• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Právě že ne :grinning: já mám doma takovou korbičku :grinning: ale moc vysokej není, má asi 185?? asi...prcek,
28. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
no prcek jsi ty :o)))
já jsem děsně unavená. by mě zajímalo z čeho. už se těším až skončí ordinace a já usnu.
28. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
náhodou já mám 177 cm!!!! To je docela dobrý a k tomu 70 kg...jsem taková krychlička :grinning: :grinning: :grinning:

Nejsi těhotná??
28. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
hihi. no jo, tak malá nejsi. já na to zapoměla, že existuje ještě jiná žirafa než já.
ty jsi pako. mrchu naštěstí mám!!!!
28. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
no dobře, tak vysoká jako ty taky nejsem...ale v práci si na špičky stoupat nemusím :grinning: :grinning:
já mrchu nemám :grinning: :grinning: n o vidíš, tak jsi unavená z toho....Martin říkal, že není normální když někdo krvácí a přežije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
martas má dobré hlášky. y musíte být super domácnost :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak hurá do postele. konec ordinace.
28. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
jo tady je to někdy jak u pakošů...stačilo dneska....prý si najde nějakou samici na ty děti, když já nic :grinning: ale občas z něho nestíhám ani já.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
ty jo ta trubička v ordinaci je jako těhotná?? Dyť se snaží měsíc a doktor ani nepoznal plodné dny...to je konec....
28. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
ty už jako spiš?? Ach jo a Micina třídí hadry....by mě zajímalo,co mi koupila :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Zdura ženy .. jdu vás pozdravit ... nějak dneska/včera nestíhám ... usím vám to taky napsat ... už mám kontrakce, ale myslím si, že je to jen klesáńí Mikeše v pupíku ... tak jsem klidná .. i když 7 den přenáším .... zítra to tak bude celej den a 30tého v 6:31 rodííííímmmmmmm ....bůéééé ... nééé byla to brnkajda :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 00:14  • Odpověz
Jani ... nic .. jen Mikeškovi v H&M klóóbrc a Pumky na nožule. ... jinak jsem byla hodná ... jé , nepočítám teda 4500,- v Makru :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 00:16  • Odpověz
Jania nezapoměň , že musíš bejt na mě hodná, jinak v pondělí pojedeš na kuli ... jako za autem .. Ágnes vemu do tepla :grinning: ... jo a středeční návštěva v C&A je povinná ... musíš mi pomoct vybrat nějakej hoookejovej dresík
29. kvě 2009 v 00:20  • Odpověz
Dobré ráno krasavice...vím, že naše maminy to absolutně nezajímá, ale pro nás pracující lid mám skvělou zprávu.....ke PÁTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Huráááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, co kecáš, Makel na tebe bonzla,že jsi ji volala z C&A a že Miky do toho hučel, protože jako správného chlapa, ho to v obchodě nebavilo :grinning: :grinning: :grinning: jasně zastavíme, já se aspoň mrknu,jestli tam na mě nebudou mít nějaký pěkný šatky, nebo něco.... :slight_smile:

na kuli nejedu, měla bych otlačenou kačku, to si radší vezmu kolo :grinning: :grinning: i když tam ji budu mít otlačenou stejně :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
ženy vstáváme!!!!!!!!!!!!!!! kde to vázne????????

no jo Micinu omlouvá že rodí :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
nikdo??
29. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
dobré ráno, my máme doma tatku, tak jsem vylezla z postele až v 8hod. a ted jsem taková přejetá. jak nemám starosti o dítě je se mnou konec.
Mic ty jsi pakoš s tím rozením :o))))
Jani, je těhulka, ale přijde o to.. blbci. bude to smutné :frowning2:
Jo a dne se mi zdálo, že psala Zubi sms, at jdme rychle na koníka do alba, že tam má testy s // a jako já v tom snu se nemohla vzbudit nic .o( to bylo děs, ale pořdá jsem se radovala, že má //. to byl krásný sen.
29. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Zdarec žeňuel ... pořád kontrakcuju , ale že rodím mě ořád nenapadá :grinning:

Jani .. já nevolala z C&A ale z H&M :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Aha, Mic, tak to jo :grinning:

Jé Luc, to byl krásný sen, ale co my víme, třeba ještě Šári s těmi // dovalí :dizzy_face: :dizzy_face: já asi testnu zítra a uvidíme,co z toho bude nebo nebude :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo Luc, mě než to zae došlo...jako že ta v té ordinačce o to přijde? Tak to je fakt blbý...oni už prostě neví, co tam vymyslet, každej umírá, potrácí...odchází, přichází...komedie, fakt...a jak říká Martin, je to jak Beverly Hills...každej s každým :grinning:
29. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
každej s každým .. jak v životě :grinning:
29. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
teda Mic ty jsi chlípák :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
o dovol ..já to četla :grinning:
29. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
jo tak to jo :grinning: Šári, kdepak dneska jsi??
29. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Už jsem tuuu... hoj ženské.... jsem měla mít schůzku s jedním týpkem v deset, ale jaksi na to zapomněl...trotl...boooožeee.... no a.....tááák ...
29. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Nazdar...podle toho , že píšeš týpek, tak čekám, že to byl chlap...u nich je to normální :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Jojo, chlap... proste se na me takhle pri patku vys.al.... :grinning:....

Holkyyy, zitra jedeme do Detenic do te stredoveke krcmy na obidek s nasima..mamka mela vcera narozky, tak je tam chceme vzit... jsem zvedava....Luc, nebyli jste tam? :slight_smile:

Joooo....a jinak... tecu jak protrzena... to ze me lita... cuckyyy.. a ták....humuuuuus
29. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
jééé fuj....takže zázrak se nakonec fakt nekoná?? Ach jo, ale příště to klapne, musí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já bych šla taky někam na obídek....musím říct Matesovi, že by svoji, krásnou, mladou a okouzlující manželku mohl někam vyvézt :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
tak my už jsme bez tatky a malej usnul, tak rychle uklízím a dám si kafe. jsem fakt jetá :o(.
Šari, byla jsem tam.. je to sranda, ale já nejím takové masa, co tam dávají, takže jsem tam byla hladem - holota bídná. máte rezervaci? jestli ne, tak riskujete-rychle si volej. my měli jednou štěstí a bylo volno a jednou ne. a jestli bereš Lanisku, tak (sakra napsala jsem to dobře?? já jen že amstron je lousie... sakra a pamatuji si, že je to z toho jména) tak se jí tam líbit nebude. je tam přítmí, svítí se z 90%jen svícema a je tam rachot a ještě oni do ní budou rejpat, co je to za holoprda apod :angry: . a stojí za to si zaplatit prohlídku pivovaru. zámek ani ne. ten je nuda. ale když už budete v krčmě, doporučuji pivovárek :grinning: jo a vem si dost peněz. není to tam nejlevnější.

Jani, jo jo, Magda potratí hned za týden nebo tak nějak :o(. při hádce s langmajerem. mě serou.
29. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Luc :grinning: :grinning: Šári myslela Amstronga jezdce na kole, to byl Lance :grinning: Louise byl Armstrong a hrál tuším na trubku :grinning: :grinning: :grinning: ale neva, Šárka tě stejně pochopí...akorát enchápu to s tím masem, co tam jako dávají, buvola, nebo mamuta?? ty jo, to mě zajímá :grinning:

To sou fakt blbci, ti z té ordinačky :angry:
29. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.