• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Tak holky, ja poslala svuj pozitivni test manzelovi odkazem na internet kam jsem ho predtim ulozila a rikam: "Co vidis?" a on: "Ty jsi tehotna?" a ja: "Tak vidis!" Pak nasledovala salva pusinkovych smajliku........ nevim jestli to bylo romanticky, ale byla jsem moc stastna a nechtela tomu verit..... Pred par dny jsem prochazela maleho "krabicku" vzpominek a nasla ty 4 tehotensky tesky a predtim ty 2 ovulacni testy........... Jo vzpominky.......

Jani, a tu jistotu tehotenstvi to taky znam. Manzel vzdy rika:"Ted uz se to povedlo, jsem si jistej, vzdyt jsem je tam jeste postuchoval!" A prd, dostala jsem to :(
30. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jo poslala jsem mu ho na ICQ :slight_smile: Jsem se v tom nejak ztratila....
30. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jo a jeste, to bylo u Honzulky, ne ted :slight_smile: Ted mu to asi reknu podobne jako Mic...
30. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ani, tak to je taky dobrý...vidíš to by mě nenapadlo...a nebo poslat mmsku na mobil...hmmm akorát že Martinovi nejdou posílat :grinning:
Ale já se pořád směju, jak se mě Martin po ovulaci každý den až do MS ptá: už jsi těhotná? :grinning: :grinning:

No taky jsem zvědavá jestli mu ta jeho předtucha nakonec vyjde nebo ne...uvidíme, zatím nic není ztraceno, že jo...

tak jdu dneska zalehnout, Mates už chrní, já musím ráno do obchodu, hlavně že už týden plánuju péct králika na zelenině a myslíte že jsem si ji koupila :rolling_eyes: našla jsem jenom mrkev, tak musím zítra koupit petržel a celer,jinak to není ono...hlavně že mám toho králíka, že :grinning: :grinning: to by bylo blbý, kdybych pekla králíka,a ono to bylo prase.... :grinning: :grinning:

Tak beruny, dobrou noc, zítra se dojdu rozloučit a v pondělí hurááááááááááá do Mikulova :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jo a jeste jsem Vam chtela rici, ze si prijdu jak ostre sledovany vlak..... Vsichni znamy a pribuzni a i nesnamy na sidlisti me ted zacinaji zastavovat a rikaji, tak uz se snazite o miminko nebo jeste chcete po tom vsem dalsi atd. Jak kdyby vsichni pocitali ty mesice se mnou :-X :fearful: :pensive: :sunglasses:
30. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ja taky mizim do hajan.... Zitra jedeme k manzelovo rodicum, tak nemusim varit ani kralika ani nic jineho :slight_smile: No a ja zitra vecer dorazim, ale budu si tu jak blazen rikat prezentaci na diplomku a v pondeli pofrcim tam, kde by chtel zit kazdy, tedy krome me ............ (Ceske Budejovice - J. Cimrman) a uzavru jednu kapitolu sveho zivota.....

Brou noc!!
30. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Anin, tak ty jsi byla originální.. teda.. to se mi líbí.
My zítra jedeme nakupovat hadříky na mě - teda doufám, že se Tomáš vzbudí s dobrou náladou.
Jani, tvou operaci ještě není třeba řešit!!!!! takže o tom mlčíme a těšíme se, že mrcha endorazí.

já jdu taky spát, protože chlapi a babet už spí. a já už druhý večer vybírám fotky, co chci nechat udělat. v Rosmannu je akce za korunu, jenže je jen do zítra do večera. a já ještě nemám vše vybrané :angry: chci album rodinné rok 2008 a už i album DOminovi a nám začít rok 2009. jinak se pak z toho zlbázním.

Ani, v podnělí moooc štěstíčka. to je nejvíce potřeba. ne si říkat prezentaci :grinning:
30. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahojky, tak co albíčko, dala jsi ho dohromady? Nebo jsi u toho usnula?
já jsem dámy jasná...už špiním a teplota je dneska jenom 36.7 takže do večera budu rudá :frowning2: :confounded: :pensive:
ach jo,už mě to fakt štve,ale teď vůbec nevím, když to dostanu tak brzo, jestli mě vezmou na ten zákrok nebo ne, musím zítra zavolat mudře ať mi řekne co a jak. Jdu se nachystat jedu o půl třetí za kámoškou, a pak musím ještě do práce...a je mi strašná zima :confounded:
Večer se ještě ozvu a od zítra do středy budu na mobilu :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj, no tak album jsem ještě dodělávala ráno a ještě ted a pak už to konečně pošlu :confounded:
jinak jsem ted byla na nákupech v Liberci a na žirafy s břichem po porodu nic nemaj :frowning2: :frowning2: mám 2 trika a to jsem neměla omezenou útratu a stejně nic :angry: :angry:
Jako Jani, tak mrcha je fakt mrcha :frowning2: :frowning2: ale ty musíš co nejdřív na zákrok. klidně i do Brna, ale co nejdřív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zubi, kde mám tu prezentaci fotek???, čekám :grinning:
31. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
No tak zatím je to jenom takové špinění, kde nic tu nic, ale čekám, že se zítra rozjede, fakt super na dovču :rolling_eyes: a taky musím zavolat mudře, abych věděla co bude nebude...
Luci a ty to neznáš? Když jdeš nakupovat a můžeš utratit co chceš, tak si nikdy nic nekoupiš :grinning: :grinning: aspoň tak to mám já :grinning: :grinning:
Takže musím jezdit na nákupy nečekaně ale pak utratím i to co bych neměla :grinning:

Tak já se pomalu balím, zítra ráno musím ještě vyžehlit oblečení a hurá na cestu, teda pokud si mě Micina nezapomene vyzvednout :sweat_smile: tak páááá a já se ozvu.
31. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
jééé ty se tak mášš.. vy se budete super bavit. ach jo :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak ja preji vsem krasnou dobrou a zitra na me prosim po 12te hodine myslete.......bojim,bojim
31. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
No já jenom doufám, že nás to v tom počasí nevyplaví :grinning:

Ani,jasný...v poledne na tebe myslíme :wink: neboj to bude OK
31. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hooj holky... krásné pondělí přeji.... dneska ten kůň to je šílený. :unamused: .. :slight_smile:))
1. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj, nám tady svítí sluníčko tk je super pondělí :o))). a kun mi funguje bez problému. to ti ho někdo ničí v práci,a by jsi více pracovala :grinning:
1. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
hoooj luci... tady v Práglu už je také hezky... no jak by ne, když je pondělí a ne víkend...bych se na to vyprdla.. chjoooo
ty jooo ani.. já myslela, že jsi měla pozitivní testík,.... tak tu juchám... a pak jsem teprve dočatla...
1. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
počkej,jako nestraš... pozitivní test fakt nechceme papám prášky o 106 :d a teda stejně neplodíme. blbě to napíšu ale žijeme jak bratr a setra :angry: a to nechci, ale jeden den je plný energie jeden, druhý den ten druhý a nějak nenacházíme stejný den :frowning2:
1. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
luciii.. já nemyslela tebe, ale aninu :grinning:.... ale bylo by potřeba to tu trošku povzbudit novým životem...cooo?.. nechcete se začít snažit ??? :grinning:DDD chichi
1. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Jojo, vázne to tu... Jaňule má dovo.. a maminy máj plné ruce miminek :grinning:

Holky,.. budu sem chodit minimálně... vždycky jen nakouknu, co je nového.. potřebuju oddych... :wink:
1. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Zubi, jak budeš chodit minimálně? to ti Jani neodpustí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a já taky ne. a fotky mám kde??? jsi slíbila a nic :angry: :angry:
já dneska řešila zase to zateplování a zničilo mě .o(. máme tu debily sousedy.. ach jo.
1. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
jo ak kyd jsem si tu zprávu četla zase znova, tak jsem si všimla, že tam je ani.. ale když je to malým , tak mě to nenapdalo.

Anin a jak zkoušky?
1. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky moje!!!
Musim Vám oznámit, že jsem MaGoR a mám na to diplom :slight_smile:

Teda jeste tak uplne doma neni, ale uz je jistej....
1. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
gratuluji :d))) teda jsi šikulka. já už bych na zkoušku jít nemohla už se neumím naučit nic :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
luci, ja taky uz bych neudelala statnice co mam za sebou..... Nejak se vse meni :slight_smile: a neco jde diky zivotnim situacim do ustrani.
1. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Šari? kde jsi?? ty jsi to fakt myslela vážně? no ale jako :frowning2: :frowning2: :frowning2: počkej, já jdu psát Janči a postěžuji si.

Dnes jsem byla na elý den v Praze. kdy si uděláš časík ty a můžeme za tebou přijet s Dominem????něchceš skončit někdy dříve v práci? Zubíííííí.
2. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
dobré ráno šari, se mi nechce věřit, že by jsi s námi nekomunokovala :frowning2: :frowning2: Janííí, vrat se ty a taky mi pomož :wink:
3. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
3. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Haloooo, halooo, co se staloooo?... Detatko se pokakalooooo :grinning:
3. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
Dorazila jsem ze schuzky..... a dalsi me ceka za dve hodky, bléééé, to je den.... :frowning2:(((( :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ani.... gratuluji k MaGoRovi :slight_smile:))).. jsi šikula ... :slight_smile:....
3. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.