• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Lucíííííííííí, nezlooob se na měěě... síííím
3. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Vítám tady Zubi II, holku co až bude fajn, tak bude těhu. zatím si užívá nás a života s přítelem :o))))
uffff. se mi ulevilo. kdo by mě rozesmíval? a mluvil samomluvou :grinning: :grinning: :grinning:
já ted nemám doma domina a žehlím, ale museal jsem si jít tady sednout :wink:
tak a ted popiš, jak sobota, jak bylo? a budou ty fotečky jak jsi slíbila,??? já byla sama doma, to sis mohla přešíst. v neděli jsme jeli na nákupy do Liberce a taky nic moooc.. aaaachchchchch. už aby bylo sluníčko
3. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
:grinning:.... tak to jsem si oddychla, že sis oddychla.. :grinning:....

tak ti jsi samička samotinkáá... a místo odpočívání žehlíš... ty jsi ale hospodyňka..šikovná...

sobota... no super... nakonec jsme vzali lancy s sebou.. a byla v klidu a lezela na mne... prvni sok byl, kdyz jsme tam vstoupili a tam byla silena tma... nez jsme si na to zvykli, to byla doba :grinning:.. ale pak zase opacny sok, kdyz jsme vychazeli z hospy ven.. :sunglasses:
byla to sranda... takove to "pozdrav pánbůůů"... a tááák... a měli jsme s sebou moji sestrenici malou.. a oni na ni " a copak si dá parchantě" .. :grinning:... a na mého přítele, že co si dá "lysohlávek" :grinning:.... a táta můj se ptal, jestli by mu nepůjčili baterku, že na ten jídelák nevidí,.... oni mu něco odvětili, ale on neslyšel, tak se zeptal znovu.. a oni na něho... "hmm, panáček nejen, že je slepej, ale i hluchej" :grinning:... a na lancy.. co jsme to privezli za parek s nozickama :grinning:... par fotecek poslu do mailu :grinning:.... sranda...

Presneee, slunicko mi take moc chybi, dneska sice bylo, ale ten vitr a docela zima... béééé... uz chci i teplo k tomu ... :cry: .....

Jooo a mam novinku.... psala jsem svemu byvalymu sefovi, jestli nema nejakej fajn flek pro me,... on zalozil novou spolecnost.. a pak me do ni lanaril, jenze mne se nechtelo a ted po dvou letech o tom zacinam premyslet, tak si jdu zitra s nim sednout a uvidim, co mi kdyztak navrhne, nabidne... :slight_smile:...
3. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
letíííííííííííím na poraduuu... a pak rovnou nakupovat ... buééééééé.. páčkoooo :slight_smile: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
jo tak to jsem přesně ty hlášky. když je pak dobrá partie tak se člověk i zasměje. a ta tma je fakt děs. naštěstí v sobotu bylo hnusně. si předsatv, že by bylo 30st a sluníčko. to byste oslepli při východu :grinning: :grinning: taky jde vidět, kdo z těch lidí tam je dlouho nebo koho to baví. když tam někdo začíná a stydí se, tak je to nuda.

ty jo.. jako že bys uplně vše změnila? a proč jsi tenkrát od něho odešla? nebo on pracoval tam kde ty ted??? já je, jestli jako máte tak dobré vztahy, že by ti i něco nabídl. no v mé býv práci se to sere. jsou na tom špatně a všem zaměstnancům - 25lidem. změnili praconví dobu na 6hod a snížíli plat o 25% :o/.
3. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Zdar žennnyyy ... jsme doma a bylo to supppperrrrr :grinning:

Jaňula akorát jela ještě teď na špitál si nechat napsat antikoncepci ... aby se jí nahodou po té naší dovolence nepodařilo otěhotnět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooooj jsem zpět....aktiko, jsem si ještě napsat nenechala :grinning:
Šáríííííííí co to jako čtu?????A s kým tady budu řešit problémy ohledně těhu?? Ne že bych chtěla naštvat Luci, ale ta se z každé mrchy raduje, že není těhu, ale my??? :grinning: :grinning: :grinning: to mi nedělej, nebo dojedu a dostaneš na prdel!!!!!

Ani, taky gratuluji k MaGoRovi :grinning:

tož já ještě nevybalila, to udělám zítra, ale už jsem slupla jedny kyselé pavouky a jedny rybičky :grinning:
Micina pak dodá fotky... :wink:
3. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
HOJ jani.. vidíš jak mě tady ZUbi týrala?? :frowning2: ale už je hodnoučka, ale s těhu ji zase tolik otravovat nebudeš at mi neuteče :wink:
Jdu se kouknout na ty fotečky od Zubi. a Jani, tam je program http://www.krcmadetenice.cz a já tě tam vezmu až přijedeš a třeba se přidá i Šari :o))) takže jako pořád s tebou počítám :dizzy_face:
3. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
no jako Šari si slíbila prezentaci, ale dobře otevřela sjem si každou zvlášt :o))))

moc vám to tam sluší a malá je krásná princezna.
3. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Teď jsem s toho jelen ... tiú je někdo těhulkovatej? Šárka?
3. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Mic.. není.. co to plácáš??? :grinning:
3. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
holky tak dobrou noc :o)) už jsme zase plné jupííííí.
3. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mic...co Mikeš? Jak přežil cestu domů?

Neboj Luci, nebudu Šári strašit s těhulkováním :grinning: já si dám na pár let oddych :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
jo a ráno nejsem v práci a doma nemám net, tak se pokusím přihlásit z mobilu...dobrou :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
No po Sulíkov mi v autě nadával a pak si řekl prdím na tebe, narval do papule dudana a sledoval cestu ... jsem si říkala ...fááákt brzo :confounded: :angry: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
3. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
dobré ráno berušky, tak vidím vše při stareém, Micánek opět poslední :grinning: :grinning: jdu ji aspon nakouknout do alba.
Jani a kde se flákáš? co vlastně Mudr?????
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Mic fotky jsou nádherné, ty jsi uplná modelka..jen mi chybí tatka. kde ho máte? a to už jste byli na tom vašem novém baráčku???
4. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
holky přiznám barvu. Domi se nechce hrát a chce ležet v košíčku a jen si vykládat a já se nudím,tak si jdu pro kuchařku a uvažovat, co budu vařit o víkendu. tak to je krize, co??? :grinning:
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Hooooj prďolinky :slight_smile:))... je čtvrteeek, tzn. malý pátek :grinning:....tradááá... já jsem zase dneska nemohla vstát, to byla krize.. normálně jsem se rozvalovala do osmi... a do práce dorazila až teď :grinning:... to jsem coooo? :grinning:...ale měla jsem štígro, šéfové přišli asi pět minut po mně, a to už jsem krásně seděla u stroje :grinning:...

Lucííí... tak to já už mám vymyšleno, co budu vařit.. :grinning: .. včera jsme byli nakupovat na víkend, tak jsem to musela nějak horkou jehlou zpíchnout... no, v sobotu jedeme na autosalon v Brne, budeme zasejc tři, tak aby byl nějakej program, takže to se bude jíst někde na cestě.. no a v neděli bych chtěla zapéct kotletky se sýrem... a taky někdy na véču.. rizoto, ale s tuňákem a tak nějak do rajčatova, aby ta rýže nebyla suchá :grinning:..

Jani.. klíďo to tvé těhulení s tebou rozebírat budu.. ale asi nebudu sledovat sebe,... jen oznámím, že zase ta mrcha mrchovatá jedovatá dorazila :grinning:....

Ty brďo, však co já bych bez vás dělala... ?..... hodila bych si lano kolem krku :grinning:... nebo laso? :grinning: :sunglasses:
4. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Miculajdíííku.. ty fotky jsou supééééér... paráda... heleeeď, zahlédla jsem kérku nad kotníkem :slight_smile:.. copak to jééé????

Holky, jsem magooor, uvažuji o další kérce :grinning:
4. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Zubi na to že máš dnes malý den D, tak jsi se vyvalovala pěkně :grinning: v kolik razíš na ten srazi???je fakt že mě ráno vzbudl domi a jeho prdy, hodila jsem ho do velké psotele asi v 6:10 a kdy odešel tomáš do prácce a že mu zvonil budík, vůbec nevím. to se mi dlouho nestalo. v půl osmé jsme začali vstávat.

Autosalon v Brně mi tak akorát připomíná, že před xlety jsem tento víkend dělala přijmačky na farmacii do Brna. házel nás tam kluk od jedné holky a on se šel dívat na auta a my makat na zkoušky :angry: a houby z toho, měla jsem jít radši na auta :grinning: :grinning: :grinning:

tak kotletky se sýrem, já teda zapékám kuř. prsá a ty jsme měli nedávno. tuňáka nepapám..ach jo.. tak Janííí ted mi prozrad jídelák ty :grinning: :grinning: :grinning:

lasem by ses netrefila :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Lucíí... nooo, vyvalovala.. :grinning:... to ještě nevím, kdy.. zavoláme si dnes během dne, ale bude to určitě někdy večer po mé a jeho práci, a jelikož on je šéf firmy, tak to bude někdy okolo osmé... no a ještě musí doma zmáknout tu jeho smečku.. btw.. má 6 dětí a psa... a manželku, která je ale myslím někde na dovče :grinning:... ale mají chůvu, jinak by to asi nezvládali :grinning:...

Ten autosalon, to je spis pro ty mí dva chlapáky... auta je zajímají.. a mladej jde teď na nějakou diagnostiku na střední, tak i proto... :slight_smile:... ale já se také ráda projedu a podívám na pěkné autíčko...
4. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Hoj,nemám PC :-/ tak se pokusím psát z mobilu.
4. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Jani... hoooj, ty jsi sikula :slight_smile:... a to jsi v praci?
4. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
dneska vařím jen pro sebe,Mates má králíka a udělám rýži.
4. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
jani a jsi v práci nebo kde? ale jako psát z mobilu jsi dobrá. to neumím :sweat_smile:

Šari si jde vybírat autíčko :grinning: :grinning: :grinning:

a ten šéf je frajer a cvok v jednom. 6dětí. ty vole. to neví co je antikoncepce??? ccc. fakt obdiv. na druhou stranu mají chůvu a to moc pomůže. tu bych někdy potřebovala i já :o)))
4. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
nèé já mám ještě dovču :slight_smile: takže jsem vstávala v půl deváté :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Ják má králíka ?.. To si jako každý jedete soloo?.. :grinning:...

Luci,... šéf je v nějaké náboženské organizaci, mám pocit.. selesiáni, nebo tak něco,.. jestli teda ještě je...

Joooo, tááák, ty máš ještě dovču, joooo .. ??? tssssssssssssssssss,.... :angry: :angry: :angry:
4. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
není to škoda vybírat dovču v tomhle škaredém počasí????a nic nedělat?

a co teda ta Mudr??? volala jsi?

śari, to že jí s=olo, ale králika už jí asi týden :grinning: :grinning: jednou ho Jani udělala a naporcovala na deset dnů a chudák mates ho má pořád :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.