• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
To jako někdo řekl o Babetce že je holoprdka?? To by dostal na tlamu :angry: :angry:
29. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
ale jméno sem teda napsala dobře :grinning:
a taky že je boží dopuštění a tobě by řekl holoto líná atd. prostě tředověk :grinning: a talíř položí se slovy žer :grinning: tomáš na to neměl náladu atak chěl hned prarč..tě tam v srpnu vezmu :grinning:
jo a já jím jen kuř.maso a to oni negrilují :angry:
29. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Aha, tak to jo, já se lekal, že tam dělají nějaké spešl, atk to já papám i prasátko, ale jenom libové a přírodní, nebo grilované.... :grinning:

jééé já mám od pondělí dovču...jupííííííííííííí
29. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
vy už vlastně jedete s těma holkama, co? a kam teda jedete??? a kolik vás jede??
29. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
no počty se nám nějak různí...jedeme v pondělí a jedeme do Mikulova, ale pořád vlastně nevíme kolik nás jede, mě volala kámoška, co se mnou měla jet její dcera, že jedou děcka v pondělí na výlet a v úterý se fotí, tak neví jestli se mnou Anička pojede, i když ta prý údajně řekla, že radši se mnou než do školy, tak nevím, jedna kočka s dvěma dětmi nakonec taky nejede, tak místo ní jede jiná s malým synem, no a dneska se řeší ještě jedna kámoška, protože její syn bere ode dneška léky, se kterými se nesmí na sluníčko, takže jestli pojedou, protože kdyby bylo mooooooooc velký vedro, jako že asi ne, tak by asi nejeli....takže stopro jedu já, Micina s Mikym, Makel s Tobim, Zuzka s Nelldou, Lucka s Kubíkem...no a čeká se na moji Aničcku a Lenku s Davídkem....ty jo, nás je jak much :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
a na jak dlouho? a hod okdaz kde budete bydlet. ty jo vy jste krásně akční.. tak teda kdy vyrazíme my tři a micánek??? :grinning:
29. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
no ty se už určo balíš z práce, co??? :grinning:
29. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Lucííí.... je to Lancy (Lance Armstrong) :grinning:.... jojo, rezervačku máme, ale jen na oběd a a to tam asi nemají ten program, ne?... No, myslela jsem si, že ji vezmu s sebou, ať není doma sama, teď nevím...

Fáákt potratí, joo?.... No, to mě teda pěkně štve...a jak to víš ?
29. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Jééé, Jani, ty se máš, že jedeš pryyč a máš dovo.. také bych někam zdrhla.. :grinning:.... a koník dneska nějak stávkuje... :angry:
29. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
janica zdrhla a ani nenapsala. blééé (blicí smajlík)
Zubi, oni jsou vždycky převlečeni do středověku. vždy tě budou obsluhovat s těmito výrazy. nikdy ne normálně. a vem ji, jen at se nebojí v té tmě a tak.
jinak o ordinaci dopředu čtu na seznamu. rozkliknu tv program a tam čtu a čtu dopředu na 14dní. jsem magor, co???
29. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
Jééé, Lucí, ale to pak pro tebe není překvapení :grinning:.... já ji vezmu... ona mi stejně bude chrnět na klíně... jééé já se tak těším.. udělám los fotos... a pošlu vám prezentaci :grinning:
29. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
jo a ještě něcooo... si mi to vůbec neměla říkat :angry: :angry: :angry: :angry: teď tam budu čučet taky :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
tááák, už jsem si dopředu přečetla asi pět dílů :grinning:... to je děs... :grinning:
29. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
no jaksi já nedokážu čumět na seriál a netušit, co se bude dít. pak totiž na to čučím pořádně a nic nedělám. a tak u toho budu žehlit a tak, protože budu vědět co se děje :sweat_smile:
to počasí je tak hnusné :angry: :angry:
29. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
aháááá...a já proč se mi kupí žehlení :grinning:... lucíí, mizím dřív dooom... tak pááá...a po víkendu..nanapísanou.. :wink: krásný víkendík
29. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
ty jo, ani Mic ani Janča :o((( a já dnes byla sama doma a měla čas tady kecat. ale ted jdu s babetkou a spát. :rolling_eyes:
29. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tak já jsem tu a tu nikdo ... ha

Zub: o té hospodě jsem slyšela, ale prej je to mazec a pro silný nátury ... třeba ti řeknou ... tak a co si ty dáš káčo na žrádlo .... takhle je to prdel, ale nevím, jak bych se tvářila já .... :grinning:

Jo a právě ulehám do postela ... mám kontrakce po 15 minutách, ale myslím si, že jsou to jen křšeče v pupku .. to že mám za sebou 8 dní přenášení mě vůbec nepříje divný za 2 hoďky vzbudím Mirka že je mi divně aže mám ty křeče po 5 minutách ..... zda to už náhodou není ono , ale myslím si, že to ještě ono není, protože je to uplně v poho :o.. :grinning:
29. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz
Tak valím do porodky ....... páááááá :cry:
30. kvě 2009 v 01:39  • Odpověz
Mic ty jsi pakoušek. tak to já holkám až tolik za rok nenapíšu .o)))) rychle bezpečně a ..... :grinning: tak to bylo u mě.

tak my přežili noc bez taťky. naštěstí i večerní i ranní venčení bylo rychlé a Domi nekřičel když tady byl sám.
30. kvě 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky, včera mi v práci nejel kůň :angry: a když už se rozjel, tak nás šéfová poslala domů, takže jsem rychle vystřelila a v těch botech na 7cm vysokým podpatku letěla na bus...mazec...na mě byl pohled :grinning:
Ale potřebovala jsem doma být co nejdřív, musela jsem před pátou zase zpátky do Boskovic, šla jsem se ségrou, jejíma dvěma švagrušema, jedný z nich jdu v září za svědka a s moji těhotnou kolegyní, té jsme pak celý večer ošahávaly bříško, když malá kopala :grinning: :grinning: rodí za měsíc, tak to byly pěkné kopance, hlavně jsme se pořád něčemu řehtaly, takže malá Karolínka dávala mamince zabrat :grinning: :grinning: :grinning:
no a teď už skoro hodinu čekám až přestane aspoň trochu pršet a můžu vyrzit do obchodu, nechce se mi vytahovat auto, protože stejně než otevřu a zavřu garáž, což s deštníkem moc dobře nejde,tak budu mokrá až na kalhotkách...no koukám, že je to lepší, tak jdu a pak se ozvu...

dneska mi zase od jednu desetinu klesla teplota, ještě nemám graf, ale začalo mě bolet břicho jak před MS a test z dnešního rána je negativní...takže se obávám i toho, že to dostanu dřív :frowning2: :frowning2: ach jo, proč to jednou nemůže vyjít...budu mít dneska náladu na pytel....a až dojde MS tak budu v riti úplně :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Tákkk a už jsme od 6:312na světe http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2828207&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, to je tak divný, je mi dneska nějak teskno .... ten rok tak stašně utekl a já už nemám to svoje miminečko.
Luci, fakt si toho užívej.
30. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Janči, bydlíš blbě, u nás neprší :o)))) ale je pod mrakem. ted jsme byli venčit babetku a domi už byl unaven a já mám svých 30min. jupííí
Jani, jednou to vyjde!!!!!!!!!!!vám je snad v osudu napsáno, že zároveň s Šari. jinak to nevidím. ještě byste měly mít stejně i MS, at testujete spolu. dnes sice budeš mít špatnou náladu, ale je mi jasné, že od pondělí jsi ta nejlepší teta pod sluncem a všechny děti budou chtít jen tebe! :dizzy_face: já vím, tetičkovství nestačí :fearful:
30. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Luci ... já jaňuli na 3 dny Mikeše adoptovala :grinning:
30. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jééé Mišovi všechnooooooooo nejlepší a hlavně ať je na něho maminka hoooooooodnáááááá :grinning: :grinning:

Jo já mám od pondělí v adopci všechny děti...tak už se těším :grinning: :grinning: :grinning: jestli si vyrvu všechny vlasy, tak mě jebne.... :grinning: :grinning:

Nakonec jsem stejně zmokla, lije tady docela dost, Martin jde v jednu na pohřeb, tak bude mokrý a za ušima, musí jít s hasičema a nese rakev, takže žádný deštník nic...no a ale dneska jsem se mu musela fakt smát, dneska si zkoušel uniformu :grinning: má jí asi o číslo větší, ale sluší mu, hlavně ta čepice s těma odstátýma ušima :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jani, dobrá zábava když se někdo připravuje na pohřeb :grinning: to by mě nenapadlo že to někoho pobaví :grinning:

No vidíte, ani mě nenapadlo popřát Míšovi a to hlavně aby mamka vše dovolila, kupovala moc dárečků a hlavně ho nemydlila.. ne sakra to slovo bylo jinak.. nemlátila :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Luc a to teď odcházel a říkal,že jestli mu podjedou na hřbitově nohy a tu rakev pustí,tak to nepřežije...no ale musela jsem se tomu smát :sweat_smile: jo a taky přišel s tím,že měl jít na vojnu...že mu to sekne, ale nestihla jsem ho vyfotit, vybil se mi foťák a nemůžu najít mobil :grinning:

tak a jdu operovat...na zítra máme na oběd králíka...fajn, ale měl být bez hlavy...a tenhle jí má, potřebuju ho naložit, takže musím jít a nějak tu hlavu odpreparovat a nevím jak a taky musím za babičkou, aby mi řekla, jak ho děl¨á, což bude asi na hodinu, že :confounded:
30. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
ty jo ty jsi dobrá králíka...tak s tím bys se teda nepárala. to jaksi ještě neumím trávit xhod v kuchyni. to bude tím, že se mi moje kuchyn nelíbí :o(
jako to počasí mě začíná deprimovat. přiznám se že odečítám minuty at už je čas koupání. jsme oba na nervy z toho být doma. on už je alergický na můj hlas já nevím jak ho bavit at se unaví :sweat_smile: a tatka se vrátí až v noci. už 6den jsem na něho sama a je to na mě znát. můj obdiv maj svobodné matky, které mají i babičky daleko. uuufff
30. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojky,tak mi nakonec s Martinem vyrazili vedle do Újezda na hasičskou soutěž, akorát tam byla strašná kosa, i když svítilo sluníčko, tak jsem to po hodině a půl zabalila. Martin se na tom pohřbu, krapet přiopil, tak už mi volal že jede domů :grinning: čekám, že padne do postele a probere se z komatu až ráno :grinning:
Luc, ty jo, taky to nemáš jednoduchý... :frowning2: ale neboj. až bude Domi krapet větší,tak to bude lepší, už si bude hrát i sám....

s králíkem jsem dobojovala, akorát jsem chtěla králíka bez hlavy a bez vnitřností, no nebyl, ale neva...akorát jsem teda měla hoňku ho rozporcovat, ale přežila jsem, on sice ne, ale to byl účel... :grinning: :grinning: takže už je v lednici na zelenině a zítra pošupajdí do trouby :dizzy_face: jenom nevím jestli to bude k jídlu, je to moje premiéra...Luc, já kdyby to záleželo na mě, tak v kuchynii vařím akorát čaj a kafe, maximálně puding, ale bohužel jsem si vzala chlapa, co prostě vyžaduje "klasická" jídla, takže se neustále učím, za svobodna jsem vařila akorát polívku z pytlíku a zeleninové saláty :grinning: :grinning: a kuchyň mám sice docela pěknou, jako pohledově, ale strašně mrňavou...já táááááááááák moc chci novou :frowning2: :frowning2:

jo a dneska svého manžela fakt miluju, i když je opilej, celý dvě hodiny do mě hučí, že on prostě ví, že jsem těhotná :grinning: :grinning: a že to tento měsíc vyjde, protože on se prostě strašně těší a pak mi dokonce řekl, že nic jiného si nepřeje, jenom to miminko :dizzy_face: no miláček fakt...jenom jestli si to bude zítra pamatovat :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jani, tak to jsi šikulka, že se tak učíš vařit. já jsem atky tak chtěla, jenže stejně vařím jen o víkendu a to chci být v té kuchyni co nejmín - bylo to tak i bez Domči. spali jsme do oběda, pak se odbyli a přes týden si to vynahradili na meníčkách .o)))
Martas je šikulka (takový romantik), akorát teda nebude tě to deprimovat, že tak moooc chce mimi a nedaří se?ale je to milíček. Tomáš ten to neřešil. ani se mě neptaval, kdy to mám dostat nic, jenže my to měli chvíli. Jo ted bylo v ordinaci jak jho pěkně informovala, že je těhu tak mi vyčetl, že se to dozvěděl uplně obyčejně :angry: pakoš. mu jako zaječení z koupelny, tomě pojd rychle sem, co vidíš - se jako nelíbilo :sweat_smile:
Mě dneska fakt přivedlo do depky to počasí kdyby bylo krásně tak jsem sama venku a nepřijde mi to :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak to je dobrý...řvát z koupelny :grinning: :grinning: nejsem si jistá,jestli to vykládala Mic, ale mám pocit, že ta něco říkala ve smyslu, že chtěla taky strašně romanticky a tajemně manželovi sdělit , že je těhu a nakonec se prý jenom zmohla....já jsem asi těhotná :grinning: :grinning: ale fakt už nevím jestli to byla Mic, nebo ne...však ona jak se ukáže, pokud se teda u toho kácení máje nezbořila, ukáže :grinning: :grinning:

No to je to, co u nás by neklaplo, Martin je totiž zvyklej na domácí, takže my do restaurace chodíme fakt minimálně, ale když už jdeme, tak si to teda užijeme :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že mě to vaření začíná bavit..ale to je asi dědičný, mám to po mamce,tak kdyby mohla, tak vaří třeba pro regiment vojáků...

Já z toho mám taky strach, že když to dostanu, tak to bude asi víc líto Martinovi, než mě, já mám strach jenom z té operace, ale za ty dva roky jsem si na nepůspěch zvykla :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.