• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
já to nesnáším, když mi nechodí lidi,tak sedím a kolikrát mám úplnou hrůzu vstát nebo se k těm lidem otočit zády, vždycky to totiž dostanu v neděli, proto nesnáším,když to takhle mešká, ježiš kdybych to tak dostala až za devět měsíců.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
tak to jsem měla stejné pocity,já měla kolem sebe plno děcek-puberťáků,a nechtěla sjem se k nim otočit zády,co kdyby tam viděla červený flek,a začali se s mát.Bylo to hrozné,pořád jsem jen seděla na židli,nebo na záchodě :slight_smile:
6. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz
uff jak vás čtu, tak mám výjmečné tělo. mě to chodilo jak hodinky a ještě v noci :grinning: ale Jani chápu tě. tohle je až moc nadějné. taky bych lítala. o 106. a ségra dlěá v laborce s krví?
6. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz
Tak konec doufání, mrcha se rozjela :frowning2: :frowning2:
6. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz
tak to je svině.. ale zase budeš moc začít papat ty léky..tak to je trošku pozitivní, ne??
6. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
teď jsi ji přesně nazvala....jojo, začnu 16DC...jsem zvědavá, doufám, že mi to nijak nerozhodí, jsou to nějaký hormony nebo co.. :confounded: Ale i tak to je pozitivní...
6. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz
to je mi saharko líto,ale neztrácej naději,to přijde
já jsme pořád na to myslela,od rána do večera,přítel by ze mně už na prášky,pak sjme si říkala,vzpamatuj se,až to přijde tak to přijde,a ono to přišlo :slight_smile:
6. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
hormony?? tak to ti narostou prsa, vousy :grinning: to máš teda vyhlídky :grinning: :grinning: no ale víš jak, u takových vysokých, jako jsme my, velké prsa mooooc sluší :sweat_smile:
6. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz
jéééé, nějaká prsa by se mi hodily :grinning:... vousy, no....raději ne...to bych vypadala, jak přerostlá prsatá mutantka s vousama ...
dneska jsem byla ověřit nějaké dokumenty a v čekárně čekala i nějaká mamina s pidi mimískem a tak ho tam kojila, jsem ji normálně záviděla..musela vidět, jak na ni civím :sweat_smile:
6. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz
tak kojení na veřejnosti není nic pro mě. jsem stydlín. ale asi bych ji taky záviděla.

prsa - těch se dočkáš. mám ted takové nádherné :sweat_smile:
6. říj 2008 ve 14:59  • Odpověz
:sunglasses: :grinning: :angry: no, teď před ms mi přítel říkal, že je mám také nějaké nalité, chichi...no...oni zase splasknou..
6. říj 2008 v 15:01  • Odpověz
třeba ne.. po těch prášcích :angry: jupíí. už je zase 15hod a za chvíli půjdu domů. princeznám jsem slíbila procházku :grinning:
6. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
jéé ty se máš...teda já dneska zdrhám taky dřív, většina jde na fotba SPA-SLA a šéfové jedou do Mnichova.. takže tak v půl páté bych mohla zdrhnout :sunglasses: :grinning:
6. říj 2008 v 15:21  • Odpověz
ty jo ani nevím, že máte derby :grinning: tak papapapap
6. říj 2008 v 15:27  • Odpověz
to já až v půl páté...a na zápas nejdu, to to raději využiju a půjdu dřív domů :grinning:
6. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
tak to vypadá, že už jste všechny pryč :frowning2: :fearful: tak já to také sbalím a půjdu... :grinning: :grinning: :grinning: myši mají prééé
6. říj 2008 v 16:28  • Odpověz
čauky, jsem v práci nějak nestíhala, a to máme šéfovou na dovči :sunglasses: ale jenom do středy... tak Šárko to je mi líto,ale na druhou stranu musím říct, že by bylo krajně nespravedlivý, kdyby jsi byla těhule dřív než já :grinning: :grinning:
no já zase nic, pořád čekám jestli to dostanu nebo ne, ale dělala jsem si test, a zase nic, no tenhle byl poslední, víc jich doma nemám :grinning: :grinning: :grinning: a zítra už si v práci jinej brát nebudu...
Jo abych zodpověděla dotaz, moje sestra je sestra :grinning: :grinning: pracuje jako zdravotní sestra na oddělení chirurgie ve stejné nemocnici, já dělám vedoucí laborantku a ona zástupce staniční sestry, docela dobrý na jednu rodinu... :grinning:
6. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
ahoj tak já se pohybuji mezi PC a ložnicí :grinning: víš jak chytnout depku? tzv. přehazuji skřín a to tak, že letní oblečení schovávám a vytahuji podzimní a zimní. a tak to tak schovávám a říkám si...není to zbytečné? do této 36 se už asi nikdy nevlezu, S kratasy taky na sebe nenarvu apod... :grinning: pak vytáhnu XL triko a říkám si, že ke kočárku mi bude akorát :grinning: :grinning:
6. říj 2008 v 18:24  • Odpověz
Nazdárek, Luc laskávě neprovokuj jo????!!!!! Velikost hader 36 nebo S, to jako existuje jo??? Hm,tak začínám mít obavu, že já budu jednou po porodu vypadat jak velryba :grinning:
tak MS zatím nikde, ale nějak divně mě pobolívá břicho, tak to asi dostanu...ach jo, no aspoň ale začnu zobat ty prášky a třeba to koněčně vyjdeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
7. říj 2008 v 08:24  • Odpověz
ahojky, já byla na nehtech - tó je pak den. ráno jsem šla do práce a z práce tam a už jsem zase zpátky, jen mi chybí energie :grinning: jiank nevím, jak po porodu budu vypadat já, ale už mám 7kg navíc a nevím kde. asi mi těžknou kosti :grinning:

no je dobře že ta svině červená konečně dorazí.. protože paní doktorka ví, že ti dala ty správné tabletky!!a protože chce dorazit - ta svině - tak at to nezdržuje. at můžeš papat. a pka si máš hlídat plodné dny? už tento cyklus? tak to manža at odpočívá :grinning:
7. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
tak to byl den bez Koníka :confounded: trpěla jsem jako hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2008 v 18:59  • Odpověz
Ahooooj, konečně se mi zadařilo se připojit. Zrovna jsem se vrátila z brambor, fuj, jsem tam byla pře dvě hodiny, smrdím hlínou, tak už jsem si musela napustit vanu, tak se jdu smočit.
No jak začnu brát ty prášky, jestli se teda červená madam rozhodne dorazit, tak mi plodné dny vlastně bude hlídat doktorka, budu chodit 10-12 den cyklu na UTZ a podle toho mi řekne kdy bude ovulace, sice nechápu jak to poznají, ale kámoška mi řekla, že ji dvakrát řekla skoro i hodinu :grinning:
tak uvidíme, ale zatím nic...zítra napíšu jestli je změna.Pa, jdu se topit.
7. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
dobré ráno, ty bramobory zní dobře :grinning: škoda, že nesvítilo sluníčko. jsi měla šanci se ještě opálit. ale zase budeš mít domácí bramoborky a nemusíš do Kaufu jako já :wink:
ty jo, takže opravdu bude manžel odpočívat a pak přijdeš a řekneš ted.. no to abys ho aspon překvapila nějakýmm pěkným prádýlkem :grinning:
8. říj 2008 v 07:12  • Odpověz
Čauky, jo to máš pravdu, kdyby svítilo sluníčko, bylo by to lepší :grinning: ale co se dá dělat.
Jo manža bude odpočívat a já na něj pak vlítnu, stále jsem to nedostala,dnešní ranní test negativní, a začíná mě nějak známě pobolívat břicho, včera se mě manža ptal, co chci k narozkám, tak jsem řekla, že nějaký překvápko a on tak utrousil, jestli trefí velikost, tak čekám nějaké spodní prádlo a je mi jasné, že ho hned v pondělí půjdu měnit, nebo dostanu korunky a budu si ho muset jít koupit sama :grinning: koukám, že se nám vytratila Šárka.
8. říj 2008 v 08:06  • Odpověz
no teda.. jako dát příspěvek dřív na těhu než mě :angry: jsem tě odhalila :grinning: no ale mimochodem.. mám děsnou rýmu.. už jsme v pondělí uvažovlaa, že zůstanu doma, at se vyležím, než v neděli pojedeme na dovču, ale blbec jsem to neudělala a ted toho lituji. poradila bys něco? spíš mám ucpaný nos. a vitámínky papaám, kromě těhu děsně moc ovoce.. přejedla jsem se nektarinek a broskví, ale zato první mandarinky jsou úplně suprové, takže jím tak kilo denně.
já ti závidím dáreček a překvápko :grinning: to už jsem neměla dlouho. můj manžel je nějakej línej něco vymýšlet.
jo a dnes jdu domů tak v 10hod :grinning: přijede kamarádka na návštěvu. těším se.
8. říj 2008 v 08:16  • Odpověz
Ahojky,holky,tak včera jsem byla na gyndě.Takže je to 4tt,a fazolka šťastně roste.takže máme za sebou první měsíc.Byli tam ženské a ty říkali.no a ještě měsíc.A já teprve ten měsíc. :grinning:
8. říj 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, náhodou sem mezi vás zavítala a koho tu nevidím saharka_78, jsi to ty Šárko??? :slight_smile: :wink:
8. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
ahoj Andrei, tak to gratulujeme, ale teda jsi to zjistila nějak moc brzo to těhu, ne??? 4tt. to jsi rekordmanka. ty jsi to věděla už v 2tt :grinning: počkej, ted budeš počítat další dny, abys už byla více. já taky závidím těm, co jim chybí už jen měsíc.

gag: Je to šárka, ale nějak nás zanedbává :confounded:
8. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
no v podstět těhotenské testy aspoň to tak je na krabičce,ti mají zjistit, už 8-10dní po oplodnění.
takže to jsem zjistila,a neváhala jsem a už letěla
8. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
no upřímně, já litovala, že jsem to zjistila někdy v 4tt doma, protože pak sjem se bála až do 7tt než jsem šla poprvé na UZ - dřív mě nechtěla a pak než skončil první trimestr.. a ted se zase bojím, co kdyby náhodou.. no děs. není nad to to zjistit někdy ve 4měsíci :grinning: mít polovinu za sebou a už se jen těšit :grinning:
8. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.