• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
no jako v mailu nic nemám :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Lucíííí... :grinning: :angry: já se byla projít.. pak koupit mamce dárek.. a pak dárek pro kolegu a kolegyni, kteří mají narozky... a ještě sobě něco k jídlu... tak jsem se zdrželáá, noo :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Já v mailu také nic nemám :frowning2: :angry: :angry: :angry:
27. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Zubi tady jsou nějaké soukromnice. zbijeme je :grinning: :grinning: :grinning: si jako mailují.. bléééééé (blicí smajlík)
27. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
:grinning: já jo ,,,,teď mi došel další :grinning: :grinning: :grinning: ale už se domlouváme na prázdiny, fotka došla jenom jedna :rolling_eyes: :rolling_eyes: pojedu k Micině na dovču, aspoň na půl roku :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo tak zbouchat mě chcete...kdyby zbouchnout, tak to beru :grinning:
27. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Jáánčoooo, tak pošlíííí !!!!
27. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
tam jsem jenom já a na tebe nemám adresu :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
tak půjdu se převlíkat...odpoledne doma nebudu mít PC, snad večer, tak se připojím, pokud mě nezavalí ta halda prádla a nádobí :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
jááánoooo.... jsem ti poslala mailik do IP.. tak posli :grinning:
27. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
holky já jdu mýt okna, neflákám se, tak mě nepomlouvat :o)))
27. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
umýt okna???..... jsi normálnííí?.... :grinning:....... chichi... ty prostě nevíš, co s volným časem, viď ...
27. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
doufám, že Lucka ještě nemyje ty okna :grinning: :grinning: tak jsem vám chtěla poslat nějaký fotky z dob dávno minulých a sekl se mi email :angry: :angry: :angry: tak to pošlu příště :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
nemyji. jsem KO. ted jsem dověšela záclony. to byl napad odložit dítě a tak makat 2hod jak tryskomyš. ááááááá
27. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Nazdar tryskomyši :grinning: :grinning: já jsem taky chtěla umýt okna...teda ne jako dneska, ale nějak se mi do toho nechce...a taky od posledního mytí oken nemám v obýváku záclonu, bo mi někdo pořád slibuje, že mi tu záclonovou tyč připevní :angry: :angry:
27. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak tady máte ty nedělní fotky z Jaňulou :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak fotky máte tady, doufám, že jste spokojené :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jani, tak to znám. v úterý - ale minule - spadla v koupelně tyč se závěsem na tetu vandu... tak ta tyč stále stojí opřená o zed v koupelně, zavází tam,ale on to nespraví a nepřipevní. včera mu závěs chyběl, ale opět ho to nedonutilo. jo jinak okna jsem myla po 10měsících. jsou an té straně, co se pořád zateplovala :o))) a už je zatepleno, tak jsem konečně ho umyla. blééé a ted je více světla v místnosti a já mám super pocit.

teta Janča je super.. a to autíčko taky. kde se prodává????
27. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ten odkaz je tady http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2817592&vReferer= :grinning:

To autíčko dostal Miky když se narodil od Mirkovího kamaráda a mám pocit že ho kupoval v Hypernově
27. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobré ráno, tak my jsme vzhůru, posraní a přebalení a náhodou i máma s dobrou náladou :grinning: jen domi se tváří že chce ještě spát a nejde mu usnout, tak ho umydlím..nebo jak to psala Micánek.
28. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
ahojda ženuše.

Já psala umlátím :grinning: :grinning: :grinning:

jdu si umejt škoupiula a pak tradá na rehabku. ?Mikeš už vstával v 6:00 a nemohla jsem mu domluvit, aby ještě chrněl ... tak si slezl s postele a pustil se do videokazet .. ještě že už je nepoužíváme .. dal jim pěkně zabrat.
28. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Mic to je skoro podobné. já bych dnes taky potřebovala rehabky. jako už včera mě bolela krční páteř a mezi lopatky, tak dnes po těch oknech je to fakt na ..... a to jsem měla jít na spinn. nikam nejdu. to bych fakt umřela. nejradši bych se dívala pořád do stropu, ale to nejde .o))) ale jak se dívám dolů tak to bolí :angry:
28. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno...Mic, už jsem to vymyslela, jakmile tě uvidím s foťákem , tak nahazuju nějaký profi úsměv...zase mě fotila když jsem o tom nevěděla :angry: :angry: máš těch fotek z pizzerky víc? Hoď je do alba...

Luc, to autíčko je super, to si musím taky pořídit :slight_smile: :slight_smile: lepší jak kočárek...

jinak jsem blbá, dneska jsem zjistila, že neumím počítat, protože podle FF jsem 10DPO dnes a ne včera, tak uvidíme jestli z toho ještě něco nebude, ale obávám se že ne :angry: :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
jani, mám, každé jsem odeslala něco :grinning: ... Mak mě musí prvně pročistit album a já budu vkládat.
28. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
jani a ty jsi včera testovala???nebo jak????
28. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
jdu se oblíkat a jedu do aska...tak mě nepomluvte že se flákám
28. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Luc, co jedeš nakupovat?? Já bych taky jela :rolling_eyes: ale musím být v práci...

Mic, jo já včera testovala, ale nic...klasika....ale počkám, kdo počká, ten se dočká :grinning: :grinning: :grinning: ale mě to baví, čůrat na ty testy :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Hoj prďoly ... :slight_smile:... já se teprve dohrabala do práce... jsem děsná... no... včera jsme byli na pivečku... a mě dneska bolí ukrutně hlava...ale nasmáli jsme se... a cítím se o sto procent lééépjěji... :grinning:...
28. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
jo tak Zubi se ožrala aby si vylepšila náladu :o))) tak to je dobře že jsi v ožralosti nespadla do ještě větší depky. já jsem ta, co si dává čokoládku v depce :sweat_smile: a na zlepšení nálady.
Jani, v asku jsem byla povinně. kdysi jsme něco reklamovali a oni mi dali poukaz na 500Kč jako slevu za špatné vyřízení. no a když jsme kupovali v říjnu ten obývák, tak jsem tu poukazku nemohla zaboha ajít. ale jako to jsme dávali všechny věci do krabice a pak i z krabic do škríně a stejně jsem ji nenašla. v pondělí jsem v závalu zuřivosti na Toma večer začala jednu skřín uklízet a vyhazovat věci atd a tu poukázku našla a měla platnost do dneska .o)) takže jsem musela utratit 500Kč a vůbec jsem netušila za co. tam mají houby v těch doplnkach. trpěla jsem. ale utratila :grinning: :grinning:
jdu si dát oběd -jsem nesnídala a mám palačinky z mrazáku
28. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
na mě zase serete a já zase v jendu půjdu pryč....bléééé (blicí smajlík)
28. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.