• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jooo, takhle je to s králíkem :grinning:... holky, prý, když jsem se narodila, že jsem vypadala jako stažený králík :grinning:.. od té doby králíka nějak nemůžu :grinning:....
4. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
já zase jako albín, neměla jsem obočí a byla moooc bílá tak proto se ráda opaluji, at už tak nevypadám :grinning:
4. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
nooo,.... a pak jsem rostla do šíleného tlouštíka :grinning: ... až do první třídy jsem byla jak kulička.. pak jsem rostla do délky... a pak byla jak kostra povlečená kůží :grinning:
4. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
jako tak to jsme asi vypadali podobně .o))) já byla do doby než jsem začala chodit tlustoch :o))) ale od 2let už to šlo dolů...už v první třídě jsem stála jako jedna z nejvyšších :angry: a drželo se to moooc dlouho. ach jo.
4. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
jsemse dívala na ty křtiny. tak to jmsou fakt pitomci :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
to já takýýý... mě dokonce za výšku řekli, že nemusím chodit do družiny a můžu chodit sama... no, jsem z toho byla pěkně mimo, jsem si myslela, že mě nechtějí :grinning:
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
ty křtiny jsou fakt maso :pensive:
4. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Čao ženy .....

Dík za pochvalu fotek ... ha modelka :grinning: ... si děláš prdel, ne :grinning: ... dobrá fotografka .. to spíš :grinning:

Ty narozky jsou u mého táty u nás je to malí ... stěhování do nového až na podzim.

jinak to napíšu za Jaňouch , jelikož nemá doma kompl a píše z founu a píše se jí blbě, jelikož s každým příspěvkem se musí znovu přihlásit. dny měla dovču kuli Mikulovu a v pátek má zas ty volby ... takže proto má dovču.
4. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Ćaooooo belllaaaaa !!!!! :grinning:.... no jsiiii, faaakt jak modelína :grinning:...

tyy joo, já se pustila v práci do uklízení... na stole mam bordel,... vsude neco.....vyhazuju papiry, jako kdybych uz mela zitra v praci koncit :grinning:.. no nic, je potreba se pripravit.. chichi...
4. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Janča má nějak moc dovolené .o)))
Já jdu obědvat a pak razím na kyčle s dominem. tak se tu objevím až večer. Šari, posílám plivání at máš super večer se šéfem a at z toho něco je :o))) a zítra poreferovat :wink:
4. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
Šáruš ... ty a šef??? :sweat_smile: :grinning:
4. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Micino, tě plesknu :grinning: já čekala, kdo se ozve, ale že ty :grinning: :grinning: :grinning: šéf má sice 6dětí, ale šari má doma lepšího "samečka" (jsem si vzpoměla na hlášku šari že je samice)
4. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
lucííí... páááá..... :grinning:...

micánkuu.. nééé, jdu si jen sednout, jestli mi třeba nenabídne lepší místo, lépe placené a tááák, je to můj bejvalej šéf, který mi už práci nabízel, ale já pořád odmítala.. a teď nedávnou jsem se tady v práci nějak nas.ala, tak jsem ho oslovila... no, uvidíme, třeba z toho něco bude...

lucííí... s tím samečkem jsi to trefila :grinning:...
4. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Aha .. no ale aby místo toho sednutí si s tebou třžeba nechtěl jít lehnout :grinning: :grinning: :grinning:

Co vlastně děláš?
4. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
SA proč ti utekla fotka s pasu .. to tě zas někdo špízuje?
4. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
mic,... ale nešpízuje,... jen se mi nějak posr..... ntb... a na icq a tady mi zmizla fotka, a ja jeste nebyla schopna to tam dat..

Nééééééééééééé,.... žádné uléhání nebude!!!! :grinning:

Já prosím dělám office managera a junior asset managera u investičního poradce a správce aktiv nemovitostního fondu holandskeho subjektu.. :grinning:...
A kdybych sla k byvalemu sefovi, tak to bych se zase pohybovala okolo telekomunikaci, kde jsem stejne delala cca 6 let, nez nas koupilo UPC a ja pak dala vypoved, protoze UPC a lidi v nem nesnasim!.. :grinning:...
4. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Já prosím dělám office managera a junior asset managera u investičního poradce a správce aktiv nemovitostního fondu holandskeho subjektu.. ...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... prosím o vysvětlení pro blbé :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak jsem zpět. já mám fakt smůlu, když už po 3týdnech mám lhídání a mohu na spinn, tak hodina je pro malou účast zrušena :o(((( se na to :grinning: tak si dám za to čokoládu :sweat_smile:

Mic, co ty máš s těmi šéfy a uléháním.. to jako znáš či co??? to chceme znát podrobnosti .o)))

jo a to co napsala Zubi, tzn. že je mafiánka. ale kryje to tak tžkým názvem :grinning:
4. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
mic... no proste, kancelářská krysa :grinning:
4. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
za těžké pražské prachy :grinning:
4. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz
lucííí.. moc mě v kapse netížíííí... mám na sebe hypotéku... a pak další věci,... hold... tájklejnc, nooo :grinning:
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
a pořád chodíš k holiči .o))) taky bych někdy chtěla, at mě peníze tíží. to musí být krásny pocit :grinning:
4. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
4. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Ty jooo, já asi zdrhnu dřív.. asi tak v pět... půjduuu doom, uklidím.. a pak vyrazím na rajs s ex-šéfikem :grinning:... jsem mu volala, jako že kdy půjdeme a říkal že má poradu, že zavolá... a nevoláááá :angry: :angry: :angry: :angry:
4. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
šef je hajzlík, že tě nechá čekat s termínem. a ty jako nemusíš dělat 8,5hod? že vždy píšeš, že zdrhneš? ti to nikdo nehlídá??,
4. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Néééé, nikdo mě nehlídááá :grinning:... :grinning:.... chichi.... se hlídám sama... :sunglasses: :sunglasses:
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
to kecáš. ty jo.. tak to by mě zajímalo, kolik měsíčně teda těch hodin uděláš :grinning: :grinning: co tě znám, tak málo :sweat_smile: :sweat_smile: na tebe píchačky.
4. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. no, tak si to zkus spočítat... do práce dorazím tak v půl desáté.... na oběd jdu minimálně na hodinu a půl...z práce bych měla chodit v šest, ale tak 2x týdně jdu mezi pátou šestou :grinning:...

přeci po mně nemůžou chtít, abych tady věčně seděla ..néééé, no néééé :grinning:...

ba ne, to víš, že když jsou tady šéfové, že jen tak neodejdu,... snažím se tu být.. a když máme někdy mtg večer, tak si zase udělám přesčasy :grinning:...
4. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Tak já se jdu balit... páč, jdu domůůůů :grinning:.... hawk... krásný večer... :slight_smile: maminy...
4. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
páááááá snž :grinning: :grinning: já jen, že jsi zapoměla na janču :grinning: ona se určo večer připojí až přijde Mates a půjčí ji PC
4. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.