkem v pohodě... přítel mi napsal, že mě miluje, a to je pro mě důležité... budu si od teď užívat a nemyslet na plození dětí... BT už nebudu ani náhodou měřit.. možná na začátku cyklu a možná na konci.. jinak na vše prdím....

říkám,.... je tu spousta holek, které jsou statečné...
27. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Šári, teď jsem u vás na žirafkách četla,že jedna kočena čeká po IVF trojky??? A musí na redukci, chudák :frowning2:

ježiš, já mám škytavku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Zub:.. se do tebe i dokážu teď vcítit ...moje nelepší kamarádka / sestřena tak byla na um. opl. asi před 3 měsíci a taky nic ... byla s toho strašně nešˇastná ... asi v červnu jím vychází druhý, tak za ní doufám, že to víjde. Ona má ale proti tobě víhodu, že už má 5letou MARCELKU .... ale teď už asi 4 rojy se snažila o další a nic ... tak jí zjistily, že nemá plodné dny ... či co .. já tomu taky prdlajs rozumím.

ty vole trojky ... to by mě jeblo.
27. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jani... jojo, to se bohužel někdy stane, že se to jedno ještě vevnitř rozdělí.... :frowning2:... snad hypo alespoň zbyde jedno štěstíčko...

Ale co mě teda překvapilo je, že tu redukci dělají zaživa a přes břicho.. bych se asi picla...:frowning2:
27. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
oni do toho prdíse přes břicho prdnou nejakou sračku, ne :confused: ... to by mě taky jeblo .. za živa .., ale může se stát, že tou redukcí příjde o všechny 3 :pensive:
27. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
mic... to snad ne... :frowning2:

jdu na oběd...dokud neprší.. pá
27. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo ... to se může stát ... vím, že už jsem tady o tom na koníkovi četla.
27. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
já taky doufám, že bude mít všechno v pořádku a donosí aspoň jedno zdravé miminko...

a Mic, ty mi laskavě pošli fotky Tobeše a Mikyho a ne nějakou hnusnou Janici :angry: :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mám pocit, že to téma se jmenovalo redukce dvojčat ... tím pádem u trojčt to bude určo stejné ... redukce jako redukce
27. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
jo to jsem taky jednou četla...vůbec těm holkám to rozhodnutí nezávidím¨ :frowning2:
27. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
hele nepsala Lucka, že jde nakoupit??
27. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
už jsem tady. já pak měla návštěvu. kámošku, před kterou chvílemi smekám a chvílemi říkám, že nemá rozum :grinning: ale ona je prostě máma oproti mě. má 2letou Kačku a 2mes Karolínku. a kačka je tank, tvor, co před ním utect, vše zamknout a taky mít nervy suprové. jako při kojení malé jsem tady lítala a jen hlídala kačku a přesto Jana nedokázaal vklidu kojit. no nevím, jak to dělá doma :o( a já prostě jsem pohodlná a dřív jak za 3roky se o mimi snažit fakt nebudu

Zubi, ty čárky nejsou ale třeba ještě budou :frowning2: no tak. fakt jsem si moc přála at už je najdeš. ted sis to zasloužila moooc. už děáš to max. co se dělat dá :unamused: jako já mám strach, že mě pak nebudete chtít vidět :confused:

jo a včera švagr nedal maturu ze dvou předmětu a tak mu radím co dál. je zapšklej a vše je špatně a ta... :o((((
27. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Luc .. tak si založíme spolu téma :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Mic to bychom si pokecaly...ty v noci samomluvou a já přes den :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Luc, to se neboj...já jsem třeba u nás na regionech jediná bez dětí a holky občas ráda vidím :grinning: :grinning: :grinning: pokud si ze mě zrovna nedělají prdel :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Koukám Luc, že kámoška má stejně pojmenované děti jako moje kolegyně, ta má doma 3-letou Kačenku a 3.7. se jim narodí Karolínka a ona se jmenuje Klára :grinning: :grinning:

Ty jo, ale švagra je mi líto, to je blbý¨, bude mít zkažený léto, pořád bude přemýšlet co a jak...i když moment...oni ho vlastně pustí k matuře až za rok, ne na podzim, že??
27. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
a pak,že kdo tady trpí samomluvou :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: snědla jsem čtvrtku fialové krávy, se na to...zase mi bude zle a dneska nemůžu na kolo, je zima a hnusně, tak si tu čokoládu vytrávím sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
ale byla s přídavkem kakaa a ještě se tu na mě směje zbytek...to víte v Albertu měli Milku za 13,- :grinning: :grinning: tak jich kolegyně donesla asi 18-náct, ale vzala jsem si na rozdíl od jiných jenom jednu :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
asi si založím téma sama a budu si tam vykládat a zpívat :grinning: :grinning:
akorát, že to neumím, to jde líp Šárce :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jani, tak kámoška je Jana. takže uplně setjné to není, ale třetí holčička prý bude Kristýnka .o))). takže už nebude mít KK děti ale KKK :o)))
švagra ted přemlouváme, at jde znova do 4.ročníku. on nechce. chce jit do práce, ale kdo mu jí dá, že? nikdo. a maturu bude znova dělat až přesně za rok. dřív ani náhodou. já jsem si taky dala čokoládku měla děsnou chut.
27. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
hele Jani, já ti psala, ale dala jsem t jinam... do mimi unor :sweat_smile: jsem magor..tak znova:
Jani, co se prodává více synflorix nebo prevenal? jako pořád nevím, zda jsem udělala dobře s tím prevenalem :o(
27. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
Luci, ale ty máš nevýhodu, nemůžeš to svádět na těhu nebo laktační demenci, to že magoříš...že jo Mic :grinning:

já se ještě mrknu, ale jestli se nepletu, tak Prevenar, je originální lék, tzn, byl první svého druhu, který byl uvedený na trh, takže musí mít všechny zkoušky, jak na účinnost, tak zdravotní nezávadnost, vedlejší účinky atd...Synflorix, je tzv.generikum, takže ty zkoušky se u něho dělat nemusí, protože na hlavní účinnou látku byly dělané už u toho Prevenaru, ale stačí aby do toho dali třeba jinou pomocnou látku a může tam být víc nežadoucích účinků, ale taky nemusí, ale u nás se jednoznačně víc prodavá Prevenar.

jo a Klárka až budou mít třetí, tak Kristýnku nebo Klaudii :grinning:
27. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Luc. jinou diskuzi si chcete založit, jooo?... Ani náhodou!!!!! Zapomeňte !!!! Nás tady hezky budete držet nad vodou :grinning:.....
27. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Jani pokud ta kámoška nebude mít Karla, že :grinning:
27. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Zubi už je najezená .o)))) a pak že já nakupuji tak dlouho, když zubi jí 3hodiny .o)))) :grinning:
Mic už jsou fotky???
27. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Jo jsou...jedna a to moje :angry: :angry: a pěkně škaredá...Micina slibovala že je sem hodí a zatím neví jestli má dřív posílat emaily nebo psát sem :grinning: :grinning:

mic, já myslím, že Karla mít nebudou, její manžel tvrdil, že pokud by chtěla chlapečka, tak asi i s jiným chlapem, bo na to prý nemá návod :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.